Forum
u178027
u178027

Moje življenje je precej bedno. Vse je začelo ko sem v prvem razredu dobil očala bil sem tarča posmeha. Za trm pa moj talent plesa in petja za vse to so se mi ljudje posmehovali trpel sem v sebi nobenemu se nisem odprl. Ko smo se preselili v nov kraj je oče ponorel in me začel tepsti s pasom.Mama je pa to samo mirno prenašala. Vmes sem opazil da so mi fantje bolj všeč kot punce. Največja skrivnost pa je ta da že od svojega sedmega leta lahko uporabljam magične moči. Sedaj obiskujem srednjo šolo in hodim po svetu kot vsak drug navaden človek.

jaz :

nextam??
16. avgust 2014
next
16. avgust 2014
u178027
u178027
Čez počitnice je bilo bol dolgočasno,spet še 16 leto (toliko let imam) obiskujemo sorodnike vedno ene in iste samo enega strica ne ker je moj oče skregan z njim. Mah pustimo stati sedaj se pripravljam na novo šolsko leto. Se učim za diferencijalne izpite za na umetniško srednjo da bom polj povezan s tem kar sem. No čarovnija to pa je druga stvar. Po šoli in ponavadi čez počitnice se potrudim naučiti in obvladovati svoje moči naprimer letos sem se naučil obvladovati veter, ali pa kako pripraviti nevihto ker trenutno imam samo temne želje. Samo odločil sem se da morem gledat na življenje pozitivno da bom to kar sem ne to kar drugi hočejo. V vsem tem toku življenja sem spoznal veliko o sebi in začel svet gledati z drugega zornega kota.

A na žalost ni vse tako simpl kot bi rekel . Ko sem preživljal temačno obdobje svojega življenja sem se tudi rezal zaradi prepirov dom,a z očetom. Ne sprejmem kot svojega sina sploh me ne spoštuje najhuje od vsega pa da je enkrat pretepel mojo sestro do krvi takrat sem mu prvič zameril na zadnje ko je rekel da če bom ostal gej po osemnajstem letu da nisem njegov sin. Sploh pa biti gej v mojem primeru ni bila odločitev tako sem se rodil in z vsemi svojimi napakami.

Umetnik. Širok pomen biti umetnik je nekaj nad človeškega tako sem tudi zvedel kaj hočem početi v življenju. A na tej poti sem dobil dve bbf ki mi stojita vedno ob strani.
16. avgust 2014
u174854
u174854
next
16. avgust 2014
next
16. avgust 2014
next
17. avgust 2014
u101440
u101440

next
17. avgust 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt!!!
21. avgust 2014
u178027
u178027
Once upon a time

Izgubiti osebo. Izgubiti sebe. Žaljivke prenašati držati v sebi in doma te noben ne razume. Edini osebi pa na dveh koncih sveta. Še cel teden počitnic imam. A že cela dva meseca ne morem uporabljati magije. Teta pravi da mogel več meditirati pustiti jezo iz mene ker magija tako močna je lahko samo prirojena. Ko sem izvedel svoj prvi urok je bilo iz ljubosumja ker sem želel svojo bivšo nazaj in itak šlo je vse po načrtih. Najprej v knjižnico po knjigo urokov nato sem pripravil sveče in naslednji dan zvem da si je moj tekmec zvil gleženj. In takoj da bi počistil svojo karmo sem poslal urok da ga zaščitim. Takrat je klicala moja teta in predlagala počitnice v Italiji. Takrat sem se začel učiti o magiji in o moji zgodovini oče se je odrekle magiji a še vedno teče po naši krvi. Vsako jutro jo čutim. V celem poletju sem se naučil kar bi se povprečen čarovnik naučil v celem življenju. Od majhnega verujem in berem čarobne dogodivščine in v sanjah premagujem zlo v relanem življenju pa pomagam ljudem. In kot vsak drug človek hodim po zemlji v šolo se učim imam ljubezenske težave in sproti rišem,nastopam in pač ... pišem.
23. avgust 2014
next
ful dober pišeš
27. avgust 2014
u174854
u174854
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
27. avgust 2014
u178027
u178027

Vsak človek v življenju dobi željo po izražanju in dobi neko moč. Pri nas v družini je to moč. Ko dopolniš 16 let končno dojameš kaj ta moč sploh pomeni. najdeš pravi jaz in najdeš svojo pot izražanja. A če se obrneš zatiraš moči v sebi. Jas sem se odločil za povečanje čarovniškega znanja in spoznal vse o demonih,duhovih in o svoji zgodovini. Zvedel sem to da so moji predniki bili večji čarovniki in da so nekateri bili tudi mučeni ker so to pokazali med njimi ni manjkalo zdravilcev,umetnikov,zeliščarjev, vedeževalcev in podobno meni se zdi da je tu vse magija ki je prirojena tako da smo mi odgovorni za kaj se bo porabila za dobro ali zlo ni pa popolne razlike vsaj zame ne. Ker za vsakim zlom je nekaj zgodovine. Moj čarovniški idol je Maleficent ne samo zaradi filma in podobno ampak ker je tako realistična in no po pravici povedano mislim da je ena izmed čarovnic ki ima srce in najbolj smešno od vsega je to da srce je največja magija za naše moči in ljubezen je tista ki veča naše moči.

Moj oče si zakriva oči pred njegovim bratom ki je izreden vedeževalec ker je edini ki podpira zgodovino naših prednikov in me poučuje o magiji večin o stvari pa še izve iz knjig ki jih berem že od prvega razreda.
14. september 2014
u178027
u178027
ma kaj da pišem naprej al ne??
21. september 2014
cool
21. september 2014
next
21. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg