Forum
u42441
u42441
Nisem se mogla upreti..moje poželenje in sla ki sta me vlekla sta bila premočna..gozd se je zdel neverjetno privlačen in od tistega dne, ko sem ga videla v sanjah nisem mogla odmakniti oči od gozda....
Ime mi je Maya Lee...s starši in starejšim bratom živim v majhni soseski v bljižini gozda..v naselju Novosibirsk sredi Rusije, kjer se moja zgodba tudi začne...

next??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. maj 2011
u42441
u42441
coment
04. maj 2011
neeeext
04. maj 2011
u42441
u42441
ok pišem
17. maj 2011
u42441
u42441
"Neeeeee neeeee....ne ubij me prosim..!"..stekla sem iz mračnega gozda, nisem se ozirala nazaj. Čutila sem, da se mi pribljižuje vendar se nisem ozrla. Tekla sem po ulici in se zaletela v neko starejšo žensko..ugotovila sem da je to babica...iz oči ji je tekla kri in koža po rokah se ji je začela luščiti. Zakričala sem in tekla čim bolj stran od nje..Za menoj sem slišala glasne korake..ozrla sem se nazaj..Tam je stal najlepši človek kar sem jih gdaj videla..vedela sem da me hoče ubiti a se nisem premaknila..obstala sem. Njegov obraz se je začel spreminjati in zgroženo sem pogledala v obraz ki je bil le nekaj centimetrov stran..Bil je zguban, star z krvavo rdečimi očmi, v roki pa je držal nož..Bila sem tako pretresena da iz sebe nisem spravila niti piska...noge so obstale in nisem se mogla premakniti...Obraz se je približeval..Na vratu sem čutila smrdljivo sapo, ob dotiku sape sem se zdrznila. Iz njegovih ust se je razvil cvileč zvok: "Danes boš umrla"..šele ob teh besedah sem se zares zavedala kaj se doga in moje noge so dobile moč..tekla sem in tekla..med potjo pa sem se spotaknila..kri mi je tekla v potokih...in pred mano se je pojavil obraz..."AAAAAAAAAAAA"sem zavpila...
vsa zadihana in prepotena sem se zbudila v svoji mehki postelji, na turobno sobotino jutro. Vstala sem iz postelje in se razgledala po hiši. Mama se ni niti premaknila, da bi prišla pogledat kako je z mano..ni me marala. Rada je imela samo brata, prav tako je bilo z očetom. Bila sem črna ovca v družini..in prav vseeno jim je bilo kaj se dogaja z mano...takrat še niso vedeli, da bo njihovo življenje odvisno od moje odločitve...
17. maj 2011
next, next, next...
27. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg