Forum
HOJJ...

Sem Melani in to bo moja prva zgodba, ki jo bom napisala..

Zgodba se bo šla o punci Ever, ki so ji umrli starši v prometni nesreči. Ta prometna nesreča je ostala kot skrivnost, saj noben ni moral ugotoviti kaj se je pravzaprav zgodilo... Prometne nesreče je bila udeležena tudi Ever, a se vzroka nesreče ni spomnila.. To doživetje se je v njej zapisalo kot črna luknja, ki je prevelika, da bi prepoznala povzročitelja, ki je kriv za smrt njenih staršev..Prometna nesreča je imela tudi posledice, saj je bila po nesreči 2 meseca v komi, nato pa se je začela videvati z mrtvimi med drugim tudi z družino.. mrtvi se niso smeli prikazovati živim, ampak, da se lahko vrnejo v nebesa morajo razrešit primer.. Vidi jih lahko samo Ever kateri tudi svetujejo..Punca bo ravno začela obiskovat tretji letnik splošne gimnazije.. Na tej gimnaziji pa že prvi dan sreča svojega bivšega fanta Keitha, s katerim se je razšla konec prvega letnika, saj je moral oditi v center v katerem bi mu naj pomagali, zaradi popivanja, nadlegovanja in spolne zlorabe Ever, ki je to prijavila policiji.. Ever večinoma krat sanja Keithovo maševanje...Keith je eno leto starejši od Ever in jo zaradi prijave na policijo zelo sovraži.. Želi se ji tudi maščevati..Ever pa si v drugem letniku najde novega fanta Adrijana,ki se je prepisal iz druge šole..On ji pomaga ostati pri zdravi pameti, da se ne bi rezala.. Za iskanje dokazov ji pomagajo tudi njen bestek Trey, njegova punca Sydney in bestika Irina, ki ju pozna že od smrti svojih staršev.. Ko se začne spominjati dneva nesreče, se zaplete še v več skrivnosti in se poda v največjo nevarnost v svojem življenju, v kateri se znajdeta tudi bestek od Adrijana, ki mu je ime Lee in njegova punca Jill..

Slike od: Ever, Treya, Adrijana, Keitha, Leeja, Sydney, Jill in Irine bom objavila potem..

To zgodbo bom pisala večinoma med vikendom, včasih pa tudi med tednom..

Nadaljevanje si bom zmišljevala sproti tako, da bom vesela, če mi boste na zs (zasebno sporočilo) napisale kakšno idejo za nadaljevanje...

za nadaljevanje prosim 5 nextov
01. april 2016
u186827
u186827
Next
01. april 2016
Next
01. april 2016
Next. Začetek je zanimiv
01. april 2016
Next
01. april 2016
Next...pa jas bi tuuddii
01. april 2016
Hwala za nexte...

1.

On... Gdo je sploh On??? Zakaj vedno On??? Zdi se mi znan čeprav vem, da ga skoraj zagotovo ne poznam...Bil je tam, ko se je začela vsa ta mora...
V daljavi sem zagledala majhno luč.. Vedno hitreje se je približevala in za trenutek se mi je zazdelo, da se pelje naravnost priti nam.. Nisem se obotavljala in še v istem hipu skočila skozi vrata.. Zaslišala sem glasen pok in za nekaj sekund padla v nezavest.. Ko sem se prebudila sem zagledala goreč avto razbit ob drevesu... V daljavi sem zagledala tovornjak, ki se je vedno bolj oddaljeval...ozrla sem se v drugo smer in tam sem ga zagledala... Stal je za drevesom.. Nekaj časa sem ga nepremično opazovala in po licih so mi začele teči solze.. Skoraj sem že obupala vendar nekaj v meni mi je pravilo, da moram ostati trdna... Obrisala sem si solzo v rokav in ga ponovno pogledala.. Šele tedaj sem opazila da mi nekaj pravi.. Zaradi poka mi je še vedno šumelo v glavi, zato ga nisem slišala... K sreči sem bila dovolj blizu in sem lahko iz njegovih usnic razbrala besedo: "TEČI"... Ne vem zakaj vendar sem se še v istem hipu pobrala in začela teči.. Nisem se ozirala na moje poškodbe, čeprav sem čutila, da mi lije kri.. Hotela sem zbežati čim dlje v gozd ampak mi ni uspelo.. Zgrudila sem se na tla in oči mi je prekrila tema.. Trdna tema...

Zaslišala sem zvek.. Nadležno brnenje me je prebudilo... To je bil zvok moje budilke.. Spomnila sem se da je danes 1. dan mojega tretjega letnika... Zelo sem se ga že veselila, saj bom spet videla Adrijana.. Pozabila sem na mojo nočno moro in sem veselo odskakljala v kopalnico.. Po 15-ih minutah, ko sem prišla iz kopalnice sem zaslišala znan smeh.. Ko sem vstopila v kuhinjo sem zagledala Treya in Irino kako se obmetavata z hrano.. Z veseljem sem se jima pridružila in kmalo smo bili zelooo umazani... Hitro sem se preoblekla saj je bil že skrajni čas da odidem v šolo... Pograbila sem narbtnik in odšla po ulici.. Mrzel veter me je zmrazil do kosti in šumeči listi, ki so odpadali iz dreves so me spominjali na moje sanje in med tem, ko sem takole razmišljala o svoji nesreči se mi ne zazdelo, da mi nekdo sledi.. Postalo me je strah.. Obrnila sem se vendar tam ni bilo nikogar.. Nadaljevala sem pot vendar občutek ni izginil.. Znova sem se obrnila in takrat sem jo zagledala......

Tako kot ta del bom nadaljevanje pisala z mojo frendico #kawaiisparkle...

Za nadaljevanje prosim 7 nextov+mnenje in tudi ideje so zelo zaželene
02. april 2016
Next
02. april 2016
Ful dobro....mislim ddd itak da je carsko ce sma midve to napisali...haha sej ne...
Next za naju!
02. april 2016
u186827
u186827
Next
02. april 2016
Next
02. april 2016
Se dva nexta pliss
03. april 2016
u207907
u207907
Next
Meni je zlo dobro sploh zato ker si to vpletla s tem da se ji prikazujejo mrtvi...
Mislim da bo zlooo dobra zgodbica
03. april 2016
Hwala Nadikaa❤
03. april 2016
neext
04. april 2016
u208825
u208825
Next Next Next zelooo dobra zgodbica
05. april 2016
Thx rebeka1
05. april 2016
Ma gdo kako idejo??? Da bi mby kaj popestrila izboljšala???
05. april 2016
u208825
u208825
jaz zaenkrat nč
06. april 2016
Koga mislite da bo videla?
06. april 2016
u207907
u207907
Nwm...
Zato pa Next!!
06. april 2016
Next ob 22.45
06. april 2016
2.
Omg... Za mano je stala moja mrtva sestra Arizona.. Ko je umrla je bila stara 11let in bila je bolj rock oseba.. Na sebi je imela oblečena svoja najljubša oblačila.. Nisem mogla vrjeti da jo vidim... Nato pa je začela govoriti kar mi je vzelo sapo.. Najprej sem mislila, da mam privide ampak njen glas bi me prebudil iz največjih nočnih mor.. Posmehljivo je rekla: " Me vidiš?? Ja vidiš me.. Na obrazu ti piše.. In omg kako si bleda.." Komaj sem iz sebe spravila dve besedi: " Nisi mrtva?" ona pa se vedno z svojim norim humorjem rine vame:" Kaj misliš, da imaš privide?? Seveda sem mrtva.. In omg spomniš se me...." "Seveda kako bi lahko pozabila svojo the best seko ever.. Čeprav si edina, ki sem jo imela??" sem tiho dejala.. "Ever nimava časa.. Ob nasljednjem srečanju se bova lahko pogovorili kaj več, sedaj pa ti moram povedati bistvo.." Še vedno v šoku sem dejala: " Kaj je pomembnejšega od najinega pogovora o mrtvih??" Nato je Arizona postala čisto resna.. Tako še nikoli ni bila: "Glej nimam dosti časa.. Razrešiti moraš skrivnost naše prometne nesreče v kateri sem umrla jaz, mami, ati in Nick.. Pred tem ne moremo oditi na drugo stran.. Če ne rešiš skrivnksti bomo mi za vedno ostali in tavali po Zemlji.. Vem, da bi nam rada pomegala ampak s tem se boš spustila v največjo nevarnost svojega življenja.. Zaupaj samo Treyu, Sydney, Irini in Adrijanu.. Vsi drugi naj bodo za tebe tujci.. Vidite me lahko ravno vi 4 za druge sem zrak.. Srečevali se bova dokler ne razrešiš skrivnosti potem me več ne boš videla.. Razen na drugi strani seveda.." Spet se je začela smejati.. In postopoma je izginjala iz ust sem ji prebrala zadnje tri besede: "pazi nase, adijo".. Izginila je.. Jas pa sem zacela razmišljati kakk naj sploh zacnem.. Odločila sem se, da grem najprej do Irine in Treya.. Z Adrijanom se bom pogovorila kasneje... Obrnila sem se in stekla na avtobusno postajo ter komaj ujela zadnji avtobus..

Mnenja, teorije???
06. april 2016
u208825
u208825
Next carsko+ mogoče bodo res zašli v veliko nevarnost
07. april 2016
Next*-* zlo sobro res*--*
07. april 2016
Next
07. april 2016
u186827
u186827
Next
07. april 2016
Next mores dalje ....med vikendom lahko prijem pa skup napisema
07. april 2016
Thx za mnenja in nexte...

3.
Vozila sem se 5 min in ko sem vstopila v šolo sta me napadla Trey in Irina: " Kje si bila?" "Hmmm zadržala sem se.. Sta jo že videla?" sem ju potiho vprašala.. "Koga?" sta bila presenečena.. Torej še nista imela srečanja z Arizono.. "Eh pozabita.." sem hitro dodala: "vama doma povem..".. V tistem trenutku sta se nam pridružila še Adrijan in Sydney.. Začeli smo se pogovarjat o novima sošolcema, ki sta prišla iz druge šole.. "Res sta lepa.." je dejala Irina.. "Oni desni še posebaj" kar zasvetile so se ji oči.. Odločili smo se, da se začnemo družit z njima.. Stopimo do desnega učenca, ki je bil Irini zelooo všeč.. "Hoj!" ga pozdravi Irina.. "Hej.. Jaz sem Andy," reče novi sošolec.. "Jaz sem Irina in to je moj brat Trey, njegova punca Sydney, moja bestika in hkrati pol sestra Ever ter njen fant Adrijan.." začne bluzit Irina.. "Haj" ga pozdravimo naenkrat.. Nato pa se poleg Andya postavi še en fant.. Andy reče: " To je moj brat Ian" " Hoj" pozdravi Ian.. "Hejj" pozdravimo še mi in se še enkrat predstavimo.. Začeli smo se pogovarjati.. In naenkrat je bila ura 9.. Morali smo v razrede.. Jaz, Ian, Andy, Trey in Irina smo odšli v učilnico številka 13, medtem ko sta Adrijan in Sydney odšla v učilnico številka 8, saj smo bili sosošolci.. Pred razredom pa sem zastala.. Postala sem bleda in zacelo me je stiskat pri srcu.. Začela sem se bati, saj se je moja najhujša nočna mora izpolnila.. Na drugi strani hodnika je stal Keith in se pogovarjal z Adrijanovim bestekom Leejom in njegovo punco Jill.. Ko sem ga pogledala sem se spomnila nočnega kluba, v katerem sem se napila nato pa me je on spolno zlorabil.. Na mestu sem stala kot okamenela in se sploh nisem zavedala kje sem.. Naenkrat pa sta me dve roki povlekli v razred.. Za eno roko me je držal Trey, za drugo pa Ian.. Zgleda da je Trey zaupal Ianu in mu med mojim šokom povedal celo zgodbo mojega življenja.. Ian pa se je odločil, da bo pomagal.. Tako sem mu tudi jaz začela zaupati.. Čeprav sta bila Irina in Andy brez skrbi in sta v razredu zaljubljeno klepetala, sem se še jas naprej tresla in gledala v steno.. Trey in Ian pa sta sedla zraven mene in me zaskrbljeno opazovala, ter mi postavljala vprašanja, ki sem jih preslišala.. Nato me je iz sanjarjenja zbudil prijem Treyove roke in končno sem opazila kako sta zaskrbljena in da mi postavljata vprasanja...

u186827
Next
08. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg