Forum
u177990
u177990
*o* fucking perfect!!
zjokala se skoriii zraun...
čeprouu se prej ko jo piševa zjokam ;"" you knof
15. avgust 2014
u155122
u155122
.....Next prej ko grem spat.....

Vstopila sem v hišo in kmalu sem zagledala brata, sedeti na kavču kaditi travo. "Kreten.." Le rečem in odidem mimo njega skozi dim kateri se je valil po hiši. Odprla sem okno nato pa odšla v kuhinjo. "Mama, zakaj pustiš Mattu kaditi travo?" Vprašam in si umijem roke, nato pa v roke primem nož in začnem z rezanjem paprike. "Glej, rekla sem mu že stokrat in miljonkrat naj neha, pa ne neha in ne neha. Saj, če bo tako šlo še naprej bo vrjetno odšel v poboljševalni dom ali pa v tabor za odvajanje od mamil." Pove in se nasloni na pult. "Mama..." Le rečem in pridem do nje ter jo objamem. "Sonček moj." Mi reče in objame nazaj ter poljubi na čelo. "Glej, da ga ne boš ti polomila." Mi reče in se nasmehne. "Ne bom, obljubim." Odvrnem in se nasmehnem nato pa odidem rezati papriko.

Po kosilu sem odšla v center mesta v trgovine nato pa zavila v kavarno kjer sva se dobili s svojo sošolko, ker delamo na nekem projektu. Kasneje sem se odpravila v park kateri je za verigo trgovinic in slaščičarn ter kavarn. Sedla sem na klopco in razmišljala potek današnjih dogodkov. Po nekaj minutah premišljanja sem se odpravila skozi park po pločniku nazaj proti domu, le da sem prej zavila v ulici na gozdno pot, na kateri sem...ja v 16 letih življenja tukaj bila le par krat. Hodila sem po potki, katera je po nekaj metrih postala kamnita in zemljnata, pač navadna gozdna pot. Hodila sem po njej nekaj kilometrov globoko v gozd, dokler nisem naletela na kočo. Torej, to je tista koča, katere se vsi bojijo in nihče noče do tja. Počasi sem se premikala proti koči, dokler ni iz stavbe nekdo stopil ven. Skrila sem se za drevo in opazovala kdo je. Zane? Kaj...za vraga! Hitro sem skočila izza drevesa in rekla "Aha! Vemo, kdo živi v zakleti kočici!" Zavpijem in se zasmejem. "Roses? Haha, kaj pa ti tukaj?" Reče Zane in me pogleda. "Torej, zanimalo me je kdo prebiva v tej ''zakleti'' kočici. Torej, je to zakleti volkodlak." Rečem in pridem do njega. "Ja, hahaha nekako tako ja. Res ne vem zakaj vsi tarnajo na okoli, da je tukaj nevarno. Mogoče le kadar se na okoli potika vampir kateri bi te rad pojedel!" Zavpije in me zgrabi ter stisne k sebi. "Daj no, za danes imam dovolj stiskanja, Jason mi je dal..overdose." Rečem. "Če ti je zlomil nekaj reber, zagotovo." Mi reče in me izpusti iz prijema ter se nasmehne. "Kaj novega o vampirčku?" Vprašam. "Ne, na srečo. Upam, da je izginil." Reče Zane. "Povej mi nekaj....zakaj sta z Blackom....sovražnika. Mislim....kakor sem videla, se ne razumeta dobro." Povem in ga gledam. "Torej, pred nekaj meseci, recimo pol leta ali še kaj več sem izgnal Blacka ker, ga je po domače povedano lomil. Ves čas ko je vodil to ''kardelo'' je vse zamiralo. Nikoli ni v resnici poskrbel za okolico. To me je razjezilo, pa sem ga na fijake omotil in premagal. No, Moon njegova sestra pa je bila ves čas jezna name, ker no..bratska in sestrska ljubezen je pri njuj zelo močna. Res, zelo močna. Sedaj pa je očitno Black le sklenil, da me bo ''razumel'' in se predal ter mi izročil delo poglavarja. Poleg tega, pa se tudi v otroštvu nisva kaj prida imela rada." Mi razloži in pove. "Koliko je Black star?" Vprašam. "On...23, sedaj novembra bo 24." Mi pove in se malce nasmehne. "Pa ti?" Vprašam nato. "Hehehe, 22 sem bil Januarja." Mi pove in se nasmehne. "Jaa...to zna biti pa problem." Se nasmehnem. "Zakaj?" Me vpraša. "Veš, ti slučajnooo..da sem jaz stara....16?" Vprašam. "Ooooo, punčko imam pri sebi, kako srčkano. Sedaj sem se pa resnično raznežil, kakor kužek." Mi reče in se nasmehne. "Khhaam...." Le odvrnem in se nasmehnem. "Torej....? Kaj je tukaj problem." Vpraša. "Ja..starostna razlika! 6 let je med nama." Rečem. "Nič takega, leta res ne pomenijo nič, če bi bila z Blackom, bi bilo to zame normalno, pa je med vama 8 let razlike." Pove in se nasmehne. "Prvi moški, kateri je kdaj to rekel si ti. Čestitke, ti greš na seznam kakor edini." Rečem in se nasmehnem na široko. "Če ni to...super!" Odvrne Zane in me zgrabi in stisne k sebi. "Mejhno...mejceno punčko imam." Mi reče. "V redu...če si za glavo večji od mene, še ne pomeni, da sem majhna po pogumnosti." Rečem. "Kok si niti velika? Resno mislim....mejhen palček si..." Mi reče. "Hahaha, zlobnež! 167...sem." Odvrnem. "Hahaha, ja to utegne biti šala....186." Odvrne Zane in se nasmehne. "Od, kdaj imam jaz velikana za fanta?" Rečem. "Uuu, a že kr tvoj fant sem...sej niti ne veš moje najljubše barve." Mi reče. "Rdeča.." Odvrnem. "Kako, veš?!....kaj pa hrana?" Vpraša. "Piščanec...občasno glodaš....okay, to je ogabno! Divjačina." Odvrnem. "Mi ti slučajno misli bereš*?" Vpraša. "Nope..." Le odvrnem. "Okay, kaj veš še o meni?" Me vpraša. "Braveheart je tvoj najljubši film, rad rišeš in spiš...no to vsi radi počnemo. Rad poješ, občasno rad igraš košarko ali radbi, kdaj pa kdaj se obriješ...ker baje tega ne maraš početi, ker se vedno urežeš..." Povem. "Kako..to veš?" Me nato vpraša in pogleda. "Čarovnice imamo tako moč, da z enim sammim doditok izvemo vse. Ko si me rešil, potem ko sem morala jaz tebe, sem se te dotaknila z roko in...vse tvoje dobre in slabe stvari sem izvedela." Rečem. "Zakaj potem jaz vem,da je tvoja najljubša barva črna, rada ješ piščanca in zelenjavo, zelo rada rišeš in poješ, rada imaš avtomobile in....ponije? Čakaj...ponije?!" Reče in me pogleda. "Jaaa...prejle si z poljubom izvedel vse o meni, oprosti." Rečem. "Čakaj, a maš ti rožnate ponije doma?" Vpraša. "Zane..." Le odvrnem. "Zakaj imaš rožnate ponije doma?!" Nato zavpije. "V REDU MOJI VARUHI SO!!" Zavpijem nazaj. "Kaj? Ponije...imaš, za varuhe? Pa saj me moraš hecati." Mi reče. "O..ne lahko vprašaš mojo mamo Greto, ali pa mojega očeta Thomasa, oba bosta rekla isto kot jaz." Rečem. "Zaljubil sem se v čarovnico z magičnimi rožnatimi poniji....vav. To se ne zgodi vsak dan." Mi reče. "Hahaha, pa ti si zmešan.." Le rečem. "A tudi to veš?" Me vpraša. "Vsaj zadet nisi kakor moj brat, ampak kakor koli." Le odvrnem in se nasmehnem. "Moje življenje bo še zanimivo..." Mi reče Zane in se nasmehne. "Kdo bi si mislil." Le odvrnem in se nasmehnem, on pa me poljubi in stisne k sebi v naročje.
"Black! Kam si utaknil moje stvari?!" Zavpije Moon ko po celi hiši išče svoje obleke. "Jooj, tam kjer si jih pustila so." Odvrne. "Kako? Zakaj..." Le vpraša Moon. "Ženska, pomiri se." Odvrne in jo prime za ramena. "Kaaj?" Le nato reče Moon. "Glej, prišel sem pred enim dnevom, pa se ti že meša. Malce počakaj...nikamor nisem dal tvojih stvari. Bolj me zanima kje je moj TV." Reče Black in gleda na okoli. "Slabo novico imam, crknil je." Reče Moon. "Kaj?! Pa ne no...kk nj zj gledam radbi?" Le reče Black in pogleda v dnevni prostor kjer ni več TV. "Resno....nekaj mesecev me ni, pa je vse fuč. Ti bi res potrebovala služkinjo." Ji reče in se prime za boke. "No, saj to boš ti sedaj." Odvrne in odide do Blacka ter ga objame. "Sestrica, ti se mi res znaš prilizovati." Ji reče. "Bdw, kko ste spoznali Roses?" Vpraša. "To, pa mene bolj zanima zate." Reče Moon. "Ooo, včeraj zvečer sem prišel nazaj in...znam reči, da sem jo malce prestrašil nato...pa sem videl, da se je revica resnično ustrašila, spremenil sem se nazaj v človeka in ji pomagal ven iz gozda ker se je izgubila. Veš, da mi sprva ni vrjela da sem človek. Še le ko se me je dotaknila po obrazu je revica vedela, da sem res človek." Reče Black. "Jah, kdo se pa tebe ne bi ustrašil...194 si visok + globok ampak zelo lep glas imaš, pa še nabildan si!" Reče. "Oo, laskaš mi." Reče in si popravi lase. "Drugače si pa kot jeti, lepo te prosim pojdi se obrit.!" Reče Moon. "Jaa...ja, šele domov sem prišel." Reče in odide v kopalnico....
Neext??

15. avgust 2014
u155122
u155122
Hm - ne me kregat, tam kjer Moon zavpije Blackovo ime bi moral biti drugi odstavek, se opravičujem za napako
15. avgust 2014
hahahahha omg kak sem se zram nasmejala,haha rožnati poniji,ki ti dobivaš tke ideje?
haha dele bolj mi je všeč zgodbica,enostavno popoun,neeeeeeeeeeeeeeeeeext<333
15. avgust 2014
Next
15. avgust 2014
OMG ti pises prisezem da najbols *__*!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NUJNO!!!!
15. avgust 2014
Neeeeexxtt!! <3
16. avgust 2014
u177990
u177990
nekštttt!!!
16. avgust 2014
u155122
u155122
Čez 1 TEDEN....

"Moon, kje si?" Rečem ko jo čakam na parikirišču pred kinom. "Ja, oprosti, saj že prihajam no." Mi reče in od daleč zagledam Moon na kolesu. Prekinila sem pogovor in pospravila telefon v žep nato pa ji prišla na sproti. "Ti je Black vzel avto?" Vprašam. "Torej, rekel je, da je ubistvu njegov. Poleg tega je pa crknil." Pove. "Aja, a si namesto bencina točila vino?" Vprašam. "Hahaha, res smešno." Reče in me grdo pogleda. "Oprosti." Le odvrnem in se nasmehnem. "Nee, saj ne zamerim haha." Mi reče. "Eh, ja.." Le odvrnem in odidem proti kinu kjer sva vstopile in odšle gledati film. Po filmu pa smo se odpeljale proti mestu kjer sva zavile v kavarno. "Veš, da te moj brat pogosoto omenja?" Reče Moon. "Aja?" Nato odvrnem in jo pogledam. "Ja, nekako tako. Ves čas mi pravi, zakaj nisi kakor Roses....bolj se obnašaj! Nehaj nositi mojo srajico ker potem vedno diši po jagodah...bla bla bla!" Mi pove Moon in se nasmehne. "Tole postaja creppy, ampak vseno je bolje kakor moj brat. Baje bo sedaj šel v popravni dom ker je na koliđu razbil šipo." Rečem. "Haha, aja to je Matt ja, res je zmešan." Mi reče. "Ja hvala, res je!" Rečem in spijem malce kave. "Grozza, še dve leti moram trpeti v srednji šoli, šele potem pa koliđ, fak." Rečem. "Eeeh, jaz sem letos prišla sem čisto nova tako, da." Mi reče. "Čakaj, kako to, da te nikoli nisem nikjer videla." Rečem. "Veš kje je BlindMill, no tam sem hodila v šolo, mesto nekaj kilometrov proč. Moj brat ima tukaj hišo mogoče nekaj let, recimo 5 let. Prej pa je živel z menoj pri družini. Veš, mogoče naju nisi videla, ker mesto vseeno ni tako majhno, poleg tega pa se bolj skrivamo." Mi pove. "Razumem." Odvrnem.
Z Moon, sva postale prave prijateljice, kar pa vrjetno sedaj ne mora ravno dobro vplivati na Blacka, vsaj tako je rekla Moon. Ne vem pa zakaj, ker mi resnično ni jasno za kaj se vse to gre med Blackom in Zaneom. Ne razumem, kaj je bilo v prihodnosti, da se ne razumeta oz. se dobesedno sovražita, vedno ko smo se pogovarjali skupaj sem videla, kako sta oba posebaj stiskala z zobmi in škrtala ter stiskala pesti, ko je kdo od njuj dveh govoril čez koga. Bojim se, da bo ta sama napetost preveč narasla kdaj in se bosta stepla, tega res ne bi rada videla, ker je dovolj, da vidim vampirja kako se tepe z volkom, kaj bi bilo če bi videla dva iste vrste. Z Moon sva nato odšle k meni, ker je revica res imela probleme z frizuro. Ostrigla sem jo bolj na ravnost in jo pobarvala v svojo naravno temno rjavo barvo. Nato pa sem ji na strani spletla še kite v elementu, kakor , da je zabrita, namesto tega pa ima kite spletene ob koži v krogu. Ko sem jo uredila sva nekaj časa sedeli pred mojo omaro in gledali, kaj bi lahko ona nosila, ker večinoma časa je nosila prevelike majice in preširoke hlače. Končno, si je izbrala dvoje hlač in nekaj majic, katere ji postavo res polepšajo. "Če bi vedela, da imaš tako postavo...vrjetno bi stislko preobrazbo začela če ta prvi dan ko sem te videla." Ji rečem in jo gledam ko ima na sebi eno od mojih oprijetih črnih oblek s čipko. Po stislki preobrazbi pa je Moon odšla domov, ker je ura bila že 7 zvečer. Jaz sem odšla k Zaneu, da ga malce povprašam kaj se je zgodilo med njima z Blackom, ampak...ni mi hotel povedati veliko. Večinoma časa je molčal, vrjetno ni nič dobrega. Po pogovoru, kateri se je bolj ali manj hitro končal sem odšla domov, ker nisem hotela še bolj drezati v njega, že tako je izgledal slabe volje. Hodila sem po potki, katero sem si naredila v tem tednu. "Glej, glej, rdeča kapica kam pa kam?" Zaslišim ko me nekdo zgrabi in močno porine v drevo. "Kaj naklepaš mala čarovnica?" Vpraša, ko zagledam, da se je Jason po enem tednu spet pojavil, za mojim hrbtom. "Kaj hočeš od mene..mrlič." Rečem. "Prava čarovnica si...Veš, volkodlaki so zase ampak, ne pomagajo ravno vsem. Vampirji smo bolj soloti, čarovnice....to pa še nisem videl večjega egoista na tem svetu v parih stoletjih mojega življenja!" Mi reče jaz pa izrečem urok za sekundno slepoto in se dvignila ter začela teči. Ampak kmalu me je dohitel in skočil name ter me pribil ob skalo, da mi je z nosu stekla kri. "Tako, torej..ha?" Le reče in me spet začne stiskati okoli pasu ob prsnem košu. "Zaaaneee!" Se zaderem in na enkrat zaslišim renčanje. "Uu, tvoj fant je prišel pote." Mi reče in me dvigne ter vrže v drevo, da se je skoraj zlomilo na pol. Jason in Zane sta se spet začela ravsati kakor, da se gre za 3. svetovno vojno. Nekako sem izrekla vrok otrplosti in ga posredovala na Jasona katerega je dobesedno zlomilo. Zane ga je parkrat brcnil ko se je spremenil v človeka nato pa stekel do mene. "Pičica, si vredu?" Me vpraša. "V redu...le nos me boli." Odvrnem in se dvignem z Zaneom pa odideva k meni domov. Matt je odšel v popravni dom, očeta in mame ni ker, bog ve kje sta, to pomeni, da sem sama. "Pazi se Jasona, v redu? Če bo kaj narobe me samo pokliči." Mi reče in me drži za ramena, ko stojim na vhodu v hišo. "Obljubiš, da se mi ne bo nič zgodilo?" Vprašam. "Obljubim." Mi reče in me poljubi za tem pa odide, jaz pa sem se zaklenila v hišo in odšla v dnevno kjer sem se zleknila na kavč in gledala TV.

"Kje si bila?!" Zavpije Black ko Moon vstopi v hišo. "Kaj, misliš s tem, saj sem rekla, da grem do Rose." Mu odgovori Moon in pride do njega, na mizi pa zagleda nekaj praznih steklenic piva in wiskija. "Ne, mi reči, da si spet pil." Reče Moon in ga pogleda. On pa ji le vrne grd pogled. "Ta Rose, te bo samo pokvarila. Za tipa ima največjega kretena na svetu, kar pomeni, da je sama ista prasica." Reče in se dvigne iz kavča ter zgrabi Moon za ramo. "Kaj, delaš Black? Daj...pusti me, pojdi spat!" Mu reče ko jo zažene po tleh. "Meni boš govorila kaj delati? Nikakor.....veš, da sem v tem mestu skoraj vsako punco položil in ji zmlel kosti, ko sem jo nabijal na postelji? Razen....eni." Pove in pogleda Moon ter se nasmehne. "Black, pusti Roses na miru!" Zavpije Moon in se dvigne ter stopi pred Blacka. "Njo, tak cukerček je, da bi jo sedaj najraje pojedel. Ti..pa me ne boš ustavila." Ji reče in jo porine na stran ter si obuje čevlje in odpre vrata. "Blaack, za boga pijan si, da se komaj nosiš!" Zavpije Moon in ga zgrabi. "Jaa, če bi bilo tako, ne bi hodil!" Zavpije in zgrabi Moon ter jo dobesedno zvleče v podstopnično omaro in jo zaklene. "Black odpri vrata! Izpusti me!!" Zavpije Moon in tolče po vratih. "V sanjah...papa." Le reče in odide počasi iz hiše, na poti do moje hiše.....
Neext?
16. avgust 2014
omg shit tole je p kr napet ;O neeeeeeeeeeeeeeexti čimprei< 3
16. avgust 2014
u155122
u155122
Okay, če bo do večera 6 nextov nadaljujem že zvečer!
16. avgust 2014
next+nova bralka
16. avgust 2014
u177990
u177990
nekštt!!! <3
16. avgust 2014
neeeeeeeeeeext
16. avgust 2014
u175899
u175899
neeeeeeeeeeeeeexttttttttt
17. avgust 2014
u155122
u155122
Še en next, pa jadaljujem
17. avgust 2014
u155122
u155122
Nadaljujem*
17. avgust 2014
OMG Neeeeeeext!!!!! nujno!!!!!!
17. avgust 2014
u155122
u155122

Zaspala sem na kavču v spodnjicah in majici, na nosu pa sem imela robec, ker mi je še od prej tekla kri. Televizija je na pol nemo delovala in pojave so skakale ter se lovile v goreči stavbi. Ključavnica v vratih se je potiho zlomila in vrata so se potiho odprla, nato pa nazaj zaprla. Potiho je korakal preko marmorne plošče v verandi in nato prišel v dnevno, kjer sem spala. V rokah je nosil vrvi v žepu pa se mu je svetil nož v jekleni barvi. Počasi je korakal in stal je pred menoj. Počasi se je pripognil in nežno umaknil deko z mojih popraskanih nog. Vrv je nežno napeljal pod kolena katera so v pokrčenem pložaju slonela na naslonjalo kavča. Nekako, je brez da bi čutila napeljal vrv čez kolena in na enkrat potegnil, da se je vrv zavezala okoli gležnjev. Zbudila sem se in pogledala nad seboj pa zagledala Blacka. "Black...kaj delaš'!" Sem zavpila ko sem zagledala, da me je res na trdo zavezal okoli gležnjev. "Oo, ne skrbi...samo uslugo ti bom naredil." Mi reče in me na enkrat zagrabi za vrat ter porine iz kavča, da se majica strže, nato pa jo potegne z mene. "Nee..pusti me!" Zavpijem, ko me zgrabi za roke in potegne nazaj, da klečim na kolenih. Zgrabil me je za vrat in stal za menoj. "Počasi...." Le reče in me pahne ob tla, nato pa poklekne, da položi koleno na hrbet in močno pritiska moje telo ob tla. "Black....nehaj...prosim..." Le rečem, on pa le zgrabi spodnjice in jih dobesedno strže iz mene, nato pa me obrne in se postavi, da ima moje boke v svojem koraki, ko kleči nad menoj. Iz žepa je potegnil nož in ga odprl. "Black...ne..." Le rečem iz oči pa so mi stekle solze. "Ne..jokaj..." Mi reče in me poboža preko lica po vratu do leve dojke, katero močno zgrabi in stisne. "Ahaaaaaww...!" Zavpijem, ko me njegov stisk močno zaboli. "Pusti me!!! Pijanec zmešani!" Zavpijem in ga plunem v obraz. Black je le spustil dojko in si obrisal obraz nato pa rekel. "Tako...torej..." Po tem pa je nož naslonil na oprsje in močno potegnil, da se je čez desno dojko pojavila velika rana. "Aaaaaaaaaahaa!!!" Sem začela upiti in se ga otepati, dokler me ni urezal še enkrat in še enkrat...in še enkrrat...nato pa je nož potegnil po trebuhu in ga vrgel stran. Stopil je iz mene in me zgrabil za vrv katera je bila privezana okoli gležnjev, obrnil me je in rekel "Nisem še končal." To pa je pomenilo le eno, vlekel me bo....po trebuhu....polnemu ran. Začel je vleči in s tem, sem imela občutek, da sem pravkar izgubila upanje za vse. Ko me je nehal vleči, me je izpustil pred kaminom. Zgrabil je nož in prerezal vrv okoli gležnjev, kmalu za tem pa sem slišala kako si je odprl zadrgo na hlačah. Nekaj cm pribljižno 50 centimetrov stran pa je bil kamin, zagledala sem palico, katero uporabljamo za premetavanje drv po kaminu. Pogledala sem nazaj in na enkrat pograbila vse moči v mišicah in zgrabila palico ter dvakrat usekala po Blacku, da je kri iz rame špricnila na okoli. "Zaaaaneeee!!!!!!!!!" Zavpijem kakor glasno moram, dokler me Black ne zgrabi in porine ob steno. Zvok mojega kričanja, pa je potoval skozi priprto okno v verandi, kateri je potoval preko gozda v Zaneova ušesa. Takoj je začel teči in prišel še pravočasno, da je Blacka usekal po glavi, da se je zgrudil na tla, skupaj z menoj. Začela sem se jokati in če bi imela moč, bi se že potegnila iz pod 95kilskega tipa. "Rosey..." Reče Zane in porine Blacka iz mene. "Pokliči polcijo..." Le rečem v naglici, Zane pa pokliče policijo. Zane me je nato dvignil in hitro sem nekaj navesila na sebe. Policija je nato kmalu prišla in Blacka odpeljala v pripor...

"Moon..." Le rečem ko pridem do nje po koncu pouka. "Roses...kaj pa ti tu?" Vpraša. "Ja, kaj...saj veš da sta srednja šola in koliđ oddaljenja le nekaj metrov." Rečem. "Veš, da je Black v priporu." Povem. "Zakaj..?" Le reče Moon in me pogleda. "Iz različnih razlogov. Ampak ne skrbi..ne bom ga tožila." Rečem in jo pogledam. "Posilil te je? O moj Bog...jaz ustaviti sem ga hotela, pa me je kreten zaprl v omaro." Mi reče. "Neee, nee...hotel me je ampak...ni mu uspelo." Rečem. "Kak kreten je....ti je kaj naredil?" Me nato vpraša "Par vreznin...to je to." Odvrnem, vlečenje po hrapavih tleh in davljenje ni omembe vredno. "Sovražim ga..." Le reče Moon in se prime za glavo. "Hey, nič ne de. Ne zamerim mu, pijan je bil...vrjetno je bil še pod kakimi drogami....pa še vrjetno je bil jezen nate." Rečem. "Kako lahko odpustiš, da te je skušal posiliti?!" Me vpraša. "Preveč dobra sem.." Odvrnem. "Oh...Rose.." Mi le reče. "Ja, to velikrat slišim. Pojdi domov...spočij se." Rečem in se poslovim nato pa odidem na policijsko postajo. "Olivia..." Rečem ko vstopim in jo zagledam pri mizi. "Roses..kaj pa ti tu?" Me vpraša. "Torej....am....kako je?....Black." Vprašam. "On..Zakaj te zanima zanj? Tožiti bi ga morala." Mi reče. "Glej, ne bom ga...ne splača se mi, ker je njegova sestra moja najboljša prijateljica....samo, odpelji me k njemu." Rečem. "Roses....pijan je...skoraj ves čas...posiliti te je hotel." Mi reče. "To, je moja stvar ne tvoja..." Ji rečem. "Odprem vrata?" Reče. "Ja...nočem ga gledati skozi rešetke." Rečem in odidem za njo v predel kjer je nekaj celic. Prišle sva do celice v kateri je sedel Black. Obrnjen je bil proti steni na tleh in se vrjetno treznil. "Ej Black, obiske imaš." Reče Olivia in odpre vrata celice, jaz pa vstopim. Olivia pa nato zapre vrata in zaklene. "Pusti naju sama.." Ji rečem. Olivia je pokimala in odšla. "Zakaj si prišla?" Vpraša Black in se počasi dvigne ter obrne. "Ker bi te rada videla." Mu odgovorim in stojim na drugem koncu celice na sproti njemu. "Skušal sem te posiliti, pa se upaš priti k meni, kje imaš pamet?" Vpraša in me pogleda. "V srcu.." Le odvrnem in pogledam v tla nato pa na hitro v njega, ker se ga po pravici povedano bojim. "Preveč si dobra...odpuščaš kriminalcu." Mi reče. "To velikokrat slišim ja." Rečem in stopim malce bolj naprej. Black je nato začel hoditi, jaz pa sem se pomaknila na stran. "Bojiš se me, bolje, da se me...." Mi reče in se nasloni na mrežaste rešetke celice. "Pa se te ne...samo povej mi, zakaj si to storil?" Vprašam. "Dolgo imam probleme z alkoholom...nikoli nisem imel sreče....jezen sem nase, na Zanea...sedaj sem jezen še na Moon, čisto brez razlogov....vedno ko pridejo tablete za mirjenje živcev skupaj z alkoholom iz mene nastane pošast." Mi reče in se dvigne ter me pogleda. Pogledala sem na stran in se nato obrnila. "Kako si upaš obrniti, da mi kažeš hrbet....vsak trenutek te lahko zagrabim." Mi reče in počasi pride do mene in na moje rame položi roke. Po celem telesu me je zmrazil ledeni pot. Zamižala sem in malce globlje vdihnila, nato pa se obrnila in 30 cm večjega človeka pogledala v oči, ko je ta gledal name. "Ne bojim se te, ker si dober človek. Če bi bil pošast bi me tiste noči pustil v gozdu, sinoči pa bi me posilil, pa me nisi. V očeh sem ti videla, da me ne moreš....še ko si prerezal kožo z nožom, te je bolelo srce, bled si postal." Mu rečem in ga gledam vsake toliko pa pogoltnem slino in napnem vrat, ker se ga bojim, kljub temu, da mu pravim, da se ga ne. Black je zamižal in pogledal dol, ter se mi pribljižal. Na enkrat pa me je zgrabil in na nežno potisnil ob steno ter me prijel za lice in se mi pribljižal, nosova sta se že dotaknila in njegova sapa me je božala po hladnih licih. Obrnila sem obraz in pogledala na svoje levo. S svojim telesom je pritiskal na mojega, eno od dlani pa je naslonil na steno poleg moje leve rame. "Ne...." Le rečem in mižim. Njegova sapa me je božala poleg lica in ušesa, nato pa je rekel. "Potem, pa prepričaj Moon, da me pride obiskati...rad bi jo videl." Mi reče in z desno roko nežno poboža po licu. "Po tem, me pa toži." Mi reče in odide proč od mene. "Ne bom te..." Le rečem. "Potem, si pa neumna." Mi reče in kaže hrbet ko sloni na drugi strani celice na steni. "Ne, le dobrega srca..." Le odvrnem. "Policist, končala sva!" Zavpije Black, do celice pa pride policist, kateri me je odklenil in pospremil iz prostorov. "Kako je...?" Me vpraša Olivia. "Dober človek je..." Le odvrnem in odidem iz postaje nato pa peš do Moon, da izpolnim to kar mi je naročil. Potrkala sem in prikazala se je Moon. Počasi sem vstopila in sedla na kavč. "Moon...bila sem pri Blacku." Rečem. "Kaj? Si ti čisto zmešana?" Me vpraša. "Nee....le preveč dobra sem. Če sem si jaz upala si tudi ti...pojdi do njega, ker te želi videti." Ji rečem in jo pogledam. "Ne..." Mi le reče. "Moon, kaj če se ti hoče opravičiti? Kaj...če se hoče kesati za to kar je storil?!" Povem in se dvignem ter jo nato pogledam. "Ni več to kar je bil...tablete in....alkohol ga uničuje." Mi reče. "Zato pa pojdi do njega in mu pomagaj, da bo boljše volje..." Rečem. "Ne mi reči, da ti je spet kaj naredil." Reče in me pogleda. "Nee...le...poljubiti me je hotel...ampak to ni nič....jaz sem ga....sinoči dobesedno...namahala z jekleno palico, da ima revež ramo razsuto." Rečem. "O..sedaj se ti pa smili...preveč si dobra, to je res...kako...lahko, dopustiš kaj takega?" Mi reče. "Nočem, da trpi kdo zaradi mene, ali zaradi ljudi katere imam rada. Konec debate, pojdi do Blacka...vsaj to...če že ne delaš to zanj, naredi zase...če pa ne zase, pa zame." Rečem in jo gledam. "Naj ti bo...ampak to delam zaradi tebe." Mi reče in nase nadene jakno. Jaz pa sem nato odšla domov, kjer sem zamenjala klučavnico. Očeta pa mame, pa še vedno ni. Sedla sem na kavč in razmišljala le to tem, kako se mi Black smili.
"Black..." Reče Moon ko pride do celice in ga gleda skozi odprtine. "Moon..." Le odvrne Black in pride do nje, ona pa se umakne od celice. "Kje imaš pamet..zakaj si to storil?" Zavpije Moon, Black pa položi dlani na obraz in obriše lica. "Zmešalo se mi bo......Rose mi je tako ušeč....ne moram, da bi bila z Zaneom....." Reče in se nasloni na rešetke in gleda Moon. "Tako mi je žal....to moraš vedeti. Rose tega ne moram povedati v obraz, ker se bojim njenega odziva. Za vse so krive fardamane tablete in alkohol...me razumeš?" Reče Black in jo gleda, nato pa skozi rešetko porine roko in jo pomoli Moon. "Rada te imam..." Mu reče Moon in ga prime za roko ter pride bljiže celice in položi drugo roko skozi rešetko na njegovo lice. "Samo prosim, spravi me od tu..." Ji reče Black. "Bom...obljubim." Mu odvrne in se malce na smehne iz oči pa ji pritečejo solze.
"Ubil bom Blacka...prisežem!" Zavpije Zane ko pride v mojo hišo. "Zane...nehaj prosim." Mu rečem in ga pogledam. "Kaj? Kako?! Hotel te je posiliti za boga, če te ne bi slišal...." Mi reče in objame. "Heej, Black me ne bi posilil, če bi resno mislil s tem, bi vrjetno to storil in se ne bi igral z menoj 10 minut." Povem. "Samo...moral se bo zateči nadzorovati...poleg tega pa jemle tablete za živce in pije....ni sam kriv, da je to stori." Mu rečem. Zane pa me močno stiska k sebi in objema....

Neeext?
1) Je prav, da je Rose takoj odpustila Blacku napada?
2) Mnenje, pripombe?

17. avgust 2014
u177990
u177990
I. če je to njena volja, da takoj odpusti Blacku.. je men tud prou.
II. awesome :3 nobenih pripomb, mogoče le to da ne obstaja beseda za
opis te popolne zgodbe ;""""
nekšttttt!!!!!!
17. avgust 2014
u175899
u175899
1. ne ni prou-.-'' lah bi se usaj mal bl pogovorla o tem
2. fuuuuuul je dobr, popolno. fuck nextej čimprej<3

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttt
17. avgust 2014
1. Pomoje to ni prau ker mam obcutek da Black neki naklepa pa se pomoje to ni najbols
2. Full carsko oz. Bozansko pises res!!! Lahko bi izdala knjigo
17. avgust 2014
Aja pa NEEEEEXTi cimprej
17. avgust 2014
u177714
u177714
next
+ lahko bi mau bl opisala stvari, pač vse se prehitr odvija in dogaja (občutke, čustva, predmete, situacije)
drgaač pa dobr c:
17. avgust 2014
1) Je prav, da je Rose takoj odpustila Blacku napada? ni glih prau ampak ok,če je zaljubljen v njo,sm d ne bo spet ki isto poskušo....
2) Mnenje, pripombe? ful fajn je sm tk napiš kdo kei govori p to kr me mau zmede umes
neext
17. avgust 2014
1) Je prav, da je Rose takoj odpustila Blacku napada? Če je nje prav ,pa prav. Ampak jaz bi naredila drugače samo da ji spet ne bo naredil še enkrat kaj takega
2) Mnenje, pripombe? kul
next
17. avgust 2014
u155122
u155122
Naslednji dan.....

Po pouku sem spet odšla na policijsko postajo. Vstopila sem skozi vrata in prišla mimo Olivie. Vrjetno je že vedela kaj hočem, ker se je samo dvignila in me spustila v prostore s celicami. Stopila sem pred temne rešetke sivkaste celice in položila roke na odprtine. "Si prišla povedati kar si včeraj pozabila omeniti?" Me vpraša Black in pride do mene. "Ne, le rada bi videla kako ti gre." Mu rečem in ga gledam v modre oči, ter slonim na ograji katera je zapirala celico. "Kako mi gre? To si prišla vprašati? Torej, hrana je zanič...večinoma časa sem sam...zebe me...in komaj čakam, da pridem ven iz tukaj, te še kaj zanima, srčica?" Mi reče in pride do ograje ter položi roke nanjo in me gleda. "Nehaj se tako obnašati do mene." Mu rečem in ga pogledam gor, on pa samo zamiži in odpre oči ter me skozi rešetko zgrabi za ovratnik in povleče še bljižje ograji celice. "Glej ljubica, če ti kaj ne paše imaš tam vrata in odpeketaj, preden te zvlečem po delih skozi tole luknjo v celico. Konec koncev, pa se obnašam tako kakor se potrjeni psihopat obnaša.!" Zavpije nad me in me nato še z drugo roko zgrabi in povleče do ograje sive celice, katera mi v kosti požene strah. "Black..če boš to počel, boš še nekaj časa + v tej celici!" Zavpijem in ga zagrabim za roke, da bi me izpustil. "Briga me.." Reče in me pahne na stran, da padem na tla. On pa se le obrne in odide v del celice, kjer je sonce ne obsveti prostora. Pobrala sem se s tal in stala na hodniku, kjer so bile še 4 celice naprej. "Black...ni ti treba biti zloben ker misliš, da te nihče ne mara. Potrudi se in prisluhni, pa boš videl, da si v resnici prijazen poba, tisti kateri me je rešil pred štirimi dnevi v gozdu." Le povem in s kamnom na srcu odidem iz prostora nato pa mimo Olivie v grobni tišini ven. Hodila sem po pločniku ob cesti in gledala, kako so se mimo peljali avtomobili. Vsak drugačen, takšni kot ljudje. Vsak je drugačen. Nekateri si pač ne znajo predstavljati kako je, če si ljubljen, ker ji nobeden ni pokazal kako je, če si ljubljen. Z velikimi očmi polnimi solz opazujejo na ljudi, kateri se smejejo, objemajo in poljubljajo med seboj. Življenje ni lahek zahtevek, Bog nam ga je sam dal, zato, da ga bomo gradili. Gradil ga nam ne bo on, če si ga sami uničimo, smo si sami krivi, da se je to zgodilo. On, nam ga je le dal in vrjel v nas, da ga bomo imeli radi. Če prav imamo kdaj pomisleke, kdo je ta Bog, kdo je tisti, kateri je naš Oče, mi pa smo njegovi sinovi in hčere. Ali sploh obstaja? Nam sploh odpušča, ker nas ima tako rad? Kdo je ta, kateri je tisti veliki. Kdo je on? Obstaja ali je le izmišljotina ljudstva, ker jim je bilo strašno dolgčas in so začeli pripovedovati zgodbe, stare kakor zemlja. Mogoče je nekje tam zgoraj ampak....ne izpolnjuje svojih dolžnosti, ali je preveč len ali pa ga ne zanima za nas in nas sploh nima rad. Ker če sedi tam nekje gor in nas gleda, ne bi bili žalostni, lačni nekateri bosi in brez družine. Ampak, nekoč sem prebrala, da ga je človek na srečanju vprašal; Bog, zakaj je na svetu toliko slabih stvari? Zakaj si ustvaril svet s temi tegobami. Bog pa je odgovoril; Človek, če bi bil svet brez slabih stvari to ne bi bilo pravo življenje. Sveta, si ne predstavljam brez gorja, ker te na koncu čaka svetloba in mir. Če je že tako rekel, potem pa se naj gre soliti skupaj s svojim sinom in svetniki. Sveti Peter, je tako ali tako že prestar in gluh ter slep, ne razume nas več. Mi pa prosimo in molimo, da se bo nekaj zgodilo, neki čudeš. Kdor še vrjame, je popoln bebec. Zame Bog ne obstaja več. Sedaj imam pred očmi le še žalost zaradi Blacka, ker se mi po pravici povedano smili. Smili se mi, ja. Smili.

Po dolgi poti razmišljanja sem prispela v svoj topel dom. Očeta in mame še vedno ni, očitno je bilo nujno potovanje. Odšla sem v kuhinjo, katera je narejena na starinski način ter na plin položila vodo v katero sem takoj ko je zavrela vrgla pašto. Sedla sem za pult in položila zvezke na mizo ter pričela s pisanjem naloge. A kaj ko, sem neprestano razmišljala o Blacku, njegovih problemih in stvareh katera ga mučijo. Ko sem pašto skuhala sem si pogrela še omako iz hladilnika in pojedla nato pa hitro nase vrgla jakno obula čevlje in odšla po mestu, do vrha kjer leži bolnišnica.
Vstopila sem v prostor, kateri mi je bil od nekdaj všeč. Rada imam vonj po razkužilu, nekako mi kdaj diši celo po smrti, ker je blizu patološka ambulanta. Bolnišnica je razdeljena na tri krila iz osrednjega. V osrednjem je navadna splošna ambulanta za osebne zdravnike ter pediatrija, v najbol levem je porodnišnica, v drugem je kirurgija in ginekologija, v tretjem pa patologija in psihologija skupaj še z novim delom kjer je nevrološka klinika z par sobanami in tremi pisarnami. Korakala sem proti recepciji nato pa povprašala delavko, kje bi dobila kakšnega psihologa. Poslala me je v tretje krilo v drugo prvo nadrstropje, kjer je v prtljičju kjer se nahajam patologija. Prišla sem do pisaren in našla Dr. Adama Sorrena. "Am, gospod Adam?" Vstopim. "Ja?" Le reče in dvigne glavo iz papirjev katrere je imel na mizi. "Am, upam, da vas ne motim. O nečem bi se rada pogovorila z vami." Povem in vstopim. "O ja, kar naprej, sedi." Mi reče in se nasmehne. Sedla sem na oblazinjen stol in se predstavila. "Jaz sem Roses Gray in zanima me, če je v vaši kliniki naveden Black Winter?" Vprašam in položim roke na naslonjala. "Naj pogledam, ime se mi sicer zdi znano, zakaj te pa zanima?" Vpraša in v računalnik pogleda v seznam. "Torej, moj prijatelj je in...rada bi zvedela kaj več o njemu." Povem. "Aha, jap našel sem ga, spomnem se ga ja, drugače dober fatn. Sedaj pa povej kaj te zanima." Mi reče in se nasloni na stol. "Torej. Veliko krat slišim od njegove sestre, da ima tablete za živce in psihozo, poleg tega pa pije. Sedaj je celo v zaporu, zaradi napada nad mladoletno osebo." Povem. "Aha, torej...res je. Tablete ima za psihozo, depresijo in živce. O živčnih napadih oz. zloma živca boš izvedela kaj več na nevrološki kliniki. Lahko ti pa povem, da se je nekaj časa pred pribljižno 6 leti, bil zdravljen zaradi depresije. Popolnoma je izgubil nadzor in skoraj ubil profesorico, ker ga je ta malce izzivala. Ima pa probleme z alkoholom, veliko krat je prišel sem in me prosil, naj mu vendar nekako pomagam. Veliko krat sem mu nekako z pogovorom ampak, dokler ne bo njegova želja dovolj močna, mu ne morem veliko pomagati. Je pa dobro, da si malce seznanjena s tem, če je že tvoj prijatelj. Nikakor ne smeš drezati vanj, ker imajo kdaj takšni bolniki veliko stisko v sebi in so zmožni, da koga ubijejo. Večkrat če uzamejo tablete in pijejo alkohol, sploh ne vedo kaj počnejo. Ne zavedajo se okolice, še sebe ne. Če smem vprašati, zakaj te to tako zanima?" Mi obrazloži nato pa vpraša. "Torej, mene je napadel pred dvema dnevoma, poskušal me je posiliti. Porezal me je po telesu in...davil. Pa saj mu ne zamerim, smrdel je kot visnki čep in, vrjetno se sploh tega ni zavedal. Če prav...večinoma časa v zaporu, ko sem ga obiskala se je vedel...čudno. Nekaj krat me je le pogledal lepo, večinoma časa pa me sploh ni hotel gledati. Nekajkrat izrazi nasilje, kdaj pa ljubeznivost, poleg tega pa mu skušam le pomagati." Povem in si popravim lase. Zdravnik je pokimal in zavzdihnil nato pa položil roko na čelo in se naslonil na mizo. "Black ima svojo žalostno zgodovino. Vjretno, se zares nikoli ne bo rešil teh tegob. Mogoče, če bo kdaj našel svojo najboljšo polovico ampak, vrjetno bo za vedno tak." Mi pove nato pa me pogleda. Na obrazu se mi je malce izrisal žalosten obraz nato pa sem se z roko pobožala po čelu, šla preko lica in roko naslonila na usta. "Razumem, hvala za pogovor in pojasnilo." Odvrnem in se dvignem s stola. "Ni za kaj, gospodična Gray." Mi pove in se malce nasmehne ter dvigne s stola. "Samo še nekaj, nikakor mu ne omenjaj tega, da sem ti kaj povedal. Ker me je prosil, da tega ne govorim na okoli ampak, pri tebi sem naredil izjemo." Mi reče. "V redu, obljubim. Še enkrat hvala in me veseli, da sem vas spoznala." Mu rečem. "Enako." Mi odvrne in poda roko, jaz pa njemu. Nato pa sem odšla iz pisarne in odšla v dvigalo ter prispela dol nato pa odšla iz bolnišnice. Celo pot pa sem seveda razmišljala samo eno. Koliko je moral ta človek pretrpeti...

*Isti dan, ura - 20:43*

Moon se je oblekla v črne obleke nase dala nahrbtnik in se iz svoje velike hiše odpravila proti policijski postaji. Pritihotapila se je zadaj stavbe, v kateri so glavne varovalke za celotno mesto. Izklopila je glavno, razen za bolnišnico je naredila izjemo, kajti nekateri ljudje so na aparaturah. Ko je to storila se je odpravila do policijske postaje. Nekako je zmedla policiste in udrla v stabo ter se odplazila na skrivaj skozi vrata na hodnik kjer so bile celice. Odprla je Blackovo celico in ga spravila iz zapora, nato pa sta zbežala skozi okno, na kateremu je Moon že prej porezala rešetke. Stekla sta na okoli in nato v gozd. Moon je sama že prej pripeljala avto na dogovorjeno mesto. "Dobro se je izšlo." Pove Black in prime nahrbtnik v katerem je bil denar. "Glej, da ne bo problemov s tem denarjom, kje si ga niti dobil?" Ga vpraša Moon. "Dolgo je tega, že ves čas od kar sem tu se je valjal po sefu v hiši." Ji pove in nato vrže nahrbtnik v avto. "Si pripravljena? Imaš vse?" Vpraša nato Black ko sede v avto. "Ja, ne skrbi vse sem že prej pripravila." Mu reče in sede poleg njega v avtomobil temnomodre barve, Ford, letnik 2005. Black je speljal in odšel iz gozda na drugem koncu mesta ter na posled ven iz njega...

Neext?
1) Mnenje, pripombe?

18. avgust 2014
omg popoun *0* res ful dobra zgodbica in ful fain pišeš (:
čimprei neeeeeeeeeeeeeext < 3
18. avgust 2014
u177990
u177990
nekkšt!!!
love it!! <<3
18. avgust 2014
Next