Forum
Počasi vlečem žiletko v svojo roko...globoko...Spet ne čutim nič, a kri, ki je hitela iz mojih žil bi zapolnila na tisoče rek. Počasi sem z desno roko, v kateri sem prej držala žiletko, pograbila brisačo in si jo nadela na levo roko kjer je bila vsa moja bolečina. Nekaj časa sem še ležala na tleh, čutila nekakšno olajšanje...pred vsemi mukami...pred vsemi ljudmi.

Bi morala nadeljevati zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. januar 2015
next
02. januar 2015
a lahko še malo oglašuješ? pač res hvala, če boš.
02. januar 2015
mogoče ja
02. januar 2015
hvala
02. januar 2015
2 nexta rabim za nadeljevanje
02. januar 2015
nexxxxxtt
02. januar 2015
next
02. januar 2015
next
02. januar 2015
Ooooo hvala za nexte
No pa nadaljujem...

Nekaj časa sem potrebovala, da sem prišla k sebi. Vstala sem se, se pogledla v ogledalo, si obrisala solze, si popravila lase in si potegnila rokav dol. Slišala sem, da je mama odšla. Bilo je jutro jaz pa sem morala v šolo. Najraje bi nekam pobegnila in se nikoli več vrnila.
Ampak...morala sem, zato sem odšla v svojo sobo vzela torbo in odšla v kuhinjo. Videla sem, da mi je mama pripravila zajtrk. Vsedla sem se za mizo in počasi jedla toast, ki mi ga je pripravila mama. Počasi so se mi nabirale solze v očeh in prenehala jest. Odšla sem v kopalnico odprla pokrov straniščne školke, počasi pokleknila in se nagnila naprej. Dva prsta sem si porinila globoko v grlo in počakala, da bo hrana prišla v moja usta. Končno. Bruhala sem močno in zvijalo me je v želodcu, a vredno je. Vedno je vredno. Končala sem. Potegnila sem vodo in odšla do ogledala. Opazila sem razliko. Bila sem tanjša in višja. Sem rekla, da se splača. Umila sem si zobe in nadišavila kopalnico. Spet sem odšla do kuhinje in pograbila torbo, se obula, si nadela črno jakno in odšla do šole. Vedno hodim sama, ker moji prijatelji ne živijo blizu. Hodila sem po skoraj razpadlem pločniku in poslušala Iron Maiden. Bila sem zelo zatopljena v muziko ampak čutila sem, da se je nekdo dotaknil rame. Obrnila sem se in zmedena zagledala....

5 nextov za nadeljevanje.
02. januar 2015
u181346
u181346
neeeeeext+nova bralka
02. januar 2015
next(:
02. januar 2015
še 3 nexte
02. januar 2015
kaj je to?
02. januar 2015
neext
02. januar 2015
next
02. januar 2015

02. januar 2015
Zakaj pa takšne slike sem pošiljaš?
02. januar 2015
nwm tak pač
02. januar 2015
saj lahko ne?
02. januar 2015
ne, ni potrebno ker res ne rabim takšnih slik tu.
02. januar 2015
zakaj ne, če pa je taka tema
02. januar 2015
Kateri del od NE, ne razumeš? To je moja zgodba in ne dovolim takšnih slik tu ok.
02. januar 2015
zakaj?
02. januar 2015
Jaz bom tu objavlala slike in pisala tu ne TI.
02. januar 2015
še 1 next
02. januar 2015
ja sj nemislim nič pisat
02. januar 2015
neext
03. januar 2015
okej nextam haha...

Obrnila sem se in zmedena zagledala Maxa. To je fant...fant v katerega sem bila zaljubljena pred skoraj eno leto. Še vedno včasih pomislim kdaj na njega ampak on mi ne pomeni več nič. Presenečena sem bila, ko sem ga zagledala. Gledala sem kot, da je voda jaz pa sem otrok iz afrike. Nasmehnil se mi je in me objel. Sploh nevem zakaj, mislila sem, da me sploh nemara. Pravzapraj jaz ne maram njega. V šolo je hodil z mano in obadva sva bila tiho. Jaz sem še vedno imela slušalko v eni uhi in poslušala Iron Maiden. Opazila sem si, da si je neprestano grizel nohte in trgal obnohtno kožico. Ko sva hodila sem ga neprestano opazovala in opazila stvari, ki jih prej nisem. Imel je suhe ustnice, bledo kožo in prekrasne oči. Opazil je, da sem ga gledala. Hitro sem umaknila pogled v tla on pa je rekel: ˝Prečidovita si˝. Nasmehnila sem se in ga rahlo sunila v ramo.
Prišla sva do šole. Hotela sem ga vprašati kaj ima prvo uro on pa me je objel. Od kdaj se tako rad objema in zakaj objema mene?! Nič mi ni odgovoril, samo obrnil se je in odšel skozi vrata. Prvo uro sem imela športno. Odšla sem do omarice da bi si vzela športno opremo a tam me je čakal Max. Pojma nisem mela kaj počne, zato sem mu samo z nasmeškom rekla: ˝Idiot˝. Objel me je, me dvignil in nesel do garderobe. Udarila sem ga po rami in mu rekla, da sem pozabila športno opremo. Nasmehnil se je in stekel do moje omarice. Prinesel mi je črne pajkice in športni pulover. Z resnim glasom sem mu rekla: ˝Zakaj to počneš˝? Odvrne. ¨Veš, Sofia, posebna si˝. Čudno sem ga pogledla in se odšla preoblečt na stranišče. Prišla sem iz stranišča in pohitela do telovadnice. Imeli smo gimnastiko. Ugh nevem zakaj sploh potrebujemo gimnastiko saj ne bomo slavni atleti. Delali smo stojo, ko kar naenkrat začutim dotik na mojih nogah. Hitro sem se pobrala in zagledala Maxa. Vprašala sem ga kaj počne tu in on je odvrnil....

7 nextov za nadaljevanje
03. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg