Forum
heeey punce... no jst sm se odločla da bom nadaljevala prevajanje darka.... najprej ga je pisala Anja zdej ga pa več ne in ga bom jst.... no, jst se že zdej opravičujm za vse napake, za vse kaj bom nardila narobe in upam da ne boste preveč jezne... hvala vsem tistim, ki boste brale in upam da vam bodo moji prevodi ušeč.... ne pričakovat da bodo zlo uredu, kr jst neznam angle tok dobr ampak okej... včasih mi bo pomagala moja frendica Lili...
tukaj mate link od prejšnega prevajanja...
http://www.igre123.com/forum/tema/dark-v-slovenscini../51429/
01. maj 2013
Evo prvi next...

Leno sem se naslonila na komolce in še vedno pregledovala novice na Tumblrju. Mame za nekaj časa ni bilo doma, saj je šla obiskat sorodnika, ki naj bi zbolel. Poklicala sem jo zjutraj, spraševala me je kako je bilo in zvenela je nekako poraženo. Ni vedela kdaj bo prišla domov in rekla sem ji naj ne skrbi glede tega.

Hitro sem obrnila glavo, ko sem zazlišala vibriranje mojega telefona. Zavzdihnila sem, saj se nisem hotela premakniti z mojega udobnega položaja. Leno sem se obrnila in primila telefon. Zoeino ime je utripalo na ekranu in odprla sem sporočilo.

Zoe: “Hey Hotela sem ti povedati, da imamo jutri filmsko noč pri meni. PRINESI SLADOLED!! Xx”

Nasmehnila sem se preden sem odpisala. Naše filmske noči se ponavadi končajo tako, da pozabimo da se film predvaja na televiziji. Nisem jih videla že veliko časa in imela sem občutek, da jih bo zelo zanimala Harryjeva situacija.

"Super!! Je že urejeno. Xx" sem odpisala.

Telefon sem izpustila na odejo in pogledala nazaj na moj laptop. Nasmeh mi je izpuhtel z obraza, ko sem spet zaslišala vibriranje telefona. S prsti sem ga odklenila in odprla sporočilo.

Harry:"Kakšno je tvoje srednje ime? x"

Postala sem zmedena. Harry. Nikoli še ni spraševal o meni in nisem bila prepričana če bi mu bilo dobro razkriti podatke. Prsti so se mi tresli medtem ko sem tipkala sporočilo.

“Grace.”

Vgriznila sem se v spodnjo ustnico, ko je moj prst držal tipko pošlji. Moj tigrasti muc Doug, je skočil na posteljo. Podrgnil se je ob mojo roko,saj je hotel dobiti mojo pozornost. Nasmehnila sem se in ga začela božati izza ušesa. Pogledala sem nazaj na telefon in še hitro dodala nekaj na sporočilo.

"Grace. Tvoje? x"

Z Harryjem sva si še vedno dopisovala in se pogovarjala o najinih življenjih. Nekajkrat me je vprašal zelo intimna vprašanja in vsakič sem zardela.

*Naslednji večer.*

"O-on te je rešil, on, Harry?"

Prikimala sem.

Punce so me presenečeno pogledale. Bile smo v razmetani Zoeini dnevni sobi. Kot sem rekla, film je bil pozabljen, saj smo jedle naš sladoled in se pogovarjale.

"In ti...ti, ti veš?" je zajecljala Charlotte.

Čutila sem kako sem zardela, ko sem se spomnila kaj se je dogajalo v Harryjevi spalnici. Mislim, da se je zgodilo malo preveč, da bi bila le prijatelja. Iz misli me je zbudilo vibriranje telefona. Na ekranu je utripalo Harryjevo ime in odprla sem sporočilo.

Harry:"Kakšno barvo spodnjega perila imaš na sebi? x"

Zardela sem, ko sem prebrala sporočilo. Nevem od kje ima Harry toliko poguma da me sprašuje takšna vprašanja. Sama sem bila zelo sramežljiva. Njegovo zaupanje me je čudilo. Brez odgovora sem telefon odložila na posteljo.

"Mogoče pa Harry sploh ni tako slab. Zdi se vredu." je vprašujoče vprašala Lucy.

Še vedno zmedena od sporočila, sem jo začudeno pogledala. Punce so se zasmejale mojem zmedenemu obrazu. Pogledale so v telefon.

"Kaj je?" je vprašala Zoe.

"Umm, samo na stranišče skočim"
sem rekla in hitro stekla ven iz sobe do stranišča.
Ugotovila sem da sem pozabila telefon v sobi. Vrnila sem se čez nekaj minut. Punce so me tiho gledale in se nasmihale. Sranje, videle so sporočilo.

Hitro sem prijela telefon in pogledala na zaslon. Otrpnila sem, ko sem pogledala moja poslana sporočila. Na mojo nesrečo, so punce poslale sporočilo Harryju.

"Črne čipke x"

Dvignila sem glavo.

"O moj bog, nemorem verjeti da si naredila to!" sem zavpila.

Nehale so se smejati ko so zaslišale vibracijo mojega telefona. Hitro sem ga pogledala. Srce mi je začelo divje utripati, ko sem odprla sporočilo.

Harry: "Sranje. Pošlji mi sliko. x"

Privzdignile so obrvi in čakale na mojo reakcijo. Charlotte je izkoristila priložnost in vzela telefon iz mojih rok. Obstala je odprtih ust.

"O bog!"

Telefon je podala še Zoe in Lucy. Nasmehnile so se mi.

"Všeč si mu." je rekla Zoe.

Vstala se je, prišla do mene in mi izročila telefon. Igrivo se mi je nasmehnila in me hotela požgečkati, a sem njene roke odrinila vstran. Vrgla sem se na kavč in globoko vzdihnila ter izdihnila. Glavo sem vrgla nazaj in zaprla oči.

"Prekleto." sem zamomljala.

Objeta sem bila v močnem objemu in se poslavljala.

"Lahko ti pokličem taxi." mi je rekla Zoe.

"Ne, vredu je." sem se nasmehnila. "Ni tako daleč od doma."

Stopila sem skozi vrata in se še enkrat obtnila k njej.

"Si prepričana da nočeš ostati?"

Pogledala sem jo.
"Iskreno, dobro je."

Poslovili sva se in odšla sem proti domu. Plašč sem stisnila bolj k svojem telesu, ko je zapihal veter. Pogledala sem nebo. Luna se je svetila. Ulične svetilke so osvetljevale ulico. Prišla sem do gostilne in tako zavohala alkohol. Čimprej sem hotela oditi vstran. Pogledala sem na drugo stran ceste in opazila zelo znano veliko močno postavo s temnimi kodri. Obstala sem na mestu. Harry je nekega fanta močno porinil vstran. Misli so mi govorile naj zbežim vstran, a nisem mogla. Dihanje se mi je povečalo, ko je drug fant Harryja potisnil ob steno in ga z vso močjo butnil v trebuh.

"HARRY!"
01. maj 2013
no še nekaj vprašanj...

1)kak se vam zdi?
2)a naj nadaljujem?
3)mate kakšne nasvete zame???
01. maj 2013
omfg.!!!!! nextttiii.!!! i like it.
01. maj 2013
u120926
u120926
Daj, daj, daj, nextej!!