Forum
"to je začetek moje zgodbe. Upam da vam je všeč"

V nedeljo zjutraj ga je zbudila svetloba ki je prihajala iz okna, pogledal je na uro, "ura je že sedem!!! Zamujam v službo!" Vrgel se je iz postelje, umil obraz, oblekel si je kavbojke in usnjeno jakno in tekel do avta. 15 minut kasneje se je pripeljal v službo. Njegov šef je stopil iz pisarne in začel vpiti:
"DAVID, ZAMUJAŠ ŽE TRETJIČ TA TEDEN!!".
David mu je odgovoril: "Saj ta teden nebom več zamujal, hehe...."
"JA.... DRUGI TEDEN TUDI NE BOŠ KER SI ODPUŠČEN!!" je z svojim grobim in nadležnim glasom rekel Davidu, in še naprej vpil. Davidu se je razjezil in svojega šefa udaril v trebuh. Šef ga je udaril nazaj, David pa ga je sunil na cesto. Tisti trenutek pa je mimo pripeljal kombi in šefa povozil. Ta je umrl. Voznik v kombiju pa odpeljal naprej. Policijo je poklicala njegova sodelovka Barbara. Davida je policaj zaprl v avto, z lisicami je sedel zadaj, medtem ko so ga peljali v zapor.
Ko sta bila na pol poti do zapora, David ni rekel nič. Policaj ga je pogledal v ogledalu in rekel: "Očitno nisi bil ti." "Zakaj tako misliš?" ga je vprašal David.
"Ker do zdaj so mi vsi govorili da niso bili" je odgovoril Policaj.
"Zakaj bi ti lagal.?" je z žalostnim glasom rekel David.
Policaj se je samo obrnil naprej in vozil.
V mestu za njima je nekaj eksplodiralo, policaj se je obrnil, pred avto je pa padel človek.
"PAZI!!!!" Je zavpil David. Policaj je pritisnil na ročno zavoro, in se ustavil tik pred človekom ki je padel.
27. oktober 2013
file:///C:/Desmond.jpg
27. oktober 2013
ignorirajte to ker sem nekaj poskušal (._.)
27. oktober 2013
povejte če nextam
27. oktober 2013
u152233
u152233
next
28. oktober 2013
eh nc novga seen that
01. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg