Forum
u77293
u77293
''Ne grem!'' je rekla Alice in si obrisala solzne oči. ''Saj bo vse vredu,jaz grem s teboj.'' je rekla Dally,da bi potolažila žalostno prijateljico,ki je še vedno jokala zaradi izginule prijateljice.
''Nočem še jaz imeti oznake pogrešana.'' se je po mučni tišini oglasila Alice,ki se je stisnila k prijateljici in upala,da se ji bo končno posvetilo,da v igri ni samo njeno življenje...
---------------------------------------------------------------
Danielle je mlada detektivka,ki pomaga prijateljicam,pri še tako težkih zapletih.
Kljub temu,da je nadobudna in polna življenja,se ne zaveda da vedno znova tvega svoje življenje za življenje drugih.
Pri njenem delu ji poleg najboljše prijateljice Sammy pomagata še sošolca Greg in Austin.
Skupaj tvorijo skupino mladih detektivov imenovano Finny.
Austinova teta je patologinja in jim pri vsakem primeru pomaga z nasveti in podatki,ki so veliko krat nejasni,saj zaradi tetine računalniške nevednosti namesto imena Katty nastane novo ime Kavy.
Vsi so posebni-ampak ali jim bo uspelo rešiti še tak zapleten primer kakor je naprimer primer imenovan igra brez konca.
-------------------------------------------------------------
Slike in ali nextam?
06. marec 2012
next
06. marec 2012
u25153
u25153
nexttt.!!!
06. marec 2012
u77293
u77293
Alice in TJ

07. marec 2012
u77293
u77293
Se opravičujem Zaradi slik.
07. marec 2012
u77293
u77293
nextam?
Vsaj dva nexta bi rabila.
07. marec 2012
u77293
u77293
Bom začela.

Bilo je neke zime,v kateri si je Danny namesto škornjev lahko privoščila platnene adidaske in namesto debele bunde tanko jakno z medvedki.
Tisti dan je bil poseben,saj so takrat Finy.ji prejeli nov primer imenovan igra brez konca.
Ta primer se jim je zdel najtežji doslej-ampak do konca so potrebovali li ključno sled,ki bi odkrila skrivnost.
Že od prejšnjega poletja je bila pogrešana 16-letna Tania Jon-bolj poznana kot TJ.
Že lep čas je policija iskala razne rešitve-a ni ničesar našla dokler v igro niso vstopili Finny-ji.
PODATKI IN DIALOG IZ POROČIL:
Govori TJ-ina najboljša prijateljica Alice.
+A:Že od prejšnjega poletja je pogrešana! Joj,bili sva BFF za vse večne čase-dokler se ni začela čudno obnašati.
Delovala mi je takooo zmedeno. Namesto brezalkoholnih pijač(aelergična je na alkohol zato se mi je njeno naslednje dejanje zdelo skrajno čudno)je pila vodko razredčeno z tabletami!
Ni normalno....
----------------------------------------------------------------------------
07. marec 2012
u77293
u77293
Vsaj 2 nexta.......
07. marec 2012
nextttt
08. marec 2012
u25153
u25153
next nujno.!
08. marec 2012
u77293
u77293
Zaradi vikenda se je Danny zdelo zelo dolgočasno samo sedeti za mizo in čakati kdaj se bo kaj zgodilo in kdaj se bo kaj premaknilo vsaj za centimeter.
Vse je ji je zdelo takooo dolgočasno,zato je preprosto morala obiskati Sammy,ki je pa imela prepoved druženja zaradi laži.
To niti ni bilo prvič,vendar so bili vsi prepričani,da je Sammy-jine starše v nekaj lažje prepričati kakor psa v to,da poje okusno kosilo.
Danny je čutila,da se nekaj mora premakniti in tako je zadnji moment oddrvela k prijateljici in upala,da ima kaj novega-karkoli...
19. marec 2012
u77293
u77293
(PS sorry,ker niu bilo nadaljevanja veliko časa)
19. marec 2012
u25153
u25153
next.!!!!!
19. marec 2012
u77293
u77293
Vstopila sem v Sammyjino sobi in bila srečna,ker staršev ni bilo doma.
Takoj mi je povedala,da nekaj ima-pokazala mi je odtis na nekem kozarcu,ki ga je tako mimogrede pobrala in ga shranila v žep-imel je odtise-bili so TJ-jini.
Alice torej ni lagala lahko so ji zaupali.
Novo sled sta morali sporočiti Austinu.
Odšli sta do njega in se nasmihali,ker sta vedeli,da sta na neki sledi,katere niti policija ni našla.
V tistem trenutku so lahko zaupali le sebi malce njihovega zaupanja pa si je pridobila tudi Alice-vendar le malo.
(naprej bo bol zanimivo-samo začetek je ane?) Pa vsaj 2 nexta PLISSSS
21. marec 2012
u77293
u77293
''Hej punci,kako sta,smo na sledi?'' je Austin kakor vedno začel stavek ,ki ga je izrekel skoraj vedno ,kadar sta Sammy in Danny vstopili v njegovo hišo.
Punci sta se spogledali ,prikimali in nadaljevali s njuno teorijo...
25. marec 2012
u77293
u77293
''Torej Alice ni lagala,ampak naprej ne bi vedeli...'' je rekla Samatha in pogledala Danny, ki je mrko prikimavala.
''Zato pa imata mene, morali bomo na pristanišče Blue boat,sta pripravljeni?''
Je rekel in se nasmehnil kakor kakšen vsevedi mulc.
Puncama ni bilo nič več jasno vendar sta Austinu popolnoma zaupali....
(dajte no vsaj 1 next)
25. marec 2012
u77293
u77293

25. marec 2012
next
02. april 2012
u77293
u77293
hvala tina, malo sem bila bolna ampak sedaj bom nextala!
''Oki, kot vidim, vama ni jasno, vendar poglejta to stopinjo je številka 38-to je TJ-jina številka!'' punci sta se spogledali. Sedaj se jima je posvetilo!
Danny je v svoj dnevnik vpisala tole:

---------------
Tista stopinja, ki jo je Austin našel, je resično neverjetna!
On je pravi genij! Sicer v to nikoli nisem dvomila, vendar sedaj se je resnično izkazal.
Torej TJ je bila tukaj ampak kdo jo je sem pripeljal?
Še malo bomo morali delati.....
--------------
Takoj je zaprla svoj dnevnik in ga pospravila v suknjič.
Za seboj je zaslišala glasove, ki so se ji bližali-vendar niso bile ne Sammyjini-niti Austinovi! Bil je ženski glasss...
''Danny, kako sem vesela, da si tukaj! Našla sem sporočilo na kuhinjski mizi...''
bila je... Alice
------
več naslednjič sedaj pa vsaj en samm nexxttt plis...
05. april 2012
NEXTTI
06. maj 2012
u77293
u77293
Kadar detektivki ni nič jasno se mora zanesti na svojo intuicijo...
trenutno se mi mudi pa plis vsaj en next ampak bom sedaj bolj redko to pisala
16. maj 2012
next
17. maj 2012
u77293
u77293
Ok bom nadaljevala
17. maj 2012
u77293
u77293
mi ne piše!
17. maj 2012