Forum
u109356
u109356
Živjo vsem!! Pisala bom zgodbico o neverjetnih počitnicah z mojo bff. To bo moja 2 zgodba in upam da vam bo všeč.

Boš brala zgodbico in izvedela kaj vse sem doživela??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. marec 2013
u109356
u109356
ups pozabila sem dt zgodbo takoj jo dobite sorry še 1x
02. april 2013
da mi hit nextaš
02. april 2013
u109356
u109356
Nestrpno sem čakala počitnice,sploh pa ker jih bom preživela z moja najboljšo prijateljico to sem jaz

to pa je moja najboljša prijateljica,ki bo te počitnice preživela z mano,ime pa ji je Nina

Jutri odhajamo na morje zato sem jaz zelo živčna saj nevem če sem use spakirala,je nina pozabila,je kaj narobe,....res sem živčna,ampak je vse skupaj hitro minilo. Še zaspala nisem sem se že zbudila =). Spakirali smo se v avto,namestili in se odpeljali na pot. Jaz sem imela v desnem ušesu slušalko Nina pa v levem da sva se lahko med potje tudi pogovarjale,ampak med potjo me je zmankalo. Morala sem zadramati,dremež pa ni bil kratek,vendar sem se zbudila šene da morju. Hiša je bila zelo lepa,velika in komaj sem čakala da grem noter.

zadaj za hišo smo imeli še

tako da je bilo popolno. "Woooow,tuki je pa nobl"! Hehe,ja nina se zna,rada se pošali,ne ampak je bilo res noro. Takoj sva hotele iti na plažo samo najprej sva morale iti spakirat. Nitro sva odpakirale,vzele kopalke,brisačo in jo hitro pobrisale. Med potjo do plaže sva se ustavle na pomolu

ki je imel razgled zelo lep. Hodile sva in hodile nato pa sva zagledale prečudovit pogled na morje.

Hitro sva stekle tja in se začele čpricati,potem pa je prišla stara babica in je rekla da nisva same. Šle sva malo stran kjer ni bilo skoraj nobenega sploh pa une babice in sva se še malo lovile in pokopale saj jaz sem imela nove kopalke.

Po nekem cajtu pa sva odšle domov. Doma pa naju je čakala večerja vendar je ni pripra moja mami ki jutri odhaja domov (same bova na morju) vendar sta nam naredila večerjo gospod filip in gospa marta. Ona dva sva lastnika te hiše ki stanujeta na vrhu. Usedni smo se zamizo,prijela sem vilico potem pa se je negdo izza vogala zadrl počakajte še mene. Bil je Luka

, nečak gospe marte in flipa. v mislih sem si govorila: "Jujjj,ker lepotec,le kdo je to ko bi ga lahko sj spoznala",v tistem trenutku pa je rekel " Živjo babi" Usedel se je zamizo in začeli smo jest. "Dober tek",je rekel Luka,me pogledal in pomižiknil. Nevem zakaj ampak boste še izvedeli. Miza se je počasi praznila,nakoncu pa je bila lepa in smo se poslovili. Gospe marti sem na uho prišepnila koliko časa bo Luka pri njej in je odgovorila da bo kar dolgo in da misli da bo celo cele počitnice. HeHe. "Lahko noč Luka,Mata in Filip"! "Lahko noč Saša",mi je luka odvrnil. Odšli smo spat. Naslednje jutro pa smo se zbudili..............................................................

nadaljevanje dobite ko dobil 5 nextov upam pa da vam je bila zgodba ušeč
02. april 2013
next
02. april 2013
u113820
u113820
next
[
03. april 2013
next
03. april 2013
next
03. april 2013
u109356
u109356
še 1 next pa boste zvedl kaj se je zgodil nasledn dan
03. april 2013
next...huda zgodba
03. april 2013
nexttttttttttt
03. april 2013
u109356
u109356
Naslednje jutro smo se zbudili oboli 10h,saj jaz,ker ko sem dvignila svojo leno rit ni bilo doma ne mame,saj ona je odšla domov,Nina pa je kar izginila. Pojedla sem zajtrk se oblekla v kopalke in moj najljubši komplet in kapco

,v zdela sem še torbo in brisačo. Zaklenila sem vrata,ključ skrila pod ……(to pa je skrivnostno) ter odšla. Hodila sem zelo dolgo kakih 10 min in 5 ali 10 minut sem imela do plaže. Hodila sem in hodila,potem pa se je mimo pripeljal svetlo moder avto v njem pa je bila gospa Marta,Luka in Nina . HeHe tukaj je bila. V sedla sem se v avto in se skupaj odpeljali na plažo. Tam sva z nino naredile prvo fotografijo

»Sašaaaaaa,Ninaaaaaa,pridita v vodo,prav usvežilna je,……adijo babi se vidimo pri kosilu če pa bo kaj narobe pa te pokličem Tam smo bili saj 1h in pol v vodi potem smo se posušili in šli hoditi po plaži,nina pa se je ponesreči spotaknila. Ni bolo hudega samo ena praska,ki si jo je umila in use je bilo uredu kod da je ni. Šli smo še malo naprej kjer sem se jaz usedla na pomol ter jokala,saj me je prejšni teden pustil fant. Tam sva bila.

Roko je položil čezme,čez nekaj časa pa me je tudi objel,spraševala sam se zakaj,ampak mogoče me je hotel potolažiti. Sonce je zahajalo zato sva morala oditi,nina pa je odšla že prej saj jo je počasi začela rana boleti. Odšla sva peš nisva poklicala od luka babi,seveda pa je hitro minilo. Ko se je med potjo stemnilo me je počasi zeblo,ampak luka mi je dal svojo srajco <33333,……umes mi je dal še roko in ……..Doma sva se poslovila mu vrnila srajco,ga objela in rekla hvala za vse in da si mi pomagal in se obrnila in odšla. Hodila sem že po stopnicah navzdol in se je luka zadrl »Lahko noč,lepe sanje!« Seveda pa sem mu tudi nazaj zaželela več. Vstopila sem v stanovanje in Nina se je kar zadrla »Kaj je bilo,kje sta bila,se je kaj zgodilo,….?« Preveč vprašanj mi je dala zato sem ji vse skupaj počasi razložila………………..

Naslednji dan pa je <3333333333333……izvedeli boste ko dobim 7 nextou
03. april 2013
u126352
u126352
next
03. april 2013
u113820
u113820
next
03. april 2013
Next<33333
03. april 2013
u103845
u103845
next
03. april 2013
next
04. april 2013
next
04. april 2013
u82298
u82298
nexxt
04. april 2013
next
05. april 2013
u109356
u109356
huala za tok nextou... oprostite mi res ampak danes in jutri ne morem napisati zgodbe ker je moja babi v bolinci dobite takoj v nedeljo okei?
05. april 2013
ja
05. april 2013
okej
06. april 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/*-my-life-would-suck-without-you*/52654/ a bi gdo brav
full dobra zgodbica
neeext
06. april 2013
boš kdaj dala next
11. april 2013
u109356
u109356
sorry za zamudo ampak z nino ( ł'M ШФЯТHŁΞSS ) sva se menile da bova probale skupaj pisati zgodbo in jo tudi bova brobale tako da od zdaj naprej piševa obe
12. april 2013
js zdele
12. april 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/in-lt-3-just-love-me-in-lt-3/53535/
kaj je zdaj to?
Na igrah123 se je pojavila še ena odlična zgodbica. Ampak tudi nova članica. Dobili smo dve novi stvari,in upam,da boste pogledali in pa prebrali,če pa ne pa je desno zgoraj križeč,pa probi če dela,če ti ni všeč.
P.S. samo za DIRECTIONERKE(tiske ti lovajo 1D)
12. april 2013
Hej hoj. Ime mi je Nina in sem stara 15,Saša pa 16. Nebom se opisala,itak ste videli mojo sliko. Zdaj bomjaz nadaljevala kar ko prispeva. Zdaj pa zgodbica:
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Ko sva prispeli se nisem in nisem mogla nagledati. Ko sva si ogledali hišo,sem se pognala v svojo sobo. Odložila sem stvari in s Sašo sva takoj šli na plažo. Špricale sva se potem,pa nama je babica začela težiti,da nisva sami. Oddalili sva se in tam se špricali lovili. Ko je bil večer sva šli nazaj in pričakala je večerja ki sta jo naredila gospod filip in gospa marta. Ravno hočem prijeti vilico,ko nekdo zakriči 'počakajte še mene!'. Bil je Luk,nečak od gospoda filipa in gospe marte. Saši se je že videlo,da se je zaljubila,ampak rajši nič nebom rekla.
Pospravili smo izo in odšli spat. Jaz sem si pa v pol ure uredla sobo. Na koncu je izgledala tako:

Zdaj pa spat.
*NASLEDNJI DAN*
Ustala sem zelo zgodaj,okrog sedmih. Saša je še spala,zato sem si natočila pomarančni sok,in namazala kruh. Kmalu je prišla gospa Marta in Luk. Prisedla sem in se malo pogovarjala. Kmalu smo se vrnili in pospravili stvasri,potem smo šli ven se voziti,da bi našli Sašo. Našli smo jo in šli na plažo.
Kopali smo se potem pa se malo sprehodili. Spoaknila sem se in se urezala ob kamen. Nič hudega,ampak sem malo kasneje šla kar peš domov,ker me je začela boleti.
Ko sem prišla sme mogla čakati dve uri,tri ure,in ura je bila že 23.00
Ko je prišla sem jo spraševala kje je bila.
12. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg