Forum
Nekega dne ko sem bila sama doma je nekaj pozvonilo pri vratih!ko sem tekla odpret pa me je na stnopnicah čakalo neprijetno ''presenečenje''...
če hočete da nadljujem napišite vsaj 3 next če vam ni všeč pa pustite na miru!!!!!!

ali naj nadaljujem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. februar 2011
u32953
u32953
next
14. februar 2011
mogoče sm z tem neprijetno presenečenje mal pretiravala no ja bom nadeljevala da sploh veste zakaj se gre
14. februar 2011
Ko sm tekla po stopnicah je na tleh ležala ženska ri je imela zelo poškodovano glavo.Ponudila sem ji roko da bi ji pomagala vstati in bi se kasneje pogovorili kaj je iskala pri nas...
14. februar 2011
za enkrat je to vse kr morm it
14. februar 2011
a ko sem ji podala roko...
...je ženska kar izginila.nič mi ni bilo jasno zato sem stekla v svojo sobo in poklicala mami.seveda mi tega ni verjela! a ko se je to ponavljalo je enkrat to videla tudi sama!šli sva do ženske in jo vprašali kdo sploh je.ni nama odgovorila!ko pa se mi je zazdelo da jo od nekje poznam...
17. februar 2011
seveda bila je moja teta ki jo je pred nekaj leti zbil avto
le kaj nama hoče povedati?
17. februar 2011
nekega dne ko je zopet prišla k nam je ležala tam kot ponavadi ko sem jo prijela za roko ni izginila ostala je tu!Poklicala sem mami in ji povedala kaj je bilo mami je prišla pogledat in videla to kar sem ji povedala.hoteli sva jo odpeljati na kovč a je nenadoma izginila!!!na steni pa je pustila sporočilo " Help me"!
17. februar 2011
u24273
u24273
next
17. februar 2011
Z mami naju je stisnilo pri srcu le kaj naj narediva?le kaj naj bi to pomenilo?kaj če je kaj hudo narobe?kup vprašanj a odgovora nobenega!!!naslednji dan pa je prišlo sporočilo neznanca vem kdo ste in kje živite čakav vas bom!!postalo me je zelooo strah!!
le kaj naj storim??????čez 3 dni je zopet prišla tista ženska!tokrat z sporočilom v roki izročila nama ga je in izpuhtela v nič!prebrali sva sporoćilo kjet je pisalo vem kdo ste in kje živite čakav vas bom pridem čez 3 dni!!natanko čez 3.dni niti minutke kasneje je skozi okno priletela zlata ptica v kljunu je imela pismo kjer je pisalo tvoj oče se iz potovanja iz Avstralije nebo vrnil živ!!kar stisnilo me je začela sem jokati prav tako tudi mami!!čez kakšen dan je pri vratih pozvonil nekdo!odprla sem vrata in zagledala očeta vsega kravavega in ogriženega!pred menoj pa je rekel umrl sm!ubil me je duh ženske ki je hodila k vam!ona je DEMON če me hočete rešit jo morate z ostrim nožem zadeti naravnost v sredino srca časa imate 3 dni čene bom umrl v večni pozabi.....in že je izginil! LE kaj je bilo to????
17. februar 2011
po tistem me je bilo resnično strah biti samo!kadar je šla mama v službo bi jo najraje prosila naj me pelje k babici!ali mi vsaj poišče varuško!in sem tudi jo.ko pa sva pozvonili pri vratih babice me je čakalo še eno ''presenečenje''.ni nama prišla odpred babica ampak tista ženska!rekla nama je da bo ubila babico če ji ne prisluhneva!ker pa sva z mami skoraj padli v nezavest nama je le izročila pismo v katerem je pisalo..
kaj izveste v naslednjem delu!
17. februar 2011
u37159
u37159
next cool zgodba je
17. februar 2011
v pismu je pisalo:
ČE UBIJETE MENE BOSTE ŠE NEKOGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. februar 2011
zaradi tega pisma me je postalo še enkrat bolj strah!istega dne je pozvonil telefon.na drugi strani je bil oče.rekel je le to
19. februar 2011
še 2 dni časa ali pa me neboš nikoli več videla!
19. februar 2011
hitro sem vse povedala mami!po teh stvareh mi nio bilo več čisto nič do življenja...
nato pa se je prinas spet prikazala tista ženska,a ni bila sama.imela je še neko žensko ki je zgledala groznooooooooo.prišli sta k mizi nanjo vrgli pismo v ogromni kuverti in odšli.to koverto me je bilo strah odpreti,sem pa zbrala ves pogum in sem jo odprla.piosalo je:
v naslednjem delu nadeljevanje
19. februar 2011
ni pisalo v naslednjem delu nadeljevanje ampak izveste v naslednjem delu!
19. februar 2011
ta ženska ki sem jo pripeljala je tvoja babica!!NE!!!!saj nemore biti res sem zavpila.to pomeni če ubijem žensko bom ubila tudi babico!!če je pa ne ubijem bo umrl oče!le kaj naj naredim??
22. februar 2011
nadeljujem ko bo en napisal next!
22. februar 2011
next,
22. februar 2011
imela sem le še en dan da se odločim koga bi raje obdržala babico ali očeta?oba sem imela zeloo rada.res je da je oče vedno na kakšnem potovanju in ga nepoznam najbolje pa vseeno.med mojim razmišljanjem o tem je zazvonil telefon.dvignila sem slušalko in oglasil se je moj oče.rekel je da je izvedel za tisto z babico in da naj se sama odločim.potem je bila zveza prekinjena in če v istem trenutko je bila pri nas tista ženska!tokrat ni imela pisma.zaskrbelo me je saj je imela v rokah škatlico na kateri je bil narisan nož.še bolj pa me je skrbelo ker je bila mama v službi!dala mi jo je(škatlico) in odšla.hitro sem jo odprla in v njej e bila zapestnica s sliko nje, bebice, očeta, mame in mene. med vsako osebo je bilo srce!sraven je bil listek na katerem je pisalooznaš me!no ja si me poznala ko sem bila še živa!a si se mi pri neko stvari zamerila ina zato se ti maščujem!premisli o tem in ko naslednjič pridem(jutri ko me boš ,mogoče, ubila ti bo mogoče jasno!spreletel me je srh...
v naslednjem delu nadaljujem,kot vedno!
23. februar 2011
tam k je smejko je plo je pisalo: poznaš me*
23. februar 2011
next next next
24. februar 2011
Še vedno nisem vesdela koga naj rešimbabico ali očeta!In ker je bil že danes zadnji za odločitev in smrt nekoga me je že pošteno skrbelo.Ker sem bila na robu obupa sem misnila poklicati mami, ampak je bila v službi in je nisem hotela motiti.Poklicala sem Ido.Ida je moja BFF.Povedala sem ji celo zgodbo.Ker mi ni verjela sva se zmenili, da Ida pride k meni, saj sem pričakovala to žensko in naj jo vidi še ona!Res je prišla Ida in tista ženska.In to kar sva videli me je prizadelo.Pod masko (ta ženska je imela na glavi ves čas masko) se je skrivala moja prejšna BFF Tara!Nisem se spominjala da bi si kaj zamerili.Razen mogoče takrat ko jo je zbil avto!no bilo je tako: S Taro sva hodili po pločniko, ko je kar naenkrat prihrumel avto.V tistem trenutko sva s Taro ravno šli čes cesto.No Taro je zelo ranil a ji nsem mogla kaj dosti pomagati saj pri sebi nisem imela telefona.Čisto malo preden je umrla pa je prihrumel rešilec (še zdaj nevem kdo ga je poklical) a je bilo nažalost prepozno!ampak saj nisem jaz kriva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ali mi je to zamerila??????????????????????
VEČ PRIHODNJIČ POTREBUJEM NEKAJ NEXTOV!
24. februar 2011
u37399
u37399
next vse je ok samo malo kruto je izsiljevanje z babico in očetom drugač pa nextaj
24. februar 2011
Ha ha se strinjam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa sj bo zgodbica s srečnim koncom.Morm se še spomnit kaj naj napišem
24. februar 2011
Res je bila kriva nesreča!Zdaj pa pogovor med nami tremi:
I=IDA J=JAZ T=TARA
J-Zakaj si tako kruta?Saj veš kako rada imam in babico in očeta!
T-Tisto sem ti res zeloooo zamerila...
J-Ja ampak jaz res nisem kriva če nisem imela telefona.
T-Ja vem ampak...
I-Zakaj se sploh gre?
J-Za tisto kar sem ti povedala po telefonu!
I-Tara ali ni to malo prehudo maščevanje!'
T-Ja vem ampak...
J-Tara kako bi bilo tebi če bi se morala odločat med babico in očetom?'?
T-Neprijetno,oba bi pogrešala.
J-Enako je meni
I-No Tara malo se je usmili!
Po teh besedah ide je Tara izginila in spet pustila pismo...
nextaj pa nadaljujem!
24. februar 2011
nextaj
25. februar 2011
...Pustila pa je pismo katerem je pisalo:
Preklicala sem ''urok''.A obljubim ti da se ti bom maščevala!Hvala bogu sem rekla sama pri sebi.Ida je odšla domov.Vsa srečna je prišla domov moja mami.Rekla je da se je oče živ vrnil iz potovanja.Povedala sem jim celo zgodbo...Oba sta bila presrečna!Jaz pa sem še dodala:
UPAM DA TO 2.MAŠČEVANJE NE BO PREHUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Nadeljevanje zgodbe torej ")maščevanje boste izvedeli v naslednjem delu!!!!!!!!!!
25. februar 2011
Napiši naxt za nadaljevanje
26. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg