Forum
sem Amy in povedla vam bo zgodbo,ni resnična .No ker je bilo veliko snega smo se šli z razredom sankat oz. smučt.Od te dalje se mi je začlo dogajat to da sem imela previde.Amapak ti previdi so bili resnični.Minilo je leto in midve z anno sva se šli kopat v bližnjo jezero.Imela sem občutek kot da naju nekdo opzuje.Naenkarat pa prileti moj brat edi in njegova prijatelja timotej in denis.Ko so ošli sem še vedno čutila da naju nekdo gleda.

anna

amy

moj prat in njegova prijatlja

Šla sem domov na večerjo moj ata me je vedno če ni bilo kaj prav z basom celo pretepo.no in to večer me je še zadnjič vprašal ki ima mama on prfum ki sem ji ga kupil povedala sem mu in je ata še poiskat in me je kar pretepo ampak prej sem lepela v sobo najdel me je in pretepel z pasom.Jaz sem bila zmenjana z eno od mojih prijateljic ime ji je bilo anja ker me ni bilo se ji je zgodilo....

anja
29. januar 2012
neext :')
29. januar 2012
pa na začetku rabim 2 do 3 nexte da lahko nextam
30. januar 2012
pa še kumo povej za to zgodbo tnx v naprej
01. februar 2012
pa hitro nexti samo zdaj bom še nextala
06. februar 2012
Jaz sem zaspala na postelji.Naenkrat me prebudi Anjin krik "pa dej Amy neje se skrivi!" ampak nisem bila jez on je bil mene je bilo strah kaj ji bo naredil.Počasi se ji je prebližali za hrbtom in naenkrat::::UMMMMMM! vstrelil joje naravnost v hrbet in v srce umrla je.Na slenje jutro sem šla ta poglejat če je res res je bilobila je mrtva ampak še živa zdelo se mi je čudno zato sem letela domov.poklicala rešilce in jih napotila sem.Prišli so ponjo otpeljelai v bolnico in jaz sem obvestila njene straše celi prestrašeni leteli v bolnico in njuju je tudi on ded spremljal zgodilo se je to ......................nadeljujem če dobimmvsaj 2 nexta
06. februar 2012
dobra zgodba. neext. prosla pa bi te če bereš tut mojo zgodbo in jo nextaš https://www.igre123.com/forum/tema/zgodba-moje-preteklosti-namisljeno/28713/
06. februar 2012
neext :')
06. februar 2012
u73531
u73531
Neext.!
06. februar 2012
next
07. februar 2012
next
11. februar 2012
u35654
u35654
a loh mau bl razločno pišš...ne zamert...pa NEXT
11. februar 2012
nexti!! pa pliss beri mojo zgodbo http://www.igre123.com/forum/tema/100-let-stara-krsta/26758/ pa seveda nexti jo!
11. februar 2012
Pojavil se jima je pred oči ni odišel.Zavlačeval je naenkrat pa čuje zdravnikov krik"g.ga. pritite sem nujno je"odhitela sta tja in doktor jima je povedla žalostno novico da je umrla njena starša nista mogla sprejeti te tragedije.mam njena je hotela umreti za njo.
11. februar 2012
jutri pišem več ker se mi zdaj ne da
11. februar 2012
Ni ji bilo treba umreti saj jo je že on ubil tako nekako sta šla pozno večer domov na avtu mu niso delale žarnice tam je bil prazen avto trčila sta in nobeden ni preživel.Jaz se naslednjo jutro zbudi jutro je bilo tečno mama in ata sta se prepirala.Stopim v kuhno in vidim mrtvo mamo in očka obešenega letela sem k teti teta je živela v bloku.tam sem si misla da bom varna pa nisem že naslednjo večer me je obiskala morilka ali morilec nwm kaj je bilo.Tete ni bilo doma strica pa jaz pa sva gledala TV. naenkrt čujem tiho in močen glas "daj mi jest in piti če hočeš živeti " ampak jaz sem trmasta in sem poglejala strica ki je bil mrtev naenkrat imam neko krvavo roko na svoji rmi bila je od........
23. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg