Forum
Hojla!

Ker sem napisala že kar nekaj zgodbic, ki ne uspevajo prav Odlično, sem se odločila, da bom napisala še eno zgodbo, ki bo govorila o: Ashley Black, ki ima najraje na svetu ples, glasbo in svojega psička Murija.

Da si boste bolje predstavljali: Ime: Ashley
Priimek: Black
Starost: 14 let
Hobi: ples, glasba in pisanje zgodb
Rada ima: ples, glasbo, Murija, napete zgodbe
Ne mara: lažnivcev, kač in sošolke Jessy
Nebesno znamenje: dvojčka

Upam, da boste mojo zgodbo z veseljem brali...

Boš Bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. januar 2012
next!!
21. januar 2012
next! čimprej!
21. januar 2012
u60026
u60026
piši...next...čimprej...
21. januar 2012
u46345
u46345
next in oveščaj prosim..
21. januar 2012
Hualaa..ker berete
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

''Ashley, vstani, v šolo bo treba!'' je zakričala mama medtem, ko je v kuhinji pripravljala zajtrk. Z muko sem vstala, v torbo zbasala zvezke, nato pa vzela še oblačila za ples s prijateljicami po šoli.

Ko sem pojedla zajtrk sem se umila, ko sem naenkrat zaslišala lajež. Bil je Muri. {Joj}, sem si mislila, {mama ga je spet pozabila nahranit}. Ubogi Muri. Odšla sem do nejga ga počohljala za ušesi, nato pa sem mu v posodico nasula brikete.
Nekaj časa sem ga še opazovala nato pa sem se odpravila v šolo. Po poti sem zavila še po Bello. Bili sva najboljši prijateljici. Joj, tako čudovito je poslušat Bello ko razlaga kaj zanimivega a, ko začne nakladati o nečem tretjem postane grozna. A ponavadi je zabavna vesela in razigrana. Skupaj se šaliva na račun sošolke oz. važičke Jessy in se smejiva, ko ji učiteljica reče, naj pobriše tablo, ona pa pazi, da si z gobo ne zmoči rok . No, še fotke dam gor:

Jaz - Ashley Black

Bff - Bella Love

Kuža - Muri

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Vas Zanima Še???
Nextam???
21. januar 2012
nexti!!
full dobr začetek
pa ali me boš lahko obveščala ko boš nextala?
21. januar 2012
neext!!!
21. januar 2012

Res vam hualaa ker berete
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

To je Jessy

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

DRIING, DRIING!!! Zazvonil je zvonec in odpravila sem se proti razredu za geografijo. Spet 45 minut bednega poslušanja učiteljice. Pri uri geografije bom tako kot vedno verjetno zaspala in sanjarila o Timu Blinksu, fantu iz 9.c razreda.

Fant iz 9.c - Tim Blinks

Ko sem prišla v razred za geo sem se hitro usedla poleg Belle. Medtem ko je učiteljica razlagala o nečem sedmem čudu nebes sva midve z Bello lepo klepetali, ko me je naenkrat zmanjkalo. Kar zaspala sem. To se mi pri gei vedno zgodi. Zaspim od dolgčasa...

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Vas Zanima Naprej???
Next???
21. januar 2012
u46345
u46345
next.. (obveščak.)
21. januar 2012
nexti!!!!!!!!!!!!!!!
21. januar 2012
Neeeext!!!
21. januar 2012
Res hualaa ker berete

________________________________________________________________________________

Zaspim od dolgčasa. Učiteljica razlaga, razlaga in razlaga, dokler ne zazvoni.

DRIIING, DRIIING!!! Zbudi me zvonec, ki je oznanil konec gee. ''Jupiii!!!'' sem zaklicala in veselo skupaj z Bello stekla iz razreda. Drugo uro smo imeli 'fraj uro' in sem vzela slušalke in začela poslušati glasbo. Pela sem na ves glas in vsi so me z zanimanjem gledali, jaz pa še vedela nisem. Ko mi je Bella povedala, da me vsi poslušajo sem zardelo snela slušalke, utišala glasbo in se vsedla na klop v avli. Z Bello sva se pogovarjali, dokler ni zvonilo za malico, in odšli sva v jedilnico. Za malico smo dobili marmelado in maslo ter kruh seveda . Ko sva z Bello pojedli sva vzeli torbe in odšli v učilnico za sloveniščino. 'Slovko,' kakor ji krajše pravi naš razred...9.b . Pri slovki smo pisali preverjanje zato mi je bila še večja muka iti v učilnico. Spet bedno poslušanje učiteljice, kako ti razlaga kam napišeš določeno črko .

''No, učeni pri peti nalogi boste morali...''
{Bla, Bla, Bla...} sem si mislila. Zakaj nam sploh razlaga, saj vemo. Imamo navodila na listu! Zraven te učiteljice, učiteljice Green lahko samo znoriš. Razlaga nekaj, kar ve še novorojenček.
Ko je končno nehala blebetati smo lahko začeli reševati naloge. Končala sem v 15 minutah. Ne vem zakaj, ampak vedno prva rešim delovne liste, preverjanja, teste itd.
Ko sem oddala test učiteljici Green sem odšla nazaj v svojo klop in začela sanjariti o Timu...Že spet.

Vsa dekleta na šoli oz. skoraj vsa imajo fanta, samo jaz in Bella ne. Bella je zaljubljena v sedmošolca. Res je srčkan a...Tim je najlepši. Ko je še Bella rešila preverjanje do konca in ga oddala se je usedla k meni in začeli sva govoriti o Timu in Niallu (sedmošolcu).

Sedmošolec - Niall

Lepo se je bilo pogovarjati o Niallu in Timu a, ko je Bella začela nakladati o nečem tretjem čudu sveta sem se raje presedla k Sam.

Ko je minila še zadnja ura sem odšla na kosilu, ko me je naenkrat nekdo potrepljal po rami. Prestrašila sem se in se na hitro obrnila. Bil je Tim. Vprašal je, če se lahko po kosilu dobiva v kavarni Amor (Ljubezen). Seveda sem takoj rekla ''Ja!'' čeprav v zadregi.

Po Kosilu:
''Bella, veš...Povabil me je na pijačo v kavarno Amor.'' sem rekla Belli, ko sva se pri omaricah oblekle. Veselo vendar začudeno me je pogledala in rekla:
''Čudovito, kdaj se dobita? Zdajle grem k tebi in pomagala ti bom izbrati najlepšo obleko za nocojšnji ples.'' Zasmejali sva se jaz pa sem nato izdavila samo: ''Hvala, Bella!'' In odšli sva.
Pri meni doma: ''Dobro! Čevlje imaš, jakno tudi, samo obleke ne. Malo še pobrskajva po omari.'' Je rekla Bella in zagnali sva se v mojo veliko omaro. Na koncu sva le našle nekaj.

Bila sem čudovita. Vsaj tako mi je rekla Bella. Upam, da je imela prav. Na Tima moram narediti dober vtis.

TIIIR, TIIIR! ''O moj bog! Tukaj je že!'' sem razburjeno rekla Belli in odšla odpret vrata. Res, bil je Tim. Pozdravila sem ga on pa samo: ''Wow! Čudovita si Ash!'' Zardela sem in ga povabila naprej. Potem sem mu predstavila Bello in malo smo se še zabavali, potem pa sva odšla v kavarno Amor...

Vas Zanima???
Se Bo Kaj Razvilo med Ashley in Timom???
Napreiii???
22. januar 2012
Neeeeeeeeeeeext!!!!
22. januar 2012
u46345
u46345
next.. obveščaj. ;D
22. januar 2012
bom bom...
22. januar 2012
Nextaj!!!
22. januar 2012
Hualaa vsem

Slekla sem si plašč in se vsedla na stol. Potem sva naročila dve vroči čokoladi in jo počasi srkala in se pogovarjala o tem in onem. Ne boste verjeli, ampak pogovor je prešel tudi na Jessy. Tudi Timu ni bila všeč. Malo sva se pogovarjala ko pa sva popila pa...

Nekam se mi mudi pa je bol kratek next!!!
Vas Zanima Kaj Se Bo Zgodilo Ko Popijeta Vročo Čokolado???
Next???
22. januar 2012
Nexti!!!!
22. januar 2012
u46345
u46345
next
22. januar 2012
next!!!!
22. januar 2012
Neeext!!!
22. januar 2012
next!
men je všeč
22. januar 2012
HuAlA VaM...
[img]http://data.whicdn.com/images/21598184/tumblr_ly7kzl9R4A1qcwokto1_500_large.png[/img]

Malo sva se pogovarjala, ko pa sva popila pa...me je poljubil.
Njegove ustnice so bile tako nežne. Ko sem mu poljub vrnila, je odšel. Začudeno sem ga gledala, a pomojem mu je bilo nerodno. Skomignila sem z rameni in se odpravila proti domu. Ko sem odšla čez park sem Tima našla sedeti na klopci. Gledal je v tla in nekaj šepetal. Usedla sem se poleg njega in ga vprašala če je kaj narobe.

J - jaz T - Tim

J: Je kaj narobe?
T: Ne, samo...
J: Samo kaj?
T: Mislim, da sem bil prehiter...
J: Saj je uredu...
T: Povabil sem te ven, ampak ne vem niti, če sem jaz všeč tebi, glede na to, da si ti meni všeč že od petega razreda.
J: No, ti si meni všeč, vendar ne od petega ampak od četrtega razreda dalje.
Zasmejala sva se in prijela sem ga za roko. Pogledal se mi je in nasmehnil. Vrnila se mu nasmeh, nato pa sem ga močneje prijela za roko in ga potegnila na sredo parka. Vrtela sva se in ljudje so naju gledali. Ni naju motilo. Zabavala sva se in se smejala. Kmalu sva omagala in vrnila sva se na klopco. Smejala sem se in se stisnila k Timu ko je naenkrat mimo prišel...

Hmmm, Le Kdo Bo Prišel???
Vas Zanima???
Napreiii???
22. januar 2012
u60429
u60429
nextiii
22. januar 2012
u60026
u60026
next next next
23. januar 2012
Nextam... Hualaa Vam

Smejala sem se in se stisnila k Timu, ko je naenkrat mimo prišel...moj očka . Tako sem izgledala, ko me je videl: . Najraje bi se vdrla v tla, saj je očka enkrat doma rekel: ''Ash, nobenega fanta pred šestnajstim letom.'' To se mi je zdelo butasto, zato tega ne upoštevam, a še mislila si nisem, kaj se bo zgodilo, ko me bo očka videl poleg mojega prvega fanta: Tima Blinksa.
Mislila sem, da bo očka prišel do mene, in me takoj kregal in peljal domov. Vendar ni. Stopil je pred mene in Tima in se mu lepo predstavil: ''Živijo. Moje ime je Mark Black in se Ashleyen oče.'' Tim se je nasmehnil in se še sam predstavil. Malo sta se pogovarjala, potem pa je oče rekel, da moram biti najkasneje ob 20.00 doma in odšel. Osuplo sem gledala za njim in Tima držala za roko. ''Prijetnega očeta imaš.'' reče Tim in se obrne k meni. ''Pa ja! Hecaš se, ne?''
''Ne, resno mislim.'' Na usta sem dobila velik nasmešek. ''Tooooo!!!'' Tim je očeta prepričal. Očka me ne bo izpraševal.

In, najboljše pri tem je, da mi bo zdaj očka dovolil, da po pouku ostajam zunaj s Timom. {Moje življenje je popolno!!!} sem si mislila in zasanjano gledala Tima. Nekaj časa sva še sedela in se držala za roke, potem pa sem odšla domov, Tim pa tudi.
Ko sem prišla domov, pa sem na mizi našla...

Vas Zanima???
Next???
23. januar 2012
raperka a ? D nextt
23. januar 2012
u60026
u60026
next....tko dobr...nestrpna sm...pohiti...
23. januar 2012
Neeeeext!!! I < 33333 that story!!!!
23. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg