Forum
u29286
u29286
Tukaj sta lamme Pinguin in Sassy Princess z blogom:3 Odločle sma se, da boma mal pisale o najinem lajfu. Zasledile sma, da blogov še ni tolk velik, zato sma se podale v to izkušnjo. Upama, da vas bo še kr neki bralo. Ja..upama da bo blog uspešen. Če imate kake predloge pišite na najin zid / zs. Sassy Princess se bo kmalu predstavila(jutri verjetno:'D) Ta blog bo bolj nevem kk nej rečem..zabavnx'd Ker sma tut midve normalne 1min na dan seveda, pa še to ne. Tko, da se boma pri prvem delu poskusle mal brzdatx'd Okej najino narečje(koroškax'd) spreglejte to pač ja nemorma pravilno slovensko govorit, čeprav mama slovenščino 5 ampak okay. 45 x 3 na teden govorima slovenskox'd. Pač koroško. Na srečo mamo Rakuna za slovko:') Šatricija pa Majdico našo Šrimflox'd( starost +50- noben ne ve kolkx'd Pomoje še sama ne ve) PA PREŠRNU AL KK KR KOL MU JE ŽE IME JE PODOBNA!!. Uni nos...ne bomo se spuščali v podrobnosti ker je preveč krutox'd Okay zej pa na blog:3

*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*
(če ste si prebrali uvod, veste kaj slika prikazujex'd)

Ime - Živa
Priimek - Hemmings
Kraj - Slovenj Gradec
Starost - 13 let
Zveza - V srečni zvezi z Lukom <3 Pričakujemo fantka<3
Karakter - nasmejana, vedno za norčije, smeh, zabavo, malce sramežljiva, v bližini fanta, ki mi je ušeč zadržana, živahna, pripravljena žrtvovati za prijatelje
Hobiji - ples, petje, igranje kitare, rolanje, adrenalinski park
Naj frendice - Patricija, Maja, Ana 2x, Nika 2x, Tina, Tajda 2x, Maša, Katja, Nuša, Kaja, Helena, Pika.
Naj hrana (I'm like a Luke&Niall) - I DON'T KNOW!://Meybe pica:'D
Naj pijača - coctail, zelen čaj<33, 7 up
Naj glasbena skupina - 5SOS, Nirvana, 1D( so tut vredi…niso slabi:'P)
Naj pevka - Ariana Grande, Demi Lovato, Iggy Azaela(reperka x'd)
Naj pevec - Jason Derulo<333, Ed Sheeran, Iz skupine pa seveda Lukey hahah <3
Naj pesem - Amnesia, Problem,Lego house, Stay with me, Miss you, Talk dirty to me, Shower, Independence day, Really don't care, Fancy,
Naj igralec - Luke, če bi bil haha xĐ
Naj igralka - Miley Cryus
Naj film - The fault in our stars, Friends with benefis xĐ , LOL, The nootebook, Titanic, Divergent, Noah, Harry Potteeer, Batman, Hobbit
Naj barva - modra, črna, bela
Naj država - AUSTRALIJA<3 Velika Britanija
Naj mesto - Sydney, London, Pariz, Sarajevo (dobri čevapi xĐ), Čikat
Naj knjiga - Vampirska akademija, Harry Potter, Duša, Opravljivka, Krive so zvezde
Naj športna znamka- Karrimor, Adidas
Naj trgovina - Bershka, New Yorker, Shama, H&M, Zara, Pull&Bear
Naj obutev - Converse All starke, Vans, FB-sister, piščančki
Naj oblačilo - kratka majčka z potiskom Nirvana, kratke odrezane jeans hlače, kratka majica z napisom City never sleeps, bela kratka oblekica, rdeča karirasta srajca
Naj predmeti(v šoli) - malca, angleščina, zgodovina
Naj šport - ples, odbojka
Naj tv serija - How i met your mother, Once upon a time, Keeping up with Kardashians<333
Naj mesec - januar, avgust, oktober, december
Najljubši dan v tednu - petek
Naj beseda - O FAKING FAK, OMFG, DAFAQ, IM SO SHOCKED, IM CRYING, FUCK YOU, BITCH I LOVE YOU LUKE, AUSTALIJA, BEŠTICE, ŠATRCIJA
*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*
To je bil predstavitveni nextek, jutri prije še od Sassy Princess, potem pa bote dobli bolj sladke novostix'd
►Neext?
05. september 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexg :$
prva bralka ........ So suck it bitchezzzzzz xđ
omg jaz sem TISTA ANA EVERYONE SO SUCK,IT AGAIN XĐ
VSI VEMO ZA TVOJO OBSESIJO Z LUKOM I AM DEAD
SAME POHVALE RES JE POPOLNO <3
06. september 2014
Hello:$ no, js sm ta Sassy Princessxđđ js nwm ka bi rekla:'D
havefunlamma

Ime: Patricija
Priimek: Horan:3
Kraj: Slovenj Gradec
Starost: 13
Zveza: srečno poročena z Niallom ter pričakujem dvojčkaxP
Karakter: vesela, nasmejana, prijateljska, nora, rada pomagam, ne tvegam stvarixđ, včasih sramežljiva, zadržana, stvari jemljem resno
Hobiji: ples, petje, rolanje, včasih nogomet(ko se mi da:33)
Naj frendice: Maja<33, Živa, Nika 2x, Nuša, Ana, Špela, Tajda, Katja, Tina, Maša(se opravičujem, če sem kero pozabla:'D)
Naj hrana: picaaa<3, mafini, paradižnik, zelenjava, sadje, cornflakes + jogurt<33
Naj pijača: Schwepps, Coca – Cola, voda, coctail
Naj glasbena skupina: One Direction, 5 Seconds Of Summer, The Beatles, Little Mix, Guns N'Roses, Nirvana
Naj pevka: Selena Gomez, Demi Lovato, Ariana Grande, Olivia Holt
Naj pevec: Olly Murs, Ed Sheeran, iz skupine pa seveda Niall:3
Naj pesem: amm, mislim da je nimamxđđ pač en mesec mi je ena všeč, naslednji mesec druga itdxđ
Naj igralec: Jim Carrey, Leonardo DiCaprio, Ansel Elgort
Naj igralka: Kate Winslet, Selena Gomez, Olivia Holt, Dove Cameron, Shailene Woodley
Naj film: This Is Us, The Fault In Our Stars<33, Titanic, The Notebook
Naj barva: zelena, modra, vijolična, pink, rdeča, bela, črna
Naj država: Velika Britanija, Irska, Avstralija, Brazilija, ZDA, Francija, Italija, Slovenija(naj boxđđ)
Naj mesto: London, Dublin, Sydney, Pariz
Naj knjiga: Krive so zvezde, Mi daš svojo številko?
Naj športna znamka: Adidas, Nike, Puma pa Reebok verjetnoc:
Naj trgovina: New Yorker, H&M, Pull&Bear, Bershka, Adidas, štanti na morjuxđđ
Naj obutev: all-starke, reebokice
Naj oblačilo: kratke hlače s potiskom zastave ZDA, majčka z napisom Cutie, pulover z motivom Miki miške, Superman majčka, Batman pajkice, oblekica v barvi breskve
Naj predmeti(v šoli): matematika(ja vem jaxđđ), angleščina, šport, malca, odmorxđđ. Ostali predmeti: odvisno od učitlaxđ
Naj šport: ples, nogomet, rolanje
Naj TV – serija: Friends
Naj mesec: januar, julij, avgust, september
Naj dan v tednu: sobota
Naj beseda(oz. jo največkrat uporabim): it happens; OMG!!; YOLO/LWWY; Patricija, dihaj; OMG, POPOLN JEEEE; I'm dead/I'm gonna die; Faq!; Hei bitches<33
►Neext?
06. september 2014
u179057
u179057
nextššššššššš
08. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *O*
08. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg