Forum
začne se v eni m ali punčki

ali jo boš prebral??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. april 2011
bila je ena mala punčka.ki se je to poletje zaljubila v svojega sošolca Jerneja.ampak to je zaupala svoji najbolši prijateljici.ta prijateljica je rekla da ne bo nikomur povedala.(LAŽ)Jerner jo je naslednji dan čudno pogledal.ker je njena najbolša prijateljica njo izdala.ko jo je tako čudno pogledal ga je uprašala:zakaj me tako čudno gledaš. nič ni odgovoril samo smejal se je in jo je še zmeraj čudno gledal.njegov prijatelj je skočil k nje in rekel haha ti si pa v Jerneja haha. kako to veš? ga je uprašala.ali ne veš?vsa šola ve da si ti v jerneja.kako to vedo?to jim je povedala neža tvoja najbolša prijateljica....
27. april 2011
u40060
u40060
next
kolko je stara ta punčka in njeni sošolci?? pa dej ji ime
27. april 2011
oki stara je 8let ime ji je manca sošolcov ima kar velik
28. april 2011
ko je naslednjo jutro prišla manca v šolo je hotela nežo udariti po licu. a to ni naredila samo drla se je na njo in govorila:ti prevarantka nikoli ti nebom zaupala nič če si ti izdala mojo skrivnost pa bom jaz tvojo.Jerneju je povedala da je neža v andraža njegovega brata.ko je mu to povedala se je začel režati.rekla mu je naj pove vsej šoli da je neža v andraža.z veseljem se je strinjav.to ko je andražu pavedal Jerneje andraž rekel o super tudi jaz sem v njo. jernej ga ni mogel slišati ker je že prej odšel.ko je Jernej prišel v šolo je manca rekla mu:veš kaj jaz nisem vate(ZELO VELIKA LAŽ)pa kaj še vem da si vame.ne nisem pa pustime na miru.ko je k njej domol prišla neža je manca rekla:ti si naj naj naj hujša prijateljica ubistvu nisva več prijateljici.meni je prav je rekla neža. in poklicala svojo mami da jo odpelje domol.njena mami jo je prišla iskat preden je šla je manca rekla: neži samo tok ne rabim te zapestnice ker si mi jo naredila in jo s škarjami prerezala in vrgla v smeti.ko so naslednji dan s šolo šli na pohot jim je učitel rekel primite se v pare.ko so bili vsi pari zasedeni sta morali manca in neža biti v paru in se držati za roko.ko sta se prepirali med potjo je učitelj ekel...
28. april 2011
rekel
28. april 2011
u89857
u89857
next
24. oktober 2012
next
24. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg