Forum
u117381
u117381

Nevarnost nikoli ne počiva. Vedno je nekje in preži nate. Opazuje te in čaka, da se zlomiš in te bo lahko napadla. Od nekod se zberejo vsi tisti glasovi, ki ti govorijo, da naj preprosto tečeš in se ne oziraš nazaj. Srce ti govori, da naj se soočiš s svojim strahom, kajti tako ga boš lahko premagal. Ni vedno dobro biti sramežljiv in tih. Ko te napadejo glasovi iz vseh strani, ki ti govorijo različne stvari, se moraš postaviti za sebe, se soočiti z vsem, s čim se prej nisi mogel.
Veliko ljudi misli da je to lahko… veliko ljudi svojih strahov sploh ne pozna… in tisti največji strah, največja nevarnost… je ON. Soočiti se z osebo ki je zate nevarnost ni težko… ampak, kaj če to osebo ljubiš?
-
''NI ŠANS! NE! NE DAM TI MOJE NUTELLE!'' se je zadrla Rose in grdo pogledala Clare. ''O ja, pa mi jo boš dala in to zdaj takoj.'' Ji je zasikala in se pognala na njo. Jaz sem samo zavila z očmi in se posvetila knjigi. ''Dawn, reci ji da naj mi da nutello! Prooooosiiiiiiiiiiiiiiim!'' zasmejala sem se in pogledala Rose. ''Rose, daj Clare malo nutelle. Prosiiiiiiiiiiiiiiim, ker me bo potem končno pustila pri miru.'' Rose me je grdo pogledala. ''Izvoliš.'' Je zasikala proti Clare in ji dala žlico. ''Hvala Dawn, najboljša si.'' Se je zadovoljno nasmehnila in se spravila nad nutello. ''Vedno in povsod.'' Sem ji odvrnila in začela brati od tam, kjer sem ostala.

''Dawn? DAWN?! ŽENSKA ME TI SPLOH SLIŠIŠ?!'' odvrnila sem pogled od knjige in jo pogledala. ''Ja Rose, kaj želiš?'' sem se ji nasmehnila. ''Tvoja mama je klicala in rekla, da moraš iti domov, ker bo ona zdaj šla delat, nekdo pa mora paziti Auroro.'' Prikimala sem. ''OK, super je bilo z vama, vesta? Čeprav sem cel čas brala knjigo..'' vse tri smo se zasmejale. ''Enkrat mi jo posodi, da jo še jaz preberem.'' ''NEVER. Ta knjiga ni za tebe. Premlada si še…'' Clare me je pogledala. ''Dawn, obe sva dve leti starejši od tebe.'' ''Ja, potem pa pojdita v knjižnico in si jih izposodita! Jaz sem jih dobila za darilo in obe dobro vesta da knjig ne posojam, odkar mi je nekdo..'' s pogledom sem ošinila Roseinega psa. ''Ni pojedel.'' Ko sem ta stavek končala se je Clare obrnila k Benu (Rose-in pes). ''Ti poreden potrebnež, da kar tako razcafraš njeno knjigo. Sedaj je pa ne morem prebrati.'' ''Lahko pa dvigneš tvojo rit in odideš do knjižnice, tam imajo celotno zbirko. Sedaj bom pa kar šla, če ne bo joj. Adios.'' Sem jima rekla in šla dol. ''Adijo gospodična Brenlley, lepo se imejte.'' Sem pozdravila še njeno mamo nato sem pa šla ven.
Dežne kapljice so mi padale na ramena. Nebo je bilo temno in oblačno, bližal se večer. Aprilski veter mi je mršil lase, čeprav sem na sebi imela kapo. Hodila sem naprej po ulici in opazovala drevesa, ki so se gibala. Bilo je malo… grozljivo. Ampak takšno pač je vreme tukaj, v Angliji… ne moreš pomagati.
Veliko ljudi pravi, da se je v takšnem letnem času nevarno sprehajati zunaj in marsikdo pravi, da je zelo strašljivo. Ko pa po eni in isti poti hodiš že nekaj časa, ti ni prav nič groznega na tem. Samo če kaj zašumi, pa še takrat se ne ustrašim. In veliko ljudi mi tega ne bi pripisalo, ker vsi menijo, da sem sramežljive narave… kar tudi sem, ampak nisem taka boječka, da bi se bala teme… ali česarkoli podobnega.

Ko sem nekaj časa tako hodila in se je še bolj začelo temniti, me je že počasi postalo strah. Po tej poti še nikoli nisem hodila (vzela sem si bljižnico, da bi hitreje prišla do Starbucksa, ker je bilo mrzlo in sem si imela namen vzeti eno vročo čokolado) in niti znana se mi ni zdela. Bilo je bolj temno kot kdajkoli, ko sem hodila okoli in sedaj mi je že postalo mrzlo in veter mi je bril v obraz. Začelo je še bolj deževati, zato sem želela preveriti, kje sem. Iz torbice sem potegnila telefon. ''Shit.'' Sem zaklela sama pri sebi. Baterija je bila prazna, tako da ne bi mogla nikogar poklicati ali pa preveriti, kje sploh sem. ''Dokler ne zaidem v gozd je vse dobro.'' Sem si govorila in malo pogledala okoli. Presneto, na robu z gozdom sem. To je torej razlog, da je bilo vedno več dreves, ko sem hodila. V redu Dawn, ohrani mirne živce… nič se ti ne bo zgodilo. Samo gozd je, v njem ni pošasti. Najbrž bi se mogla javiti mami, da me še nekaj časa ne bo domov, ampak kako presneto naj to naredim?! Še mama me bo kregala… v redu, vse bo OK, samo zbrati se moram… ali pa najti nekoga, ki ne izgleda strašno in povprašati za pot. Juhu, Rdečo Kapico se grem… samo volk še manjka.
Kar naenkrat je začelo liti kot iz škafa. ''PRESNETO!'' sem vzkliknila in se obrnila nato pa otrpnila. Pred menoj je stala moška postava, za dobro glavo večja od mene in bolj mišičasta. ''Oh god, to pa ni dobro.''

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Hej najprej vsem
Torej, hvala vsem ki boste brali, naj vas pa opozorim, da je mau pofejkano od Darka, tak da..
01. marec 2013
u113054
u113054
NeeexxxT!!!
01. marec 2013
neeext
01. marec 2013
u93092
u93092
Neeext
01. marec 2013
u117381
u117381
Hvala za use nexte+plis mau oglašujtee;* pol dobite še dans en next haha
01. marec 2013
u122991
u122991
Waw, če je že začetek tako super kako še bo nadaljevanje *.*
Neeeeeeeeeeeeeext
01. marec 2013
u110928
u110928
neeeeeeext :'3
01. marec 2013
u122289
u122289
omg..!! neext..!!
01. marec 2013
neeeeeeeeeext!
01. marec 2013
Neeeeeeekšt.! Ju3 preberem do konca, danes ne moreem!:33
01. marec 2013
u117381
u117381
Torej, I'd be happy če bi malo oglaševali;DD
in hvala za prve nexte<33

Zasmejal se je in stopil bliže k meni, tako da sem jasno lahko videla njegov obraz. Rjavi gosti kodri so mu prekrivali obraz. ''Kaj počnejo punce zunaj, ko tako lije in je za povrh še mrzlo?'' me je vprašal in se nasmehnil. ''Em.. jaz... domov sem ravno mislila iti pa sem se izgubila.'' Sem rekla in pogledala v tla-ja, sramežljiva sem. ''Izgubila si se? V tako majhnem mestu?m kam si želela iti, če smem vedeti..?'' me je vprašal in me prijel za roko. Presneto kako velike roke ima. ''Malo preveč sem se zamislila pa sem se izgubila, ja… želela sem iti v Starbucks, sedaj pa še blage veze nimam kje sem in niti blage veze nimam, kdo si ti in niti blage veze nimam, kaj mi boš naredil oz. kaj mi nameravaš narediti.'' Sem mu tiho odvrnila in ga spet pogledala. Glasno se je zasmejal. ''Resno misliš, da bi ti kaj naredil? Spoštovanje do punc pa vendarle imam. Harry sem in ti si malo pred gozdom, severno do Holmes Chapel.'' Mi je odgovoril in se nasmehnil. ''Hvala.'' Sem mu odvrnila. Nekaj časa sva bila tiho. ''Ti se sploh vidiš, da zmrzuješ?'' me je vprašal in me prijel okoli ramen. ''Saj sem v redu.'' ''Kje si doma?'' ni odnehal in me prijel za brado, tako da sem ga gledala direktno v oči. ''Burdred Street.'' Sem mu zašepetala. Prikimal je. ''Pospremil te bom. Tukaj okoli ni varno hoditi in ti bo kaj, če ne dobiš kave?'' zasmejala sem se in odkimala. ''V redu.'' Mi je rekel in si slekel jakno ter mi jo ovil okoli ramen. ''Harry kaj..'' ''Zmrzuješ, jaz imam pa oblečeni pulover. Ne pritožuj se.'' Mi je odvrnil in se nasmehnil. Tiho sva hodila-nisem vedela kam, malo me je bilo strah, ampak sem nekako mislila, da mi on ne bi naredil hudega. Velikokrat se motim, tudi to je nekaj, v kar sem prepričana.
''Torej… kako ti je ime?'' ''Dawn sem.'' ''Dawn… ti veš, da imaš ime po enem liku iz knjige?'' presenetilo me je, da je sploh bral knjige. ''Nimam ime po liku iz knjige, če misliva isto knjigo je njej bilo ime Eugenia…'' ''Bereš V. C. Andrews? Ja, Eugenia ji je bilo ime ampak vsi so jo klicali Dawn.'' Mi je rekel in se mi nasmehnil. ''Ja, ampak nisem dobila ime po njej, dejansko sem knjige komaj začela brati…'' ''Jih še nisi prebrala?'' ''Ne, sicer drugače berem veliko knjig, ampak ko sem jih začela… preprosto ne moreš končati.'' Sem mu odvrnila. ''Vem, sam nikoli nisem oboževal knjig… ampak te so resno super.''
~~
''Torej, tukaj si doma?'' prikimala sem mu. ''No, lepo te je bilo spoznati.. Dawn.'' Mi je rekel in se vražje nasmehnil. Tudi sama sem se mu nasmehnila, nisem bila sigurna, ali je lahko videl da me je malo strah, ali ne… ne vem. Počasi sem odprla vrata in stopila noter. ''Mami? Doma sem in prosim..'' ''DAWN!'' mi je zavpila mami in me objela. Videla sem, da je jokala. ''Mami, v redu sem…'' sem ji odvrnila in jo objela. ''Skrbelo me je zate… si šla po daljši poti ne? Prosim te, nikoli več ne hodi tam, ker se je tam zgodilo že več umorov… sicer je to bilo pred par leti, ampak vseeno. Kako si prišla domov..?'' zardela sem. ''Na enega fanta sem naletela in povedal mi je kje sem… ter me pospremil domov.'' ''Torej je tudi jakna njegova?'' še bolj sem zardela in prikimala. ''OK, sedaj mi samo popazi na Auroro, pa bo vse v redu. Večerja je v kuhinji. Ne skrbita zame, malo po polnoči pridem, danes bomo delali pozno v noč. Adijo.'' Mi je rekla in me objela ter odšla. Moja mama je zdravnica in običajno dela v nočni izmeni. ''Auroraaaaaaaa! Boš tako pridna in se šla igrat z barbikami?'' prikimala mi je. ''Good girl.'' Oddšla je v svojo sobo, jaz sem pa ugotovila, da imam na sebi še vedno oblečeno njegovo jakno. Dišala je po kolonjski vodici. Z drugimi besedami: celotna jakna je dišala čudovito. Previdno sem jo slekla in šla do moje sobe in jo obesila preko sedeža. Nato sem šla nazaj v kuhinjo in si naredila čaj. Vedno me je pomirjal.
~~
Ponoči nisem mogla zaspati. Po glavi so mi hodile slike njega, tiste njegove zelene oči, kodrasti lasje… jakna… njegove tople in velikanske roke… in tisti njegov zapeljivi glas, tisti njegov šarm. Obrnila sem se. Je on predstavljal tisto… nevarnost?
-------------------------------------------------------
Next?:3
Naj vam pvem, da je odvisno od vas... jaz imam napisanih že 6 delov od tega in če vam uspe zbrati dovolj nextou..;3
01. marec 2013
neeeeeeeext!
01. marec 2013
neext
01. marec 2013
u110928
u110928
neeeeeeeeeeeext.!!
01. marec 2013
u122991
u122991
Neeeeeeeeeeeeeext!
01. marec 2013
u110644
u110644
Neeext :33
+nova bralka
01. marec 2013
u122289
u122289
omg..!! neext.!!
01. marec 2013
u110366
u110366
OMG TI SE SPLOH NE ZAVEDAŠ KOK MI JE UŠEČ!!
NEEEEEEEEEEEEEEEXXXTTTT HITRRRR ❤❤❤❤
http://www.igre123.com/forum/tema/$omething-new-1d/48056/
AMM PROSIIM PREBER❤
01. marec 2013
neeeeextttttttt
01. marec 2013
u121220
u121220
NEXXXXXT
01. marec 2013
Next
01. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!
too.!!ena taka zgodba kjer je strah in trepet na vidiku.mislim resno ženska.!!kje usi dobite ideje za takooo veličastna zgodbe. če preprosto povem mi je pri tej zgodbi ušeč kako opisuješ čustva in kako jo je strah ko je zašla.najprej opisuje močno osebo in nato sramežljivo 'punčko' ki neve kako bi se skrila da je nebo več strah.priznam tudi mene si ustrašila.sedaj sem srečna da nisi slučajno začela s tistim 'horror movie' ker bi se jaz dobesedno usrala.čestitke.!
01. marec 2013
next+NOVA BRALKA
01. marec 2013
u121220
u121220
NEXXXXT+NOVA BRALKA
01. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. marec 2013
u120491
u120491
next