Forum
pač zgodba o fantu pa punci ka se zalubita pol pa se naenkrat vse konča!!!!!!

A NAPIŠEM ZGODBO (Daljica Ljubezni)?????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. december 2011
next
09. december 2011
še dva glasa
09. december 2011
u67330
u67330
next žiga (:
09. december 2011
še en glas amadeja )
10. december 2011
nexti..
10. december 2011
okej!!! Kot veste se daljica začne in konča tako je tudi ta zgodba:
Blo je lepo zimsko jutro nakar me zbudi brat da morm u šolo ok nb ustanem se oblečem umijem zobe.In grem ko pridem do trgovine kjer vedno kupim čigumije me je kar zmrazilo.Ojej kakšna popolsnot spet ona pogled mi je vstal na njej dokler ne upazim......da mi s prstom kaže naj vstopim:
JS:J/ANA:A

Jobro jutro
A hej ka ti tk zgodi tuki
J:eh nč sam žvake sm pršu kupit
A:aja
J:te bom počaku da poje pa grema lohk skupi u šolo
A:ne aveš mam tipa sam na wc je šou sory
J:aha pa nč okj grem zdej (kupim žvake in se ceu fertik poberem ven s trgovine)

Ko vstopim v šolo pa zagledam.........
10. december 2011
neeext. Fuul dobr:*
10. december 2011
neeeeext! noro
10. december 2011
u67330
u67330
next :**
10. december 2011
...dda v žepu nimam klučov omg no fajn zej lohk pa bos po šoli šetam.začeu se je pouk.v prvi klopi sedi ana celo uro sm jo opazuav na koncu pa uprašo kk je ime njenmu tipo rekla je da je moj bff aljaž. zalepnal me je komi sm dihu letu sm na wc in špricu ceu pouk.kir prasec moj bff dobr je vedu da sm u njo pa mi jo je spleu.okj prej best frenda zej sovražnika pobrau sm se šou u knižnco in začeu z maščevanjem....dobr sm vedu če je je on osvojil jo bom tut js...........na njem gmail sm ji poslal pismo.....
10. december 2011
u67330
u67330
next (:
10. december 2011
še en next
10. december 2011
neeext.!:3
10. december 2011
neeeeeeeeeext!
10. december 2011
....ona me ni mela shranjenega tko da ni vedla da sm js:

ANA!
Ljubosumen sem na vsako osebo, ki te je objela, ker je v teh nekaj sekundah v rokah držala celo moje življenje ! Pa plis odpri si oči a ne vidiš da te vara!!!
SKRITI OBOŽEVALEC
ODGOVOR:

Kdorkoli si že!!!!!
Pust moj lajf na mir a ti je jasn pa ziher me ne vara ker me ljubi če si lubusumen pa crkn.
ANA

Mislim k sm js to prebrau se mi je ponouno sesu svet ona ga lubi on jo pa vara!!!! To pa je kombinacija. Preveč je popuna da bi se kdo norčeval iz nje. Za to boš še drago plaču. In k sm šou iz knižnce srečam......
10. december 2011
neeeeeeeeeeeeeeext
10. december 2011
še dva nexta
10. december 2011
neext
10. december 2011
neext
11. december 2011
......neko čudno žensko,ustavi me pa tk reče dober dan fantek ka pa ti tk zgodi že iz šole v naglici sem ji rekel da to ni njena stvar,šou naprej.Ko sem biu tik pred domom pa vidim Ano ko se polubla z nekim fantom nism vido kdo je pomoje je bio njen tip.Končno sm pršu domu se olegu in zaspau.Drugo jutro je bilo povsem drugačno prvič o svojmu lajfu nism kupo čigumijev.Ker sem šou.......
11. december 2011
u65785
u65785
nextttt
11. december 2011
nexti nujno.!
11. december 2011
do dilerjev in kupo drogo.ka mi bo lajf nobena punca me ne mara začeu sm se ddrogirat.nism več hodo na pouk ves denar sem zapravu za zvitke marihuane.domov sploh nisem hodu cele dneve sem prebivo na želižniški postaji.iz marihuane sem prišu na inekcije in tablete.ko je mama to zvedla se je sesula.vedno ko se vido Ano se polublat z bivšmo bff me je šokiral mogu sm se spet zadet dokler ni prišu odločilni dan......
11. december 2011
neeext
11. december 2011
neeeeeeext
11. december 2011
......komuna al smrt.odločo sm se za komuno.čepravbi najraj umro k nebom več vido ane.preden sem odšel pa sem napisu pismo ani in ga ji pusto u school omarci pisalo je:

DRAGA ANA!!
Dobro veš kam odhajam,uno pošto sm ti js poslal na gmail.res vara te belive me.i love you.
Žiga

Ceu zmrzjen sem na želežniški čaku na vlak za italijo(tam je komuna).kadil sem še zadnji čik.nakar se pripelje vlak.vstopim se usedem mp4 u ušesa in vija las italija.vozu sm se 5 ur .ko se iztopil iz vlaka se mogu pešačit do tja.in ko prispem je pred mano stala velika palača z velikim vrtom v sredini.ko pozvonim mi vrata odpre.neka znana oseba nekje sem jo že videl nakar se spovnem da je to ta gospa ko sem jo srečal ko se m šou iz knižnice.milo me je pogledala se najmejala in me pospremila do sobe.full se mi je luštalo že čika.ko vidim kdo je z mano u sobi me je dobesedno zalepnalo to je......................
11. december 2011
next
11. december 2011
neeeeeeeeeext
11. december 2011
še en next
12. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg