Forum
u135997
u135997

●gιηα●

Saj zmoreš, sem si ponavljala v glavo in močno stiskala ročaj manjšega nahrbtnika kjer sem imela samo najnujnejše stvari in kar zadostno vsoto denarja za nekaj časa. Zazrla sem se skozi okno moje sobe. Bila je mirna noč in na nebu so bile posejane zvezde. Grizla sem si spodnjo ustnico in razmišljala ali je smisel pobegniti iz rodnega Newcastla, v London? Se mar splača? Bom v Londonu imela boljše življenje?
Še nekaj podobnih vprašanj mi je rojilo po glavi. "Zmorem to." sem zamomljala in vstala iz stola in po tiho odprla okno. Nahrbtnik sem vrgla skozenj in še sama splezala ven. Odhitela sem skozi dvorišče, proti glavni cesti. Pričela sem teči. Po žilah se mi je pretakal adrenalin in občutek sem imela, kot da mi kdo sledi. Prispela sem na železniško postajo in kupila karto za v London. Odpravila sem se na pravi peron in sedla v vlak, kateri je bil namenjen v London. Usedla sem se bolj zadaj, bolj stran od ljudi. Lase sem si spela v čop in si na glavo poveznila kapuco.
V ušesa sem si vtaknila slušalke in se prepustila metalu, in rocku. Pogled sem oprla proti postaji in jo opazovala. Newcastle je počasi izginjal za menoj. Storila si napako Gina in to zelo veliko.
Naslednji dan sem prispela v London. V manjši trgovini sem kupila zemljevid Londona in črno barvo za lase. Hitro sem oboje plačala in poiskala manjši motel s poceni sobami. Našla sem ga v revnem predelu Londona. Soba je bila majhna a imela je vse kar sem potrebovala. Imela je posteljo, manjšo omaro, mizo, stol, nočno omarico in kopalnico. Iz nahrbtnika sem potegnila barvo in škarje. Stopila sem v kopalnico in se postavila pred ogledalo. Globoko sem zavzdihnila in prijela šop las in jih odstrigla.
Moji dolgi blond lasje so postajali vedno bolj krajši. Ko sem končala sem se zazrla v svojo podobo v ogledalu. Bila sem grozna. Po licih so mi tekle črne solze in kapljale v umivalnik. Pograbila sem barvo za lase in na hitro preletala navodila in jo nanesla. Po pol ure sem jo sprala. Imela sem občutek, da je pred menoj stala popolnoma neznana oseba. Svetli dolgi lasje so postali črni in kratki. V nekaj tednih sem izgubila polovico svoje telesne teže in zapestja... Že pred nekaj leti so postala najbolj grdi kraj na mojem telesu. Obrisala sem si solze in preostanek razmazane maskare. Otrla sem si lase v brisačo in pustila, da so se prosto posušili. Vzela sem zemljevid Londona in odšla ven iz sobe. Za sabo sem zaklenila vrata in pri tem petkrat preverila. Odpravila sem se proti središču in iskala bolj poceni stanovanje in pozno popoldan sem ga le našla. Bilo je lepo in ne drago, ravno prav.
Toda bilo je veliko in skozi večja okna se je pogled razprostiral daleč naokoli. Kupila sem to stanovanje in naslednji dan sem se že vselila vanj. Za nakup sem porabila vsaj polovico mojih prihrankov. S stanovanjem sem zraven dobila nekaj malega pohištva, ker ga prejšnji lastnik ni potreboval. V naslednjih dneh sem se posvetila barvanju sten v stanovanju in iskanju službe. Stene sem prebarvala v bolj žive in nežne barve. Službo pa sem našla v neki kar znani restavraciji v Londonu.
"Gina, miza 13!" je zavpil Mark, kuhar in mi podal naročilo. Hitro sem stopila proti mizi 13 in postregla z naročilom. Izogibala sem se vsem očesnim stikom, kolikor so bili možni in roke sem skrivala za dolgimi rokavi majice. Sicer je bilo v restavraciji peklensko vroče a moja zapestja so razkrivala preveč preteklosti.
1. Vam je usec zacetek?
2. Nadaljujem?
29. junij 2013
u110366
u110366
jaaa neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttt
29. junij 2013
u118203
u118203
jaaaa sam žalostno je,vsaj zame..
29. junij 2013
u140555
u140555
1. ja ful je fajn
2. neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. junij 2013
u130737
u130737
1. Jaaaaaaaa *w*
2. Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
29. junij 2013
asdfghjkl *-*
Neeeeeeeeeeeeext!
29. junij 2013
u126497
u126497
1. Ja itak :**
2. Neeeeeeeeeeeeeeeeext + uporabla si ime Gina haha <333
29. junij 2013
1. omg *____* suuuuuuuuuuuuper začetek!!!!!1
2. jaaaaaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeext čimprej
29. junij 2013
u117133
u117133
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. junij 2013
jaaaaa
neeeeeeeeeeext
29. junij 2013
ful dobr! neext!
29. junij 2013
neeext
29. junij 2013
1. Vam je usec zacetek? všeč mi je
2. Nadaljujem? neeeeext!
29. junij 2013
u128648
u128648
1. Vam je všeč začetek? Super mega fantastičen je,ampak ti to že vse veš (:
2. Nadaljujem? Seveda ;*
Neeeeeeext <3333333
29. junij 2013
1. jaaaa
2. neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. junij 2013
Neeeeeeext
29. junij 2013
u87504
u87504
next
30. junij 2013
u125375
u125375
Nexxtuu
30. junij 2013
1. Jaaaaa
2. Neeeext
05. julij 2013
Mojca tole je popolno..... dobila sm net in prov jokam ker ga hmal ne bo več da bi tole prebrala
05. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. julij 2013
u135997
u135997
Okej se oproscam ker ni bilo toliko casa nexta samo nisem imela časa ali pa se mi ni dalo pisati
Pa a bi mogoce kira lahka malo ovlasevala okoli?

●cℓєσ●

"Samo še en nasmeh in končamo za danes." je obupano rekel Rayn. Zavzdihnila sem in se nasmehna. "Tako, konec." je oznanil. Olajšano ssm izdihnila in plašč vrgla skozi neko stojalo in odšla v svojo garderobo.
Pa, da se malo predstavim.
Šolo sem pustila pred kakšnim letom ali dvema saj so me izljučili zaradi popivanja po šolskih hodnikih. Takrat sem ostala na cesti. Vrgli so me iz internata, s starši pa se tako in tako nisem nikoli razumela. Sprva sem se zaposlila, kot natakarica v nočnem klubu dokler tam nisem spoznala Rayna. Rayn mi je ponudil delo kot modela, saj veste tisto, ko te slikajo in si na številnih naslovnicah, ko nosiš novo modo leta in podobno.
Sicer nisem nič posebnega, le rada uživam življenje in to je to.
"Adijo." sem zamomljala preden sem se odpravila proti domu. Živim v centru Londona v stanovanju nekega bloka. Stanovanje ni veliko in ni opremljeno po najnovejši modi vendar mi je ušeč. V ljubezni nimam pretirane sreče. Imela sem že nekaj fantov toda noben ni ostal več, kot en mesec. Sedaj zvenim, kot največja cipa, ampak nikoli se ne izide. Prečkala sem cesto pred mojim domom in stopila v hodnik bloka. Počasi sem odšla do dvigala in pritisnila številko 12. Živim v dvanajstem nadstropju. Zvečer ponavadi sedim v sobi na okenski polici zavita v odejo in z skodelico čaja in uživam v miru in razgledu na London, ki se ga ne bom nikoli naveličala. Dvigalo se je kmalu pripeljalo do mojega nadstropja in izstopila sem ven iz dvigala in odšla do mojih vrat. Še prej sem se ozrla proti sosednjim vratom. Začudeno sem obstala, na sosednjih vratih ni več visel napis 'PRODAMO'. Mislim, da bom svoj dolgočasni večer preživela ori novih sosedih. Samo upam, da ni kakšn nadležna stara gospa ali oa kakšen nadležni najstnik. Odklenila sem vrata od mojega stanovanja. Prižgala sem luči in sezula čevlje in jakno obesila na obešnik in jo pospravila v omaro. Ključe sem odvrgoa na kuhinski pult in preverila če imam mogoče kakšno sporočilo na stacionarnem telefonu. Kot vedno, ni bilo nič. Naredila sem si čaj in se vrgla pred televizijo in začela preklapljati med programi. To bo še dolg večer.
06. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. julij 2013
neeeeeext
06. julij 2013
neeeeeeeeeeeeext
06. julij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
06. julij 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
06. julij 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeeeeext
06. julij 2013
u128648
u128648
Neeeeeeeeext :3