Forum
CSI: skupina 1

Ali si v tej skupini?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. julij 2012
Se razume, da sem Kdo je še Pa da noujo kr eni pisal, to je od ene igrce in če je ne igrate, mrš stran hehe
08. julij 2012
http://data.whicdn.com/images/31769945/GIFMEBERLINDeadHipster-byClemensPoloczek_large.gif

Umorjena je bila Liza De Minolir, stara je bila 28 let

Umorili so jo doma v kadi, bila je zadavljena, pljuča je imela napolnjena z vodo ki je bila zalo hladna zato ima po telesu tudi ozebline. Našli smo tudi črn notes(zvezek) v katerem je zapisovala kaj dela čez dan. Za ta dan je bilo napisano da je ob 21:30 odšla na zabavo in domov prišla ob 23:15. Našš zdravnok pa pravi da je bila umorjena čez 5 minut torej ob 23: 20.

OSUMLJENCI:

Leon De Minolir(mož)___________Selena Vonik(prijateljica)_________Remo Vinilos(prijatelj)(ne poznate ga še le ko eno izmed oseb spodaj zaslišite ga spoznate)

LJUDJE KI JIH LAHKO ZASLIŠITE:

Natakar v baru_____________sosed_________brezdomec pred njeno hišo_____________
08. julij 2012
kliknite na sliko da jo boste videli

08. julij 2012
Jaz bi še šla enkrat na kraj zločina in si se še enkrat vse pogleda.
08. julij 2012
LucianE ja mene zaslišiš po zs-ju potem bompa jaz vse prilepila sem
09. julij 2012
zaslišiš pa lahko tudi osumljence ki jih že poznaš
09. julij 2012
hej js sm tut zasliševalka tuki : D
js bi zaslišala soseda :3
09. julij 2012
na zs-ju zasliši
09. julij 2012
Zasliševalec: Ali poznate to žensko?
Brezdomec: Da to je ženska ki živi v tej hiši je najbolj prijazna vsak teden mi da 5€. Zakaj sprašujete?
Zasliševalec: Zgodila se je nesreča, ubili so jo.Ne vemo še kdo je bil in zakaj je to naredil, ampak izvedeli bomo. Torej, saj vam lahko zastavim nekaj vprašanj, ne?
Ali se spomnite kdaj je včeraj zapustila hišo in kdaj se je vrnila? Ali se je vrnila sama?
Brezdomec: Odšla je okoli 21:25 nevem točno saj nimam ure vrnila pa se je mmmm.... okoli 23:10 do začetka ulice jo je pospremil nek moški potem pa je naprej odšla sama pri vratih jo je čakal mož. Upam da sem pomagal ker se več ne spomnim.
09. julij 2012
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zasliševalec: Povejte mi kaj o vaši sosedi, Lizi De Minolir in o njenem možu Leonom De Minolirjem. V kakšnem odnosu sta bila?
Sosed: Redkokdaj sem ju videl skupaj saj je bil Leon večino časa v službi včeraj okoli 20:00 pa sem slišal prepir nisem se zmenil saj se vsi pari prepirajo ampak zakaj sprašujete?
Zasliševalec: Liza De Minolir je bila včeraj umorjena ob 23:20. Ob 21:30 je odšla na zabavo. Je šel z njo tudi Leon?
Sosed: Ne da bi vedel mislim da je bil na službenem potovanju.
Zasliševalec: Kako je bil lahko na službenem potovanju če ste ga še včeraj slišali okoli 20:00, da se je prepiral z ženo?
Sosed: Mislim da se je vrnil ob 19:30 potem pa rad počiva. Kje pa je bila umorjena Liza?
09. julij 2012
Hm.....mož je bil po moje ljubusumen, tako, da je čisto možno, da je prišlo do umora. Ga bom zaslišala.
09. julij 2012
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Zasliševalec: Aha zelo si pomagal. Samo še tole, ali je bil mož kaj ljubusumen? In ali si slišal kaj je kdo kaj rekel?
Brezcomec: Mož jo je nekaj spraševal a nisem razumel v katerem jeziku okoli 23:25 sem pa slišal krik, mislil sem da prihaja iz televizije....
NOV dokaz!!!!

V kadi smo našli črn kratek las (v bistvu lasa (Lizin mož ima črne lase) nismo našli v kadi temveč na Lizi). TO JE DELO ZA FORENZIKE ZA MAJHNE STVARI (torej vi zaslišite ljudi ki mislite da so krive)
09. julij 2012
a lahko kako pomagam?
09. julij 2012
ja ker smo pravkar našli:

NOV dokaz!!!!
Našli smo čevlje številke 38.
09. julij 2012
bom jih pregledala v laboratoriju.
09. julij 2012
A lahko js še mau zaslišujem?
09. julij 2012
ja zaslišuj moža je nekdo že zaslišal
09. julij 2012
js bom kr še naprej ssoseda:3
09. julij 2012
mam še eno uprašanje. a lahko poleg soseda zaslišim tudi Seleno Vonik (prijateljico) ?
09. julij 2012
seveda
09. julij 2012
a lahko prosim še mal intervjujev nalimaš?
11. julij 2012
oz. zaslišaaanj:3
11. julij 2012
a lahko kr ti nalimaš jih tako kot sem jaZ prejšna dva
11. julij 2012
ja samo js bi rada vidla kaj so druge spraševale da bi mela mau več dokazov
11. julij 2012
jst mojga ne morm prekopirat -.-'' nwm zkw
11. julij 2012
Kdai pa jst (tožilka) pridm na vrsto? x
11. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani