Forum
Love.you.bby
Love.you.bby
Hei, moja nova zgodba je Dᴀᴍɴᴇᴅ ᴍɪʀʀᴏʀ je horror!

Naslovnic a

Naredila mi jo je Cora Malfoy. Če tudi vi želite naslovnico je tukaj link:
https://www.igre123.com/forum/tema/covers-for-all/194925/1

PROLOG;
"Govori" je rekla Ashley in me gledala z zlobnimi očmi. "Maia govori, če ne ti bo žal" je zopet rekla Ashley. ''Zakaj" sem jo vprašala. "Maia ne delaj se kot, da ne veš povej zakaj si mi lagala" je zopet povedala Ashley. Tega dogodka se spominjam kot da bi bil včeraj, kriva sem za vse, za vse. Ashley je zaradi mene naredila samomor! "Jaz sem kriva" sem si v glavi ponavljal in ponavljala zakaj se mi je to zgodilo, Ashley je bila moja najboljša prijateljica samo njej sem lahko zaupala. "Kako si je lahko to storila!" sem zavpila. Še vedno me skrbi,...nikoli te ne bom pozabla Ashley, vedno si mi stala ob strani... zdaj pa nimim nobeng razen tvojega ogledala, ki si mi ga podarila za moj 15 rojstni dan. Odšla sem poijskat to ogledalo...iskala sem ga 1 teden. Na koncu sem ga našla v darilni vrečki, prisunilo me je, ker sem v vrečki najdla tudu pismo. Bilo je napisano z srcem. Ko sem videla ogledal, me je oblil čuden občutek. "Vidla sem jo" Ashley je bila v ogledalu. Gledala me je. Tako se je začelo. Moje življenje je bilo prekleto. Ne bi smela pogledat ogledala.

__________________________________________________________________________________________
Next? 1.Poglavje kmalu....
12. september 2017
Next to bo pomojem še ena top zgodba
12. september 2017
Next
12. september 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Oprostite zaradi slovničnih napak. Se mi mudi, zato sem hitro pisala. Dobrodošle pohvale in kritike
12. september 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Next
Ok slovnične napake - jaz to vedno kritiziram, ker mi gre na živce . V redu včasih preveč ravno to kritiziram.
Ideja sama se zdi super odlična in tudi prolog je super. Samo se mi zdi, da je malo prekratko, tudi, če je prolog. Sicer vem, da se ti je mudilo ampak rada imam dooooolgeeeee zgodbe plis naj bo 1. poglavje dolgo!!!!! V takih zgodbah nekateri radi zavlačujejo... upam, da ti nisi med njimi drugače bom izgubila živce!!!!
Čimprej nextek!
12. september 2017
rosi.rr
rosi.rr
Next
12. september 2017
Next
12. september 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Hvala za mnenje Foxy in Next
12. september 2017
Naslovnica mi je fuul všeč pa začetek se mi zdi dokaj zanimiv
Next !
13. september 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Next bo ob 18.00
13. september 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Neeext! Tole bo še top!
15. september 2017
rosi.rr
rosi.rr
kdaj bo Next?
15. september 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
1.Poglavje {Amanda}

Tekla sem proti Ashley vidla sem jo v gozdu. Gledala me je in rekla....."Maia zbudi se zamudila boš v šolo" mi je mama rekla. Bile so sanje, samo sanjam lahko še o tebi Ashley. Vstala sem iz postelje in šl v kopalnico tam je bilo tisto ogledalo. Tisto, ki mi ga je dala Ashley. Pogledala sem se vanj,..v ogledalu nisem vidla sebe ampak Ashley. Rekla mi je "vrzi stran to ogledalo, smrt te bo pogledala v oči. Hitro Maia". Zakaj mi to govori. Mogoče pa je samo moja domišljija. Ura je bila že zelo pozno, zato sem šla v kuhinjo na hitro nekaj pojedla in se preoblekla. Stekla sem na avtobusno postajo. "Neee!!!" Ura je že 7.30, naslednji avtobus pa komaj pelje ob 8.30 takrat je že šola! Poklicala sem mamo in tatiha noben me ni mogel peljati saj sta bila v službi. Sedela sem na avtobusni in premišljevala kaj naj naredim. Med tem pa sem zagledala majhno punčko oziroma izgledala je kot lutka. V roki je imela lutko od Ashley, ki sem jo najdla pod posteljo. Rekla mi je "sledi mi! Moje ime je Amanda" Sledila sem ji, hodle smo že nekaj časa. Hodile smp po temnih ulicah.V sebi sem se spraševala kam me pelje. Amanda je rekla "Prispeli sva". Vidla sem Ashley!! Njoo! "Hočeš, da jo ubijem?" je rekl lutka Amanda. Jz sem ji nazaj odvrinila "Ne...ampak Ashley je že mrtva!" Nato sta lutka in Ashley izginile. Nič več nisem vidla. Nisem vedela kako naj pridem domov. Vidla sem samo še temo. Hodila sem v neznano kam,..Potem pa sem se ustavila v
16. september 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
oprostite!!

1.Poglavje {Amanda}

Tekla sem proti Ashley vidla sem jo v gozdu. Gledala me je in rekla....."Maia zbudi se zamudila boš v šolo" mi je mama rekla. Bile so sanje, samo sanjam lahko še o tebi Ashley. Vstala sem iz postelje in šl v kopalnico tam je bilo tisto ogledalo. Tisto, ki mi ga je dala Ashley. Pogledala sem se vanj,..v ogledalu nisem vidla sebe ampak Ashley. Rekla mi je "vrzi stran to ogledalo, smrt te bo pogledala v oči. Hitro Maia". Zakaj mi to govori. Mogoče pa je samo moja domišljija. Ura je bila že zelo pozno, zato sem šla v kuhinjo na hitro nekaj pojedla in se preoblekla. Stekla sem na avtobusno postajo. "Neee!!!" Ura je že 7.30, naslednji avtobus pa komaj pelje ob 8.30 takrat je že šola! Poklicala sem mamo in tatiha noben me ni mogel peljati saj sta bila v službi. Sedela sem na avtobusni in premišljevala kaj naj naredim. Med tem pa sem zagledala majhno punčko oziroma izgledala je kot lutka. V roki je imela lutko od Ashley, ki sem jo najdla pod posteljo. Rekla mi je "sledi mi! Moje ime je Amanda" Sledila sem ji, hodle smo že nekaj časa. Hodile smp po temnih ulicah.V sebi sem se spraševala kam me pelje. Amanda je rekla "Prispeli sva". Vidla sem Ashley!! Njoo! "Hočeš, da jo ubijem?" je rekl lutka Amanda. Jz sem ji nazaj odvrinila "Ne...ampak Ashley je že mrtva!" Nato sta lutka in Ashley izginile. Nič več nisem vidla. Nisem vedela kako naj pridem domov. Vidla sem samo še temo. Hodila sem v neznano kam,..Potem pa sem se ustavila vidla sem jezero, popila sem malo vode. Ampak to verjetno ni bila voda ampak strup!! Omedlela sem, in se zbudila v bolnici. Zdravniki so se pogovorjali...

Next? Kritike in mnenja dobrodošla.
16. september 2017
Next TOOOPP
16. september 2017
Next
mogoce se vse malo prehitro dogaj, drugače pa super!
16. september 2017
Next
16. september 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Hvala za nexte <3

☮secret_name☮ hvala za mnenje, se bom drugič bolj potrudila za 2 poglavje da bo daljše.
16. september 2017
nizakaj
16. september 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg