Forum
u155122
u155122
Moje ime je Roses Gray, sem dekle črnih dolgih las in zelenih oči.Imam brata Matthewa in očeta Thomasa ter mamo Greto. In ja, zgodilo se je, da je moj oče čarovnik. Zato, sem tudi jaz, na pol čarovnica in na pol človek.
Živim v manjšem prikupnem mestecu, ima nekaj trgovin, šolo, pošto, bazen in igrišče, nekaj hiš in višjih stavb, bolnišnico in prodnišnico, banko in še kaj bi se našlo, park, pokopališče s cerkvijo. Okoli in okoli mesta pa nas obdajajo gozdovi, na severni strani pa nas straži veliko gorovje, zato je velikokrat mestece prepredeno z gosto meglo, ampak nikar ne škrtajte z zobmi. Ne glede na vse, je mesto čudovito. Jaz živim bolj na začetku mesteca, prva hiša nato je še nekaj sosedov potem pa se pot po 500 metrih razčleni in kmalu so tam že manjše trgovinice na desni strani pa hiše. Na koncu je šola malce nižje pa je občinska hiša. Na sredini mesta je park, na okoli jih je še več, skozi ne vem koliko arov gozdu pa tečejo potočki in reke, okoli parka so čudovite kavarne in nekaj trgovinic s pošto. Desno od moje hiše pribljižno kilometer pa stoji veliki nakupovalni center in kino. še bolj desno pa je železniška postaja. Nekaj o mestu, sedaj pa pojdimo na zgodbo.

Jaz(Imam dalše lase, slika je stara):

Matthew:

Bilo je rahlo oblačno popoldne, megla se je vila in na vsake toliko si imel pomislek, da se bo nebo končno razbesnelo in zjokalo na naša ramena. Gledala sem skozi okno svoje sobe in v grmičevju čez cesto zagledala, da se je grmičevje začelo premikati. Čudno, se mi je zdelo pa sem nase dala jakno in obula čevlje ter odšla ven pogledati. Nekaj časa sem gledala, ko se je grmičevje spet zamajalo in bilo je slišno, kakor pasje dihanje. Počasi sem se prebila skozi grmovje in prišla v gozd, zagledala sem 4 pojave, dve sta bili ženske, dva moška. Nato pa je prišel še eden, temnolasec. "Kako to, da ne veš kje je?" Zavpije in grdo pogleda nad ostale, črnolasec. "Ne vem, Moon, pač ni dobro pogledala!" Zavpije drugi in pokaže na svetlolaso punco, katera je stala nasproti črnolasca. "Zane, jaz nisem nič kriv, domov grem k mami na škampe." Reče drugi temnolasec na sproti. "Jack....vedno imaš isti izgovor." Reče črnolasec z imenom Zane in nagovori temnolasca po imenu Jack. "Jah, lačen sem!" Le reče in odide. Svetlolaska po imenu Moon pa je gledala v grmovje kjer sem se skrivala. "Zane, problem imamo. Voham....nekdo čepi v grmju." Reče. O fak, prepozno...hitro sem začela teči proč. "Jess, Moon, Sam ujemite poslušalca!" Zavpije Zane in ostali stečejo za menoj. Kmalu sem zagledala, da so me obkolili 3je veliki volkodlaki. Eden je bil sivkast, drugi rjav, tretji pa rahlo rdečkast. "Mi o ljudeh, ljudje iz mesta." Le reče Zane in pride za menoj. "Kk...kaj hočete?" Le rečem in preplašeno gledam. "Mi..bi radi vedeli, zakaj poslušaš za nami." Reče Zane in se malček nasmehne. "Videla sem...grmje in...zanimalo me je....čakaj, vi ste volkodlaki?" Vprašam. "Nekako tako...sedaj pa pojdi domov in..tega nisi nikoli videla." Reče Zane in me prime za roko ter začne vleči iz gozda. "Ampak...." Uspem reči...ko me že privleče do ceste in pelje čez. "Mhm...tukaj živiš." Mi reče. "To že...čakaj kako veš?" Le rečem. "Volkovi imamo oster nos in ušesa..sploh pa vid." Le reče in odide čez cesto. "Ampak! Počakaj!" Zavpijem. "Ja, jaz sem Zane, me veseli." Mi reče in že skoraj odide nazaj v gozd. "Roses!" Odvrnem. "Lepo ime!" Zaslišim iz gozda nato pa vse izgine. Res se mi je zdelo čudno....volkodlaki pri nas? Od kdaj...?

Neext??

Zane:

Samuel:

Jack:

Jess:

14. avgust 2014
u155122
u155122

14. avgust 2014
u153052
u153052
next
14. avgust 2014
OMG*-* neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext haha js sm nora na tke zgodbice ful dobr pišeš *0*
14. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. avgust 2014
u177714
u177714
-> v r a č a m - F R O Z E N ft. H A R R Y S T Y L E S

-> http://www.igre123.com/forum/tema/frozen-harry-styles-ff./67570/1
14. avgust 2014
u155122
u155122
†HOƤƐ† - Hvala za mnenje :3
14. avgust 2014
u120926
u120926
Next
14. avgust 2014
next
14. avgust 2014
u175899
u175899
neeeeeeeexxxtttt
+nova bralka
14. avgust 2014
u177990
u177990
neksti :3
14. avgust 2014
u155122
u155122
Vsa polna novih vprašanj sem se odpravila v hišo, ampak jutri grem spet tja. Za enkrat vidim, da so vsi..prijazni? No...Zane je pa luškan, hihi.....

Next day....6pm...

Hvala bogu, da so počitnice. Res si ne predstavljam življenja brez njih. nekaj sem pojedla nato pa odšla firbcat po gozdu. Baje, da v gozdu stoji kočica, ampak nihče noče zahajati tja, ker baje, da je nevarno. Hodila sem mimo hlodov in nato lepo korakala naprej po gozdu, na kar sem zaslišala prepir. "Ti, ti si kriv! Ti si izgnal mojega brata!" Zavpije ženski glas. Nekako sem prišla v bljižino, da sem videla kdo je. Tista Moon in Zane se prepirata, čemu? "Zakaj sem ga? Ni me premagal! Sam je odšel! Takšnih samcev pa ne potrebujemo! Celoten klan je bil v nevarnosti zaradi tega bebca! Jaz sem bolj odgovoren kakor je bil on!" Zavpije Zane in se nasloni na duplo. "Zato te pa sovražim! Moj brat je! Sedaj sem pa sama! Sama za vse!" Zavpije Moon in grdo gleda v Zanea. "Sama si zato, ker si takšna kot on! Brez manir...samo..po hrani in....teh stvareh segaš! Za ostale pa ne bi poskrbela!" Zavpije in med njima nastane res, negativna vez, to čutim.

Moon:

Od tam sem se odpravila naprej gor po gozdu. Hodila sem mimo velikih debelih dreves, dokler nisem prišla do prepreke. Obrnila sem se in se vprašala kam sedaj? Obračala sem se okoli sebe. Počasi se je že nočilo, jaz ponoči sama v gozdu pa pomeni probleme. Res, da si znam začarati luč ampak, če so tu dobri volkodlaki, je vseeno nekaj zlobnega. To pa bi vedel vsak popolen bebec. Počasi sem korakala iz gozda, če prav sem vrjetno še bolj hodila vanj kakor iz njega. Po temačnih poteh sem lomila drobne vejice, suho listje je šumljalo veter pa je pihal in tresel veje katere so tolkle ena ob drugo. Na enkrat pa zaslišim renčanje. Iz viška na levi strani so se pojavile dvoje rumenkastih očes. Preplašeno sem hodila nazaj in na koncu padla čez koreniko. Tiste oči pa so na enkrat izginile. "Heey...ne se me bati, nič ni nočem." Zaslišim nato. "K..k...do si?" Le pride iz mene. "Pomagal ti bom.." Mi nato reče iz temne strani pa se pokaže višje postave grajen moški. Tam, okoli 24 let bi mu dala... Prestrašeno sem se nekako dvignila in oklevala tistega drevesa, kakor, da je še edino kar je pod luno varno. "Ne boj se....navaden...moški sem." Mi reče. "Ti...že ne." Odvrnem in skoraj po celem telesu začutim hladen pot. "Glej, pomagal ti bom iz gozda, ne boj se me." Mi reče. "Kam...je izginil volkodlak?" Vprašam. "On...ne vem." Le reče. Jaz pa sem dobro vedela, da je to bil on, kdo pa drug. Počasi se mi je pribljižal in me prijel za roke. "Glej, čisto nič ni drugače na meni." Pove in položi mojo dlan na svoj obraz. Zamižala sem, če prav nisem videla skoraj nič in otipala nos, ustnice in lica. "Pridi daj." Mi nato reče in prime za dlan in vodi iz gozda. "Kje živiš?" Me vpraša. "Na..začetku mesteca....k..do si?" Le rečem in še enkrat vprašam. "Recimo, da te to ne zanima najbolj." Mi le odvrne in po nekaj minutah hoje prideva tja, kjer sem začela z korakanjem v gozd. Kmalu so se luči iz pred naše hiše pojavile in njegov obraz je postal svetel ne, temna senca. "Hvala." Sem le rekla in ga pogledala v obraz, katerega sem si tako želela videti. "Ni za kaj, le pazi, da ne zatavaš v gozd še enkrat, takrat mogoče ne bom nabiral gob." Mi reče in se nasmehne. Nasmehnila sem se nazaj in odvrnila "Obljubim." Odšel je po potki ob cesti proti centru mesta, tam ima očitno hišo. Najbolj me zanima, kaj je ''navaden'' človek počel v gozdu ob taki uri, če je to kar pravi, da je in če je počel to, kar je rekel, da je. Kdaj pa kdaj se mi to zdi resnično sumničavo. Torej, za enkrat nisem imela nesreče z neznanci, upajmo, da bo v prihodnje enako...

Neext??
1) Mnenje?
14. avgust 2014
u177714
u177714
neeext - kot sm rekla ema dobra oseba bo brala
Prfc samo nekej predlagam...lahko napišeš zdaj ne sedaj c: just sayn' drgač pa nice story<3
14. avgust 2014
u172733
u172733
Vračam -----> • can i hate u • -niall and harry ff

http://m.igre123.com/forum/tema/can-i-hate-u-niall-and-harry-ff/74340/
14. avgust 2014
Next
14. avgust 2014
u177990
u177990
nekšt!
sam da so volkci pa romanca je tkoj use kull!!
14. avgust 2014
Neeeeeeeeeeeeeeext (: men je ful faina zgodbica heh,maš zanimiu način pisanja pa dobre ideje,res supr *-*
15. avgust 2014
neeeext
15. avgust 2014
u175899
u175899
neeeext
15. avgust 2014
u155122
u155122
Naslednji dan....

Oh, jutro je prečudovito. Zunaj se veter igra z listi in sonce je končno posijalo skozi olupljene krošnje dreves. Obula sem si čevlje nase dala toplo jopico in odšla čez cesto v gozd. Korakala sem mimo grmičevja v zimzeleni barvi. Čez nekaj časa bo že sneg, komaj čakam. Prišla sem mimo skalovja kateri dobesedno krasijo ta predel gozdu, odšla sem za njih in nato naprej proti severni strani gozdu. Nekaj časa sem korakala in brcala paličice po tleh skozi listje, katero je prekrivalo zemljo na gozdnih tleh. Nekaj krokarjev je krožilo nad drugim predelom gozda, nad predelom v bližini občinske hiše naše mati županje. Na enkrat pa nekaj zaslišim, pokale so vejice in listje je norelo kakor v viharju. "Kdo je?" Le rečem in se obrnem na enkrat pa za sabo zaslišim glas. "Nekdo.." Obrnila sem se in zagledala svetlo ampak res svetlo poltega moškega. Pod očmi so obraz krasili podočnjaki in njegove ustnice so bile modre."Kdo si...?" Le vprašam. "Recimo, da mi je ime Jason, drugega ti ni treba vedeti." Mi reče in počasi hodi proti meni. Na enkrat pa je z nenadno hitrostjo napadel mene in me zgrabil ter na enkrat sem zagledala čekane. "Če boš bežala...boš imela dve luknji v svojem srčkanemu vratu." Mi reče in zagrabi okoli prsnega koša, da sem že skoraj čutila, da mi lomi kosti. Vampir je. O tem ni dvoma. "Kaj hočeš od mene?" Ga vprašam in se delam pogumno, če prav bi v tem trenutku začela kričati in upiti na pomoč. "Rad bi, da kričiš..." Mi reče in začne stiskati okoli telesa, da sem že slišala kako je kost počila. Začela sem kričati kakor zmešana, kajti bolečina je prešla iz rebra do lasu. "Neee, boli...aahaaaa!!" Sem kričala in ga držala za roke naj me izpusti. "Če ne poveš, s kom si mala čarovnica, bom popokal celo lestvico tvojih reber in vrjemi, da bom užival!" Zavpije in mi poči še drugo rebro. "Ahaaa!!! Kaj misliš...stem? S kom sem..." Mu rečem in od bolečin mi skozi očes začno teči solze. "Oo, dobro več kdo je tvoj najljubši volkodlakec..." Mi reče in začne stiskati dokler mi nista počili še dvoje reber. Na enkrat pa zaslišim renčanje in padla sem iz naročja tistega Jasona. Kmalu sem ležala na tleh in gledala, kako se črni volkodlak premetava in cvili v pretepu z tistim vampirjom. Sekunde gledanja so se mi zdele kakor ure, dokler ni volkodlak tako močno zacvilil, da je padel na tla in se v trenutku spremenil v Zaneu podobnemu človeku. Na enkrat pa je pritekel srebrno belo sivkast volkodlak. Jason je ležal na tleh in tisti ga je napodil z neverjetno veliko besa. Iz žepa sem potegnila vijolični kamen in podrgnila po njem, da mi je tok energije pretekel v telo in kosti poravnalo. Splazila sem se do Zanea in ga pogledala. "Zane..si v redu?" Vprašam in vidim, da mu iz trebuha teče ogromna količina krvi in tekočine. "Oh Boh..." Le rečem in kmalu Zaneu oči padejo skupaj. Od daleč sem zagledala zajca in vanj vrgla kamen, da je padel po tleh, nato pa izgovorila nekaj besed v čarovniškem jeziku. Njegova duša je počasi skakljala na okoli in prešla vame. Jaz pa sem se nagnila nad Zanea in iz mojih ust je duša odšla v Zanea, kateri je zadihal. Globoko je udihnil in me pogledal. "Roses.?" Le reče. "Jaz sem..." Mu rečem in ga gledam v rumenkasto rjavo karamelne oči. "Rešila si me." Mi reče. "To je najmanj kar sem lahko storila. Na enkrat pa v srcu in trebuhu začutim nevrjetno količino ''sreče''. Zane se je dvignil in pogledal proti srebrno belemu volkodlaku. "Black....te nisem dovolj enkrat izgnal?" Reče. Tisti sivo beli volkodlak pa se je spremenil v človeka, v tistega, kateri me je sinoči rešil v temi. "Zane, veš, da me potrebuješ." Mu reče. "Black, prvo mi povej kaj je tvoj cilj, da si prišel. Nisi več glavni v klanu in tudi ne boš." Reče Zane in se dvigne ter stopi na proti Blacku, če se ta tako imenuje.

Jason:

Black:

"Zane, vampir se je pojavil misliš, da sem prišel sem, se boriti s teboj, da bom spet glavni?! Najprej odrasti nato pa mi pili možgane." Zavpije in ostro pogleda Zanea kateri mu je stal na sproti. "Ne, ne mislim si tega, ker nisi sposoben!" Zavpije Zane nazaj, na enkrat pa priteče tista blondinka po imenu Moon od zadnjič. "Black!" Zavpije, on pa se je obrnil in jo pogledal, na ustih pa se mu je narisal širok nasmeh. "Moon!" Zavpije nazaj in kmalu sta Moon in Black v objemu. "No pa imamo, bednega brata in sitno sestro na kupu." Reče Zane in pogleda v tla, jaz pa z budnim očesom v možgane unašam podatke, kdo je kdo, kaj se dogaja, ker sem precej zmedena na čase. "Pogrešala sem te, ne reči mi, da boš spet odšel, ker nočem, da greš." Reče Moon in se, tako imenovanemu bratu Blacku stisne globoko v naročje. "Ne bom, obljubim sestrica." Ji reče in jo poljubi na čelo ter močno stisne k sebi. "Upam, da se z Zaneom ne bosta kregala." Reče Moon in pogleda Zanea. "Ne, ne bova se. Prišel sem v miru, jaz pa mu še z besedo predajam glavno besedo v klanu." Reče. Zane je ponosno dvignil glavo nato pa pogledal mene. "Ni to tista srčica, katero sem rešil sinoči v gozdu?" Reče Black in pogleda na mene. "Ona? Ona nas že dva dni zasleduje." Reče Moon. "Pustita jo, rešila mi je življenje." Mi reče, jaz pa se dvignem s tal ko iz vijoličnega kamna vase prelijem dovoj energije, da odidem vsaj domov, ker me je urok prenosa duše do dobra izmučil. "Čarovnica je." Nato doda Zane in me pogleda. "Samo..po pol." Odvrnem in ga pogledam nato pa se podrgnem po trebuhu, kateri me je kljub celjenju rane še vedno bolel. "Super, še čarovnice se je manjkalo." Reče Moon in pogleda na stran ko zagleda, da sem prihajajo Jess, Samuel in Jack. "O, glej Black je nazaj!" Zavpije Jess in se nasmehne ter svoje oranžne lase popravi na stran. "Ja, ampak samo zaradi Moon sem prišel nazaj." Pove Black in pogleda v Moon ter se ji na široko nasmehne. "A ni to....tista duša v grmovju?" Reče Jack in me pogleda. "Heh, tako nekako ja." Odvrnem in se nasmehnem. "Torej, tole so Jack, Jess, Moon, Black in Samuel, jaz pa sem Zane, kakor sem že povedal." Mi reče Zane in pokaže na vsakega kdo je, če prav sem to že skoraj vedela. "Me veseli...Roses." Odvrnem in svoje ustnice nanizam v nasmeh. Vsi so se nasmehnili in pogledali vame nato pa se sprostili. "Roses je čarovnica in nima smisla, da jo naganjamo. Napadel jo je vampir, kar pomeni, da bo za enim prišel cel bataljon teh mrličev. Če je čarovnica ima gotov stik z ostalimi čarovnicami katere bi nam lahko pomagale, nas je nekaj, še nekaj nam podobnih je tukaj ampak nas je vseeno premalo." Pove Zane in me pogleda vsi ostali pa malce presenečeno vprejo pogled vame. "Tokrat se strinjam z Zaneom." Reče Black in pogleda vanj nato pa pogled svojih modrih oči vpre vame in me nekaj časa gleda, nato pa ko mu odvrnem pogled umakne svojega in pogleda v tla nato pa si popravi hlače in pogleda v Zanea. "Enako, poleg tega pa zgleda prijazna." Reče Moon in se nasmehne. Nasmehnila sem se nazaj in kmalu po nasmehu me je zbodla bolečina v rebru. "Sranje, še vedno ni zaceljeno." Rečem. "Kaj je tebi lomil kosti?" Vpraša Jess. "Ja, Jason se imenuje če vam je znano." Rečem. "Oh, fak ta tip je legenda! Najboljše zrezke dela!" Zavpije Jack in se nasmehne. "Oh Boh, kar smo bili prijatelji z njim je nekaj let nazaj no...tip je postal sirota." Reče Jess in ga pogleda mimo Samuela, s katerim si na čase dajata zapeljive poglede. "Kaj se je sploh zgodilo z njim?" Vprašam in pogledam ostale. "Torej, nekaj stoletji nazaj, ga je nedko spremenil v vampirja, sedaj pa je vrjetno čisto sam ker je njegova familja že zdavnaj pomrla. Hoče ustvariti svoj imperi svoje mrliške vrste." Reče Black in z vrhnim delom dlani obriše svojo brado. "Zakaj je napadel mene?" Vprašam. "Srčica, tega na žalost ne vemo. Vemo pa, da hoče dobiti neko moč. Torej, ti si dobra pot zanj, ker si čarovnica. No, pol čarovnica." Mi reče Jess in me pogleda. "Torej, bolje ne sam hoditi po hosti, dobro vedeti." Odvrnem in zakašljam ter iz žepa povlečem vijolični kamen in ga podrgnem skozi telo pa mi po žilah začne teči vijolična energija. "Kaj za vraga je to?" Vpraša Jack in debelo gleda. "Torej, vsaka čarovnica oz. čarovnik ima svoj kamen. Ta kamen mu daje moč ko jo izgubi, torej kakor nek polnilec. Poleg tega pa ti povrne energijo če si izmučen od uroka in zaceli rane. Vsak dobi svojega ko se rodi, moj dela le polovično ker, je nekdo ob mojem rojstvu zlomil kamen na pol." Povem nato pa dodam "Zato bolj počasi dela ampak, bolje kot nič." Odvrnem dokler mi zadnjega rebra ne premakne na svoje mesto in močno poči v notranjosti mene pa skoraj, da zalopne kakor močan liker. "Uuuhhh, tole je bolelo." Reče Jack. "Prijetno ni bilo." Le odvrnem in stisnem kamen močneje v pest, da neha pretakati energijo, nato pa ga pospravim v žep. "Torej, Roses je naša prijateljica." Reče Jack in pogleda kakor; O.o. "Jaa, pojdi domov k mami na kalamare." Reče Samuel in se zasmeje. "Eeej, nisem kriv če mami dela najboljše večerje in kosila!" Zavpije. "Ja in zajterk in malice in še malice med malicami." Reče Jess. Vsi smo se zasmejali Jack pa je gledal v svoj trebuh. "Kako....suh sem..." Reče in pogleda na debelo. "Hahahaha, vseeno ves čas praviš, da nekaj ješ!" Zavpije Samuel in se zasmeje. Meni pa ob tem ni bilo ravno smešno, ker če ljudi ne poznam jih nočem že prvi dan užaliti in jim pokvariti dneva. "AAm...odpravila se bom domov, kosilo bo kmalu." Rečem in zakašljam. "Naj te pospremim." Reče Zane. "Oh, ni treba saj vem kam iti domov." Odvrnem. "Ne, zaradi varnosti pred Jasonom." Reče. "No prav." Odvrnem. "Adijo družba." Odvrnem vsi ostali pa so se poslovili...

"Tale mala je pa srčkana." Uidejo misli Blacku ko gleda za menoj, ko sem že kar nekaj metrov stran od njih. "Uf..Black, bojim se, da si pre star." Reče Jess. "Haha, -.- tako star pa spet nisem." Reče. "O ne, sploh ne....." Odvrne Jess. "Paah...24 jih bom imel novembra!" Zavpije. "Torej, Zane jih je imel 22 Januarja, v prednosti je." Reče Jess. "Pa, sej niti ne mislim imeti nič z njo..." Le reče Black in k sebi stisne Moon. "Greva midva na pico." Reče Black. "Uuu, jst pa na pašto!" Zavpije Jack. "Ja, kdaj pa ti ne greš na HRANO." Reče Black ko odhaja od tam skupaj z Moon. "Zakaj ste tako zlobni?" Reče Jack in gleda, kaor, da se bo razjokal, vsi pa odhajajo proč. "To ni pošteno!" Le zavpije in prekriža roke....

"Hvala, da si me pospremil." Rečem in se nasmehnem. "Ni problema, le res pazi na Jasona." Mi reče in me pogleda. "Bom..ti sebe pazi." Mu rečem in stojim pred njim. "Obljubim." Mi reče in prime za dlan. Pogledala sem ga v obraz, ko se je nenadoma pobljižal mojemu. Na enkrat sta se nosova že skoraj dotaknila. Mogoče sem za milimeter malce bolj prišla bljiže, dokler me ni Zane poljubil na ustnice. Odmaknila sem obraz in se nasmehnila on pa mi je vrnil nasmeh me poljubil na vrhnjo stran dlani in se poslovil ter odšel. Jaz pa sem stopila nazaj v hišo, kjer me je pričakal zdrogirani brat....

Neext??
1) Mnenje?
15. avgust 2014
u177714
u177714
neext
15. avgust 2014
Next
15. avgust 2014
omfg prfektn res *0* neeeeeeeeeeeeeeext čimprei (:
15. avgust 2014
u177990
u177990
neksti!!
cute cute cute!!
15. avgust 2014
Neeext
15. avgust 2014
u175899
u175899
neeeext
super jeee
15. avgust 2014
u155122
u155122
Waaawm hvala za 6 nextov!!! SUPER STE¨!
15. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext <3
15. avgust 2014
u155122
u155122

Evo punce, vzela sem si čas in naredila triler za zgodbico :3 Uživajte!
15. avgust 2014
u172733
u172733
OMFG KAK POPLLN TRAILERRR *00* BTW KAK JE NASLOV PESMI? AJA PA NA KIREM PAC PROGRAMU JIH DELAS?
AJA PA NEEEXT<3333
15. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg