Forum
u68999
u68999
Hov, hov!

Sem Tay in sem pasme bokser. Star sem 2 leti. Za mene skrbi Rebeka.

Jaz :

Rebeka :

26. december 2011
Nadaljuj !!!
26. december 2011
u68999
u68999
"Tay, pridi! Greva na sprehod" sem nekega sončnega jutra slišal Rebekin glas. Takoj sem šel k Rebeki. "Sedi" mi je rekla Rebeka. Ko sem se vsedel mi je Rebeka pripela povodec. Šla sva na sprehod v gozd. Tam me je spustila iz povodca. Rebeka je mislila, da sva v tem gozdu že bila, ampak se je motila. Videl sem srno. Takoj sem šel za njo. "Tay, Tay, Tay!" me je klicala Rebeka, ko je opazila, da ne hodim zraven nje. Na srečo sem jo slišal in takoj sem šel k njej. "Tay! Še sreča, da si prišel!" mi je rekla Rebeka in mi pripela povodec. Potem sva šla domov. Na poti proti domu sem srečal psičko, ki je bila tudi pasme bokser. "Hov! Sem Daisy. Kako pa je ime tebi?" mi je rekla Daisy. "Hov, hov! Jaz pa sem Tay. Skupaj sva se igrala. Mislim, da sem se zaljubil v Daisy.

Daisy :

26. december 2011
u69266
u69266
omg kiri jezik
26. december 2011
u69266
u69266
next!
26. december 2011
Neexxt
26. december 2011
next!!
26. december 2011
u68999
u68999
Ko sem prišel domov, mi je Rebeka pripravila briketke. Pojedel sem veliko briketov. Kmalu za tem sem zaspal na sedežni. Po moji oceni sem spal 1 uro. "Tay, zbudi se! V pasjo šolo greva" mi je rekla Rebeka. V pasjo šolo hodim že zelo dolgo. Najprej sem se moral naučiti na : sedi, lezi, prostor in na daj taco. Zdaj pa se učim na prinesi in na vzemi. To znam že kar dobro, ampak morda se bom danes učil kakšno drugo vajo. Ko sva z Rebeko prišla v pasjo šolo, sem spet videl tistega tečnega Odija. On pa je pasme yorkshirski terier. Tečen pa je zato, ker ne mara bokserjev. "Hov, hov!" sem lajal na Odija. "Hov, hov! Kaj pa mi boš Tay?" mi je zabrusil Odi.
Odi :

27. december 2011
Nadaljuj !!!!
27. december 2011
next haha =)
27. december 2011
u68999
u68999
Odijeva lastnica Hana je bila zelo nesramna do mene in Rebeke. "Malo bolj bodi pozorna, kakšen je tvoj pes!! Ubogi moj Odi" je rekla Hana Rebeki. Rebeka pa ji je odgovorila : "Vaš pes pa ni zlat". Ko je Rebeka to rekla Hani, je bila Hana kar tiho. Kmalu za tem, sta prišla Daisy in njen lastnik Jan. "Hov, hov! Tay? Kaj pa ti počneš tu?" me je vprašala Daisy. "Hov! Že zelo dolgo hodim v pasjo šolo. Zakaj si ti tukaj?" sem rekel Daisy. Daisy pa mi je odgovorila : "Danes sem prvič. Kdo pa je tisti pes tam?" "Tisto? Tisti pes tam je važni Odi!" sem odgovoril Daisy. Kmalu za tem sta prišla Živa in Nik. To sta bila pasja dreserja. Zraven njih je hodil njun pes Happy, ki je bil pasme Dalmatinec.

Happy :

28. december 2011
u64183
u64183
next!!!!!!!
a bi lahko dodala sliko Daisy??plis!
28. december 2011
u68999
u68999
saj sem jo dala (zgoraj je)
28. december 2011
Nadaljuj !!!!!!
28. december 2011
next!!!!!!
28. december 2011
u68999
u68999
"Do zdaj ste psa učili na prinesi in vzemi. Upam, da to znajo psi že kar dobro." je rekla Živa. Daisy je morala v skupino, kjer se učijo na sedi, lezi, prostor in daj taco. Ampak, ker smo vsi psi iz pasje šole (razen Daisy) že znali na prinesi in vzemi, sta se Živa in Nik odločila, da bo bila naslednji vaji spusti in daj. Ko je bilo ure v pasji šoli konec, sva šla z Rebeko k Rebekini prijateljici Maji. Maja je imela 2 psa. Bila sta pasme metuljček in beagle. "Hov! Sem Lia" mi je rekla psička pasme metuljček. Beagle pa mi je rekel : "Hov, hov! Jaz pa sem Rex in sem pasme beagle". Jaz pa sem jima rekel : Hov, hov! Moje ime je Tay". Rex, Lia in jaz smo se skupaj igrali

Rex :

Lia :

28. december 2011
Nadaljuj
28. december 2011
u64183
u64183
nadaljuj
29. december 2011
u68999
u68999
Ko sva prišla z Rebeko domov, sem zaspal. Po moji oceni sem spal 1 uro. Ko sem se zbudil sva šla z Rebeko na sprehod. Na sprehodu sva z Rebeko srečala Rebekino sestro Tino in njenega psa Marmadukea. Marmaduke je bil pasme Avstralski ovčar. Rebeka in Tina sta se pogovarjali. Marmaduke mi pa je rekel : "Hov, hov! Sem Marmaduke! Kako ti je ime?" "Hov, hov! Jaz pa sem Tay in sem pasme bokser." sem odgovoril Marmadukeu. "Jaz pa sem Avstralski ovčar." mi je rekel Marmaduke. Marmaduke in jaz sva se skupaj igrala. "Tay" me je poklicala Rebeka. Takoj sem šel k njej. "To pa je moj pes Tay" je rekla Rebeka Tini. Tina ji je odgovorila : "Tay je lep pes. Moj pes, pa je Marmaduke"

Marmaduke :

30. december 2011
Nadaljuj
30. december 2011
u64183
u64183
nadaljuj
31. december 2011
next! =))
31. december 2011
next!!
31. december 2011
u68999
u68999
Kmalu za tem sva šla z Rebeko domov. Doma sem jedel brikete. Ko sem jih pojedel sem šel na vrt. "Hov, hov, Tay!" je zalajal pes od Rebekine sosede. Ta pes je bil pasme labradorec. "Hov, hov Play! Kako si?" sem rekel labradorcu Playu. Play pa mi je rekel : "Jaz sem super, saj sem danes spoznal svojo labradorsko ljubezen. Ime ji je Brina. Imaš tudi ti svojo boksersko ljubezen?" Jaz pa sem mu odgovoril : "Ja imam svojo boksersko ljubezen, po imenu Daisy." "Hov!" sva z Playem slišala glas nekega psa. Bila je Brina. Play ji je rekel : "Hov! Brina, ljubezen moja! To je moj pasji sosed Tay." "Hov, hov! Živjo!" mi je rekla Brina. "Tay, pridi!" sem slišal Rebeko. Šel sem v hišo.

Play :

Brina :

31. december 2011
next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
31. december 2011
next
31. december 2011
u64183
u64183
nadaljuj
31. december 2011
next
31. december 2011
u68999
u68999
Z Rebeko sva šla k Rebekini najboljši prijateljici Zali. Zala je imela psa pasme Dolgodlaki škotski ovčar. Rebeka in Zala sta se pogovarjali. Dolgodlaki škotski ovčar mi je rekel : "Hov! Sem Sky. Kako ti je ime?" "Hov, hov! Živjo! Moje ime je Tay" sem odgovoril Skyu. Skupaj sva se igrala. "Tay, pridi greva!" sem slišal Rebeko. Šel sem k Rebeki. Šla sva domov. Ko sem prišel domov sem zaspal. Naslednje jutro, ko sem zbudil, sem šel z Rebeko na sprehod. Na sprehodu sem srečal psa, ki je bil pasme Angleški buldog. Ta Angleški buldog mi je rekel : "Hov, hov! Sem Jack". Jaz pa sem mu odgovoril : "Hov! Moje ime je Tay". Jack in jaz sva se skupaj igrala.

Sky :

Jack :

02. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg