Forum
нєєι!!
тσ נє мσנα 2.zgσ∂вιcα. ρяνα ѕє мι נє zвяιѕαℓα ρα ѕєм ηαριѕαℓα ησνσ ιη υραм ∂α вσ тα υѕρєℓα. čє тι נє νšєč ηαριšι ν кσмєηтαя ηєχт, čє ρα ηє ρα тυ∂ι ρяαν αмραк νєяנємι, ∂α тι вσ žαℓ. ѕρσ∂αנ ρα ρяιℓαgαм žє ρяνι ∂єℓ zgσ∂вιcє ιη ηєкαנ ѕℓιк...

ѕє∂αנ ρα νєѕєℓσ ηα вяαηנє, čє žєℓιš ηєχт ρα ηαριš...

▬▬▬▬
Ja moj prvi dan pisanja dnevnika. Pa naj se v začetku predstavim. Sem Charlotte Fey in stara sem 15. Vsi prijatelji me kličejo Lotta, še celo mami od kar sem ji povedala, da mi je tako všeč. Moja mami je reees super! Sploh sedaj, ko ju z očkom občudujem, ker večino časa posvečata mojemu mlajšemu bratcu Michaelu (ki ga sedaj vsi kličemo Mickey), kako najdeta čas zame in sestro Roxanne. Bratec je star šele 1 leto 2 meseca in nekaj dni.
S sestro Roxy si zelo zaupava saj je stara 13, a bo že konec novembra 14. Včeraj pa sem praznovala jaz. Za darilo od mame in očeta pa sem dobila tale dnevnik. Če si prebral od začetka si videl da je to moj prvi dan pisanja, čeprav jih imam že 15. A sedaj veš - darilo.

SLIKCE:
očka, Mickey & mami

Roxanne - Roxy

Jaz

dnevnik:

▬▬▬

тσ вσ тσ... υραм ∂α νм נє υšєč

NEXT?
20. avgust 2012
20.8.
Danes smo šli v shopping. Tam je bil en tooolk lep prodajalec samo škoda, da je bil že tako star. Ampak vseeno se mi je zdelo da me je ves čas opazoval. V tej trgovini (H&M) mi ni bilo veliko stvari všeč pa sem si vseeno izbrala nekaj stvari in jih šla pomerit. Ko sem se v njih pokazala mami je bila tako navdušena: »Ta oblačila ti tako pristajajo! Naredijo te zrelejšo in prav lepo zgleda za v novo šolo. Tole bo šlo z nami.« Potem pa je iz nasprotne kabine ven stopila Roxy in na sebi je imela enaka oblačila kot jaz le v drugih odtenkih. Mama se je hitro obrnila potem pa se zasmejala. »Kako vama je uspelo izbrati enaka oblačila, ko pa sta vsaka zase tekali po trgovini in izbirali?! Pa sta med vsemi oblačili, ki jih imajo obe izbrali enaka oblačila le drugih barv.« S sestro sva v en glas rekli (ne da bi se zmenili): »Drugo mi ni všeč!«Potem smo šli na blagajno in prišli smo ravno k NJEMU. Lepo se mi/nam je nasmehnil in mislim, da sem v obraz postala rdeča kot kuhan rak, prav zato sem gledala v tla. Ko smo šli sem se obrnila in opazil me je. Pomežiknila sem mu in on je meni nazaj. Aja mislim, da vam še nisem povedala da še nisem imela fanta in to je moja velika želja. Upam, da bom kmalu spoznala takega, na katerega se bom lahko zanesla. Dovolj sanjarjenja, to se mi velikokrat zgodi tako, da prosim ne zamerite mi. Iz H&M smo šli naprej. Roxy je v New Yorker-ju izbrala veliko oblačil, kot je zanjo značilno, a mene ni kaj posebej pritegnila njihova ponudba. Vedela sem namreč, da bo naslednja trgovina zame – s'Oliver. In res nabrala sem si pravo malo goro oblačil, a mami mi je za čuda dovolila vzeti vse kar sem pomerila in mi je bilo všeč. Prav tako je bilo z Roxy prej in res nisem vedela zakaj, ampak saj se nimam kaj pritoževati, ker sem dobila reees lepe obleke. Malo nam je bilo že vroče pa smo se ohladile s sladoledom. Potem pa je mami naznanila: »Še čevljev nimamo od stvari, ki sem jih mislila, da jih bomo danes nujno kupile. Tako da dekleti, če jih želita pohitita preden si premislim o nečem, a izvedeli bosta kasneje.« Bila je tako skrivnostna kar zanjo ni značilno ampak z Roxy sva se spogledali potem pa se obe zapodili proti trgovinam s čevlji. Obe sva si že izbrali po dvoje, ko je do trgovine prišla mami in samo z glavo nakazala na blagajno, nama z Roxy pa spet nič jasno. Že res da nismo ravno revni, a denarja ne pretek pa tudi nimamo in zdelo se nama je čudno, da vse kar sva izbrali, smo tudi kupili. Pomislila sem 'še ličila bi rabila, a danes ne sem dobila že toliko stvari' in mislim da se je tudi Roxy po glavi pletlo nekaj takega. Potem pa za čuda smo se ustavili pred Müllerjem in mami je vstopila z Roxy pa sva ji sledili. Šla je naravnost na oddelek z ličili in nama rekla, da naj si izbereva kar nama manjka. Nisem morala biti več tiho pa sem jo vprašala kako to, da lahko vse dobiva, pa je rekla zgolj vama povem kasneje. Kupili smo še ličila in Roxy je začela tarnati, čeprav je bila vesela: »roke me že bolijo od nošenja vseh teh vrečk, kaj ko bi šli domov?? Zase vem, da imam vse.« udi jaz sem mislila tako, torej sem jo v hipu potrdila in mama naju je pogledala, a rekla ni nič. Kar naenkrat smo se ustavile pri klopci, potem pa sta nas prestrašila očka in Mickey, ki sta nakupovala sama, ker bi trajalo predolgo, če bi šli vsi skupaj. Vsi smo bili močno lačni in ustavili smo se še v restavraciji potem pa odšli domov. Ko smo prišli domov je bila ura že nekaj čez 5popoldne. Vsak smo vzeli svoje vrečke jih pospravili, a še vedno nisem vedela kaj nama je mami hotela povedati, zato sem odšla v dnevno sobo kjer sta bila mami in očka. Po stopnicah za sabo sem slišala ropot in bila je Roxy. Potem pa je mami začela: »verjetno se vama zdi čudno, da smo kupili toliko oblačil, a jutri bosta zvedeli zakaj. Ves čas sem vaju opazovala in vedela da vaju to zanima, a bom ostala skrivnostna. Naj pa vama namignem le, da vama novica morda ne bo preveč všeč ali pa bosta nad njo navdušeni.« Potem se je le še nasmehnila in odšla pripravlat večerjo. Obe sva zrli v očka, ki pa je rekel le da sva slišali mamo. Obe sva polni vprašanj šli v svoje sobe in to sem morala takoj zaupati dnevniku in vam. Grem pogledat zdaj malo na facebook in to…
Kmalu pa je mami poklicala na večerjo in to ravno, ko sem na internetu našla zanimivo stran zame. Po večerji sem se ulegla na posteljo, ppotem pa odhitela v kopalnico se ŽE uredila za spanje in začela brati knjigo, a sem kmalu zaspala. Zdaj je noč in tole pišem pri svetilki… zaspana sem tako da se slišimo jutri s tisto skrivnostno novico…

SLIKCE:
prodajalc:

(ostale dam pol)
------------------------------------------------------------------------------------
upam da je OK no zdej bom pa next-ala ko bo usaj 1 next
25. avgust 2012
H&M:
Jaz:
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=source[/josh/media/userlooks/2012/8/25/04D4KN-OqM.jpg]&call=url[file:/look/user/medium][/img]
Roxy:
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=source[/josh/media/userlooks/2012/8/25/04D4KS-Zj2.jpg]&call=url[file:/look/user/medium][/img]
New Yorker (neki podobnga kokr je na slikcah):

s.Oliver(neki podobnga kokr je na slikah):
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/557046_10150947381788264_1600761257_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/557796_10150947381693264_527660039_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/540763_10150947381553264_953523617_n.jpg
čevlčki:
Roxy

jaz:

25. avgust 2012
next!!
25. avgust 2012
ηєχтαм zα ρяνσ вяαℓкσ 1
26. avgust 2012
ηєχтαм zα ρяνσ вяαℓкσ 1< 31D
Pa jo vem! Meni je super in tudi Roxy je bila videti navdušena. Mamina prijateljica Katherine s katero si večinoma dopisujeta po mailu in si telefonirata bo prišla k nam. Najprej se mi je to zdelo čudno, a je potem mami vse razložila. Katherine išče novo službo in v četrtek ima prvi razgovor. Ker pa je njena služba v naši bližini bo s svojima hčerkama začasno prišla k nam. Njen mož Robert pa je trenutno na službenem potovanju, a če bo službo dobila bo tudi on potem prišel k nam dokler ne dobijo svoje hiše v bližini. Katherine in njen mož bosta spala v sobi za goste hčerki pa pri nama z Roxy (ena v moji in ena v sestrini sobi). Ker pa s sabo ne bodo imele toliko prtljage si bomo morale oblačila posojati, zato je mami dovolila včeraj nakup vsega. Skrbi me le to kakšni sta ker ju ne poznam in komaj čakam popoldne, da ju spoznam. To je povedala potem pa sta z očkom rekla da to še ni vse. Očka je postavljen na višji položaj, mami pa se bo konec meseca iztekel porodniški dopust in v službi so ji rekli, da bo imela drugo delo kot prej, ker je prejšnja delavka šla v pokoj novega razpisa za to delo pa niso dali, ker so mislili njo postaviti sem. Tako da bomo sedaj imeli več denarja, a sta oba takoj rekla, da ga za brezzvezne stvari ne bomo tratili, le za najnujnejše.
Bethy in Kelly sta stari toliko kot midve z Roxy. Kolikor smo se pogovarjale sta se mi zdeli še v redu. Upam le, da bo Kelly všeč moja soba, ker sem se z njo trudila vse do njihovega prihoda. Dodatne postelje v sobi nisem potrebovala, ker imam 2 postelji (1 je za prijateljice, ki všasih prespijo pri meni). Najbolj sem se trudila z omarami, a vam ne bom razlagal o tem, ker imam za povedat veliko več zanimivih stvari… Obe sta nadarjeni glasbenici. Kelly igra prečno flavto že 8 let, Bethy pa 6 let hodi na solo pevske vaje in kadar le lahko, jo slišiš peti in njen glas je odličen. Kelly je sedajle na mojem računalniku in kolikor časa je na njem je tudi v moji sobi, tako da naju še čaka razpakiranje prtlage in podobno… Roxy in Bethy pa mislim da sta to že naredili ali pa to prav zdaj počneta, ker se iz njune sobe sliši glasna glasba in pa njun smeh. Tole sem morala napisati sem zdaj pa bom končala, ker je Kelly vstala in gre proti meni se vidimo spet jutri vrjetno.

Katherine:

Bethy & Kelly:

2next-a
26. avgust 2012
u69620
u69620
next
26. avgust 2012
next!!
26. avgust 2012
u90832
u90832
next
26. avgust 2012
hwala wm next-am kasnej (ukol 22.10 k zdejle nimam časa pa to...)
upam da vm je zgodbica rees ušeč in se trudm pisat čim dalše next-e in če hočte, da wm je posvečn napište pa kkšne ideje lohk pošlete čeprov mam neki že napisan ampak lohk uklučm not
26. avgust 2012
next+ful dobra zgodba.....
+ nova bralka-...
29. avgust 2012
opa... Nextam jutr zwečer, ker zutri nekam grem in zdej nimam časa sorryte...
29. avgust 2012
u93404
u93404
next
30. avgust 2012
♡ ɢood ɢιrl zate bo tale next, če bi ga pa kera druga nej pa napiše
________
Komaj si vzamem tale čas, ko pa se s Kelly tako dobro razumeva! Zdajle spet brska po spletu a sem prepričana, da bo kmalu končala. Ko sva včeraj začeli z razpakiranjem njenih kovčkov, sva spregovorili le toliko, da sva to počeli skupaj. Potem pa sem videla, da ima veliko podobnih stvari kot jaz in na obraz se mi je prikradel ogromen nasmešek. Le začudeno me je gledala. Pa sem ji rekla naj pogleda v drugo omaro kjer so bile moje obleke in potem je tudi ona dobila nasmeh na obraz. Potem pa sva začeli najin pogovor in povedala mi je da ima fanta, ker pa sem zelo radovedne narave sem želela vedeti vse… Ima modre oči in svetlejše lase, je višji od nje kakih 10cm veliko časa se smeje in je 2leti starejši. Aja pozabila sem omenit, da mu je ime Luke. Potem se je spomnila in mi pokazala njegovo sliko in bil mi je precej všeč, čeprav mi svetlolasci niso kaj preveč. To je bil najin prvi pogovor potem pa sva se pogovarjali o šoli, učiteljih… zraven pa se še tako smejali, da naju je začel boleti trebuh. Mislim da sva zaspali ob 2h ali 3h zjutraj potem pa za počitnice vstali že zelo zgodaj – ob 8h. Skupaj sva nekaj pojedli potem pa odšli v kino na dvojni zmenek, čeprav sva doma rekli le da greva v kino. In ja fanta s katerim sem šla na zmenek nisem poznala, bil pa je Lukov prijatelj Jake.
.
.
.
Mislim da sem se prav zares zaljubila vanj. Imel je zelo temne lase in oči. Ves čas se je smehljal in imela sem občutek, da sem tudi jaz všeč njemu. Skupaj smo si ogledali romantično komedijo, čeprav sta se Kelly in Luke večino časa poljubljala in gledala drug drugega, midva z Jakom pa sva bila le objeta. Izmenjala sva si telefonski in napisal mi je že 3 sporočila s podobno vsebino:»Všeč si mi« ali » Kdaj imaš čas, da se bolje spoznava??« in jaz mu še nisem odgovorila, ker newem kaj naj napišem. Po filmu smo vsi skupaj šli še na sok in tam dolgo klepetali, a sta fanta morala oditi, zato smo se na žalost razšli. Zdelo se mi je kot da ne rabim ničesar drugega v življenju in po poti domov sva govorili le o njiju. Jutri bova verjetno šli z njima v športno dvorano, ker sta oba navdušena športnika, mislim pa da tudi nama malo športa ne bo škodilo. Upam da ne zamerite, ker se moram že posloviti…

Luke:

Jake:

____
upam da je OK slik nism bolših najdla

3 next-e...
30. avgust 2012
next!
31. avgust 2012
u93404
u93404
next
31. avgust 2012
next D
11. september 2012
jutr
11. september 2012
next <33 dobra zgodbica
11. september 2012
next posvečen... unifire°*°
______
23.8.
U športni dvorani je blo svetovno!!! Igral smo namizni nogomet za ogrevanje, se šli tenis – to mi ni šlo…in ker je zravn fitnes smo šli še tja. Večino časa sem bila na tekaču in malo na kolesu. Ves čas pa sm se pogovarjala in sodelovala z Jakom. Ko smo odhajali na kosilo me je klicala mami, da mora nujno v službo (čeprav je še na porodniškem), očka še ni doma, Katherine pa je šla v mesto in naj se vrnem domov ter popazim na Mickeya. To je uničilo naš prvoten načrt čeprav sem hotela mami prepričat, da naj ga popazita Roxy in Bethy je bila odločna da ga moram jaz ker sem že včeraj bila zunaj, ko sta ji onidve pomagali. Malo sem razmišljala kako naj jim to povem pa se mi je porodila super ideja. Nikogar ni doma tako da lahko tudi fanta odideta za nekaj časa z nama, potem pa bomo že kako naprej. Vsi so se strinjali in šli smo torej domov namesto na kosilo. Ker smo bili zelo lačni smo naročili 2 pici na dom. Oba sta pohvalila hišo in imeli smo veliko časa, saj je bil Mickey priden in je spal. Gledali smo neko kaseto ki sem jo najdla in jedli pico. Okoli 4h popoldne se mi je zdelo da je že čas da odideta, ker se bo očka prav kmalu vrnil. V slovo me je Jake poljubil na lice in zašepetal v uho: »Naslednjič pa na usta kajne?« Potem sem mu le pokimala in se nasmejala. Luke in Kelly pa sta se medtem strastneje poljubila in se močno objela. Prav lepo sta bila videti tako objeta. Mahali sva jima v slovo potem pa odšli do Mickeya. Ravno pravi čas, ker se je zbudil in se nama nasmehnil. Kelly me je prosila če lahko ona zdaj malo pazi nanj in seveda sem bila navdušena, ker imam čas za pisanje. Mislim da je zdajle nekdo prišel…grem pogledat.

upam da vm je ušeč in so vm slikce OK...
12. september 2012
supr je nexttt
12. september 2012
next!
12. september 2012
u90832
u90832
http://www.igre123.com/forum/tema/ko-izves-resnico.../41856/ bere kdo? Nova zgodbica!!
+ NEEEXT!!!!
13. september 2012
NEXTn n NEXT! X X NEXT NEXT
n e e E X X N
e x x NEXT XX E
x t t T X X X
t ! ! ! NEXT X X T
28. september 2012
šory ampak čez vikend me ni blo dele ne morm tko da plide nexštk tkoj k bom lahk
30. september 2012
next
30. september 2012
jeiiii. čim prej nexti
01. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg