Forum
u182144
u182144
Hello moon child!
Ja, spet js ustvarjam temo... but wait!
To je moja 2. zgodbica. Pri 1. mi je zmankal idej (in bralcev če smo čist iskreni ), pa hotla sm vidt kako vam je kej ušeč moje pisanje. tisti ki bi želeli si še vedno lahko preberete tistih neki nextov pri tisti zgodbi (Yes, the river knows-The Doors FF).
No pač za to sm se mal bl potrudla in sm že use v naprej premisnla tko da upam, da vam bo všeč.
No tko kt lahko že po naslovu sklepate je to Lana Del Rey fan fiction.
1. če ne maraš Lane lahko mirno odideš, brez nesramnega komentiranja, ker res nobenga ne zanima.
2. če maraš Lano me lahko dodaš za prjatlco, bereš tole... skratka skor use.
idejo sem basically dobila iz vseh njenih pesmi.
Tko kot že prej to posvečam mojim Rock obsedenkam iz ✝ nirvana's child's chat ✝
čist vsaka je neki posebnga in so tko res ene najbl fabulous oseb kar sm jih kdaj spoznala (da o okusu za glasbo ne govorimo hah).
Lahko berete tud njihove zgodbe ( Alaska | Jon Bon Jovi FF., A Little Bit Depressed (Kurt Cobain ff.) sorry če sm kšno spustila) in njihove bloge (All about me.blog by Scorpions ✞ )
js se trudm da mam v zgodbi čim manj pravopisnih napak (izven zgodbe več kt očitno ne ) ampak se včasih zgodi da se tud js zatipkam tko da se opravičujem zarad tega.
Glede kritik:
NUJNO!
js nism ena izmed tistih k prosjo za kritike pol so pa užaleni če jim kdo da kšno. ja. sej je lepo slišat pohvalo ampak brez kritik pohval ne more bit. js to ne vzamem kt neki negativnega ampak kt to da se vi poglobite v zgodbo in mi jo pomagate izbolšat.
kreganja in žalitev do kogarkoli ne bom prenesla. obravnavite mojo zgodbico kt war free zone kar pomeni da smo usi med sabo prjatli.
okej še zadnja stvar preden končno dobite začetek: na naslovnici piše; 'by: .pink floyd.' da ne bo pomote, js sm bla prej .pink floyd. in naslovnica je made by me tko da če vam je useč lahko z veseljem še komu nrdim kšno.
no zdej pa končno lahko začnem.

Dark Paradise (Lana Del Rey ff)

Leonardo diCaprio as William Campbell
Pyper America as Pyper Campbell
Ljudje mislijo, da je Kalifornija sanjska dežela in raj za vsakega človeka, toda realnost je precej drugačna. Vidijo blišč Hollywooda, drage avtomobile, denar in zabave vsak večer, toda ne vidijo resnične Kalifornije. Države v kateri se moraš boriti za preživetje in obstoj. Ne vidijo umorov, ki naraščajo iz dneva v dan, uličnega kriminala in ljudi kot jaz, ki so izgubili upanje v boljše življenje. Le redkokdo uspe priti iz tega.
05. april 2015
u180171
u180171
KONČNOOOO *__________* NEXT NUJNO
05. april 2015
Wawded!
Lana!! Končno neki novga, originalnega, sam da ni 1D, alneki xđ
NEXT!
05. april 2015
Omg next! še ena perfekcija! *OO* ;33 upam, da boš to zgodbo pisala do konca!!!! In hvala, ker si me omenla ter ''oglaševala'' mojo temo, bolj natančno povedano blog *___*
in odličen začetek pa seveda naslounica. Pa sorry, sam pr tvojem pisanju ne more bit nehgativnih kritik no, ker si profi pa ta naslounica...
Upam, da se boš navadla in da te ne mot, če bo kdj kakšn moj komentar daljši od tvojga nexta, ker jaz sem navajena se razpisat in če te to mot in ti ni všeč, sam povej in bom se potrudla, da bom napisala manj!
05. april 2015
u172703
u172703
Končno!
Okay, men se zdi uvod ful zanimiv pač ful drugačn je od drugih zgodbic
Naslovnica je itak perf *-*
+tnx za oglaševanje moje zgodbice
Neeeext
05. april 2015
Omg, koma sem link opazla. Waaaaaa, navdušena sem ful
v prologu je vse realno, upam da boš mela res neskončno idej.
želim da ta ff. tu gor uspe-že od začetka je treba ful oglaševat
Pa hvala za reklamo.
btw mojo spodbudo maš skoz tu gor na tej temi, se bom trudla tud malo pokritizirat, če prav ne verjamem da se bi našle kake ogromne napake.
naslovnca je lepa, škoda da nimaš trailera. Pa johnny depp bo igral on je men tak simpatičen v pirati s karibom-čudn okus mam hah všeč so ki moški z namazanimi očmi v črno.
en velki next!
05. april 2015
u184968
u184968
Next
06. april 2015
u191901
u191901
Nism sicer niti neki ful fen, hater pa zagotovo ne!
Ful dobr zacetek, naslovnica je pa perfekt.
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
06. april 2015
u191845
u191845
next
06. april 2015
u173906
u173906
popolno *_*
next+__+
06. april 2015
nekšt
06. april 2015
u191176
u191176
Next
06. april 2015
u182144
u182144

Chapter 1
Stojim pri prodajalnem pultu in prazno strmim skozi okno.
»Dva dolarja in šestintrideset centov.« monotono reče prodajalka oblečena v rožnato obleko in z rdečimi lasmi. Iz žepa privlečem svojih zadnjih pet dolarjev. Prodajalka mi izroči drobiž in se ozre na uro. Pogledam v njene modre oči in si poskušam zamišljati kakšna zgodba stoji za njimi. Najbrž je še ena od tistih mnogih ljudi z uničenimi sanjami in brez prihodnosti. Odidem iz trgovine. Hitro grem mimo skupine punkerjev in hipijev na lsd-ju, ki posedajo po ulici.
Stresem se, ko pomislim, da jih kar nekaj najbrž ne bo dočakalo pozne starosti. Toda po drugi strani sem enaka. Le še en človek v ogromnem mestu angelov, ki ga ne bi noben pogrešal, če bi ga sredi noči ustrelili v ulici.
Danes imam dvojno izmeno. Ura je pet čez štiri, kar pomeni da imam še natanko dve uri in petinpetdeset minut. Lahko se grem domov preobleči. Če imam srečo Ryana ni doma.
Vstopim v stanovanje in tiho odložim ključe na omarico poleg vrat.
»Kje si bila?! Si bila spet z drugimi kaj?! Dajem ti prenočišče in hrano in ti ves dan pohajkuješ po mestu, delaš bogve kaj!«
»Delam za to, da sem lahko tukaj!«
»Res?! Potem pa se poberi od tukaj, če imaš dovolj denarja!« Danes sem že tako slabe volje in samo vprašanje časa je bilo kdaj bom izbruhnila.
»Končno! Čakala sem, da to rečeš!« Izpod postelje privlečem torbo in vanjo začnem metati svoje strani. Ryan-moj sedaj bivši fant-me opazuje s pivom v roki in ne reče ničesar. Počutim se res neumno, da sem z njim živela eno leto. Torbo zavihtim na ramo in zdrvim na ulico. Kam naj grem? Nikamor ne morem. Naj grem nazaj in se opravičim? Ne. Rajši živim na ulici. Naj grem k Willu? William Campbell je moj najboljši in edini prijatelj. Leto dni in pol je mlajši od mene, zato ga imam skoraj za svojega mlajšega brata. Vem, da me bo sprejel v svoje stanovanje. Vsaj dokler si ne najdem svojega.
Vzamem škatlico cigaret, ki sem jo kupila prej in prižgem eno. Vroče kalifornijsko sonce sveti na razgret asfalt. V bližini se sliši otroški smeh. V mislih se mi prikažejo spomini mojega otroštva. Cinično se nasmehnem in pihnem dim.
Zavijem v ulico, ki izgleda kolikor toliko čista. V njej ni nobenega in svetloba se odbija od balkonskih oken. Vstopim v predzadnji blok ter po stopnicah odidem v zadnje nadstropje. Pozvonim na zvonec in čakam, da mi Will odpre.
»Pyper! Zvonec!« se zasliši glas mojega najboljšega prijatelja.
»Že grem!« Odpre mi Willova vedno nasmejana sestra Pyper.
»Lana! Kako dolgo se že nisva videli!«
»Pyper.« pokimam.
»Nisem vedela, da si se vrnila. Kako je v New Yorku?«
»Čudovito je. Dobila sem nekaj ponudb pri modnih hišah. V Los Angelesu sem zaradi kastinga. Mimogrede sem se oglasila še pri bratu. In ti?«
»Vse po starem.«
»No, jaz se ravno odpravljam. Pridi me kaj obiskat dokler sem v mestu.« Spet pokimam.
»Lana!« vzklikne Will, ki se pokaže pri vratih. Njegovi lasje so še vedno mokri od prhe. Prijateljsko me objame.
»Will, prosila bi te za uslugo.«
»Karkoli.«
»Lahko nekaj časa ostanem pri tebi?«
»Si končno pustila tisto zgubo? Hvala bogu! Seveda. Ostani kolikor časa hočeš. V spalnici poišči rjuhe. Jaz tako ali tako vedno spim na kavču.«
»Hvala ti.« hvaležno odvrnem in ga poljubim na lice.
06. april 2015
u172703
u172703
Ful je dobro *-*
Ryan je zguba xđ
Neeeext
06. april 2015
u180171
u180171
tvoje pisanje je nerealno dobro *___* že sam začetk mi je ful popoun. že vidm da mi ryan nebo preveč všeč ga boš še omenjala? o; ne rajš mi ne povej naj ostane skrivnost *-* ful dobr, next nujno!
06. april 2015
Waaw!
Love it *--*
Ryan -.-
Neext!
06. april 2015
Omg, Spela. Aaaaaaaaaaaa, navdušena sem°.°
Ful sem ponosna na yebe ker res dobro pišeš. Tvoj besedni zaklad je napolnjen do vrha~pravzaprav že teče preko.
Drugi next morem prva komentirat.
Pa jebemti kerega fucking fanta je mela lana~.~
Next
#loveyourestory
06. april 2015
u191901
u191901
Ryan je idiot, pa si ga komi mau omenila
pa tvoj besedni zaklad...uau *o*
next!
06. april 2015
Nexxxxxxxxxt prfect
07. april 2015
u184968
u184968
next
07. april 2015
next+nova bralka
07. april 2015
u182144
u182144

Chapter 2
Ob sedmih zjutraj se končno utrujeno primajem do bloka. Nočne izmene me ubijajo, vendar je poklic natakarice edini, ki sem ga lahko dobila. Skoraj zvrnem se v dvigalo.
»Hej, počasi. Si v redu?« me vpraša človek v katerega sem se zaletela.
»Ja, Ja.« zamomljam in poskušam držati svoje oči odprte.
»Kako ti je ime?«
»Lana.«
»Jaz sem Alex.«
»Mhm.«
»Katero nadstropje?«
»Hm?«
»Nadstropje.«
»Ah. Deveto.« Zaslišim pisk in vrata dvigala se zaprejo.
»Nisi hotel izstopiti v pritličju?« zaspano vprašam.
»Za nekoga, ki je tako izmučen razmišljaš preveč logično.« se zasmeje, vendar ne odgovori na moje vprašanje. Vrata se ponovno odprejo. Izstopim in po hodniku odidem do vhodnih vrat stanovanja. Poskušam biti ne preveč glasna, da ne bi zbudila Willa, vendar moji načrti spodletijo, ko nekoliko preglasno zaloputnem vrata. Toda očitno je William že buden saj me z zanimanjem in s kavo v roki opazuje s prehoda v dnevno sobo.
»Jutro.«
»Lahko noč.« odgovorim, in počasi odtopotam v spalnico.
»Veš, običajno si ljudje sezujejo čevlje, ko grejo spat.« reče Will, ki ne more prikriti svoje zabave. Zamahnem z roko, češ naj me pusti pri miru. Zavzdihne, odloži skodelico na nočno omarico in mi sam sezuje čevlje.
»Lana veš, ne rabiš več delati nočnih izmen.«
»Ne boš me ti preživljal z denarjem svoje sestre.« zamomljam izpod blazine.
»Samo pravim.«
»Ja, jaz pa pravim, da ne. Hvala vseeno.«
»Kdaj imaš naslednjo izmeno?«
»Čez štiri dni. Oprosti ampak lahko zdaj spim?«
»Seveda. Budilko sem nastavil za ob dvanajstih. Bo v redu?« Pokimam.
»No, jaz grem ven. Prijatelju sem obljubil, da mu pridem pomagat zapakirati njegove stvari, ker se seli. Pred pol tretjo me ne pričakuj.«
»Mhm.«
William stopi do okna in zagrne zavese, nato pa ugasne luč in se napoti k vhodnim vratom.
»Oh in prispela je pošta zate. Na pultu v kuhinji je.« še zakliče, potem pa odide iz stanovanja in zaklene vhodna vrata. Zaspim skoraj v trenutku.
Sanjam, da sem na plaži kjer ni nikogar. Nekje v ozadju se sliši rock glasba. Mini nekaj minut preden ugotovim, da je glasba pravzaprav resnična in da prihaja iz radia budilke. Skozi zavese sveti medla svetloba. Axl Rose poje o rajskem mestu. Sarkastično pomislim, če je s tem mislil na Kalifornijo. Odgrnem zavese in zaslepi me močno sonce. Najbolje, da si skuham kavo. V kuhinji zagledam kup s pošto. Na vrhu je pismo naslovljeno name. Pogledam pošiljatelja. Namrščim se, ko vidim kdo ga je poslal in ga nemudoma vržem v koš.
09. april 2015
u172703
u172703
Neeeext
09. april 2015
u180171
u180171
bomo še kj o alexu slišal? *__* pa pošta ??!?!?!!?! vzbudila si zanimanje v bralcu-meni. rabim next nujno
09. april 2015
u191845
u191845
neext
09. april 2015
Agh!
Jeeez, js se ne morem načudit kok je to *--* (ta emoji me spominja na nilskega konja, pa nvm zakaj )
Uuu, kmal bo srečala... upam da bo kmal nekoga srečala , uuuu mogoče bo kej z Alex-om? cx
Prf!! :<
Neext!
09. april 2015
u191901
u191901
Najboljse pises
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
09. april 2015
u182144
u182144

Chapter 3

Z Willom sediva na kavču in jeva nekoliko premastno pico. Strmim v prazno belo steno kuhinje ter počasi žvečim.
»Že nekaj časa premišljujem, da tam nekaj manjka.« reče William, ko sledi mojemu pogledu.
»Ja? Kaj pa bi naredil?«
»Ne vem. Mogoče nekaj slik ali pa jo lahko poslikava z barvo.«
»Lahko bi.« se strinjam.
»Nameravaš danes ven?« Will zamenja temo.
»Ja.«
»Kam greš?« Ignoriram njegovo vprašanje.
»Lana? Zakaj mi nikoli nočeš povedati kam greš?«
»Saj ti povem… »
»Ne pa mi ne.«
»V redu. Mogoče ti res ne povem vedno…«
»Nikoli.«
»…nikoli ampak tudi jaz imam lahko nekaj zasebnosti kajne?«
»Lana skrbi me zate. Se še spomniš kako se je končalo prejšnjič?«
»Ne spominjaj me na to.«
»Bi preživela? Toliko alkohola kot si ga popila ni majhna količina.«
»Ah seveda bi. Ne pretiravaj.«
»Ne Lana. Upravičeno me skrbi. Samo povej mi ali si nehala.«
»William zgodilo se je enkrat v redu?! Nehaj! Skrbi te po nepotrebnem.«
»Se izmikaš odgovoru? Si nehala ali ne?«
» William ne rabim tvojega zasliševanja. Starejša sem od tebe in sem polnoletna. Znam skrbeti zase.«
»Samo nočem te spet videti tako uničene.« reče z milejšim tonom in izgleda res zaskrbljen.
»V redu sem. Res. Ne rabi te skrbeti.«
Vzamem karirasto srajco in si jo zavežem okoli pasu.
»Pridem okoli šestih.« Na poti ven si iz hladilnika vzamem še hladno coca-colo in odprem vhodna vrata. Po stopnicah stečem v pritličje, odprem vrata bloka, ter odidem po ulici.
»Hej.« do mene priteče leto ali dve starejši fant.
»Lana kajne?«
»Se poznava?« namrščim obrvi.
»Ti se me najbrž ne spomniš. Pred enim tednom, ko si zjutraj prišla v dvigalo sem bil tam. Izgledala si res utrujeno. Hotel sem se samo prepričati, da si prispela do svojega stanovanja.« se zasmeje. Le bežno se spomnim.
»Ah seveda! Alex kajne? Res se opravičujem za tak prvi vtis, in da, prispela sem varno sedaj pa se mi mudi. Hvala vseeno.«
»Greš na plažo?«
»Ne. Ali izgleda kot, da grem na plažo?«
»Budna nisi prav nič drugačna kot zaspana.« se spet zasmeje.
»To bom vzela kot kompliment.«
»To je bilo mišljeno kot kompliment.«
»Se spogleduješ z mano?« se nasmehnem.
»Mogoče…«
»Kako ti je pravzaprav ime?«
»Saj veš. Alex.«
»Ne. Mislim tvoje polno ime.«
»Alexander Ross, toda prijatelji me kličejo Alex.«
»Klicala te bom Alexander, če nimaš nič proti.«
»Seveda ne, toda zakaj Alexander?«
»Ne vem. Vedno mi je bilo všeč to ime.«
»In tvoje ime?«
»Lana. Lana Del Rey.«
»Torej Lana, bi me vzela s sabo kamorkoli pač že greš?«
»Če hočeš priti, dvomim, da ti lahko to preprečim.« rečem in grem naprej.
13. april 2015
Hm... zanimiv ta Alex
#Flirting!! x'd
Prevzema me ta tvoja 'popolnost', mnjah ne tole, tole tukaj, je bolj popolno od popolnosti, oki kaj govorim? o.O zgubla sm se
But however res maš talent! "-"
Neext!!
13. april 2015
u180171
u180171
Uuuuu kr Alex aa? neki bo še iz tega (usaj upam no) xđ next next next!!!!
13. april 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg