Forum
sem prijazno dekle ki je dela v gledališču. imam 3 bff. saro,majo in laro. sara je blondinka. je prava športnica saj je v nogometnem klubu. maja rada raziskuje. lara pa se ukvarja s slikanjem. pred letimi jo je zapustil fant saj se je mogel poročiti z drugo ker je bila noseča. nekega dne ko smo bile še majhne smo se vse zagledale v hlače z okraski in čudežno so nam bile
prav. ampak ne samo eni vendar vsem. in takrat smo postale nai bff vendar nismo imele denarja zato smo se odločile da bomo delale in služile denar. jaz sem čitu pomagala delati v gledališču, sara je bila odlična športnica in zmagala je v teku in ker je stavila je dobila denar. maja je rešila zelo težek problem n zaslužila denar lara pa je naslikala sliko in jo prodala. in tako smo si kupile te čudežne hlače. vendar smo se prepirale kdo jih bo nosil in zato smo se skregale. naslednji dan pa sem se šla sprehajat po mestu lara in maja so naredile enako sara pa nas je videla iz stadiona potem smo se z majo zaletele in maja mi je rekla oprosti ampak jaz ne morem spati ker me kar naprej nekaj muči. potem mimo pride sara in reče jaz tudi ne moram spati. potem pa lara zagleda mene majo in saro in pride in je tiho. potem pa sem rekla: lara kaj je narobe ? odgovorila mi je oprostite ker smo se skregale vendar jaz ne morem spati. in odločile smo se da bomo spet bile frendice. in takoj smo šle na podstrešje trgovine od moje mami. potem smo se vsedle v krog in odločile kdo bo nosil hlače najprej so izbrale mene in potem se je naprej tudi nadeljevalo in to tako da je vsak teden hlače nosila naslednja punca (oz. maja,jaz,lara ali pa sara) dokler se nismo preselili v italijo in tudi maja se je. sara je ostala v sloveniji maja pa je šla v avstralijo.

next ?

next ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. avgust 2010
u26088
u26088
pa to je isto ko pa un film! 4. prijateljice & ene hlače!
11. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg