Forum
u68437
u68437
heiii.Sem Tadeja in bom napisala mojo 1. zgodbo z naslovom dance,football and my first love? torej ljubezensko zgodbo.Zdaj ko so počitnice bom probala pisati vsak dan drgač med tednom(špolskim tednom-pon.tor.sre.čet.pet.)bom verjetno pisala 1 ali 2 med vikendom pa bom vsaj 1x 10000000% pisala,razen če bom kjje na počitnicah.zdaj pa izkaznice od oseb:

IME: URŠKA
STAROST: 14(8.RAZRED)
HOBIJI: PLES,NOGOMET(BOLJ GLEDANJE KOT PA IGRANJE),SHOOPING,MODA

POSEBNI ZNAKI: NE MARA DA JO KLIČEJO URŠKY,URŠA,SEXY URŠYY(JE ZELO LEPA TALE URŠKA)...SAMO SVOJI BFF LAURI DOVOLI DA JO LAHKO KLIČE KAKOR HOČE NAJVEČKRAT KAR URŠYY,RADA BERE
BFF: LAURA
FANT: GA ŠE NIMA
SIMPATIJA: KLEMEN
SOVRAŽNICE: AMADEJA,KATARINA

URŠKA;

IME: LAURA
HOBIJI: PLES,SHOOPING,MODA,GDAJ PA GDAJ SI OGLEDA KAKŠNO TEKMO Z URŠKO
POSEBNI ZNAKI: ZELO RADA BERE,NE MARA DA JO KLIČEJO LAURČY(RAZEN NJENE BFF)
BFF: URŠKA
FANT: GA ŠE NIMA
SIMPATIJA: ROK(OD URŠKE SOŠOLEC)
SOVRAŽNICE: AMADEJA,KATARINA

LAURA

IME: KLEMEN
HOBIJI: NOGOMET
POSEBNI ZNAKI: /
BFF: ROK
PUNCA: KATARINA(ČEPRAV MU ŽE GRE NA ŽIUCE)
SIMPATIJA: URŠKA
SOVRAŽNIK: LEON & MIHA KER STA OBA ZALJUBLJENA V URŠKO IN MU JO HOČETA SPELJATI)
kLEMEN:

I
ME: ROK
HOBIJI: NOGOMET,MED DVEMA OGNJEMA,POSLUŠANJE GLASBE
POSEBNI ZNAKI: /
BFF: KLEMEN
PUNCA: ŠE NIMA
SIMPATIJA: LAURA
SOVRAŽNIK: LEON & MIHA & MARK
ROK:

OD DRUGIH ŠE PA DAM SAM SLIKE:
KATARINA:

AMADEJA:

MIHA:

LEON:

TRENER DENIS:

UVODem urška.živim v hiši večkrat pa prespim tudi v dvorani skupaj z mojo bff lauro.obe nimave strašev saj so umrli v prometni nesreči:'(.Bile sva navadni najstnici ki imata sanje,plešeta in sploh radi nakupujeta.amapak....ko pa enkrat gresta na svetovno prvenstvo pa spoznata slavne osebe kot so bruno mars,rihanna,različne nogometaše.....ko pa prideta nazaj in povesta to novico pa se vsi fantje zaljubijo v njidvi nekateri zaradi bogastva,drugi zaradi ljubezni.Ampak kaj ko pa imata nesrečo.Namreč klemen in rok(simpatiji)pa jivi nočeta,ker sta za nji2 grde in takrat se Urškino&laurino življenje postavi na glavo.......

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. december 2011
u68437
u68437
ko bosta vsaj 2 nexta začnem pisati zgodbo.
28. december 2011
u61571
u61571
neeextt mislim da bo zanimivo
28. december 2011
u67522
u67522
next
28. december 2011
u20311
u20311
next! piši zdej!
28. december 2011
neext!
28. december 2011
u68437
u68437
hvala za vse nexte nextam ju3 ker zdej morm pazit na mojega tečnega bratca-.-
28. december 2011
u67522
u67522
next next
29. december 2011
u33561
u33561
Next ;D
29. december 2011
u68437
u68437
jst pišm zdej prek mobijasory k nemorm nextat ampak grem v bolnico-.- tko da verjetno še to leto ne bo neksta(
29. december 2011
u68437
u68437
dons sem pršla iz bolnice in bom napisala en kratki del

URŠKA
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*

Driiiiiiiiiiiiiin!!!!Driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn!!!!!

mi je zvonila budilka.''joooj že spet ta budilka''sem pomislila.A mi2 z Lauro imave skrivnost,ki jo bodo sošolci v pismu izvedeli ju3,midvi pa bove potem odšli iz te butaste šole in mogoče imeli zasebne učitelje??upam da ne,ker če ne mi te ''večne počitnice''ne bodo niti malo ušeč.

Zbudila sem še Lauro,ki je spala v sosednji dvorani- (namreč spale sve v veliki dvorani,kjer vadive,saj ima ta dvorana dva prostora 1 manjšega kjer vadijo male skupine,solisti,pari in manjše skupinice,v veliki dvorani pa vadijo formacije(velike skupine od 10-…..članov),imajo zumbo,aerobiko……)- saj sve imele tako navado,da si je ena prižgala budilko in se zbudile potem je šla v kopalnico in se uredila,saj pri nama to dolgo traja in potem zbudila drugo torej je lahko tista katera je spala,spala dlje časa.To je bla zdaj Laura (na njeno srečo).Uredile sve se,se nališpale,pojedle rogljiček&spile mleko in odšle v šolo(peš)saj od dvorane ni oddaljena veliko(pribljižno 200m)
zajtrk:

šola:

dvorana:

sam brez stolov,pa predstavljajte si da je tam nekje na sredini,no v bistvu malo prek sredine pregrada ali neki takšnega
next?(vem da je zdej še mau brezveze ampak bo pa fuŁ zanimiv)
30. december 2011
next!
30. december 2011
u67522
u67522
next
30. december 2011
u68437
u68437
nextam ju3;P
30. december 2011
u68437
u68437
še 1 next rabim
02. januar 2012
u68437
u68437
nextam ko se najem
03. januar 2012
u71216
u71216
Nexty ) zajimiva zgodba upam da bos kmal nadaljevala
03. januar 2012
u71475
u71475
next
03. januar 2012
neext!
03. januar 2012
u68437
u68437
zdej pa res nextam ko si nekaj izmislim
04. januar 2012
u68437
u68437
ok next
----------------------------------------------------------------------------------------------
ko sve prišle sem morala Lauro pospremiti k ravnateljici,saj gre danes prvič na našo šolo(prej je hodila v šolo v Novo Mesto)Aja če še nisem povedala sve se midvi spoznali na treningu in potem so nama starši umrli in se je preselila k meni.Prišle sve do ravnateljice .pogovor:
j-jaz,L-laura,r-ravnateljica:
j&L-dober dan
r-dober dan
j-to je tista nova učenka o kateri sem vam razlagala
r-aha me veseli gospodična.... laura?
l-ja to sem jaz
r-okey dala ti bom urnik tvoja prijateljica te pa naj predstavi razredu.zdaj pa pohitita k pouku da ne zamudita saj je zvonilo.
j-okey.pridi greva
l&j-nasvidenje
r-nasvidenje
Potem sve šle k pouku,čeprav sve ga malo zamudile se učiteljica ni kregala na naju(hvala bogu)in sem jo predstavila.Sedla se je k meni saj je bilo le še to mesto prazno.In pouk se je začel:
1. kemija
2. biologija
3. slovenščina
4. matematika
5. zgodovina
6. izbirni predmet
7.PROSTO(ni učiteljice)
Potem sve se z Lauro odpravile ''domov''.niti nisve prišle še skozi vrata pa pritečejo za nama Katarina,Amadeja in Lea(njuna prijateljica ki naredi čisto vse kar ji rečeš).Urška!!!!! Laura!!!! Učiteljica vaju kliče.Odložile sve stvari in se odpravile nazaj proti šoli.Celo pot sva se pogovarjali in mij je Laura omenila da ji je všeč Rok.Ko sve končno prišle naju je učiteljica Andreja določila,da morave mi2 namesto nje pri vsaki uri pri športni ogrevati in se odločiti kaj bove delale.Nato pa rekla da mora nujno nazaj saj ima pouk.spraševale sva se zakaj naju je poklicala nazaj saj bi to lahko naredila danes v šoli.Tako premišljujeva in hodive po pločniku,ko se pred nama ustavi nek avto.Odprl je okno in rekel da morave obvezno k……
Vprašanje:
K KOMU MORATA LAURA IN URŠKA?

A)DOMOV
B)NAZAJ V ŠOLO
C)K KLEMENU IN ROKU
D)DRUGAM(pa napišite kam)_______________
odgovorite do naslednjega neksta
razredničarka:

04. januar 2012
u68437
u68437
ko sve končno prišle naju je učiteljica Andreja določila,da morave mi2 namesto nje pri vsaki uri pri športni ogrevati in se odločiti kaj bome delali(vsi učenci).
TUKAJ SEM SE ZMOTILA
04. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg