Forum
. To sem jaz

Tole je moja zgodba o Danieli upam da vam bo všeč.

To sem jaz Daniela Mc'donald. Živim v majhnem mestecu Gallese v Italiji. Moje življenje je bilo do zdaj precej pusto. Vsak dan v šolo, kjer so me čakale moje prijateljice in kup neumnih sošolcev. Hodim v osmi razred devet letne osnovne šole, pa še ne vem kaj bom počela v življenju. Moja najboljša prijateljica je Andreja ki jo kličemo "Andi" je črnolasa prav, tako kot jaz samo, da je ona kratkolasa jaz pa imam dolge bujne črne lase. verjetno milite, da se fantje kar lepijo name. Pa ni tako , nekako jih odženem, enostavno nisem tako dekle, ki zanima fante. Na žalost.
Sovražim to svoje pusto življenje v katerem se nič ne dogaja. Vendar se je zadnje dni začelo dogajati nekaj čudnega.

Upam da vm bo ušeč.
17. junij 2012
u84724
u84724
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. junij 2012
neext
17. junij 2012
next. in pa: lep začetek.če rabiš nasvete za zgodbico sem ti na voljo.
17. junij 2012
ful hvala za nexte pa
nuša: ta zgodbica je u bistvu že napisana ene petnajs delov ker smo rabl zašolo tko da hvala ampak ne rabm pomoči
17. junij 2012
mh... ok razumm
17. junij 2012
Vemda ni dobr ampak useen upam da bo vm ušeč
........................................................................................................
Daniela Mc'donald
2. Sprememba

Danes sem izvedla šokantno novico. Moj oče je ubil njegovega sodelavca in gre zato za petnajst let zapor. Ker pa mama ne želi živeti v hiši kjer je njen partner ubil nekoga se bova preselili v San Cataldo, ki leži na Siciliji.
Tam sva z mamo našli majhno stanovanje v katerem bova živeli. Pogrešala bom očeta. Vseeno pa se veselim življenja na novi šoli, dobila bom nove prijateljice pa tudi prijatelje! Ne vem kako bom preživela brez Andi. Moja najboljša prijateljica je že od šestega leta, ko sva skupaj vstopili v šolo. Pa saj se bova slišali in zadnje čase je najino prijateljstvo zbledelo.
Moj prvi dan v šoli je bil...
. . . . . .
17. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext hitr danes še enga zame
17. junij 2012
u84724
u84724
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. junij 2012
Sori ampak ne bo ga danes.
Bo pa jutr.
17. junij 2012
u84724
u84724
jjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssss
17. junij 2012
NEXT
17. junij 2012
u88247
u88247
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!
17. junij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeext! sam jutr res nextej!
17. junij 2012
next!
17. junij 2012
next
17. junij 2012
u68138
u68138
NeeeeeXXXT!!!!!
17. junij 2012
next
18. junij 2012
Daniela Mc'donald
3. Nova šola

V šolo sem vstopila, kot vsi navadni učenci, vendar sem se od njih razlikovala po oblekah, vsi so nosili šolske uniforme. Meni so še kar všeč. Punce nosijo črne čezkolenke, krilca skoraj do kolen modre barve z dvema belima črtama na robu ter lepe živo črne balerinke z zelo majhno peto. Nosijo tudi čudovite bele bluze z kratkimi rokavi, poleg bluze pa spada še majhna kravata. Fantje nosijo navadne modre hlače ter belo srajco čez pa tanek pulover z znakom šole. Spoznala sem svoje nove sošolke ter sošolce. Vsi so bili prijazni z mano le en fant se je čudno vedel do mene. Prav tako tudi punca, ki je sedela zraven njega, predvidevam, da sta brat in sestra.
Izvedla sem da je ta punca, ki me je nesramno sprejela hči očeta, ki ga je moj oče ubil. Fant zraven nje pa ni njen brat. Ime mu je Val, punci pa je ime Katarina vendar jo vsi kličejo Kitty, ker sama tako hoče, to se mi zdi zelo odbijajoče, njena najboljša prijateljica je Alina, pa tudi njena sestra. ki je ponavljala razred Marina se veliko druži s Kitty. Najbolj v redu se mi je zdela Michaela. Misli da se bom z njo razumela najbolje.
nasljednji teden je že šola v naravi gremo smučat nekam v Švico, leteli bomo z letalom . Komaj čakam !!!

V moji šoli je zadnje čase v redu. Vsi smo na "trnih"glede šole v naravi. Do zdaj sem se najbolj zbližala z Michaelo, ki se je pravkar sprla z njeno prijateljico. Mislim, da je to konec tega prijateljstva. Hkrati sem vesela, saj bo imela več časa zame. Jutri odhajamo v šolo v naravi. Komaj čakam!!!
Danes letimo v Švico. na letalu bom sedela z Michaelo, spakirala sem že vse kovčke. vzela sem sama najtoplejša oblačila kar jih imam doma.
Odpravljam se na letalo in vznemirjenje raste.
Ko smo prispeli na letališče in odložili vso prtljago gospem, ki so jo nato poslale naprej na letalo, smo odšli skozi obroč ki preveri če imamo na sebi kaj železnega. Nato pa sta sledili dve uri do vkrcanja na avtobus, ki nas je odpeljal do letala. Vedno sem želela skozi predor do letala, pa ga tukaj vseeno ni. Nato smo se usedli na letalo, na sreč o sva s Michaelo sedeli blizu. ker so stoli po tri sediva Michaela, Val, in jaz. vseeno je bilo letenje zabavno saj je Val v resnici res zabaven, poleg tega pa sem bila čisto blizu Michaele. Kmalu se je naš let na žalost končal in minila je prijetna družba. Ko smo prišli do naše ga letovišča smo zagledali...
*******************************************************************************************************
ker sta bla to dva dela bom naslednga objavla ko bo bilo 15 nextov
vem da nista neki dobra ampak upam da bo komu ušeč
18. junij 2012
u88247
u88247
neeeeext!
18. junij 2012
u41860
u41860
next
18. junij 2012
nexti
18. junij 2012
next
18. junij 2012
u84724
u84724
next next next next next next next next next next next.......15...
NNNNNEEEEXXXXTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. junij 2012
next
19. junij 2012
next
19. junij 2012
next.1!!!
19. junij 2012
next
19. junij 2012
neext!!
19. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani