Forum
u46062
u46062
Ni resnična zgodba

Pogledala sem Nalo.

"Bi šla v gore?" sem jo vprašala. "Vuf!" mi je (dobesedno) prikimala in vstala od avtomobila. "Kam bi šle pa danes?" sem jo vprašala, "Na strmo goro ali ne?" Nala mi je pomignila. Ja no, ni bila ravno saj veš kaj strma, ampak je bila dosti za ZELO izkušeno planinko. "Kam pa kam, Gabriele?" obrnila sem se. Bil je oče.

"V gore," sem se mu nasmehnila. "V redu," mi je odvrnil in pograbil vrečo z orodjem. On je tudi imel psa. V naši družini je taka tradicija. "Pa za večerjo bodo palačinke," je še dodal. "Njami!" sem pomislila in stekla prek dvorišča. "Pojdive po Matildo," sem rekla Nali, "Rekla mi je, da ima prosto!" Če priznam, me Nala res razume. Stekli sva do hiše na robu vasice in tam me je že čakala Matilda. "Živjo," se mi je nasmehnila. "Haii!" sem ji odzdravila. "Sem slišala da greš v gore," mi je razložila. "Lepo," sem ji rekla, "Greš z manoo???" "Jp, zato sem pa uzunaj!" mi je odgovorila in stekla z vrta.
NEXT??
In še slikce!
Moja skupina našemljena (razen tega dojenčka, Lioneline sestrice):

OD LEVE PROTI DESNI:
1. JAZ
2. LIONELINA SESTRA (NI V SKUPINI)
3. MATILDA
4. LIONELA
OČIJEV PES ŠPARKO:

OD MOJE MAMI PES LIONY:

MATILDINA MUCA ŠPILA:

NEXT??????????????????????????????????????????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. oktober 2011
u61720
u61720
next
26. oktober 2011
u54806
u54806
next
26. oktober 2011
nextttt
tkojj
26. oktober 2011
u46062
u46062
nextam zdej! jej! Hvala. Evo nextam:
Hodili sva kakšno uro, da sva prišli ob obznožje gore. "Karera je pa to gora? Nisem je še videla," me je vprašala Matilda in gledala v goro. "Verjela mi pa tudi ne boš," sem se zasmejala in ji pomignila na napis PASJA GORA. V SPOMIN G. HELSENEMU IN GA. HELSENEMU.
"Pa to je gora tvojga praprapradedka, Gabriele!" je vzkliknila Matilda. Samo zarežala sem se in rekla: "Potem pa greve!" Splezali sva na na skale. "Kje je Špila?" sem zaklicala, saj se zaradi ostrega vetra ni slišalo. "V...V....v nahrbtniku!" je zaklicala Matilda. "O.K.!" sem zaklicala in ji pomignila, naj greve v votlino. To je bila votlina naše skupine. Seveda sem jo odkrila šele včeraj, tako da Matilda še imena gore ni poznala. Pred votlino je bil velik znak z napisom STOP! NEVARNO/STOP! DENGAURE! "No a ti je všeč?" sem vprašala Matildo. Čez vhod sem napela odejo. Namestila sem luč na strop (polnila se je na sončno toploto). Na tleh so bile 3 spalne vreče in povsod drugod odeje. Potem je bila še moja stara miza, sosedov stara 2 stola in stari stol moje znanke Eleonore. "HUDO!" je zaklicala. Podroneje si je ogledala mizo. Gor je bil moj prenosnik, svinčnik, nalivno pero, naša skupinska knjiga, naši dokumenti in podobne šare. "Greve na Igre123! Sigurno je gor tudi Lionela!" je zaklicala Matilda in mi vključila internet. Gor je bila Lionela. Kliknila sem nanjo. (J-JAZ L-LIONELA)
j: oii
l: heii
j: kak si
l: good pa ti
j: tud
j: a prideš na skrivni tabor
l: kaj misliš:/
j: našo novo skrivno jamo
l: naslov in geslo??
j: geslo je smalji dvojni w
l: ok. kje je ta jama
j: na PASJI GORI
l: ok
j: a prideš
l: čak mal
j: si že
l: ja
j: in
l: lahk grem
j: jeeej
l: kaj rabim
j: tvojo domačo žival
l: ok prhajam
j: bye
l: bye
next?
27. oktober 2011
u46062
u46062
lionelina domača žival:

27. oktober 2011
u46062
u46062
hrček Sulu. Ime mu je dala iz ene knjige Kapitan Gatnik ka je not hrček Sulu
27. oktober 2011
nexttt
28. oktober 2011
u46062
u46062
hvala. še 2x
30. oktober 2011
next next
nujnoo
30. oktober 2011
u46062
u46062
hvala še 1x
02. november 2011
n
ne
nex
next
next
nex
ne
n
02. november 2011
u46062
u46062
v bistvu 2x
02. november 2011
u46062
u46062
rabim next od različnih oseb...
lahko to temo razglasiš pa bbo O.K. se mi zdi...
04. november 2011
u46062
u46062
drgač pa hvala
04. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg