Forum
u110799
u110799
Hej! Odločila sem se napisati zgodbo z naslovom Dancing In December. Nexte bom objavljala vsak petek ali soboto zvečer, občasno tudi med tednom.

https://data.whicdn.com/images/41128837/tft_ONxjj1w_large.jpg
30. oktober 2012
u110799
u110799
Ali poznate tisti srečni trenutek, ko se nekaj zgodi, pa ste to najmanj pričakovali? Seveda poznate… prev tako tudi jaz. Bilo je poletje, ko sem končala osnovno šolo in vse se je zdelo lažje in bila sem polna pričakovanj. Osnovno šolo sem zapustila kot odličnjakinja in ni mi bilo treba skrbeti za prihodnost. Ampak nekega jutra me je to začelo še preveč skrbeti. Vse se je obrnilo na glavo in v meni je začel žareti majhen plamen dobrih občutkov in ljubezni.

''Jutro Jenna!'' me je veselo pozdravila soseda, gos. Harris. Pomahala sem in se ji na široko nasmehnila. Res je znala ljudem polepšati dan, s svojo prijaznostjo in zanimivo postavo, pa četudi je bil grozen dan, kot npr. danes. Bila je namreč drobna starka, ki je vse življenje garala, zdaj pa svoja stara leta preživlja v tej prečudoviti soseski. Dobro smo se razumeli in bila mi j neke vrste babica. Večkrat sem hodila k njej na čaj in ji delala družbo, saj ni imela poleg mačka Felixa nikogar.
30. oktober 2012
u74779
u74779
Ful doro, NEXT!!!
30. oktober 2012
u110799
u110799
haha hvala
30. oktober 2012
u110799
u110799
Odšla sem naprej po pločniku in poleg mene je veselo poskakovala Bibi J. to smešno ime je dobila zaradi tega, ker so ji njeni prejšnji lastniki dali ime Judith. In ker je to malo smešno ime za psa sem jo poimenovala kar Bibi Judith oz. Bibi J. veselo je mahala z repom in ovohala vsako drugo drevo ali ograjo, ter me vlekla za povodec kot nora. Bili sva prav nenavaden par. Ona, velika nemška doga in… jaz, majhno in drobno bitje kakor me je imenovala gos. Harris.

Na križišču sva zavili levo, na ulico, kjer je stanoval John. John je očetov najboljši prijatelj in veliko časa preživita skupaj. Ubožec se mi precej smili, saj ga v življenju spremlja sama nesreča. Prvo so mu umrli starši, ko je imel le 12 let. Pri dvajsetih se je poročil, vendar zakon ni trajal dolgo. Z ženo naj bi takrat imel tudi otroka, ki ga ni nikoli videl, saj sta se z ženo prej ločila. Naj bi imel sina, tako mu je vsaj povedala njegova bivša. Rodil naj bi se isto leto kot jaz, se pravi, da je zdaj star 15 let.
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
Neext.
31. oktober 2012
u110799
u110799
ko sem prispela na konec ulic, sem zavila na zapuščeno dvorišče, ki je vodilo do puste hiše, kjer je stanoval John. Že me je čakal v garaži poleg hiše in mi veselo mahal.
''Dobro jutro Jenna. Kako si danes? Si mi prinesla rezervne dele, kot sem prosil očeta?''
še preden sem mu uspela odgovoriti je nanj skočila Bibi J. in ga podrla na tla. Ko se je le končno pobral sem mu izročila vrečko.
''Mislim, da je notri vse''
''OK. Reči očetu hvala in pozdravi ga… oh počakaj nekaj ti morem pokazati! Stopi z mano v hišo. Odprl mi je vrata in vstopila sva v hišo in se sprehodila do dnevne sobe. Iz predela na omari je potegnil pismo in mi ga izročil.
''Na, poglej.'' je veselo dejal. Vzela sem pismo in ga pogledala. Bilo je poslano iz Londona. Odprla sem ga in pogledala v oguljen list. Zgleda, da ga je John prebral znova in znova. Pobliže sem pogledala okorno pisavo in začela brati:

London, 14. 6. 2012
Dragi oče,
Verjetno se ti bo tole zdelo precej čudno, vendar ti moram nujno povedati. Prejšnji teden sem od mame izvedel, kdo je moj oče. Poprej je to skrivala pred mano in komaj sem jo prepričal, da mi je povedala kako ti je ime. Še tisti večer sem šel na internet in iskal ljudi z imenom John Brown. Ampak najdel nisem nič posebnega. Potem sem šel v knjižnico in tam poiskal star imenik, kjer sem te naposled našel. Res si te želim spoznati, ampak na skrivaj, saj mama ni za to. Verjetno bi znorela, če bi še samo enkrat izrekel tvoje ime. Prosim piši mi in sporoči, kje in kdaj se dobiva. Nujno! Piši mi na tale naslov:
Leonardo Smith
142 Wakehurst Road, London
England
Lep pozdrav,
Tvoj sin Leo.
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
u94182
u94182
neeext
01. november 2012
u110799
u110799
''To je noro! Nujno mu moreš pisati!'' sem veselo vzkliknila, ko sem končno razvozlala te hieroglife.
''Saj to je največji problem. Nevem, kaj naj mu napišem.''
''Napiši, da si ga zelo želiš spoznati in da se dobita naslednji teden tu, pri tebi. Saj ne more biti tako hudo.'' Prikimal je in vzel list papirja in kuli. Potem je nekaj na hitro načečkal in mi pokazal zmazek.
''Adijo John. Lepo se imej.
''Adijo. Pa pozdravi očeta'' je še prijazno dodal, ko sva se poslovila na vratih. Za mano je zaprl lesena, rjava vrata. Veselo sem odskakljala po dovozu, poleg mene pa Bibi J. ura je bila že dvajnajst in poletno sonce je žgalo, kot za stavo. Bila sem zelo vesela. Vesela za Johna, saj je končno na njegovem obrazu žarela sreča in takega, ga še nikoli nisem videla. Ko sem pispela domov, so me že vsi čakali za mizo, saj imamo ob sobotah ponavadi kosilo že ob pol enih.

''Ljubica si odnesla Johnu rezervne dele, kot sem ti naročil?''
''O moj bog, ravno sem bila pri njemu… dobil je pismo od svojega sina. Želi da bi se videla naslednji mesec. Bil je videti srečen. Takega ga še nisem videla. Privoščim mu.''
Vsi so strmeli vame. Nisem prepričana, kaj je ta pogled pomenil, vendar bilo je ker lepo vedeti nekaj, kar starši še niso.
01. november 2012
neeextii
01. november 2012
u110799
u110799
ok en next ko se mi lih zle lubi
01. november 2012
u110799
u110799
Po kosilu sem odšla v svojo sobo. Legla sem na posteljo, si prižgala mp3 in odšla na fb. Hotela sem videti, kako izgleda ta Leonardo….. kako se že piše? Uf, pozabila sem. Čakaj. Mislim da je bil Smith. V iskanje vpišem Leonardo Smith. Hm. Bilo je kar nekaj zadetkov. Hihi počutila sem se kot kakšen morilec. ''Leonardo, Leonardo… tukaj je!'' sem si mrmrala medtem ko sem iskala Leonarda. Zagotovo je bil on, saj je imel zraven napisan tudi kraj bivanja, se pravi London. Poslala sem mu prošnjo.
''Koga pa tako zatopljeno iščeš Jenna? Ali je kakšen nov fant? No daj pokaži mi!'' je bila sitna Jane, moja starejša sestra. Ne vem zakaj vsi pravijo, da so mlajše sestre tiste, ki so nadležne. No, pri nas to pravilo ni veljalo. Nadloga je bila Jane, ki je končala tretji letnik gimnazije. Z Jane sva si popolnoma različni. Ona ima kratke, temne lase, jaz pa dolge, skoraj bele. Ona je visoka in ima čisto malo preveč kil, jaz pa sem čisto ravna kot prekla in za svoja leta sem precej majhna. Vsi me kličejo drobižek. Nagnala sem jo iz sobe in za njo zaprla vrata. Zakaj je morala biti tako sitna?! Saj ni važno. Vrnila sem se k svoji misiji. Leonardo Smith… pogledala sem slike. No. Ta tipček res ni izgledal tako slabo. Na eni sliki je bil izrezan John. Imel je njegove oči in nos pa tudi ustnice niso bile tako drugačne. S časom mi je postal celo všeč. Bil je precej privlačen.

''Jenna, lupceka bi,'' je na vratih prestrašeno rekla mala Lili. To je počela vsak večer. Bila je stara 4 leta in bila je precej prisrčna mala štručka. Poljubila sem jo na lice in jo odpeljala do njene sobice. Dala sem jo v posteljo in ji zaželela lahko noč. ''Nocko,'' je še zamrmrala potem pa se je zakopala v kup plišastih medvedkov na njeni postelji. Lili je bila najmlajša v naši družini, zato sta jo mami in oči vedno postavljala a prvo mesto. 'Bučka' kakor sta jo klicala pa je bila prava mala zverinica. Že res, da je bila ljubka deklica z svetlimi kodrčki, ampak je včasih znala biti pravi vražiček. Naprimer takrat ko jo je bilo treba spraviti iz vrtca, ampak ona ni hotela, saj ni do konca oblekla svojih punčk. Groza!
01. november 2012
neeext!!
01. november 2012
next
01. november 2012
u110799
u110799
LOL mal pozn nextam ampakok no
**********************************************************************************************************
Minevale so ure, dne, tedni, in en mesec je bil že okoli. Jaz sem le nemočno gledala, kako me čas požira. Čez en mesec bo konec poletja! Škandal! Bližal se je dan, ko se bosta John in Leonardo končno dobila. John je žarel od sreče, ko je vsak dan prejel email od Leonarda. V njih mu je opisoval svoj dan, večkrat mu je tudi omenil kako je Viola (Leonardova mama), John pa mu je nazaj odpisoval iste stvari. No razen tistega dela z Violo. Povedala sta si mnogo stvari in kmalu je nastal pravi dnevnik očeta in sina. Zanimivo kajne?

Nek petek je John priredil piknik presenečenja. Takoj sem vedela, da bo to presenečenje Leo. Nasploh sem sovražila piknike. Bili so mi naravnost nadležni. Na živce mi je šlo vse tisto pozdravljanje in najhuje je bilo, da polovico ljudi sploh nisem poznala. Veliko je bilo mladih družin, ki so se pravkar vselili in imeli so veliko nadležnih dojenčkov. Po pravici povedano mi gredo dojenčki prav na živce, ker se kar naprej DEREJO in normalen piknik se spremeni v pravi živalski vrt. Ampak ker gre za Johna ga bom pač morala pretrpeti. V hiši je kot ponavadi nastala norija, saj je vsak od nas iskal oblačila, ki jih je želel obleči. ''Jenna pohiti no!'' se je iz kopalnice drla mami. ''Saj sem že gotova kaj se dereš!'' sem ji strogo odvrnila. To je bila ena od mnogih stvari, ki sem jih sovražila. Mami je to velikokrat počela. Meni je govorila naj pohitim, na koncu pa je bila ona, ki smo jo vsi čakali. Nisem se obremenjevala. Bila sem preveč vznemirjena. V tej bombažni oblekici sem se celo počutila lepo. Pogosto mi primanjkuje samozavesti. Ampak danes ne. A piko na i, sem si ustnice namazala z rdečo šminko. Tako. Popolno.
01. november 2012
next
01. november 2012
neext
02. november 2012
u74779
u74779
Next!!!
02. november 2012
u110799
u110799
Odpravili smo se po ulici. Tam je bilo že kar nekaj ljudi. Se pravi smo zamujali.
''Pozdravljeni! Postrezite si. Gos. Harris je spekla poseben kolač, samo za to priložnost!'' nas je John napadel in nam ponujal krožnik sveže pečenega, narezanega kolača. Nasmehnili smo se in vsak je vzel en kos. Bil je odličen. ''Naj vem nekoga predstavim.'' je dodal Jonh, medtem, ko smo se basali z kolačem. Sledili smo mu na drugo stran zelenice. Tam je za mizo polno sedel…. Leonardo. Vstal se je in se napotil proti nam. Srce mi je začelo hitreje biti. Ta tipček je bil v resnici še lepši. Vse je bilo lepo. Njegovi lasje, ki so bili ob straneh kratko pristriženi, njegova postava… uf.

Sonce je zahajalo, in prižgali so prečudovite lampijončke, ki so bili obešeni nad mizami. Leonardo je pred kratkim nekam izginil. Odločila sem se, da ga grem poiskat. Odšla sem za hišo, kjer je bilo veliko grmovja, ki se je nadaljevalo v gozd. Ozirala sem se okoli ampak ga nisem videla. Nekdo je stopil za mene in me ovil z rokami. Grrrrr, že vohala sem ga. vedela sem, da bo prišel. Prišel samo zaradi mene. Obrnem se in seveda vidim Georga. Sem si kar mislila. George je nadležen mulec, ki je eno leto starejši od mene. Vame je zaljubljen od kar se spomnim. Za povrhu je grd in malo bolj obilen. Na čelu ima ogromno mozoljev tako, da stvar še desetkrat poslabša. ''Živijo punči. Upam, da si danes za stvar, ker se mi že meša, tako rad bi te imel,'' je nagnusno rekel, ko sem odskočila stran. Iz ust mu je smrdelo po smetišču. Potem me je grobo zgrabil in me potegnil k sebi. Grobo je pritisnil svoje ustnice ob moje, z roko pa mi je polzel po hrbtu navzdol. Hotela sem se izmakniti, vendar me je prijel še močneje. Svoj nagnusni jezik mi je hotel poriniti v usta. Skoraj sem umrla.
02. november 2012
neeeext!!
02. november 2012
u74779
u74779
Next!!!
02. november 2012
next
02. november 2012
u74779
u74779
Next!!!
02. november 2012
u94182
u94182
neeeeext
02. november 2012
u110799
u110799
. Potem me je grobo zgrabil in me potegnil k sebi. Grobo je pritisnil svoje ustnice ob moje, z roko pa mi je polzel po hrbtu navzdol. Hotela sem se izmakniti, vendar me je prijel še močneje. Svoj nagnusni jezik mi je hotel poriniti v usta. Skoraj sem umrla. Kar naenkrat pa se je odtrgal iz poljuba in zgrmel po tleh. Ko sem se končno zavedala kaj se je zgodilo, sta se Leo in George že pretepala. George je močno udaril Leota, potem pa jih je še sam skupil. Poskušala sem ju spraviti narazen, vendar sta me odrivala stran. Končno se je George predal in stekel iz piknika. ''Hej, si vredu?'' je vprašal Leo, medtem, ko sem mu brisala kri, ki mu je tekla iz nosa. ''Jaz sem OK, ampak mislim, da bi mene moralo bolj skrbeti. Poglej zelo mi je žal glede tagale, kar se je zdajle zgodilo,''
''Haha, naj te ne skrbi. Vredu sem, samo desnica me malo boli. Kdo sploh je tale tip?''
''Idiot, ki je nenormalno zatreskan vame in te je ravnokar pretepel? Ime mu je George,''
''Aha, no z njim imava še nekaj neporavnanih računov… kako si že rekla, da ti je ime?''
''Jenna sem. Hčerka od Johnovega najboljšega prijatelja,''
''Točno, kako sem lahko pozabil?'' je rekel v šali in se udaril po čelu. ''Pridi Jenna, lahko greva na večerni sprehod, in lahko mi razkažeš okolico.'' Je še dodal, me prijel za roko in me odvlekel iz tega odurnega mesta.
''Hvala, da si me rešil super man,'' sem rekla v šali, medtem, ko sva se sprehajala po temni plaži, ki jo je osvetljevala le luna. Gosposko se mi je priklonil. ''Kam greš v srednjo šolo?''
''Na srednjo baletno šolo v Parizu. Moja mami pravi, da je Royal Ballet school preslaba. In kam greš ti?''
''V tujino. Komaj čakam, da se znebim tega odurnega Londona.''
''Jaz pa sem mislila, da je London prečudovit kraj.''
''Saj je… no za turiste. Če živiš tam že praktično celo svoje življenje, se ti začne gabiti. Tukaj je veliko lepše. Obožuje pokrajine Salcombia. Vse je tako mirno… nisem vedel, da plešeš balet.''
pot sva nadaljevala v tišini. Tu pa tam sva se spogledala in se nasmehnila. Najino tišino je trgal šum morja. Potem me je Leo prijel za roko. Ustavil se je in se obrnil k meni. Gledal me je z globokimi rjavimi očmi, ki so jih zakrivali svetli lasje. Nagnil se je naprej in me hotel poljubiti. Odmaknila sem se mu. Začudeno me je pogledal. ''Poglej, Leo oprosti. Nemorem. Ravno sem končala težavno zvezo, potem pa še tole z Georgom. Če ti je res toliko do tega da bi bila skupaj, se rajši dva tedna le pogovarjajva.'' Tista težavna zveza je bila seveda izmišljena. Jaz, večni dramatik moram stvari seveda napihniti.
03. november 2012
u110799
u110799
lol en deu brez slikce ker se mi je ni dal iskat.... pač sm lena pa ka pol!
03. november 2012
next
03. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg