Forum
Oila
No jst bom zacela pisat zgodbico o Justinu ....
Nadeljevala bom samo če bojo 4 nexti
in dons bom ze zacela :

No moje ime je Ana in sem belieberka . Moja najblša frendica je Nina in je tudi belieberka .
Na zadnji dan šole sem se razšla z mojim fantom Klemenom .In ja to je tko neki tazga o ns.

Bil je lep sončni dan,začetek počitnič in začetek potaovanja,namreč danes gremo za 2 tedna v London !!Komi čakaam!!No nekaj časa sem še poležavala v pojstelji nato pa sem odšla pod tuš in se napravila . Odšla sem v kuhinjo kjer je zadišalo po vafljih in po čokoladnih rogljičkih mmm... Pojedla sem en vafelj in odlša nazaj v sobo in si ogledovala steno ki je bila polepjena z plakati od Justinaa. Nekaj časa sem še opazovala nato pa me je že poklicala mami naj pridem počasi ven ,da nebomo zaudila taxija in aviona. Vzela sem še računalnik in svojo mapo z justinovim slikami ki gre vedno z menoj.Prišla sem ven in vzunaj je bil že...

nadaljevanje??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. junij 2013
neeeeeeeeeeeeext
04. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeextž
06. junij 2013
neeeeextaž
06. junij 2013
taxi.Naložili smo kovčke se usedli in se hotlei odpeljati ampak nas je ustavil mmoj prejšni fant Klemen ki sva se razšla prejšni teden. Imel je kovčke ki jih je zložil v avto ,z mami sva se pogledale in nubenemu ni bilo prav nič jasno.Usedel se je zraven mene in nas vprašal ali gre lahko z nami starša sta se pogledala in rekla seveda jaz pa sem zavpila neeee.Klemen in starsa vsi so me gledali zelo čudno ampak starševska odločitev šteje...in moral je z nami.Nadela sem si slušalke ,da ga nebi poslušala kaj govori.Pesem me je zelo pomirila saj sem poslusala JB BE ALRIGHT.Vlile so se mi solze ker sem razmišljala o trenutkih ki so me prizadeli ko sem bila v razmerju z Klemenom.Kmalu zatem pa smo že prispeli na letališče.Oddali smo kovčke in odšli v letalo.Iskala sem svoj sedež in ga našla hotela sem se usesti ampak zraven je bil Klemen . Niti sekunde miru mi ne da .Rekel mi je : K-Klemen A-ana (jaz)
K-oilaa Ana očitno bova še na letalu skupaj
A-hm... nwm če rada bi imela malu miru
K-saj bo mir samo prisedi ....
Hotela sem na sedež zadaj ki je bil prost,ampak me je nekdo od potnikov porinil in padla sem na sedež zraven Klemena.Rekla sem si da ga bom cel let ignorilala in res sem ga!Celo pot sem imela prižgano muziko in vmes sem tudi zaspala saj pot je bila kar dolga.Ko sem se zbudila sem začutila nežen poljub na usa odprla oči in vidlea da me poljublja Klemen . Udarila sem ga in mu rekla da naj si zapolne da med nama nikoli nič več ne bo .Odhitela sem iz iz letala zacela se jokati odšla sem po kovček in počakaala starša ki sta prišla z Klemenom in ga tolažila.Zavila sem z očmi in odlša v taxi ki nas je že čakal da nas zapelje v hotel.Prispeli smo pr. 8 zvečer pred hotel ki ima 5 zvezdic bil je zelo gromozanski in prelep .Vzela sem ključe od svoje sobe in odhitela do sobe.Notri je bila zakonska postelja razgled na plažo in velika kopalnica.Zložila sem stvari in se ulegla na posteljo ,prižgala računalnik in pogledala na twitter če je justin kaj napisal in tudi je :#hi guys i go to London tonight for 3 weeks see you and love you <3# OMG pride v London danes okoli 11 joooj komaj čakaaam .Takoj sem povedlaa mami in bila je vesela bila je ura 9 zato smo se odpravili na večerjo.Ko sem pojedla sem odšla na fb in kliknila mojo bff Nino .Povedala sem ji glede Klemena in Justinaa .Zgovarali sva se do pr. 23.Nikakor nisem mogla zaspati zato sem odšla v avlo in se usedla za klavir in zaigrala pesem FALL,ko pa sem pogledlaa skozi oken in videla...
06. junij 2013
neeeext
06. junij 2013
neeext
06. junij 2013
neeext
06. junij 2013
neeext
06. junij 2013
u104509
u104509
nnnnnneeeeeeeexxxxxxtttttttt
06. junij 2013
Neeeeeeeeext
06. junij 2013
črno limuzino in iz nje je izstopil Justin Bieber.Nisem mogla verjeti ustala sem ampak sem izgubila ravnotežje nisem moogla dihat zato sem padla po tleh.Medtem je justin pritekl notri in mi pomagal vstati in mii rekel:J-justin A-jst
J-hii swetie are you ok?
A-hi yes i'm ok now
J-are you in this hotel?
A-yes and you?
J--yes in whic room are you ?
A-at first floor room 200 and you?
J-mee to but i'm in room 203 swetie i must to go now see you tommorow
in me poljubil na lička in seveda sem zelo zardela.Še kar nisem mogla verjet da se mi to dogaja .Tukaj sem bila vsaj še eno uro in nato sem se odpravila po stopnicah do sobe a me je zmotil Klemen in mi povedal da me zelo ljubi ampak hotela sem ga udariti a me je prehitel z poljubom.Hotela sem se gaznebiti ampak me je držal zelo močno. Pogledlaa sem gor in zagledala Justina ki je bil zelo žalosten in pritekle so mu solze. S prstom sem mu kazala da to ni mveč moj fant naj mi pride pomagati in prišel je. Justin je prišel do njega in naju dal narazen ampak ga je Klemen udaril .Justin se je pobral me prijel za roko in stekla sva po stopnicah v mojo sobo kjer sem mu povedala:
A-thanks Justin .I hate him so much and i donst wanna be with him he is like a monster in planila sem v jok
J- it's ok . ooo hug me please ..... in sva se objemala . Medtem pa me je Justin vprašal če bi bila njegova punca in odg. sm mu jaaaa.Poljubil me je nežno po ustih njegovi poljubi so bili zelo sladki in nežni .
Vprašal me je tudi ce bi lahko danes prespala pri njem in rekla sem mu da sedaj lahko spi vsak dan pri meni in bil je vesel.
Vlegla sva se na pojsteljo .........
06. junij 2013
Neeeext
07. junij 2013
nnnnext
07. junij 2013
07. junij 2013
u116556
u116556
Neext
07. junij 2013
saj je bilo že zelo pozno.Zjutraj se zbudim ampak Justina ni bilo več. Napisal mi je sporcilo na keterem je pisalo : "Hi swettie i'm working so hard today so see you son by by love you "Počasu sem odšla na zajtrk kjer sta bila že starša in Klemen . Klemena niti pogledala nisem saj mu zamerim zaradi včerajšne noči. Kmalu pa je prišel Justin . Mami & atiju ga še nisem prestavila zato sem jima zdaj.Justin me je nežno poljubil pred vsemi bilo mi je malo nerodno.Dvignil me je in odnesel v sobo starša pa sta se samo smejala haha . Slekel mi si je majico , njegovo telo je bilo popovno .Nato ppa je otel narediti vse na hitro ampak jaz še nisem bila pripravljena . Ni mi zameril saj je vedel da je kar malo prehitro za te stvari . Poljubljala sva se tolikočasa dokler ni nekdo potrkal na vrata . Justin je šel odpret in bil je le kdo kot Klemen . K-klemen J-justin A-ana (jaz):
K-HEY
J-what do you want
K-i wanna talk with Ana
A-about what?
K-about us!
J-do you wanna talk with him ?
A-i will
K-ok come to my room for 3 minutes
in sem zaprla vrata.Oblekla sem se in odšla v Klemenovo sobo Justin pa me je počakal na hodniku.Potrkala sem a ni prišel odpret.Vstopila sem in bil je za vrati .V rokah je imel vrv,lepilo in nredi sobe prazen stol.Nič mi ni bilo jasno. Hotel me je objeti amu nisem postila.Nato pa je rekel,da bo to naredil na grd način.Nisem vedela kaj mi je govoril saj me je postalo zeeeloo strah.Na hitro me je objel in me položil na stol me zvezal jas sem cviilila kot nora zato mi je rajši zalepil usta da justin nebi slišal.Raztrgal mi je majico in kratke hlače,da sem bila samo v spodnjem perilu ,začel me je šlatati a nič nisem mogla storiti saj sem bila zvezano zelo tesno.Počasi mi je hotel odpeti modrc ko pa se mi je zvrtelo in padla sem v nezavest.Nisem vedela kaj točno se je dogajalo umes .Justin je prišel v sobo preden me je skoraj posilil .Justin ga je udaril in takoj poklical policijo meni je pomagal vstati in me pomagal pomiriti . Policaji so ga prijeli in ga peljali v zapor za 1 tedn .Zelo sem se tresla justin me je hotel pomiriti a se nikakor nisem mogla.Poljubil me je in bilo je bolše....
07. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
07. junij 2013
u121614
u121614
neeext
07. junij 2013
Neeeext
07. junij 2013
pršla sta še starša in povedala sem jima kaj se je zgodilo.Bila sta zelo šokirana.Ura je bila ža pol3 za to smo odlsi na kosilo.Z Justinom sva se zgovarjala same smesne stvari saj me je hotel spraviti v dobro voljo.Nato sva odšla v sobo in na twitter bjavila sliko ki sva skupaj in spodaj je Justin napisal:"my babe is the best i lovee you <3".
Justin je moral na vaje tako da sem bila spet sama.Bilo me je zelo strah saj še nisem pozabila kaj mi je naredil Klemen .Preoblekla sem se v kopalke in odšla na plažo .Prav pasalo mi je kopanje in nekaj miru.Poslušala sem glasbo in kmalu zaspala.Prebudill me je nežen poljub od Justina.Ulegel se je zraven mene in se smejal.Pogledala sem na uro in bila je že po 5 .uff veliko časa sem prezivela na plaži
J-you are so beautiful <3
A-thanks justin . how was in the studio
J-nice . i must to tell you something..
A-what justin
J-Klemen is free...
A-what why??
J-i dont know he was jusr 3 hours in the jail......
A-justin i'm scared..
in me poljubil
J-i'm with you ... :*
Odnesel me je v sobo in naju zaklenil .Položil me je na posteljo in me poljubljav.
J-are you ready for this?
A-ye si am
J-really??
A-yes In mi pomagal sleči majico.In zečelo se je.Začutila sem da ga hočem čutiti v mojem telesu.Poljubljav me je najprej po ustin na to po vratu in še nižje .Začutila sem ga .Kričala sva in vzdihovalaa kot nora .Ko sva knčala sva bila zeloo urujena zato sploh nisva odšla na večerjo.Spomnila sem ga da je danes zadnji teden in ga spševala kako se bo najina zveza nadeljevala ampak rekel mi je naj ne skrbim da je že use zmenjeno.Pogledla sm ga čudno on pa mi je odvrnil nasmeh in povedal da gre z menooj v slovenijo.Začela sem kričati in ga objemati.Odšla sva vsak na svoj računalnik na twitter in na fb .Na twiterju sem imela zelo veliko prošenj za follow in take .. a fbju pa veliko prošenj za frende in poročil lajkov .Videla sem daje na fbju Nina in ji povedala da prideva z Justinam čez nekaj dni v Slovenijo.Bila je zelo vesela.Odšla sva spat saj je bilo žepozno.Zjutraj sem se zbudila ampak Justin je še spal in sem ga pustila spati.Odšla sem do mami in očija. Vprašala sta me kaj sva delala včeraj po kopanju in se samo smejjala haha.Rekla sem jima da nič posebnega in se smejali . Nekaj časa smo bili v sobi potem pa odšli na zajtrk amak nas je ustavil Klemen ki me je potegnil za toko in me poljubil.Hitro sem ga odrinila stran medtem pa je prišel justin in se začel kregati na njega. Mami in oči sta ga končno nadrla in mu rekla da nočeta da je z nami in nam uničuje potovanja in zvezo med mano in Justinam.Rekel je da bo še danes spakiral in res je nasrečo.Vsi smo bili veseli da bomo uživali se zadnja 2 dneva brez Klemena .Z Justinam sva se poljubila in nato odšli na zajtrk.Po stopnicah sva videla da so dol paparaci zato sva z Justinam morala zelo hitro pojesti in nato sva odšla v sobo.Odločila sva se da bova odšla po trgovinah saj ima justin ju3 koncert in jaz grem z njemu . Odhitela sva v avto preko 100 paparacev.Po 2 urnem nakupovanjusva se vrnila domov .Dan je minil zelo hitro ampak dolgočasn.Zelo zgodaj sva odšla spat še prej pa spakirala nekaj cunj za ju3 .zjutraj me je zbuil neže poljub in zajtrk v pojstelji ki mi ga je naredil justin.Pojedla sva zajtrk se poslovila od staršev in odšla na koncert. j Vzunaj je bilo veliko paparacev da se mi je začelo vrteti od bliskavic in justin je t opatil in me vprašal če sm kul in naj se naslonim na njega če bo kaj narobe.Kot že veste velikokrat padem v nezavest haha .Na koncert so prišli še Scooter,Alfredo on družino.Nekaj časa smo se pogovarjali ampak družina je odšla ker sta imela jazzy in jaxon ju3 tekmo.Sedaj gre zares.Zacelo se je.Po 7 pesmih em zavohala dim in ga videla na odru ,najprej sem mislila da je to vkluceno notri ampak videla sem ogenj.Pogledala sem scooterja ki se je zgovarjal z alfredom kar naenkrat pa pogledam stran in .....
08. junij 2013
u121614
u121614
neeeeeeeeext.
08. junij 2013
Neeeeext-nova bralka sm in zgodbiuca ja the best resnooo
a bi plis kod mojo bral
http://www.igre123.com/forum/tema/my-true-story-about-love/52672/5
tuki je link
ps sori k oglašujm
08. junij 2013
ok
08. junij 2013
u116556
u116556
Neext
08. junij 2013
neeeext
08. junij 2013
počilo je.Vžgalo se je .Pogledala sem naokoli Scooterja in Alfreda ni bilo več in tudi Justina ni bilo.Klicala sem Justina a se ni oglasil.Zaprla sem oči,zmankalo mi je zraka ulegla sem se na tla in zaspala.Justin me je našel in hitro odnesel ven saj je vedel da sem v nezavesti .Hitro so mi dali kisik a se nisem zbudila.Odpeljali so me v bolnico in justin je šel z menoj ker so ga morali tudi pregledati.Zbudila sem se in vsi so bili veseli saj so mislili da so me izgubili.Justina sem videla kako je bil vesel pritekle so mu solze objela sem ga in poljubila .Kmalu so naju izpostili iz bolnice.Z Justinam sva hotela podalšati bivanje v Londonu za 2 dneva,in to sva tudi naredila.Odšla dva do hotela v sobo od Justina saj moja je bila že zasedene.Odla sva spat saj je bilo pozno zvečer.Zjutraj je Justin odšel v trgovino nekaj iskati,jaz pa sem odšla na plažo.Bilo je dolgočasno saj njega ni bilo.Počasi sem se odpravila nazaj v sobo .Justina sem videla kako se pogovarja z neko oboževalko ,ki je bila čisto iz sebe ker ga je spoznala.Pustila sem jih da se pogovorita in odšla gor.Šla sem na twitter in imela sem zelo veliko followerjov .Čez nekaj trenutkov je v sobo prišel Justin.V rokah je imel šopek vrtnic .
J-hi love!!(me poljubil)do you wanna go to dinner tonight?
A-i'd like to go !! when
J-at 18:00.Whit my car ....
In me poljubil .Rože sem dala v vazo.Pogovarjala sva se veliko stvari.Ura pa je bila že 5 , zato sva se odšla napravit.Jaz pa sem odšla pod tuš,čez nekaj časa se mi je pridružil še Justin.Nato sva se odšla napravit.Gor sem si dala svetlo vijolično oblekco t rožicam justin pa bele hlače in belo majčko.Bil je prav najlepši kot ponavadi.Preden sva odšla sva se slikala in dala sliko na twiter.Ko sva prisepla v restavracijo je bilo veliko paparacev zato sva stekla notri .Naročila sva in se pogovarjala.V restavraciji sva bila zelo dolgo.Odšla sva ven in bil je samo 1 paparac ki ni bil ravno prijazen..P-paparac
P-Hello justin's slutty girl..
J-what the fuck did you say?
pomirila sem ga saj sem vedela da bodo samo posledice zato sva hitro odšla v avto in odšla.Justin je bil zeloo jezeen drvel je po cesti kot še nikoli.Povedala sem mu naj opočasni a ni hotel musko je dal do konca.Pogledala sem nazaj in zaslisala pok in videla ogenj nato pa samo temo.........
08. junij 2013
aaaaaaaaaaa!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3
08. junij 2013
nnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxttt
08. junij 2013
u121614
u121614
neeeeeeeeeeeeext.
08. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg