Forum
νčєяαנ נє вιℓσ кσηє¢ šσℓє , ѕαנ נє ∂αηєѕ ѕσвσтα , ѕє ρяανι νιкєη∂ . кσмαנ ѕєм čαкαℓαα , ∂α вσм ѕρєт σ∂ριяαℓα ∂αяιℓα - ѕℓє∂ι вσžιč ! σмσנвσg...ηє∂α ѕє мι νєč čαкαт ! ρσנ∂ιмσ žє σ∂ριяαт...ρσčαѕι ѕєм ѕє ρяιвℓιžαℓα вσžιčηєм ∂яєνєѕ¢υ ιη...

nadaljujem ?
10. september 2011
u20423
u20423
ja nadaljuj
10. september 2011
ok
11. september 2011
naenkrat sem se približala božičnemu drevesu in obstala. vse lučke , ki so prej magično sijale nad mano in svetlile celo dnevno sobo , so se kar naenkrat ugasnile , ko sem stopila še en korak bliže . obstala sem in strmela v okrasek rdeče barve. v njem sem opazovala svoj odsev, nato pa so prihiteli drugi in spraševali , kaj se je zgodilo. še sedaj nisem moralla verjeti , da se je to res zgodilo. z odprtimi ustmi sem hitro rekla nič in odhitela v svojo sobo. tam sem premišljevala... kaj se dogaja z mano ? ali imam privide ? samo sanjam ? si domišljam ? v svoji duši sem nenadoma zaslišala nenavadne , tihe šepetave se glasove in se zamislila globoko v sebe. vstrašila sem se sama sebe ???? v srcu mi je močno razbijalo , glas v meni pa je govoril :

nextam in kaj je govorilo boste v prihodnjem delu prebrali lahko !!!
11. september 2011
u20423
u20423
next next next
11. september 2011
zdaj pišem next !
11. september 2011
g - glas j - jas :
j - kaj je ?
g - veš ti neboš razumela ampak si eden tistih..
j - kaj pa govoriš ? česa nebom razumela ?
g - si eden posebnih otrok , zato so ugasnile luči na božični smreki. slej kot prej boš nekaj ugotovila... le raziskuj pri smreki - gotovo se bo zgodilo še veliko podobnega kot tisto z lučmi ampak ne vstraši se ! prisežem , nebo ti žal ! srečna boš.
nato je glas utihnil.
ves čas sem si po tiho ponavljala besedo srečna.
zakaj me ne pustijo niti en božič na miru ? sem si mislila .
nato nisem več izgubljala časa in sem šla izpolnjevat željo glasova , ki mi je še zdaj in zdaj odmeval v ušesih zelo na tiho , mirno in ves čas ponavljal da bom srečna ( v moji domišliji seveda ) s strahom sem se približala božčnemu drevescu in se dotaknila rdečega okraska...tedaj sem izgubila pogled na mojo podobo v odsevu okraska...preprosto : zginila sem !! kot nekakšen duh..tedaj pa se spet oglasi glas..
11. september 2011
jutri nextam !!!
11. september 2011
u20423
u20423
NE NE A LAHK DONS
11. september 2011
ne nemorem k nimam časa. zdaj morem it spat pa nebo več zanimivo če bom tolko v enem dnevu . sory ampak res nisem mogla meli smo family time in sem bla doli k smo gledali film ful cool je bil . poleg tega je ta dan bil moj en naj ''love'' dan v mojem lajfu silno pomemben in res nemorem več nextat ker se mi mudi spat jutri je šolaaaa !!! sory.
nextam pa jutri
nočkooo
11. september 2011
u20423
u20423
ok nočko
11. september 2011
ok hvala za to nočko .kmalu mi boš lahko še za dans to napisala ampak ne preden ne nextam ! sory bla sem na treningu in mela sem frendcio na obisku..,komaj zdaj imam čas za nextat...pa love sem telefonirala pa to...
tako da zdaj nextam !
12. september 2011
g - glas j - jas
g - ne boj se me...
j - koga naj se ne bojim ? saj si samo glas..kaj se mi dogaja ?
g - poglej na smrekico čisto na vrh . tam boš našla odgovor , odgovor , odgovor...
ves čas mi je odmevalo po glavi.
naposled pa je spet utihnil glas. pogledala sem na vrh smreke in zagledala srednje velikega srčkanega škratka , sedel je na liziki , ki je bila na smreki in se mi smehljal . nato je skočil na paket in se vsedel. počasi se je začel pogovarjati z mano...
nextam ju3 !!
12. september 2011
sory ni prav veliko ampak moram dol . jutri si bom vzela TIME in verjetno več napisala.
Eva
12. september 2011
next! Nočko
12. september 2011
hvala bom ko bom spet mela time !
14. september 2011
p - tisti palček j - jas
j - kdo si ?
p - glas v tvoji notranjosti me je poslal , ustvaril...danes bom tvoj spremljevalec . saj si poslušala tisti glas , ki ti je govoril , kajne ? če ga nisi nikoli več neboš imela tako svečane priložnosti
j - seveda sem . kaj se dogaja..kdo je tisti glas ?
p - tvoja duša , srce..nek notranji glas prijaznosti...si edina punca na svetu , ki je tako posebna . oddahnil sem si , ko si povedala , da si poslušala ampak si naredila , kot ti je glas povedal ?
j - sem. ampak kakšno vlogo igra ta glas med nama , škrat ? smem vprašati kako ti je sploh ime ?
p - pomembno pomembno . pozneje ti razložim , božič je , takoj morava opraviti prvo nalogo. najprej morava na podstrešje . p. s namige mi je dal tisti glas... ime mi je Štumfek
j - luškano ime . prav , poslušala te bom če ima res to posebno vlogo...
p - nebo ti žal , obljubim . ampak to boš ugotovila šele čez dolgo časa , do takrat pa te bom vodil . zelo pomembno je , da me poslušaš ! tvoj vodič sem . sva prijatelja ?
j - prav , šlumfek . klicala te bom šlumf. seveda sva prijatelja , upam , da boš dober vodič.
p - seveda bom . glas me je poslal. tistemu , ki ga pošlje glas za vodiča se zelo dobro piše . sedaj pa pridi , pokaži mi vaše podstrešje !
next ?
14. september 2011
danes sem si vzela čas in sem samo za vas tolko napisala ♥ mwaa . rada vas imam.
14. september 2011
u20423
u20423
next
14. september 2011
bom ja poznej ker se dobim z frendico ob 16 : 00 in nemorem zdaj .
15. september 2011
u35397
u35397
nujno napiši
15. september 2011
ja ok bom pa zdaj če vam je baje že tako všeč . pa hvala za komnte . mate srečo da sem se spomnila in prišla gor ampak samo za vas...no ok preidimo k nadaljevanju dela..
15. september 2011
Šlumfu sem potem kmalu pokazala pot do podstrešja . pustolovščina mi je počasi od straha do sedaj postala prava zabava ! bila sem prepričana , da sem res nekaj posebnega in nebo več nič groznega , da se nebom več tako vstrašila stvari . na koncu pa bom umrla od straha no malo za hec je zdaj pa dovolj . zresnimo se bolj šlumfek je počasi skočil na mojo ramo , medtem , ko sem imela pot na hrbtu in na čelu , saj me je bilo prav strah , kaj neki se bo dogajalo na podstrešju . toda na moje presenečenje ni bilo ničesar . na tleh je bila le stara preproga , prekrita z prahom bleščeče in pisane čudovite barve . takoj mi je padla v oči . pravzaprav je tako stara , da se niti ne spomnim več , da jo še imamo . mislim da nam jo je podarila pra pra babica ob mojem rojstvu . a kmalu je šlumfek naredil grd obraz , kar je pomenilo , naj se vendarle zresnim . z pogledom je nameril in pogledal v zid , na njem pa je bil naslikan moder zelo svetel okvir , ki je po barvi izstopal in prav žarel kot oči kakšne muce v temi . nato je pokazal na preprogo , potem pa na okvir . toda sedaj je vprašanje , ki me muči samo to : kaj ima stara preproga od pra pra babice... opraviti z izstopajočim sinje modrim okvirom na zidu ? rahlo sem se zasmejala. potem pa je šlumfek začel razlagati.... napeto sem poslušala in sprva niti nisem verjela toda....
15. september 2011
u57082
u57082
Next.
15. september 2011
itq da bom nextala zdaj
16. september 2011
slike....
preproga :

nekaj takega je bila , le da se je bleščala !
še okvir na zidu modre barve :

16. september 2011
Štumfek mi je rekel , naj takoj sedem na preprogo , on pa bo izginil . a le potem , ko si bom nekaj zaželela. povedal je , da si sedaj moram nekaj zaželeti in nesmem mu povedati , pa se mi bo baje takoj uresničilo . no , že dolgo nisem čutila ljubezni in intimnosti , zato sem škratku res verjela , ter si zaželela , da bi spoznala čudovitega fanta , o kakršnem že dolgo sanjam . nato je štumfek potegnil na plan bleščečo se palico , z njo zamahnil tolikokrat , koliko ima beseda ljubezen črk in naposled je izginil . vstrašila sem se , saj ga ni več bilo kar naenkrat pa sem izgubila tla pod nogami . preproga je ''ponorela'' . dvignila se je v zrak in neusmiljeno začela hiteti proti modrem okviru , zaletela se bom in konec bo z mano . tako sem kričala, da so kmalu vsi prihiteli na podstrešje , toda jas sem izginila . skozi modri okvir sem se peljala. takrat sem začutila srečo , strah je izginil . zagledala sem štumfka na svoji rami ki se me je tesno držal , sicer bi ga odpihnilo , ker je tako majcen . bilo je , kot bi se pelajla skozi dobesedno zrcalo oz . portal . naenkrat sem padla na snežena tla . snežilo je in to močno . štumfek mi je namignil , da sma prispela v deželo ljubezni . palica , preproga in okvir....zdi se kar ....neumno ? nato sem se zavedala ,da je to pravo življenje . štumfek mi je dal naslednja navodila.... poslušala sem ga ,dokler nisem zagledala tako prečudovitega fanta , da sem na štumfeka čisto pozabila.....še vedno pa sem čula krićanje drugih , verjetno jih je zanimalo , kje sem ali je kdo bil tam. mene pa ni nič zanimalo , razen prečudovit tip pred mano. bil je pravi princ , o kakršnem sem vedno sanjala , zvečer , podnevi in celo ponoči med spanjem...
tako je zgledal :

ampak ni imel pirsingov ( ) ni imel make upa in ni imel tko dolgega nosa !
nextam ? ju3 al danes bom se še odločla od vas je odvisno !
16. september 2011
u20423
u20423
next
16. september 2011
glasovi drugih so počasi utihnili . sedaj sem slišala samo enega in še to namesto štumfoveka svoje bitje srca . bilo mi je zelo močno , začutila sem strast med nama . potem mi je štumfek povedal , da ga moram obogati sicer mi drugič več ne izpolni želje . rekel je ,da me je namenoma pripeljal sem , vendarle da si sedaj morava rezervirati hišico . tako sma prišla do lepe hiške , bila je kar ogromna za dva in prostorna . prava vila . mislila sem že , da sem iz oči za vedno izgubila Alexa , no tako bi naj bilo ''moji ljubezni'' ime . po štumfekovo seveda ker ga ''baje'' pozna . pozneje je rekel , naj se zbližava , on pa bo ostal doma . prav , pa grem . odpravila sem se do njega , potem pa se je vse zapletlo , ko sem zagledala to :
poljub !
aha... toraj ima res drugo . oz . me nebo vzljubil . najbolje , da se vrnem k škratku . nato so se mi oči napolnile z solzami . prihitel je za mano hvalabogu po samo 1 poljubu ampak že to me je dovolj šokiralo . naj se kar meče za njo . ne zanimaš me ''alex '' sem ves čas ponavljala v glavi , čeprav sem vedela , da v resnici ni niti približno tako.
17. september 2011
nextam verjetno komaj ju3
18. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg