Forum
Heysi,sem Manna navadno šestnajst letno dekle ki je doma v mestecu na samoti. moje življenje ni preveč lepo......

*flashback*
pred desetimi leti sem kot naivna punčka stopila v avto ugrrabitelja da bi dobila sladoled...
pa ga nisem dobila...dobila sem dve leti v sobi bila sem talka... po dveh letih sem od tam zbežala
in pobegnila v gozd z izkušnjami in si zgradila skromno hiško v gozdu z živalmi mojimi naj prijateljicami.imam pa tudi temno plat. se mi pridružiš in ugotoviš kaj to je?ja?
________________________________________________________________________________________
bi brali?
kaj mislite kaj je temna plat?
next?
15. julij 2014
ups blizu mesteca
15. julij 2014
u175616
u175616
next
15. julij 2014
oki moj prvi next!
za мιαω.*
če želite da ga komu posvetim samo rečte
________________________________________________________________________________
malo mojega lajfa že veste a ne veste še za manna house,moj dom na drevesu

https://9bytz.com/wp-content/uploads/2011/10/Tree-House-4.jpg

takšna je in tam živim ne daleč vstran bolj 10 metrov je slap
iz katerga pijem se umivam itd.
tam običajno posedam in razmišljam...
nekega dne sem se umivala.ko je do mene kot šus prihitel nek čeden mladenič.
to je on

jaz seveda vsa zardim in se kolikor hitro lahko potopim do polovice vratu in rečem "Ne Zijaj toliko no....naga sem" in še bolj zardim manjkalo bi 5 minut pa bi postala paradižnik ali kuhan rak!Sej če priznam mi je bil car cute samo obleči se pa moram. zato se posušim in oblečem.on pa me seveda tepec vpraša kaj tukaj delam.sem omenjala svojo sestrico?
če ne to je ona.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMQNil350NWwY1RGT8hOsHrs3tMBB0FfjenL2F51pXhZnIlkbz

ime ji je Nakamukka.Malce smešno a lepo ime.Ona a prav ona je pritekla in se nasmehnila
kaj pa vidva?
________________________________________________________________________________

next?
15. julij 2014
next
15. julij 2014
nexthaaaaam ko imam 3 nexte
obilno kot kolaček...oh njam kolaček
15. julij 2014
next
15. julij 2014
prav prav pa bom
__________________________________________________________________________________
ko se je skrila za moj hrbet je rekel mladenič "Žal mi je " in izvlekel pištolo.Zakričala sem
takole.AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH.Nakkamukka mi je skočila za hrbet jaz pa sem hotela zbežati a sem ščitila Nakko.Zgrabil me je za roko ,nakkamuka pa mene in naju odpeljal k avtu in tam zvezal.
Peljali smo se do naslednjega juta in on ni niti spregovoril.Je pa pogledal nazaj in žalostno gledal kako sem se skotalila k sestrici in jo poskusila božati.tolažila sem jo lahko le tako "nm nm smm bmm vm rmmdu nmkmnkn(no no vse bo vredu nakkamukka)"in se trudila da nebi jokala.Kmalu smo prispeli k neki grozni zapuščeni hiši tam so naju odvezali trije moški en suhljat, en športne postave in en nekje med debel in športen.
in potem so naju zvezali z vrvmi na steno ugrabitelj pa je solzen odšel stran.odvezali so nama usta in prišel je hujši del!Napolnili so naju z tremi flašami piva in več kot 80 gramov kokaina dokler nisva bili povsem pijani privezani na steni.In potem še huje!začeli so naju posiljevati.Suhljat nakkamuko,debel mene še sreča .....ampak priznam boli...
16. julij 2014
neext+nova bralka
kaj se bo zgodilo: Pojma nimam
Ja super je
16. julij 2014
nextam
__________________________________________________________________________________
naslednji dan se znajdema z številkami na roki vtisnjenimi v roko v vrsti delket in vse smo imele enaka roza oblačila!Že vem bile smo v trgovini z ljudmi zdaj vem te številke na roki
1u2p3p je pisalo na vsaki roki . TO JE ZNAK NAJBOLJŠE trgovine z dekleti.Pred nami so se sprehajali kupci.vsak s tisočakom v roki in to je grozno.najbolj je izstopala ona!

izgledala je kot agentka FBI saj je bila rekla sem pretvarjajmo se da smo sestre čisto po tiho.in smo se.En kupec je izbral nakko jaz in agentka Frabini pa sva zatulili ne brez naju in šli sva zraven zastonj! Jes sva rekli!no skotaj..............

1.next?
2.kaka mnenja?
3.zakaj skoraj a vete?
16. julij 2014
1.next? Itak kj sprašuješ neeeeeext <3
2.kaka mnenja? Zlo dobr pišeš sam dj bol razločno
3.zakaj skoraj a vete? Ne razumem?
16. julij 2014
1. Ja nextaj
2.dobro pišeš, ampak potrbno se je potrudit, da razumem- bolj razločno
3. Skoraj.....čisto na koncu piše no skotaj! To je mišljeno kot skoraj мιαω.*........In ja nwm zakaj skoraj, mogoče ker jima ni uspelo....nwm
16. julij 2014
next
17. julij 2014
hey punce zdej me vrjetn do pondelka nebo zato no nebom pisala na žalost
če se strinjajte dajte tega smeška
če ne pa tega

z vlakom nekam grem bay za zay
17. julij 2014
Ok ok....če nimaš časa nič zato, saj nisi tu, da bi nam ugajala....bomo počakali
17. julij 2014
ja
17. julij 2014
next
22. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg