Forum
hej jaz sem ana stara sem 14 let in hodim v 8.razred.imam starejšo setro anjo,ki je stara 18 let in hodi v 4. letnik.imam najboljšo prijateljico anastazijo,ki me je zdaj kar poklicali ali greva v kino in v shoping rekla se da ja po tem vsem pa bo anastazija prespala pri meni.z anastazijo hodiva skupaj v glasbeno šolo ampak rada bi hodila v plesno šolo.moj oče se ne strinja z tem da bi hodla v glasbeno šolo mami se zdi super.moja setsra pa se norčuje iz mene če bom hodla na plesne vaje.čez eno uro grem k anastaziji ki najo od nje mama odpelje v kino.prišli sva v shoping in videle sem ene zelo lepe čevlje na pet,ampak nisem bila prepričana ali bi mi mama dovolila vzela sem telefon in jo poklicala zdignila je in me vprašala kaj je in jaz sem ji rekla da so škornji na veliko peto in pridejo 35$ mama je dovolila tako sem jih vzela.ko sva z anastazijo prišli domov mi je mama rekla da se bomo odselili bila sem zelo žalostna.naslednji dan smo se spakirali iz hiše tako smo se peljali proti new yorku kjer sem videla vilo z velikim bazenom in vprašala mami ali smo mi tukaj in mama je rekla da ja.bila sem zelo vesela velike vile z velikim bazenom.mami in očka sem vprašala ali se lajko zdaj vpišem v plesno šolo in rekla sta ja.moja seoba je bila prelepa klicala me je anastazija.......
02. januar 2013
next
02. januar 2013
Klasična-kuhinja---S....JPG
02. januar 2013
NEXTALA BOM V PETEK;*
02. januar 2013
neeeeeeeeext
02. januar 2013
ANASTAZIJA je klicala in vprašala je kako je in rekla se da imamo vilo z bazenom.šla sem na plesne vaje tam pa so bili one direction in vidi se mi zayn malik.
02. januar 2013
next;*
03. januar 2013
next
04. januar 2013
one idirection so me potdravili in sem pomislila uff* kaki pikiji
29. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg