Forum
Zgodbica bo govorila o treh fantih in treh puncah ki bodo skupaj v Črni ekipi, sicer vse naj bi se dogajalo pred in med 3. svetovno vojno
__________________________________________________________________________________
Ron je čisto navaden fant. Star je 17 let in živi v čisto običajni družini. Ima sestro Hally, ki pa ima 15 let. Živi v normalni hiši, njegovi starši niso ne prebogati in niti prerevni. On živi čisto normalno najstniško življenje.
Ron hodi v tretji letnik gimnazije. Čeprav je odličnjak vse punce letajo za njim. Do lani je imel punco po imenu Rose. Pustila ga je zaradi nekega čudaka ki se je preselil v njihovo mesto. Čeprav ga je pustila lani je še ni prebolel. Vsak dan jo je lahko gledal kako se je sprehajala po šolskem hodniku, zraven nje pa je hodil ta njen čudaški fant. Rose se zanj ni kaj dosti menila. On je bil zanjo kot lanski sneg…
Bil je še en brez vezen dan. Po končanem pouku je šel na trening. Treniral je nogomet. Po treningu pa takoj domov. Doma ga je čakalo neprijetno presenečenje…
Stopil je v hišo in zaklenil vrata za sabo. Torbo je vrgel v kot in šel v kuhinjo. Tam si je vzel škatlo s kosmiči, mleko in žlico. Šel je v dnevno sobo in se usedel v fotelj. Ugotovil je da je pozabil skodelico, zato si je kar nalil mleko v vrečko v kateri so bili kosmiči. Odprl si je še televizijo in jedel kosmiče. Tako je sedel nekaj časa potem pa je slika na televiziji začela prekinjati. Ugasnil jo je in še naprej jedel, potem pa ga je nekaj streslo zadaj v tilnik, in v trenutku je padel v nezavest. Tema je nastala v hiši in dva moška sta odnesla nezavestnega Rona ven. Pred hišo je stal avtomobil, eden je odprl zadnja vrata, drugi pa je posedel Rona na usnjen sedež ter ga pripel. Kmalu je avtomobil izginil za vogalom.

Krik sirene, ki je šel kar skozi ušesa je Rona spet spravil k zavesti. Poskušal je odpreti oči a ga je bela svetloba zaslepila. Potreboval je najmanj pet minut da je ugotovil da je zvezan in da je nekje kjer še ni bil. Pasovi so mu preprečili da bi kam šel ali pa da bi pobegnil. Razgledal se je po velikanskem belem prostoru. Prostor je bil v obliki cevi. Zagledal se je v beli zid dobre pet metrov proč od njega. Gledal ga je nekaj časa potem pa so se na drugi strani zidu začela kazati ovalna vrata. Kmalu so se posredi odprla in izza njih se je prikazal fant. Bil je v nezavesti vse dokler spet ni zatulila sirena. Tudi on je potreboval nekaj časa da se je privadil na belo svetlobo, potem pa je potreboval se nekaj časa da je ugotovil da je zvezan, končno je pogledal Rona in ga premeril z očmi. Čez čas se je spet oglasila sirena za njo pa se je slišal glas ženske ''Dober dan in lepo pozdravljeni. Nahajate se na med vesoljnem zrakoplovu. Bili ste izbrani za urjenje na planetu P587F3. Planet je velik le za 1/600 Zemlje. Pogoji za življenje so enaki Zemljinim. Na zrakoplovu vas je trenutno 42. 21 deklet starih od 15 do 19 let in 21 fantov starih prav tako od 15 do 19 let. Razdeljeni boste v sedem skupin po šest urjencev. Skupino bodo sestavljale tri dekleta in trije fantje. Več o urjenju boste izvedeli na planetu P587F3, zdaj pa vas bomo kar razdelili v skupine.'' Pasovi s katerimi so bili zvezani so se odprli in v trenutku izginili. Čudno je da nihče ni začel kričati ali pa poskušal pobegniti. Vsi so le lebdeli po prostoru. Spet se je oglasil ženski glas '' Še nekaj vas moram opozoriti! Povedala bom barvo skupine in imena tistih ki jo sestavljajo. Sredi sobe se bo pokazala velika kapsula. Vsi člani ekipe morate v to kapsulo!'' se je zadrla ženska in se odkašljala. ''No pa začnimo… Rumena ekipa! Ed Wade!'' črno las fant se je počasi lebdel proti rumeni kapsuli sredi sobe. Ko pa se je dotaknil kapsule ga je ta sama od sebe povlekla vase. Fant je stal na tleh, očitno tam ni bilo brez težja. ''Leo Davidson!'' se je spet oglasila ženska po zvočniku. Tudi on ko se je dotaknil kapsule ga je ta avtomatično posrkala vase. Ženska je po mikrofonu zavpila še ime enega fanta in treh punc. Ko so bili v kapsuli že vsi urjenci se je kapsula začela dvigovat potem pa izginila skozi strop. Ženska je zaploskala ter zavpila ''Oranžna ekipa!'' povedala je treh fantov in treh punc. Enako se je zgodilo kot s prejšnjimi. Nato sta sledili še rdeča in zelena ekipa, potem pa se je ženska zelo zadrla ''no ostanejo nam še modra, črna in bela ekipa… No pa naj bo zdaj črna ekipa! Ron Terry!'' Rona je kar zmrazilo. Počasi se je približeval kapsuli. Komaj se je je dotaknil z kazalcem že ga je ta posrkala vase. Spet je lahko začutil noge. '' Felix Stephens in Adam Jackson!'' dva fanta sta se približala kapsuli in kmalu sta bila tudi v njej. ''Emma Anderson! Annabel Wells! Thalia Allen!'' tri približno enako stara dekleta so prišle v kapsulo. Ravno ko je zadnja stopila na tla se je kapsula začela premikati. Od zunaj je kapsula delovala dosti manjša kot pa je v resnici bila. Vseh šest je komaj verjelo kako lepo je vesolje. Povsod so bile zvezde, šli so tudi mimo dveh čisto neznanih planetov. V kapsuli je vladala tišina dokler se spet ni oglasil tisti zoprn glas ženske ''upam da uživate! V tej kapsuli boste preživeli točno 25 ur. Najprej boste dobili vsak svojo škatlo. V škatli bodo hlače kratka majica, dolga majica, jakna, kapa, nogavice, čevlji, nahrbtnik in najpomembnejše obesek ki bo predstavljal vašo ekipo. Obeska se mora dotakniti najprej njegov lastnik! Naprej boste dobili še hrano in različne stvari. Uživajte!'' končno je ženska utihnila. Kmalu so se sredi kapsule prikazalo šest škatel. Na vsaki je bilo napisano ime. Ron je poiskal svojo ter prijel obesek ki je bil čisto na vrhu. Obesek je bil oblikovan v krog, sredi kroga je bilo moder kamen ki je bil podoben očesu, okoli pa se je vil zmaj. Nadel si ga je okrog vratu ter pobral še ostale stvari.
Kratka majica

Hlače
za fante

za punce

Čevlji

Obesek

10. februar 2013
Ron

Felix

Adam

Emma

Annabel

Roxy

kaj se vam zdi?
10. februar 2013
super je pa next
11. februar 2013
zadnja slika sm se zmotla ime... tisto je Thalia
11. februar 2013
NEXT!!!! to je carsko
11. februar 2013
next !
13. februar 2013
u36719
u36719
next
13. februar 2013
ČRNA EKIPA (2 del)
Annabel je vzdihnila ''Zakaj so prav nas vzeli? Jaz sem bila zunaj v gozdu pa sta me dva človeka stresla z neko stvarjo zadaj v tilnik in me prinesla sem.'' Slekla si je svoj pulover in si oblekla kratko majico. ''Ne vem zakaj so nas vzeli… Ampak jaz sem brala knjigo ko me je streslo in sem se onesvestila.'' Je rekla Thalia. Še Adam je hotel nekaj reči a ga je prehitela ženska po mikrofonu. ''Upam da ste se že oblekli v oblačila s škatle. Če pa niste še prijeli svojega obeska v roko ga dajte takoj!'' Emma in Felix sta začela brskati po škatli in iskati obesek. Emma ga je našla pred Felixom in si ga dala okrog vratu, potem pa ga je še prijela v pest. Felix je naredil isto, ko pa ga je spustil pa je ženska rekla ''dobro… Vidim da ste vsi prejeli obeske. Zdaj se prosim še preoblecite potem pa boste dobili kosilo. Lep pozdrav!'' končno je ženska utihnila in vseh šest se je začelo preoblačiti. Ko so se preoblekli in preobuli so svoje stvari zložili v škatlo in se posedli po tleh v krog. Pogovor je začel Felix. ''Koliko ste stari?'' ''Jaz sem 18.'' Je rekel Adam. ''Jaz sem 16.'' Je rekla Annabel. ''17.'' Je rekel Ron. ''Jaz sem stara 17 let.'' Se je oglasila Thalia. ''Jaz pa sem 16, kot Annabel. ''No jaz sem 19.'' Je rekel Felix in se nasmehnil. To je bil prvi nasmeh odkar so se zbudili na zrakoplovu. ''Kje pa ste bili vi ko sta vas odnesla tista moška?'' Annabel je vprašujoče pogledala vsakega po vrsti. ''Jaz sem bil v gorah…'' je rekel Adam in malo nakremžil obraz. ''Mene sta tista moška vzela ko sem spal!'' je rekel Felix in se spet nasmehnil. Tokrat se je nasmehnila tudi Emma ''Jaz sem plavala v morju…'' Emma se je spet nasmehnila… ''Kaj pa ti?'' je vprašala Annabel Rona, ki je gledal v tla in je bil čisto odsoten. ''Am… Kaj?'' je vprašal in pogledal Annabel. ''Kje si bil ti ko sta te vzela tista moška?'' je ponovila Annabel. ''O… Jaz sem bil doma pred televizijo… Nekaj sem razmišljal… A se vam ne zdi čudno da ni nihče zagnal kakšne panike ko smo se prebudili v zrakoplovu in zakaj zdaj ni nobenega strah, da smo tukaj?'' je rekel Ron in pogledal čisto vsakega. Vsi so se malo zamislili in bili tiho. Annabel je tačas prijela obesek v roke in ga gledala. ''Kaj če smo taki zaradi tega?'' vsi so jo pogledali ampak ona je še vedno gledala v obesek. ''Tale obesek ni deluje malo čuden… Mislim dva draga kamna sta na njem in zmaj je iz zlata.'' Vsi so prijeli svoje obeske v roke in jih gledali. ''Tale manjši kamen je modri diamant…'' je rekel Adam in naredil krajšo pavzo kmalu pa spet nadaljeval ''kamen na sredini pa je oko črnega zmaja..'' Emma je spustila obesek na tla in panično vstala. ''To je oko od živega bitja?!'' je vprašala ter se zazrla v Adama. ''Ne… Črni zmaji so neke vrste školjke… Te so zelo redke, ker so jih v srednjem veku Grki veliko uničili, zaradi njihovih biserov… Tej biseri so le v treh barvah in sicer v modri tega imamo mi, v zeleni in v rdeči. Vsi tej biseri so podobni očesom zmajev, od tukaj ime.'' Je razložil Adam in se nasmehnil. ''A imajo kakšno moč?'' Je smeje vprašal Felix. ''Ne vem. Ampak po moje nismo mir ni zaradi obeskov. Nekaj so nam morali dati v kri da smo sproščeni.'' Je rekel Adam ter se popraskal po tilniku. Nastala je tišina. ''No upam da nas ne bodo mučili ali kaj takega, če so nas že ugrabili…'' je rekla Thalia in vstala. Šla je k svoji škatli in jo odprla. Ven je pobrala črn trak in si zvezala lase v čop, potem pa se je naslonila na steno kapsule in gledala ven. Nekaj časa je tako stala in gledala, potem pa se je z o obeskom ponesreči dotaknila steklene stene kapsule. Steklo ki je obdajalo črn krog na tleh (stena) se je najprej o barvala belo potem pa so se na njej pokazali zapiski. Vsi so vstali in se pomaknili do Thalie ki je strmela v zapise. ''Neka pravila so…'' je po tiho rekel Ron. ''Ja pravila igre za katero so nas ugrabili!'' je skoraj zakričal Felix. Vsi so ga pogledali. ''Poglejte!'' je rekla Emma in pokazala na pravokotnik na katerem je pisalo igre P587F2. Annabel je stegnila roko ter se dotaknila dela stene kjer je bil ta video. Nič se ni zgodilo. ''Počakaj poskusi s tem.'' Je rekel Adam in si snel obesek ter ga prislonil na sliko videa. Video se je odprl in se začel predvajati. Vsi so z zanimanjem gledali. Najprej se je pokazala ženska z mikrofonom v roki, nekaj je začela govoriti a niso razumeli kaj, saj zvoka ni bilo. Adam se je začel razgledovati po kapsuli in iskal kakšen gumb za zvok. Našel ga je na drugi strani kapsule in ga z obeskom pritisnil. Zvok je v trenutku zajel sobo in slika videa se je zvečala. Vsi so se usedli na tla in gledali video. ''Dobrodošli na 99 urjenju mladih. To leto se bodo ekipe potegovale za svojo vrnitev nazaj na svoj matični planet.'' Ženska na videu je bila mlada in lepa a njen glas je bil hripav in grozno strašljiv. Naprej je pokazalo skupino ki…
Kapsula:
Slike nism našla jo bom pa opisala kapsula naj bi bila v obliki valja. Tala so črna, stena je steklena in se vidi ven, strop pa je pravtako črn, v katerem so najhne lučke, da dajejo svetlobo.

Ženska na videu:

NEXT?
13. februar 2013
next
14. februar 2013
NEXT!
14. februar 2013
u120570
u120570
next
14. februar 2013
u84755
u84755
nextt
15. februar 2013
next
15. februar 2013
u123022
u123022
Nekst!
15. februar 2013
Črna ekipa (3. Del)

Na ekranu se je pojavila ena od ekip. Predvidevali so da je bila tisto zelena ekipa, saj so imeli pod črnimi neprebojnimi jopiči zelene majice. Hodili so po zelo zaraščenem gozdu, okoli njih ni bilo ničesar drugega kot zeleno rastje in visoka drevesa. Ekipa je hodila v vrsti, vodil jo je visok temnopolt fant, zadnja pa je bila drobna rdečelaska. Kamera jo je kar nekaj časa spremljala.
Nihče v kapsuli ni vedel kaj naj pričakuje. Annabel se je naslonila na stekleno steno kapsule in prekrižala noge, zraven nje se je usedel še Ron, spogledala sta se in takoj za tem sta spet namenila pozornost ekranu.
Kamera na ekranu se je oddaljila od skupine in se osredotočila na eno od debel dreves. Kmalu je izza debla prišel visok svetlo las fant, spadal je v rdečo ekipo. Počasi je šel za ekipo. Ko je bil dobra dva metra za rdečelasko je vrgel kamen v grmičevje. Rdečelaska se je ustavila in poslušala, svetlo las fant pa jo je zgrabil in ji nameril pištolo v glavo.
Vsi so bili prepričani da jo bo ubil, Emma si je celo prekrila oči z dlanmi.
''Dajte svoje…!'' se je zadrl fant, potem pa je dvakrat počilo.
Vsi so skoraj zakričali!
Kamera se je za trenutek preusmerila v tla.
''Ubil jo je…'' je v tistem trenutku po tiho rekel Felix.
Kamera se je spet obrnila proti zeleni ekipi in fantu. Rdečelaska in svetlo las fant sta ležala na tleh. Oba sta bila mrtva. Zelena ekipa je začela teči po nazaj in streljala. Kmalu je padla na tla temnopolta punca. Tudi ona je bila mrtva. Kamera ni nehala snemati zelene ekipe, sploh ni pokazala na koga streljajo, dokler ni mimo pritekel srednje velik črnolas fant. Pod neprebojnim jopičem je imel rdečo kratko majico, za njim sta pritekli še dve rjavolasi dekleti in na golo obrit fant. Stekli so za zeleno ekipo.
Mislili so da bo kamera še kaj pokazala a ni. ''To je naša usoda…'' je komaj slišno izgovorila Thalia. ''Ja najbrž res… Ampak kaj je tisti fant hotel od njih?'' se je začudila Annabel in vstala. Stopila je k delu stene kjer se je prej predvajal film in se je z obeskom dotaknila. Spet se je pokazal tisti video. Prevrtela ga je nazaj do dela kjer je svetlolas fant držal rdečelasko. Vstavila je video in gledala kje je kakšna stvar ki jo je hotel fant. ''Nič takega ne vidim kar bi on hotel…'' je rekla ter se odmaknila v sredino kapsule. ''Jaz pa mislim da vem kaj je fant hotel!'' je z malo navdušenja rekel Adam. ''Poglejte obeska ki ju imata okoli vratu. Različna sta!'' vsi so prijeli svoje obeske v roko in si jih ogledovali. ''Annabel daj mi svoj obesek!'' ji je ukazal. Dala mu je obesek in se postavila zraven njega. ''Če stisnem njen obesek v dlani lahko vidim vse njene podatke! Annabel Wells, 16 let, 55kg, 1'70m, New York, rjavi do ramen skodrani lasje, zelenomodre oči, pa še tvoja slika je tukaj!'' Annabel je prosila Rona za obesek. Stisnila ga je v presti in se nasmehnila in rekla ''Ron Terry, 17 let, 79kg, 1'83m, Los Angeles, kratki temno rjavi lasje, modre oči pa še tvoja slika! Zakon! Ampak kaj mu bi pomagal tale obesek. Kaj bi ga to brigalo koliko je težka…'' Adam ji je vrnil obesek. V isti roki je držala svoj obesek in Ronov obesek. Delček kjer sta se obeska stikala se je začel svetiti. Odvrgla ju je na tla, ker se je ustrašila, ampak čeprav sta se obeska le dotikala nista ob padcu šla na razen. ''Kaj se dogaja?'' se je začudila in pogledala Adama. ''ne vem niti sanja se mi ne.'' Približal se je obeskoma in se ju dotaknil… nič se ni zgodilo. Vzel je še svoj obesek in ga približal drugima dvema. Obeski so se prijeli in zažareli. ''Dajte še vi sem obeske!'' je rekel in pogledal Felixa, Thalio in Emmo. Dali so mu obeske on pa jih je položil zraven ostalih treh. Takoj so se prijeli in zažareli. Nekaj časa so žareli le kjer so se stikali potem pa so zažareli celi! Usi so se odmaknili in samo gledali. Ko so obeski nehali žaret so se začeli premikati. ''Glejte! Tole je črka S!'' se je zadrla Emma. Ko je to izgovorila so se obeski spet premaknili. ''Tole pa je M'' je rekel Felix. ''R'' je po tiho rekla Annabel. ''T'' je izgovoril Ron še preden so se obeski poravnali. S-M-R-T. Smrt beseda ki te prestraši še preden se tega zaveš. ''Kaj bi to lahko pomenilo?'' je boječe vprašala Emma. ''Jaz vem… in verjemite ne piše se nam dobro…'' je po tiho rekel Ron…

NEXT?
05. marec 2013
u120570
u120570
next
05. marec 2013
NEXT!
06. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg