Forum
a napišem zgodbo???
21. avgust 2010
Jaaaaaa.!
22. avgust 2010
še kdo??
23. avgust 2010
u26683
u26683
ja
23. avgust 2010
u26683
u26683
ja
jaja
jajaja
jajajaja
jajajajaja
jajajajajaja
jajajajajajaja
jajajajajajajaja
jajajajajajajajaja
jajajajajajajajajaja
jajajajajajajajajajaja
jajajajajajajajajajajaja
23. avgust 2010
ok
23. avgust 2010
Nova doolgočasna knjiga sem pomislila.,,Viktoriaaaa!''se je oglasila mama,,Kosilo je,in upam da ne bereš eno svojih oslarji in se raje posvetiš kakšni knjigi ki v tej vasi ni prpovedana.!''Živela sem v vasi ki je bila zeli vraževerna in zato je bilo samo prebrati knjigo ki ni vsebovala boga ali Jezusa greh.
23. avgust 2010
dalje pišem poznej upam da vam je všeč
23. avgust 2010
uupam da mi oče ne bo spet pridigal o mojih knjiga z vampirji,ker mi to po kosilu vedno razlaga.Ati jaz grem brat eno izmed TVOJIH njig.sem Dobro očitno si se sprijaznila da tvoje predrage knjie lažejo.Ja.sem zdolgočaseno odgvorila.šla sem v mojo sobo in poklicala mojo BFF Vanesso.{vi-jaz,va-ona}pogovor:
vi hej.
va helow,kako kaj?
vi super pa ti?
va bolš nebi moglo bit.ej a ti prideš ze pol v knjižnico?
vi itak.a ti si že prebrala knjigo o tistem diamantu ki naj bi bil v črnem gozdu?
va ja ful dobra knjiga morš jo prebrat!
vi zato pa pridem v knjžnico!
va je bil nek zemljevid in si ga bom pridržala,tako lai tako nihče ne bere teh knji več že stoletja!
vi greva mu slediti!
va ti pa tvoje nore ideje!morem it
vi čav
va bay bay
23. avgust 2010
a pišem dalje???
23. avgust 2010
http://www.smrklja.si/node/43794?page=1
viktoria
23. avgust 2010
tista blont
23. avgust 2010
http://www.worldnew.info/rachelle-lefevre-victoria-defends/

vanessa
23. avgust 2010
komentrite
23. avgust 2010
cool
Koga si vzela kot Vanesso
24. avgust 2010
hvala
24. avgust 2010
nnnnnnneeexxxtttttttttt
24. avgust 2010
ja next!!
24. avgust 2010
'še en kmetar pa nadaljujem
25. avgust 2010
next
next next
next next next
next next next next
next next next next next
next next next next next next
28. avgust 2010
takoj ko sem odložila telefon sem začela iskati knjigo z naslovom Beli diamant.Iskala sem jo okoli eno uro našla pa sem jo pod posteljo.očetu sem povedala da grem v knjižnjico ter se odpravila.čez 20min sem bila tam,pravtako vanessa.stopile sva v knjižnjico ter vrnile knjige.kot vedno sva šle v popolnoma zadnji del knjižnjicenekateri so ga poimenovali prašnik saj so bile knjige tam zaprašene.jaz sem malce hodila in se spotaknila,padla sem in se zaletela v nekakšno stojalo na katerem je bila najdebelejša knjiga vseh časov z naslovom Legende o mračnih bitjih in stvareh. vzela sem jo v oke in spihala prah z nje,ter jo začela listati.obrnila sem jo da bi videla pglavja in tako sem začela iskati kakšne legonde o že znnih stvareh.vse strani sem na hitrco preletela tako kot to,toda nekako se mi je zdelo da sem zasledilapoglvje očrnem gozdu{nikoli nisem razumela zakaj se tako imenuje}zanimivo mi je bilo zato ker je v bližini naše vasi god z tem imenom.vzela sem knjigo in si jo izposodila prav tako kot knjigo o diamantu v črnem gozdu.kajti hotela sem vedeti kakšna legenda naj bi krožila o črnem gozdu...
28. avgust 2010
komenterite!
29. avgust 2010
dejte no
06. september 2010
pol bo bol zanimivo sej se vsakaknjigaga,zgodba začne dolgočasno
22. september 2010
u19580
u19580
next plz
22. september 2010
Prišla sem domov in se zaklenila v mojo sobo.Odprla sem knjigo in jo začela listati,našla sem zanimive legende o vseh mogočih stvareh in končno sem našla stran z velikim naslivom''MRAČNA LEGENDA O ČRNEM GOZDU''zelo me je zanimalo zakaj ''mračna''zato sem začelabrati:''Legenda pravi da naj bi obstajal Črni diamant ki bi v sebi skrival vso mračno moč.Ta diamant naj bi se skrival v Črnem gozdu.Zato pravijo da je gozd zaklet in da naj bi v njem prebivala vsa mogoča mistična bitja.Stražila pa naj bi ga najmogočnejša čarovnica v vsem ''Mračnem kraljestvu'' nekateri pravijo da se ob dotiku spremenil v tisto kar si želiš ali v tisto česar se bojiš odvisno od tvoje sreče.,,
23. september 2010
dejte komentirte no
24. september 2010
vem da ni zanimivo samo plis komentirite
25. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg