Forum
dekleta, kot sem že omenila v prvem drsalskem top modelu (drsalski top model by maybee), bom zares vesela če se prijaviš tudi TI.
#kaj vse ti zagotavljamo v dance on ice cycle 2:
-veliko se boš naučila
-veliko zabave,humorja,veselja
-spomini za ta drsalski top model bodo lepi
#kot pri vseh modelih, potrebuješ za prijavo izpolnjeno prijavnico (tokrat malo drugače):
*ime ali vzdevek: __________________________________________________________________
*naj barve: a) svetle b) temne c) žive >izbereš lahko samo en odgovor in zapišeš lahko samo črko. npr. c)<
*tvoja naj glasba: ___________________________________________________________________
*starost (os 15 do 18 let): _ _
#ko se boš prijavila, boš prejela številko, saj o zmagi ne bom odločala le jaz, ampak tudi ostali, ki ne bodo prijavljeni (glasovali bodo zate tako, da bodo napisali (npr.): glasujem: št. 5
#izvedeti moraš tudi nekaj o meni: jaz sem sasha cohen, in sem glavna voditeljica ter komentatorka. dajala ti bom nasvete, ti povedala kaj moraš še popraviti in te večino stvari tudi naučila. sodelovala bom pri vseh vaših treningih.
#poleg moje pomoči pri učenju, boste imele osebnega učitelja, ki vas bo učil samostojne in tako nastope v paru. kadar bo naloga nastop v paru, bo z vami plesal osebni učitelj. tj. poleg številke, ki jo dobite ko se prijavite, izveste tudi ime vašega osebnega učitelja.
¤...to bo zaenkrat dovolj...
prosila bi vas le, da naloge dajete pravočano (čas, ki ga boste imele, vam bom sporočala sproti)
postavljate lahko tudi vprašanja.
#če se bo katera javila, potrebujem ENO pomočnico. če ne bo nobena hotela biti moja pomočnica, bo shov useno obstajal, saj lahko vse skupaj vodim tudi sama
in še enkrat res hvala, če se boš prijavila!
p.s.: priloženi sta tudi moji sliki

01. januar 2011
prijavite se lahko tusi fantje! za vas bo vse enako, le da boste imeli osebno učiteljico, s katero boste tudi nastopali, če bo porebno nastopati v paru.
01. januar 2011
u29518
u29518
Ime : Joanne
Naj barve : a)
naj glasba :
Just the way you are
Starost : 15 let
slika obraza:

slika na ledu :

01. januar 2011
u29518
u29518
Sprejeta ?
01. januar 2011
jaa, sprejeta!! hvala ker si se prijavila!! ...in še 2 stvari:
-tvoja številka za glasovanje je 1
-tvojemu osebnemu učitelju je ime michael. star je 16 let in upam da bosta dobro sodelovala.
thank youu, sashaa
02. januar 2011
u29518
u29518
A bi dala sliko od Michaela in kratek opisek od njega ?
Pleaseeeeee!
02. januar 2011
u29518
u29518

To je še moja slika , ko imam spuščene lase
02. januar 2011
okey, supr. sliko od michaela bom pa dala takoj ko najdem...
02. januar 2011
okey, njegova najljubša slika: (našla jo boš v pismu)

02. januar 2011
a sem lahko pomočnica???
02. januar 2011
u29518
u29518
o super ! Thanxe
02. januar 2011
ime: michael
priimek: zakaj bi te zanimalo
starost: 16
naj barva: črna
opis: največji hobi je seveda drsanje. prejel je že 1 srebrno medaljo in 2× je bil 4. najrajši izvaja piruete. poleg drsanja ima rad tudi plavanje. 1× na 2 tedna obiskuje tečaj plavanja. živi sam, v californiji. veliko se druži s prijatelji in sosedi, in ogromno časa posveča drsanju ter naši oddaji. drsati je začel pri 7 letih.
02. januar 2011
ANČY
COOL
15
ROZNOBELA

OPIS RADA PLEŠEM HIPHOP IN SEM ZALO UREDU ČLOVEK
02. januar 2011
manjka ti glasba, in za barvo lahko izbereš samo a), b) ali c). in vidim da sem pozabila, da je treba z prijavnico dati (priložiti) tudi sliko. hvalaa, če dodaš tudi sliko. potem ti bom povedala še številko in ime spremljevalca
tj.: prijavnici dodajte še svojo sliko
02. januar 2011
ja, holly-ice, sprejeta kot pomočnica!
hvala usemmm
02. januar 2011
če se bo še kera vpisala, nej prosim pohiti, ker če se do jutri nobena ne bo, je konec tega modela
26. januar 2011
pozdravljena dekleta!
tega šova je konec že nekaj časa. za vse, ki ste se ga udeležile, res en velik "HVALA" in mi je zelo žal, da ni deloval. vendar pa smo nagrado že pripravili, zato jo bo prejela ulch.boombox, ker se je prva prijavila. dobila bo 1.000.000€, priznanje, 2leti šolnine drsanja, avto, stanovanje ter komplet ličil.
hvala vsem,
paty
06. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg