Forum
Hoila usem, sm Maja in sm pisatlca zgodbice, ki je bla pred časom zlo uspešna
http://www.igre123.com/forum/tema/iz-piflarke-v-mrho/38769/
tuki je link, zj pa pišem novo upam da vam bo ušeč c:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
prvi del, usaj 1next za nadaljevanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8.12.2012 Dragi dnevnik: »Shine bright like a diamond« je verz ,ki bi moral veljati za vsako dekle. No, ja, za vsako normalno dekle. Saj, veš da se tako vsak dan pogovarjam s tabo. Danes je nedelja. In jutri bo spet ponedeljek. Spet dotiki ljudi in spet veliko novih dogodkov, ki me bodo izčrpali. Oh, ko bi vsaj lahko spremenila mojo usrano usodo. Pa je rekla tista gospa takrat, da imam dar in ga moram čuvati. Ja, mislila sem, da bo dar kaj boljšega kot to. Ampak, zakaj mi usoda ni namenila boljše prihodnosti. Vsaj normalne prihodnosti.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

boste brali, vam je ušeč..?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. junij 2013
u90139
u90139
next
08. junij 2013
fala.. <3 zle je še bl kratek next 2za tadougega ^ oglašujte mal pliz :c
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zakaj..? se sprašujem vsak dan, ko pa vem da mi dnevnik ne bo nikoli odgovoril, pa vem da mu lahko še vedno zaupam. Je moj najboljši prijatelj. Vedno me posluša in mi dovoli da ga včasih malo »polepšam« s svojo veličastno pisavo ali pa ga nasmejim z kakih simpatičnim dogodkom, ki se ni zgodil že kakih 100 let. Nisem popolna, daleč od tega. Ampak imam dar, ja imam zelo velik dar. Jasnovidna sem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
houp yu lajk it ..< 3
08. junij 2013
u135823
u135823
neeexttt<3
08. junij 2013
u135508
u135508
neeext
08. junij 2013
..< 33
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Zakaj..? se sprašujem vsak dan, ko pa vem da mi dnevnik ne bo nikoli odgovoril, pa vem da mu lahko še vedno zaupam. Je moj najboljši prijatelj. Vedno me posluša in mi dovoli da ga včasih malo »polepšam« s svojo veličastno pisavo ali pa ga nasmejim z kakih simpatičnim dogodkom, ki se ni zgodil že kakih 100 let. Nisem popolna, daleč od tega. Ampak imam dar, ja imam zelo velik dar. Jasnovidna sem. Marsikdo bi si želel biti kot jaz. Želel bi si dotakniti človeka pa bi videl njegov obraz v prihodnosti, ali pa celo njegovo ločitev ali pa kaj drugega. No, povem vam da ni tako lepo kot se zdi. Večkrat me zmrazi, ko vidim vse umazane stvari, ki jih naredijo tipični ljudje, za katere bi rekel, da niso nič posebnega. Včasih se mi zdi da ne vidim prav. Da v nekem moškem, s kovčkom in kravato vidim dečka, ki je kradel ljudem za preživetje. Ne morem verjeti. Včasih se zamislim. Najhuje je, ko imam videnja. Ko vidim, da bo to ubogo nosečnico zbil avto, medtem ko bo reševala ravno rojeno hčerko iz gruče, ali pa bo tisti avto z neko registersko številko povzročil verižno nesrečo. Ampak saj ne vidim samo negativnih stvari. Vidim tudi lepe stvari, vidim lahko kako se bo tista osamljena ženska, za blagajniškim pultom, poročila in našla popolnega moškega že v kratkem. Vidim lahko, tudi kako se bo starcu za staro mizo pri kafetarci zasvetila prihodnost in bo dobil socialno pomoč. Kakorkoli, seveda je bolje ko vidim svetleče prihodnosti, ampak verjemite ali ne to se zgodi malokrat. In zelo me izčrpa kadar moram nekoga dlje časa držati za roko, ali se ga dotikati, ko dobesedno gledam posnetke njegovega življenja. Zato pišem dnevnik, lažje mi je ker me nima za čudakinjo, ali karkoli drugega, nikoli mi ne odgovarja, ampak to mi ugaja, zares imam občutek, kot da me posluša. Navsesploh pa mi pomaga moj pes po imenu Poncho. Je velik doberman, našla pa sem ga na nekem zapuščenem igrišču pred našim blokom, ko se je moj bratec še hodil igrati tja. Zdaj je že star, starček, njegove prihodnosti ne vidim, ampak upam da mu bo naklonjena. Imam ga že 2 leti. Ni veliko, ampak sva se nekako navezala. Hudo mi je ko, ga gledam, tako starega. Ampak sem vesela, da ga imam, res sem vesela.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
2nexta c:
08. junij 2013
u135823
u135823
jah lej next aneeee!!!!!!<33333
08. junij 2013
še en ..<3
08. junij 2013
u90139
u90139
neeeeeeeeeeext!
08. junij 2013
next
08. junij 2013
u118011
u118011
Neeextt
08. junij 2013
u139732
u139732
neeeext!
09. junij 2013
fala usem < 33 rugač tale next tule je za silo kr nism mela časa sploh... mal oglašujte plosen :3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Kot ste že v prvem verzu izvedeli nimam veliko prijateljev saj zelo težko navezujem stike. V bistvu jih raje sploh ne, ker ne želim vsakemu pogledati v prihodnost. Zanima me le, če obstaja kdo, ki mu ne morem pogledati v prihodnost. Nekdo, ob katerem se bom počutila normalno, ne pa kot nekakšna čarovnica. Sploh obstaja kdo takšen..?

----------------------------------------------------------------------------------------------------
5nextou za res dougega ki ga zle pišem c':
09. junij 2013
u139732
u139732
neext!<3
09. junij 2013
u90139
u90139
next
09. junij 2013
nextt super!!!!!!
če te nemot da slikco
::::::::::::::::::::::::::::::..

..
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.

.
.
.
.

.
.
.
.
.
..
.

.
.
.
.
.

.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
book
.

.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.

.
.
.

.
.
.
.

.
.
.
.

.
.
.

..

.
.
.

.
.
.
.

09. junij 2013
u138457
u138457
next
10. junij 2013
u57082
u57082
Next.
10. junij 2013
u128487
u128487
neext!
10. junij 2013
u139732
u139732
neeeext no -.- <3333
10. junij 2013
u139747
u139747
neext
10. junij 2013
u89857
u89857
next
10. junij 2013
< 33 falaa zle en doug takoj c: hvala a slikco @wanessa wolf bi jo dala zle enkrat pa useen falaa < 33
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
9.12.2012 ZJUTRAJ
Dragi dnevnik..! Danes je ponedeljek. Dan, ki ga vsi najbolj sovražimo. Čeprav sem posebna ne maram ponedeljkov. Ali pa bolje rečeno, sploh ne maram tednov, najraje imam vikende. Ko oče dela, bratca ni doma le ti in Poncho mi delata družbo. Včasih pride še pozvonit poštar, ampak počasi se ne trudi več, saj ve da mu nebom odprla. Seveda pa imam zato tehten razlog. Ne želim se ga dotakniti. Vem da bi morala podpisati nek papir za sprejem blaga ampak se res nočem izpostavljati. Še večja atrakcija sem zaradi mojih dolgih črnih laseh s pristriženim frufrujem na čelu. Ampak kot da že to ni dovolj imam jantarno modre oči. Veliko kdo ima zaradi njih predsodke, zato poleti, ko grem ven raje nosim sončna očala. Ampak dnevnik, saj ti to že veš. In veš tudi da stvari, ki so tako kristalno jasne ponavljam iz dneva v dan samo zato, ker upam, da mi boš nekoč odgovoril. Rekel mi boš da sem povsem normalna najstnica, da so to samo sanje in me zbudil. Nebom mela več jantarnih oči črnih las ali mojega dara. Imela bom popolnoma normalno življenje. To ti pravim zdaj dnevnik, In spet, in spet, in spet….

drugače pa:
js:

-----------------------------------------------------------------------------------------------
houp ju lajk it
5 nextou c:
11. junij 2013
u53840
u53840
nextttt
11. junij 2013
u89857
u89857
next
11. junij 2013
u135823