Forum
Pisala bom zgodbo o punci (z raznimi najsniškimi problemi), ki ji ples pomeni vse v živlenju.

........

Ime mi je Lucy. Ne živim rauno v najbol bogati družini. Kajti živim z očetom, ki prežiulja mene in dve sestri. Res se imamo rade in se vedno dobro zabavamo

Imaš rada ples?? :)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. december 2014
Ko dobim 3 nexte začnem )
10. december 2014
u184418
u184418
Next <33333 Dance is my life
10. december 2014
next
11. december 2014
Oglašute pliss, fa bom lahk začela
13. december 2014
next
13. december 2014
u177677
u177677
next
13. december 2014
Ok bom začela
.........

Biu je navaden četrtek, no vsaj js sm zjutraj, ko sem se zbudla tak misla. Oblekla sem se in z Elli in Sam odšla proti šoli (z sestrama). v šoli je blo vse tak ko ponavadi dokler nam ni učitlca povedla za plesno predstavo ki jo bomo pripravili za konec šolskega leta.To me je zelo razžalostilo. Kajti moja mama je bila plesauka in ples ji je pomenim vse tako kot meni ampak od takrat ko je umrla ne plešem več. Že zato, ker me ples spominja na njo, pa tudi denarja nimamo, da bi hodila v kakšno plesno šolo. Na poti domou sta Elli in Sem takoj vidle, da je neki narobe. Povedala sem ima za predstavo. Tudi one dve sta ble žalostne ker sta se spounale na mamino smrt. Ampak ne tokilo kot js, ker one dve nikol nista niti nevem kak rade plesale in niti nebojo rable plesat. Potem smo se odločle, da gremo na mamin grob svečo prižgat. Pozno smo prišle domov in zato smo misle, da bo oče že v skrbeh. Ampak ni bil.. Rekel je da bi blo bolš če bi ga poklicale ampak, da je že pol predvidevau da smo šle na mamin . Ko smo mu vse povedle je reku, da mi tak ni treba neki velik plesat in da se nerabim rabim javit da bi mela kako glauno vlogo al pa kaj takega in bom plesala sam tiste plese ko jih bojo vsi. Ker je blo že pozno smo mel večerjo pol pa šli spat

Naslednji dan v šoli pa je bil grozen.....
Ker nam je učitlca povedla "No kot vete bomo mel plesno predstavo in js sm vam že vloge razdelila. Vem da je Lucy zelo dougo plesala..." po me je vprašala "Al še plešeš?" žalostno sm rekla "ne" potem je nadaljevala "no, in zato je ona dobila glavno vlogo! Ostale vloge pa zvete dans na prvi vaji" In pol nam je razdelila urnike vaj. Vsak dan smo mel 3 ure vaj!!!!! Nism mogla vrjet, da me bojo prisilji plesat 3 ure na dan in da bom mogla met glauno vlogo. Potem sm šla domou , brez da bi počakala Elli in Sem. Doma sm se zaklenla u sobo in se jokala..

Ko sta brišli domou Elli in Sem in vidle das je soba zaklenjena sta se začele dret "Ej Lucy odklen!! Odblen" Prvo nism hotla pol pa vseen sm. (j=js, s=Sem e=Elli)
S: Heii, kaj je narobe? Zakaj jokaš?
J: Pa sj veš..Predstava!!
E: Pa sj ti je včeri ati reku, da nerabiš met glaune vloge!!?
J: Sej u tem je problem.. Učitlca mi je določla glauno vlogo!! Pa še 3 use dnuno mamo vaje...
(pol je blo mal tiho)
J: (sm se zadrla) NOČM PLESAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S: Umiri se Lucy.. Lej se ne spomniš kak si včasih rada plesala..
.....................
A je u redu??
13. december 2014
u184418
u184418
Jaaaa next
13. december 2014
jaaaa
nnnnext
13. december 2014
u177677
u177677
next
14. december 2014
u184892
u184892
next
16. december 2014
Sorry k ste tak dougo čakale.. Zarad šole nism mela cajta, da bi prej napisala .

.................

S: Umiri se Lucy.. Lej se ne spouniš kak si včasih rada plesala??
J: Spomnim se, ampak takrat sm plesala skupaj z mamo. Res mi je ples pomeniu vse ampak odkar je mama umrla enostauno nemorm plesat in tut noč....
S: Vem ja ampak vzemi to vse kot priložnost, da boš spet lahk plesala. Vem da bi ti zares rada plesala, ker te zelo dobro poznam ampak ti se tega zaradi mamine smrti nočeš zavedat. Bodi srečna, da boš set lahko plesala
Edkar več ne plešeš nisi taka kot si bila prej, ne smejiš se več nikoli. Nisi več ti, ker je ples deu tebe.
J: Prau mata
Potem smo se objele.
Bila sem zares srečna, kr sm vedela, da bi bila mama takrat na mene zelo ponosna in srečna. Pogledala sm na uro. O, ne!! Prvi trening!!!!V zadnem hipu sm se odhitela oblečit. Hitro sm pograbila torbo in v njo vrgla vodo in telefon. Odfitela sem na potstrešje, kjer sm imela pospraulene plesne copate in opremo. Sem in Elli sm rekla, da moram na prvi trening in naj poveta očetu, da pridem domou čez tri ure. Ko sm prihtela u telovadnico, mi je učiteljica že rekla naj se hitro pripravim, ker sm malo pozna. Na prvem treningu sem videla, da bom imela res veliko različnih koreografi. Vesela sem , da lahko spet plešem!! Ko sm odhalala domou je prišla do mene sošolka Kelly. To mi je bilo zelo zelo čudno, ker se nikoli ne pogovarjam z nikomer. Ubistu nimam dobenh prijateljeu razen mojih sester. Nikoli si jih nisem iti iskala, do mede pa tudi nikoli ni nihče prišu.
(K= Kelly J=js)
K: Zdravo!
J: Zdravo??
K: Res si zelo dobra plesauka
J: Hwala, čeprau nebi temu rekla rauno dobra plesauka, ker nism plesala že tri leta
K: hahahaaha (mislim, da je mislila, da se hecam)
J: Ne, resno.. pred tremi leti mi je umrla mama in odtakrat ne plešem več
K: Joj, oprosti nism vedla. Res mi je žau..
J: Eh sj je vredu, nisi ti kriva. Nisi mogla vedet
K: Dobro. Kako sta pa kaj tvoji sestri? Kako jima je že ime?
J: Sem in Elli, dobro sta
K: Aja, danes po pouku sta bile res zaskrbljene zate kr te nista našle. Iskale sta te
J: Vem, ja.... Zdaj pa morm res it, da še ati ne bo u skrbeh za mene
K: Kje si pa doma? Mogoče živima, kje blizu
J: V tisto smer (in sem ji pokazala smer proti mojmu domu)
K: Js grem tudi v tisto smer. Grema!
Celo pot sva se pogovarjale. Bilo je zelo... bilo je super. Kelly je zelo zanimiva. Povedala mi je veliko o njej in tudi jaz njej veliko o meni! Ko sm prišla domou je blo vse fajn. Očeta je zanimalo vse o današnem treningu. Rekel je da je ponosen name in da bi bla mama tudi. Potem se je Sem zadrla iz sobe " Ati!! Lucy!! Pridita, hitro. Elli ni dobro" Odhitela sma u sobo, kjer sma videla Elli u nezavesti..............
19. december 2014
nnnnnnnweeeext
19. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg