Forum
Hei to je moja 4 zgodbica.Govorila bo o fantu Eriku,ki spozna nekdo tolpo in postane eden izmed mafijcev,ki kradejo,pijejo,drogirajo,kadijo,...No več boste izvedl v nadaljevanju zgodbe zdaj pa opis.
/UVOD/
Sem Erik Dark.Star sem 17 let in živim v New Yorku.Imam mamo Petro in očeta Luka,oba sta stara 44 let.Oče je zobozdravnik,mami pa dela v svojem podjetju.Smo bogata družina,vsak mesec dobivam 1000 evrov žepnine.Sem tudi edinec in imam najboljšega prijatelja Ricka.Sva sošolca v Ekonosmki šoli.No pa da začnem
/1.DEL/
Zbudil me je vonj po odlični skuhani kavi naše služkinje Jenny.Stara je 21 let in pri nam dela že 2 leti.Vstal sem in se odšel stuširat.Nato sem nase navlekelelo-modre kratke hlače in modro majico,ter črne all-starke.Odšel sem v kuhinjo,kjer sem pojedel jajca na oko in zraven popil skodelico kave. Po odličnem zajterku sem odšel na fb.Ker ni bilo nič pametnega sem se preoblekle v športno opremo in odšel tekat po parku,ki je dolg 4 km.Domov sem prišel v času kosila,torej ob 12:30.Tudi rižoto sem pojedel,nato pa odšel v domači fitnes do 16:00.Stuširal sem se in odšel z Rickom na kavo v bar Recuca.Spila sva kavo in odšla domov.Odšel sem na računalnik,kjer sem igral igrico COD4 CALL OF DUTY 4(igra se prek interneta v reall lifu) z Rickom in dvema sošolcema:Leonu in Petru.Ob 19:00 sem pojedel banano in z Rickom odšel v kino gledat film Harry Potter Svetinje smrti.Ko sem prišel domov,sem utrujen slekel majico in hlače in v trenutku zaspal v moji topli postelji.Zjutraj me je zbudila budilka.O ne 1 dan šole.
No to je uvod in 1 del,naprej pa pišem če napišete next

ali nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. julij 2012
u96423
u96423
Supr je! tak da nextt
16. julij 2012
Tnx evo nextam.
__________________________________________________________________________________
Zbudil sem se ob 06:30,se stuširal,oblekel in pojedel kruh z nuttelo,nato sem si umil zobe,vzel torbo in peš odšel do šole.Imel sem 1km do šole,tako,da sem jeseni in pomladi(če ni bil dež ali sneg) ter pozmi hodil peš,če pa je bil dež ali sneg pa me je peljal oče.Medtem,ko sem hodil do šole,sem na svojem telefonu poslušal muziko,poslušal sem:
in
.Čez 10min sem prišel do šole.Pozdravil sem Ricka,Petra in Leona.Skupaj smo odšli v angleško učilnico,saj je naša razredničarka učiteljica Angleščine.Učiteljica Pepa()je povedala,da je prišla nova sošolka,ko sem jo zagledal sem okamenel.Bila je najlepša,ime ji je bilo Julia in pisala se je Clock.Usedla se je nasproti mene,saj jaz sedim zraven Leona.Po pouku sem odšel do nje in jo ogovoril.pogovor j-jaz ju-julia
J-O Julia
JU-Hei
J-Ime mi je Erik.Erik Dark.
JU-Me veseli Erik,sem videla,da sva oba v 3 letniku hehe
J-Da .Am..bi šla v petek ob 20:00 v kino zraven mene gledati film Prijatelja samo za sex?
.
JU-Ja seveda Erik,z veseljem.
Ves vesel sem odšel nazaj domov.Med potjo pa sem se zaletel v nekega tipa.pogovor j-jaz t-tip
J-Oprosti!
T-Ni kaj,kako ti je ime?
J-Erik Dark sem,pa ti?
T-James High.Za prijatelje Jam
J-Me veseli Jam.
T-Enako,kolk si pa star?
J-17 ti?
T-19.Hei dodal te bom na fb ok?
J-OK,adijo
T-Aid
Odšel sem naprej,tale Jam pa je bil vredo in cool fant.Doma sem pojedel pire in špinačo,naredu nalogo za matematiko in angleščino,nato pa odšel na fb.Sprejel sem prošnjo za frenda od Jama.pogovor j.jaz jam-james
J-Evo sprejel
JAM-Lepo,jaz imam eno tolpo(kadimo,pijemo,mal krademo,partiji itd.)Se pridružiš?
J-Nwm,ne delam tega
JAM-Daj no.V tolpi smo:Jaz(šef),Brad(nima vzdevka) Lu(Luis) in Mic(Marko).Lahko bi prišel še ti,da nas bi bilo 5 hehe.
J-Ok,pridem
JAM-Super,jutri ob 15:00 v parku?
J-OK aid
JAM-Aid
Odšel sem v fitnes in premišljeval o petkovem zmenku z Julio...next?
16. julij 2012
u63653
u63653
next!!
17. julij 2012
u68138
u68138
nexxxxt (nova bralka)
17. julij 2012
Odšel sem v fitnes in premišljeval o petkovem zmenku z Julio.Ob 19:00 sem odnehal telovadit in odšel sem pojest kurh z medom.Zraven sem pil topel sadni čaj.Nato sem igral PLAYSTATION FIFA 2012.Igral sem z Arsenalom,ko sem zaigral 3 tekme in dve zmgal eno pa izgubil,sem odšel spat saj je bila ura že 00:30.Zjutraj me kot ponavadi zbudi ura,bila je sreda ura pa je bila 06:30.V spodnjicah sem odšel v kuhinjo in pojedel kosmiče,nato sem si umil zobe in se stuširal,oblekel in odšel v šolo.Z Rickom sva odšla v učilnico za fiziko.Današnji urnik:1.FIZIKA 2.FIZIKA 3.MATEMATIKA 4.ANGLEŠČINA 5.SLOVENŠČINA(IZBIRNI PREDMET).Ob 12:30 sem odšel domov,naredil nalogo in se najedel,ter odšel v park saj je bila ura 14:40.Ko sem prispel tja so me že čakali:JAM,BRAD,LU in MIC.Spoznali smo se,nato pa mi je MIC ponudil cigareto,sprva sem jo odklonil,a navsezadnje sem jo pokadil,bilo je tako dobro,da sem pokadil še 2.Potem sem podpisal,da sem uradno v tolpi Mix.Skupaj smo odšli v trgovino po alkohol.Domov sem prišel ob 21:00 bil sem pijan zato sem odšel spat.Zjutraj sem rekel mami,da me boli glava zato sem ostal doma.Ob 10:00 me je zbudil moj telefon:
.To je moja najbolša muska in najbolši komadi.Oglasil sem se,bil je JAM.POGOVOR J-JAZ JAM-JAMES
J-Ja?
JAM-Alo Er(moj vzdevek)
J-O ti si stari
JAM-Ja,maš danes ob 17:00 čas?
J-Itak aid
JAM-Ok aid
Potem sem popil kavo in pojedel toast.Oblekel sem se,prepisal snov,ker mi je Julia prinesla zvezke in odšel v park.Spet sem kadil,ampak danes nisem pil.Rekle sem še,da jutri nimam časa in ob 19:00 odšel domov.Pojedel sem sam kruh in odšel v fitnes do 22:30.Potem sem odšel spat.Jutri pa zmenek z Julio
17. julij 2012
u63653
u63653
next!!
17. julij 2012
u68138
u68138
neeeext!!!!
17. julij 2012
še 1 next
17. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani