Forum
xxAFNAxx-Zala
"OMG,končno konc mate..."sem rekla Anji."Ja,še dobr,da je pozabla,da bi mogla bit js vprašana!"je rekla in obe sva se začele smejat.Kar naenkrat naju je oduzadaj za torbe zagrabila najina sošolka Manca.Ona pa je bila vprašana in dobila je štiri."Uf,kok mi je odleglo...Mislila sm da znam za cvek al pa še to ne..."nama je vsa zadihana povedala.Drugače je bila še kar v redu učenka,le matematika je bila njena slabost.Kot da bi mi brala misli je rekla:"Sovražm mato,anglo,naravo,zgodlo...Kok ne maram šole!!!"Anja je bila cel čas tiho.Pogledala sm,kaj jo muči in zagledala sm njenega bivšega fanta Davida kako se je poljubljal z drugo.Kakor že veste(ali pa morda še ne),vsakmu ki teži moji Anji odbijem glavo.Prijela sem Anjo pod roko in jo potegnila v smer kjer je bil njen bivši,vendar je ona potegnila v drugo smer.Vprašljivo sem jo pogledala in potiho mi je zašepetala:"Ni vreden..."No ja,sem si mislila,jo bo pa pač skupil pozneje."Zala!"Obrnila sem se in za seboj zagledala Klaro."Ojla!"sem ji veselo odvrnila."A veš,da bo Lili(njena mačka)jutri stara eno leto!""O kul!"sva obe z Anjo naenkrat odgovorile.Kar naenkrat je po hodniku v mojo smer prihajala...

Zala:

Anja:

Klara in Lili:

Manca:
[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT_GGTE48zrno4nb5vu4ASK-AvyTcRET8RO_R0gJz8Pw_wmz220[/img]
Za začetek rabim dva nexta+to temo bo mogoče z mano pisala tudi špagetek<3.

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. april 2013
neeext!
25. april 2013
u124456
u124456
next
25. april 2013
jo morm dol mami me prov že vleče...next bo takoj dons zvečer al pa jutri zjutrej
25. april 2013
next!!
25. april 2013
u87504
u87504
next
25. april 2013
next kul zgodbica
26. april 2013
Anja-špagetek<3
Po hodniku je prihajala učiteljica za matematiko.Hitro sem prijela Zalo pod roko in jo povlekla v desno.Očitno je vedela za kaj se gre,saj je tekla skupaj z mano.Učiteljica se je zadrla:"Anja,ne beži!Naslednjo uro boš vprašana in dobila boš tudi oceno zvezka ker si bežala in me med poukom nisi spomnila,da moraš biti vprašana!"Ojoj...Res ji hvala,zdaj za to ve cela šola...Zala je bila pogumna,ampak učiteljice za matematiko že ne bi odbila glave..."Jesus(izgovori đizs),kva je ta prfoksa tečna..."je rekla Zala."Oh Zala,bereš mi misli."sem rekla z nekoliko žalostnim glasom."Tako kot vedno.Hehe."In spet sva se smejale kot zmešane kure;tokrat mi je bilo čisto vseeno če to sliši cela šola.Kar naj vidijo da se lahko tudi pred jutrišnjema dvema zagotovima enkama režim kot še nikoli."Bi šle v kino?"sem vprašala Zalo."JA seve...Joj sory,dons ne,ma Lili r.d. ...Kaj pa jutri?""Hm,čakaj a jutri je sobota?"sem jo vprašala,saj sem malo zmedena."Ja,jutri je sobota.""OK,sobota bo v redu.Kaj pa bi šle gledat?"sem jo vprašala.Tako sva se še nekaj časa pogovarjale,klepetale ali bi šle raje gledat to ali raje uno...In nisva opazile,da...

Učiteljica za matematiko(mato) :

26. april 2013
u126564
u126564
neeeeeeeext
26. april 2013
u124456
u124456
next
27. april 2013
next!!
27. april 2013
xxAfnaxx-Zala
"O sh*t!Anja, najinih sošolcev ni več na hodniku!!!"sem rekla."Ojoj,100% se je fizka že začela!"je odgovorila Anja.Stekle sva notri v učilnico,mimo mize na kateri je bila neka epruveta z rumenkasto snovjo,in ko sva bile skoraj že pri učiteljici,je tisto karkoli že je bilo v epruveti eksplodiralo.Ni čudno da sta bili prva in druga klop prazni in da je bila učiteljica tako daleč,saj so očitno delali en poizkus."Oh!"je kriknila učiteljica in stekla k nama.Medve sva bile čisto poškropljene z rumenkasto snovjo in najine obleke...Sploh ne bi govorila o tem...Sošolke Nia,Manca in Klara so stekle k nama.Kar naenkrat me je ta snov začela rahlo peči,nato me je pekla vse bolj in bolj!Spogledala sem se z Anjo,tudi njo je peklo.Učiteljica nama je začela slačiti oblačila,tako da sva bili pred celim razredom samo v spodnjih majicah,spodnjih hlačah in modrcih.Obe sva zardele in nekateri fantje so si nekaj prišepetavali.Še bolj sva zardeli,učiteljica pa jim je rekla,naj se kontrulirajo.Šele ko sem pogledala mojo kožo,sem videla zakaj naju vsi tako gledajo;najina koža je bila rahlo rumenkasta in roke in noge so se nama čisto tresle.Mislila sem si,da ne more bitit hujše,ko je v razred vstopil...

Nia:

next?
13. maj 2013
u87504
u87504
next
13. maj 2013
next!!!!
13. maj 2013
še en next aja pa špagetek<3(Anja) je rekla da bo tut ona napisala kkšn next,pa če bo prekratk ga bom pol še js dopolnila al pa kej tazga
13. maj 2013
u129006
u129006
next
16. maj 2013
ok nasledn next bo napisala špagetek<3 ...
16. maj 2013
ja tut jst bom napisala nasledn next ki se bo dogajal ko sva z zalo pri njej mal bo tut resničnih stvari pa ne zamert zala
bom zacela
16. maj 2013
Ko je zazvonilo sva se z zalo odpravili domov.Pozabili pa sva na omarice saj nobena ni imela ključov.Pocakali sva rebeko in odšlidomov.
Šli sva k zali in na poti domov srecali njeno mami in sestrico.ko smo prisli domov pa sva zalo sli na racunalnik in sli na igre123.potem pa sva se šli igrat z l.p.s.o ter sli na sprehod ,ko sva hodili sva srecali mojo mami in sle smo v kino gledat gmps .
nato pa smo sle nabirati herbari z sosolko klaro in njeno mucko lili ter kužkom ronom
sle sm na sladolet nakar je zala padla in zgodilo se je .......

rebeka

zalina mami

moja mami

17. maj 2013
bom se nadeljevala ker je res kratko samo ko pridem domov....
17. maj 2013
no očitno špagetek<3 ne bo nadaljevala,tko da bom kr js

xxAFNAxx-Zala
Padla sem in si zlomila petko na mojem čevlju."Ojoj no,pa ne
že spet..."sem rekla,saj sem velika neroda in se mi take stvari velikokrat dogajajo.Anja se je začela smejati,Klara pa je zavila z očmi.Začela sem se smejati in si na čevlju odlomila še drugo petko,tako da sem lažje hodila.Nato sva šle z Anjo še k njej domov in skakale na trampolinu.Prišel je njen mlajši bratec Tim in nama začel nagajati,tako da še dobro da je prišla njena mami in mu rekla,da naj nama ne teži.Šel je dol s trampolina in šel na računalnik.Malo sva še skakale,nato pa sva se šle vozit s kolesi;jaz sem vozila njenega ona pa kolo od njenega bratca Tima.Šle sva po klancu navzgor,nato pa sva se spustile dol in jaz sem na sredini celo spustila balanco.Bilo je zelo zabavno,a žal ko sva prispele nazaj k njej domov,je klical moj oči in povedal,da je že na poti do Anjine hiše.Ko je prišel,sem že stala vzunaj in ga čakala,ampak ne predolgo,tako da ni bilo prehudo,čeprav bi z veseljem ostala še malo pri Anji(kot vedno).
24. maj 2013
next
24. maj 2013
next
25. maj 2013
še dva nexta pa nextam
27. maj 2013
next
03. junij 2013
next
10. junij 2013
špagetek<3-Anja
Kmalu bom praznovala B-day (ki ga imam danes) in zelo sem živčna ker še nevem kdaj ga bom praznovala,poleg tega pa v istih dveh tednih praznujemo rojstne dneve jaz,Zala in Rebeka.Z Zalo drugače prazujeva skupaj,ampak sva se le letos odločili da ne bova praznovali skupaj,saj bi bilo četrto leto zapored pa že malo čudno.Bil sem zelo vesela,saj ko sem prišla v šolo so mi sošolci zapeli pesem vse najboljše v štirih jezikih(slovenščini,angleščini,nemščini in španščini) nato pa so mi vsi še čestitali.Najglasneje je pel Aleks,prav tako je najbolj zardel ko mi je stisnil roko.Le kaj je z njim...Zala mi je dala že majhno darilo,večjega mi bo dala na rojstnem dnevu.Počutila sem se super,sicer sem bila malo utrujena ampak nič zato.Bila sem zelo vesela in sem komaj čakala praznovanje svojega B-day-a.Sošolci so mi čestitali v takem vrstnem redu:
-Zala(seveda prva ker ni mogla čakati kaj bom rekla na njeno darilo)
-Nia
-Klara(pred katero se je Nia vrinila)
-Manca
-Aleks
-Jan
-Stožla(njen vzdevek)
-Ivka
-Rebeka
-Tomaž
-Max
-Ajda
-Kim
-Hopican(njegov vzdevek)
-Vida
-Peter
-Luka
-Miha
-Gama(njegov vzdevek)
-Žan

Aleks:

11. junij 2013
next
11. junij 2013
Želiš da bi lahko dajali več kot 3 smajlije?
-coool5
-*little-mix*
-pia
- flow R*
-kristinči*££
-lovely dogs
- love hip hop>3
-luka melinc
-lanaa.+
- jennifer..
-BUNNYMUND
-xxAFNAxx
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Če zmanka črtic jih pripiši.To pošlji najmanj 5 forum tem , da bomo zbrali podpise.
11. junij 2013
next
11. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg