Forum
u137878
u137878
Heej. To je moja prva zgodbica in upam da se v meni skriva vsaj mal pisateljskega talenta haha. Upam da vam bo ušeč(:
∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇
'Sovražim svoje življenje, sovražim sebe, sovražim vse' sem si ponavljala v glavi, stekla v kopalnico in iz velikega predala pod umivalnikom vzela gillettko. Solze so mi lile po obrazu. Zarezala sem v mehko belo kožo na zapestju. Svetlo rdeča kri je počasi začela teči po zapestju. Odleglo mi je in spet sem se počutila nekoliko bolje. Odšla sem nazaj v svojo sobo in začela razmišljati. Razmišljati o današnjem dnevu v šoli. Kako mi je lahko to naredila? Zaupala sem ji, ona pa me je izdala. Bila je moja najboljša prijateljica.. Vsaj tako sem mislila. Na srečo mi ob strani stoji moj najboljši prijatelj Raymond (Ray). On je drugačen. Čeprav je fant me razume bolj kot katerakoli druga punca. Z njim se lahko pogovarjam o čemerkoli in nikoli me nebo obsojal. Rada ga imam in on je razlog zakaj ne zarežem tako globoko da bi se ubila. Sem Elizabeth, stara sem 16 let in živim v Severni Karolini (ZDA). Hodim na eno Raleightovih srednjih šol. Sem odličnjakinja ampak še vedno nevem kaj naj naredim s svojim življenjem. Oče bi me rad poslal študirat na Princeton in to bi želela tudi moja mami. Mami mi je umrla ko sem bila stara pet let. Oče se je pred dvema letoma poročil z drugo žensko zato imam eno polsestro Charlotte. Kot bi lahko pričakovali od polsestre bi bila Charlotte lahko nesramna in hudobna ampak ni. Je prijazna in z njo se je lahko pogovarjati ampak enostavno ni moj tip človeka. Je največja modna navdušenka kar jih poznam. Ona pa si želi po končani srednji šoli iti študirat modno oblikovanje v Pariz. Mogoče se vam zdi da je moje življenje dokaj popolno a se motite. Moje življenje je daleč od popolnosti…
Elizabeth 16 Severna Karolina

Raymond 16Severna Karolina

Charlotte 17Severna Karolina

∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇
09. junij 2013
u79706
u79706
next
09. junij 2013
u135143
u135143
neeeeext
09. junij 2013
u137878
u137878
hvala vama za nexte:* bom kr nextala ker nwm kaj nej druzga delam haha

∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇

Nisem več zdržala. Po obrazu mi spet tečejo solze. Tako nemorem več naprej. Glava je postala težka, oči sem imela priprte in komaj sem dihala. Neslišno je do mene prišla moja mačka Sienna. Samo ona me lahko potolaži in spravi v boljšo voljo. Privila se je k meni, me pogledala z modrimi očmi in zaspala sem.

Zbudilo me je zvonenje mojega telefona. Spet Abby? Ji je že žal kar mi je storila v šoli? 'Nebom se oglasila' sem si rekla in začela brskati po omari s starimi knjigami, pismi, voščilnicami in razglednicami, ki mi jih je pošiljala mama, preden je umrla. Vzela sem mamin dnevnik iz tistih let ko je bila stara toliko kot jaz. Prebirala sem porumenele strani. Pogrešala sem jo. Ravno zdaj ko jo najbolj potrebujem. Pogrešam kako mi je brala zgodbice mi pripovedovala o vilah, škratih, velikanih, princih in princeskah in da nakoncu je vedno dobro premaga zlo. Pogrešam kako me je pokrila in poljubila ko sem zaspala.

Morala sem jo videti zato sem se odločila da jo obiščem na grobu. Medtem ko sem hodila do pokopališča sem na tržnici kupila šopek rdečih vrtnic. Prispela sem do groba. Spet sem se zlomila in začela jokati. Oči sem imela rdeče od jokanja. Ko sem odhajala iz pokopališča sem se zaletela v nekoga. In zaradi moje nerodnosti sem pristala na telh. Dvignila sem pogled in pred mano je stal simpatičen fant, ki mi je ponujal roko, da bi vstala. ''Oprosti'' je z nežnim glasom rekel. ''Je že v redu'' sem zatrdila. ''Upam da se še kaj vidiva'' je rekel in me pogledal s prelepimi očmi. ''Kako se ti lahko oddolžim?'' ''Vroča čokolada v mestu bi bila vredu'' sem rekla in se nasmehnila. ''Zmenjeno, mimogrede ime mi je Brandon, te lahko vprašam za telefonsko številko?'' ''Jasno, jaz sem Elizabeth'' sem rekla in mu povedala številko. ''Torej se vidiva v soboto v parku ob 17.00.'' Prikimala sem in poslovila sva se. Na ustih se mi je pokazala velik nasmeh. Ko sem hodila domov sem poklicala Raya. ''Ne boš verjel kaj se mi je pravkar zgodilo'' sem rekla v telefon.

∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇ ∆ ∇
09. junij 2013
u135143
u135143
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. junij 2013
u124275
u124275
neeeeeeext c:
09. junij 2013
neext ;3
09. junij 2013
u129598
u129598
OMG NEEEXT*O*
10. junij 2013
u137878
u137878
Danes bo next mal krajši, ker res nimam nič idej.. Jutri bo daljši(:

''No povej'' je z dolgočasnim glasom rekel Ray. ''Danes, ko sem odhajala z groba, sem se zaletela v simpatičnega fanta. In vabi me na vročo čokolado haha''. ''Zanimivo. Greva potem danes v shopping? Definitivno rabim nova oblačila.'' Kot sem že povedala je Ray drugačen. Všeč so mu fantje in tudi on je modni obsedenec. ''Velja, se vidiva'' sem rekla v telefon in prekinila. Čez dve uri sem bila z Rayom zmenjena v nakupovalnem centru. Zelo sva se zabavala. Pomerila sva na tisoče oblek, veliko sva se smejala in vseeno nama je bilo kaj so si drugi mislili o nama. Postalo je pozno in z Rayom sva se poslovila. Stekla sem domov in se zaprla v svojo sobo. Prižgala sem glasbo in jo nastavila na najvišjo glasnost. Naglas sem prepevala besedilo moje najljubše pesmi. Počutila sem se živo, zaželjeno.

10. junij 2013
u79706
u79706
neeext
10. junij 2013
u135143
u135143
next
11. junij 2013
neeeeext+nova bralkaa
16. junij 2013
next
16. junij 2013
u137878
u137878
okej nextam(:

Prepevanje in plesanje po sobi me je utrudilo. Vrgla sem se na posteljo in se odločila da si ogledam film. Vzela sem svoj laptop in iskala filme. Na koncu sem se odločila za romantičen film katerega sem gledala že vsaj milijonkrat. The notebook. Film, pri katerem se vedno zjočem kot triletni otrok.

Smrkala sem in iskala robčke, ki so se skrivali nekje na postelji. Bilo je dovolj. Nisem hotela da me Charlotte vidi vso objokano če bi prišla v sobo. Bil je čas da se začnem oblačiti saj me je zvečer čakal zmenek z Brandonom. Pohitela sem da nebi zamudila. S kolesom sem se odpravila v park. Tam me je že čakal Brandon. Vsaj točen je, sem si mislila medtem ko sem hodila proti njem. ''Živjo'' me je pozdravil. ''Heej'' sem odzdravila. '' Veš, razmišljal sem, kaj ko bi šla raje v kino? Na vročo čokolado te lahko odpeljem kdaj drugič..'' ''Seveda. Ni problema. In kaj bova šla gledat?'' ''Razmišljal sem o romatični komediji Nicholasa Sparksa.'' Na obrazu se mi je naredil velik nasmeh. ''Obožujem njegove zgodbe.'' sem kot hipnotizirana odgovorila. ''Potem pa pojdiva'' je rekel in mi namenil tisti popolni nasmeh. Hodila sva in prispela do kina. V kinu sva se vsedla v zadnjo vrsto, oborožena s kokicami in coca colo. Film se je začel jaz pa se sploh nisem mogla osredotočiti na film, če pa je bil Brandon tako popolen. Njegova iskrica v očeh, veselje do življenja, nasmeh na obrazu... Ko bi vedel moje skrivnosti katere zaupam samo svojemu dnevniku bi me mogoče gledal z drugačnimi očmi. Kar naenkrat pa me je nekaj zmotilo sredi mojega razmišljanja. Bil je Brandon in prijel me je za roko. Pogledala sem ga in ugotovila da me je on ves čas gledal. Naravnost v oči. Sklonil se je k meni in mi na uho zašepetal: ''Veš, Elizabeth. Nočem prehitevati. Vem da se sploh ne poznava dobro ampak res si mi všeč.'' Njegova izjava me je presenetila. Nisem si mislila da bom sploh komu ušeč. Film se je že zdavnaj končal in opazila sem da sva zadnja v dvorani. ''Morala bi oditi, dvorana je prazna.'' In odšla sva. Zunaj je bila že trda tema in Brandon me je vprašal če me pospremi. Privolila sem saj sem upala da se bova bolje spoznala. Izvedela sem veliko o njem. Všeč mu je starejša glasba, včasih je igral kitaro v nekem bendu, njegova starša sta ločena, ima starejšega brata... Prispela sva do mojega doma. Ponovno se je sklonil k meni in me poljubil na lice. ''Lahko noč. Danes sem se imel lepo'' je rekel. ''Tudi jaz. Lahko noč'' sem odgovorila. Odšla sem v hišo in videla kako me opazuje odhajati.

16. junij 2013
next ;3
16. junij 2013
u140209
u140209
Omg ful dobr pišeš! Next!
22. junij 2013
neeeeeeeeeeext
22. junij 2013
u147721
u147721
o gad najboljša zgodbica. Neeeeeeeeeext;3