Forum
Sem nova in prvič pisem zgodbo tukaj...upam da vam bo všeč in da mi bote dali nexte
05. marec 2016
u198892
u198892
Next+zakaj maš tolk istih tem'?'?
05. marec 2016
Sory ke je tu vse ke sem do zdaj napisala? Ker meni kaze samo zacetek
05. marec 2016
Sory ke je tu vse ke sem do zdaj napisala? Ker meni kaze samo zacetek
05. marec 2016
Ups po nesreci sn 2x poslala
05. marec 2016
Bom poslala celo
05. marec 2016
Sanjala sem o gradu. V najvisjem stolpu
čisto na vrhu je bilo okno. Pri oknu je sedela lepa deklica in klicala na pomoc. V grad je planil najlepši princ kar jih je bilo. Stekel je na pomoč k princesi in ubil njenega ugrabitelja. Princesa se mu je vrgla okoli vratu in....
Zaslišala sem nadležen zvok budilke. Udarila sem po gumbu za izklop in si pomela oči. Razmišljala Sem o svojih sanjah. Bile so kot različica mojega zivljenja. Živela sem v veliki hiši v kateri sem se počutila kot ujeta. Moje ugrabitelje bi težko predstavljali moji starši saj so večinoma v službi ali na službeni poti. O osebi ki je predstavljala princa raje nisem razmišljala. Obljubila sem si da nebom več jokala. Postala sem močna kot tiger in na to kar mi je naredil počasi pozabljam. Zavdihnem in počasi vstanem. Danes imam trening. Stopim v kopalnico in pogledam v ogledalo. Vame gleda kramezljavo 17 letno dekle z očmi modrimi kot ocean v katerem se lahko hitro utopis. Vzemem krtaco in si počasi razčesem dolge rjave lase ki mi padajo po hrbtu kot slap poleti na tistem hribu...zanese me v spomine na dobre čase ko še nisem vedela kaj pomeni bolečina ob izgubljeni ljubezni
______________________________________________________________________________________
To je zaenkrat vse
Če bi radi izvedeli kaj se zgodi dalje rabim 6 nextov
05. marec 2016
Dovolj je ena tema za zgodbico
05. marec 2016
Ja oprosti...po nesreci sem jih vec naredla pa ne gre zbrisat
05. marec 2016
Nexte bom pisala samo na tej
05. marec 2016
Piši administratorju pa bo uredil.

Drugače pa Next
05. marec 2016
Hvala
05. marec 2016
Next
06. marec 2016
Jaz sem se odlocla da bom jutri napisala Next pa mi je vseeno kolko jih bere...hvala vsem ki berete
07. marec 2016
ti kar napiši Next
08. marec 2016
Obraz odvrnem od ogledala in si lase spnem v cop. Oblecem se v stvari za trening in se odpravim po stopnicah v kuhinjo. Ravno ko stopim skozi vrata name skoci moj veliki samojed in me zacne lizati po obrazu. Zasmejim se in ga odrinem. "fuj Teddy" recem in se vsedem za mizo. Nasa gospodinja Anna pred mene postavi velik kroznik palacink prelitih z cokolado. "ta zver mi je razdejala celo kuhinjo in se pojedla pol palacink" se pritozi. Jaz se samo zasmejem. Teddy obozuje naso kuhinjo, se posebaj ce je na pultu ravno kaj za jest in lahko to poje ko nihce ne gleda. Hitro pojem, pograbim torbo za trening, se obujem in ze hitim v avto. Nas voznik Michael me odlozi pred plesnim studiom The Next step in jaz grem po stopnicah do gaderob. Zamislim se in naenkrat se vame nekdo zaleti in vrze me na tla. Pogledam gor da bi se opravicla in pred sabo zagledam ....najlepsega fanta na svetu??? Ima temne lase in tako temne oci kot da bi gledal v najtemnejse koticke oceana. Poda mi roko in me dvigne na noge. "oprosti" zamomljam in cutim kako se moja lica obarvajo rdece. Zasmeji se. Lahkotno. Kot lahna sapica v poletju. "zelim si da bi se veckrat srecal z tako lepotico kot si ti" zdaj sem ze rdeca kot kuhan rak in lahko samo upam da ne opazi. "morem it" se opravicim in zletim dalje po hodniku. "ime mi je Tobias, pa tebi?" "Cierra" odgovorim. "upam da se še kaj srecama Cierra"

Na treningu sem raztresena kot se nikoli. Probam se zbrat ampak vsakic se mi v misli prikrade njegov obraz.
08. marec 2016
Next
08. marec 2016
Next cul
09. marec 2016
Next
10. marec 2016
u158058
u158058
Močno me je stisnil k sebi in rekel "Ne pozabi name. Pinky promise, se spomniš?" se je nasmehnil.
"Ne bom pozabila. Obljubim." še enkrat sva opravila mezinčkovo obljubo ter se še enkrat močno in na dolgo objela.
"Se vidiva jeseni."
"Se vidiva." sem rekla, potem pa sva se še kakšno minuto le gledala. še enkrat sva si rekla "Se vidiva" in vsak odšla v svojo stran. (Niall Horan, Miley Cyrus and Brooklyn Beckham FanFiction)
Bi bral/a? Evo link je tuki:
http://www.igre123.com/forum/tema/my-name-is-miracle-%28miley-cyrus-niall-horan-and-brooklyn-beckham-fanfiction%29/183266/
sorry ker oglasujm:/
10. marec 2016
Ce ze oglasujes lahko das vsaj Next?
10. marec 2016
Ko smo koncali z treningom nas je trenerka zbrala skupaj.
"Ker smo zmagali na regijskem tekmovanju gremo zdaj na drzavno prvenstvo, ki je ze cez 3 mesece. Na naslednjem treningu bomo imeli avdicije za: duet, zenski solo, moski solo, majhno skupino rabimo pa tudi 2 skupni tocki. Razmislite kdo bi se potegoval za katero in se prijavite v pisarni" zamislila sem se. Hotela sem se potegovati za solo. Lani na regijskem sem imela duet. Z Njim. Preden mi je strl srce. Te misli potisnem v nazaj in se odlocim da se prijavim za solo.
12. marec 2016
Kdo mislite da je novi plesalec?
12. marec 2016
Fant v katerega se je zaletela??? Next !!
12. marec 2016
Next
12. marec 2016
Next
Next
Next
Next
Next ×10000
13. marec 2016
Mislim da je fantič u katerga si se zaletela
13. marec 2016
♡♡♡♡♥♥♥♥
13. marec 2016
zbiramo podpise,da bi lahko spremenili uporabniško ime kadar-koli bi želeli in kolikor-krat bi to želeli
-мяš. ѕραяяσω
-¢σσкιє.мøиšтeя
-๓r.lนkค
-<3 I LOVE 1D <3
-Žan Rojc
-ѕαмσ zα ηנєgα♡
-ιt'ѕ mу lífє †
-вεʟıενε™
-ѕρσηgєвσв.™
-miss blue
-***Love Girl***
-нιρ нσρ мνα