Forum
Ojla! Sm nova tukej na igrah 123 in bom začela pisat eno zgodbico o plessuu upam da vm bo ušeč in tukj je prvi del!
Ime mi je Ana. Stara sem 13 let in živim v majhnem mestecu blizu Ljubljane. Sem popolnoma zasvojena s plesom. Treniram v Ljubljani. Treninge imam vsak dan, razen ob vikendih. Čez pet ur grem spet v Ljubljano. Plešem pa skoraj vse zvrsti, razen break dance, step pa teh bolj čudnih plesov. V šoli nisem ravno najboljša, zato mi starša težita naj s plesom preneham. To mi gre res na živce. Kmalu bom imela avdicijo za nov plesni film. Zelo sem živčna. Sedim v učilnici za slovenščino in se pretvarjam, da pišem zgodbo, v resnici pa razmišljam, kaj bom oblekla za na avdicijo. Dolgčas!! Kmalu bo zvonilo. Naslednja ura je angleščina. Zakaj morajo na urnik dati dva podobna predmeta, ker potem vse pomešaš. Učiteljica sprašuje nepravilne glagole. Ne znam čisto vseh. Na čase pogledujem proti mojemu sošolcu, ki mi je všeč. On pleše hip hop in break, sicer malo manj časa kot jaz, ampak je kar dober. Med športno vzgojo so mi punce težile, naj zaplešem nekaj. ''Nisem ogreta!'' sem jim rekla, a me niso poslušale. ''Saj ti se ne rabiš ogret, itak si gumica.'' je rekla Eva. Ona je moja bff. Bilo me je sram, saj smo športno imeli s fanti. Končno sem malo zaplesala in punce so mi zaploskale. Pogledala sem proti Žanu. Tudi on je fante učil neke gibe. Ko je opazil, da gledam v njegovo smer se mi je nasmehnil. Zardela sem. Kmalu je prišel učitelj in igrali smo košarko. Kar nekaj. Pouka je bilo kmalu konec in z Evo sva skupaj odšli k meni domov.
KKo se vm zdi?? Komentarji? Popravki?
26. avgust 2012
začela bom nov forum ker se mi je tukj ponesreču naslov D
26. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg