Forum
Okey vem da je takih zgodbic že ogromen in tut jz sem jih pisala ogromen amapk ni bla nobena ker precej brana amapk upam da bo ta vsaj mau brana.
**************************************************************************************************************
Jezno se namrgodim sama sebi o ogledalo in obupano zavzdihnem ter že stotič v tem jutru probam odfoclati svoje lase ki so v obupnem stanju.˝Emma pohiti no čez 5 min. moraš biti če v Starbucksu˝Me je morila moja sestra Stephanie.˝Ja no˝Sem že na pol jezno rekla in se obupana sesedla.Odločila sem se da bom naredila figo ki bo rekrila moje ogromne vozlje.Hitro sem stekla po stopnicah v predsobo kjer sem si nataknila uggice in na glavo poveznila kapo ter odhitela do Starbucksa.˝Ohh Emma končno si tu deal je ogrooomno˝Me je pozdravila Amy.˝Dobrjo jutro tudi tebi˝Sem ji odgovorila in si že zavezovala predpasnik.˝Dobro jutro.Kajželite naročiti?˝sem uprašala starrejšega gospoda.˝Kavo z mlekom prosim˝Prikimala sem in odhitela h pultu predat naročila ter spet odšla naprej.
****************************************************************************************************************************
˝Uhh,končo konec˝Je zavzdihnila Amy ter se sesedla na stol enako sem storila tudi jaz.Tako sva 5 minut v tišini sedele nato pa sem ustala se poslovila in odšla domov kjer me je že čakala sestradana Step.Odšla sem v kuhinjo ter nama skuhala spagette.˝Mami me je klicala po šoli in mi povedala da jutri pride domov˝Je navdušeno začela Steph.Prikimalla sem in se nasmehnila ko sva pojedli je bila Steph zadolžena za pomivanje jaz pa sem odšla gor ter si naredila spisek kaj moram kupiti za jutri.Ko sme končala sem Steph povedala da grem v trgovino.˝Jaz grem tut zravvn˝Je začela Steph kot majhen otrok.Obupano sem zavzdihnila in ji pokazala roko naj gre naprej peš sva se odpravili na avtobusno postajo.
*********************************************************************************************************************
Moje ime je Emma Rose Spring stara sem 18 let.Imam mlajšo sestro Stephanie Spring ki je stara 16 let.Delam v Starbucksu.Moja mami veliko službeno potuje ime pa ji je Maryana Spring.Oče no mamo je zapustil ko je izveedel da je drugič noseča.Tako da se ga le bežno spomnim.
***************************************************************************************************************
Plis berte.
09. januar 2013
Next to je moja zgodbica ce jo zelis prebrat http://www.igre123.com/forum/tema/poljubil-me-je!!!/48511/1 sory za oglasevanje
09. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg