Forum
u97971
u97971
žινנσ,
ηαριѕαℓα вσм zgσ∂вιcσ, кι ηє вσ яєѕηιčηα. υραм, ∂α ναм вσ νšєč ιη ∂α נσ вσѕтє вяαℓι.
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~
Z dežnikom v roki sem se sprehajala po Londonu. Ahh...kako čudovito mesto. Sprijaznila sem se, da smo se pred nekaj urami preselili sem.
Moje ime je Minnie.

Stara sem 18 let in pred nekaj urami smo se sem preselili iz Pariza. Tam sem imela kar nekaj prijateljic, ki so me kasneje izdale...no, hočem reči, da niso bile prave prijateljice.Pustimo zdaj to.
Medtem ko sem se sprehajala, mi je naenkrat iz rok padel dežnik. Hotela sem ga pobrati iz tal, pa je ga pobral nek čudovit fant s temnimi lasmi. "Hvala." rečem, ko mi da dežnik v roke. "Ni za kaj." je rekel in se mi nasmehnil. Ahh, kako ima čudovit nasmeh!
"Kako ti je ime?" me vpraša. "Minnie. Pa tebi?" "Kako lepo ime imaš! Jaz sem Zayn."

Rahlo sem zardela in upala, da tega ne bo opazil. "Hvala. Ti imaš tudi lepo ime." "Hvala." "Pred nekaj urami sem se s starši sem preselila iz Pariza." mu rečem. "To je čudovito mesto. Če želiš ti lahko razkažem London." je rekel. "Prav." Pokazal mi je znamenitosti Londona in bila sem navdušena. Šla sva na London Eye. Od tam sem videla celo mesto. Potem ga je zajela gruča deklet. Nisem vedela zakaj, zato sem ga to tudi vprašala. Njegov odgovor se je glasil: "Če še ne veš imam glasbeno skupino One Direction. Zelo smo slavni." "Kul!"
Nato sva šla še v muzej lutk slavnih oseb, Big Ben...Na koncu me je peljal v najboljšo slaščičarno v Londonu. Povedal mi je, da je star 19 let. "Potem si eno leto starejši od mene. Kdaj si rojen?" "12. januarja. Ti?" "18. marca. Na katero šolo hodiš?" ga vprašam. "London High School. No, pa na katero si se vpisala ti?" "Tudi!"
Nekaj časa sva se še pogovarjala ter si izmenjala telefonski številki, nato pa sva šla.
30. oktober 2012
u90468
u90468
fajni začetek
nexxt
jst sem tut začela pisat zgodbico če bi brala
http://www.igre123.com/forum/tema/why-one-direction/44183/
30. oktober 2012
u101882
u101882
Neext
30. oktober 2012
u109822
u109822
Next
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
Neeeeeeeeext
30. oktober 2012
u97971
u97971
тσ ηα∂αℓנєναηנє ρσѕνєčαм νѕєм ρяνιм вяαℓcєм.
Ko sem prišla domov, sem pozdravila mami. "Živjo, mami. Kje pa je oči?" "Moral je v službo."
"Aha...kaj je za kosilo?" radovedno vprašam. "Špageti z omako." reče mami. Nasmehnila sem se in začeli sva jesti kosilo. Čez nekaj časa je domov prišel še oči. Malo smo se pogovarjali. "Jutri pa je tvoj prvi dan šole v Londonu." je rekel oči. "Ja. Joj! Še zvezke za pouk moram dati v torbo!" rečem in hitro odkorakam po stopnicah gor - v mojo novo sobo. Hitro sem dala vse zvezke v torbo. Dan je hitro minil in že je bilo tu jutro. Zjutraj me je zbudila budilka. Hotela sem jo butniti ob steno, a sem si premislila in sem nekaj zamomljala. Pogledala sem skozi okno in čudno; v Londonu je bilo sončno. Iz omare z oblačili sem izbrala bež majico in kratke hlače iz Jeansa.

Nato sem odšla v kopalnico, kjer sem umila zobe, se naličila in si počesala lase. Ko sem to vse naredila sem šla še v svojo sobo po rjavo torbico, v kateri so bili vsi zvezki in z njo odšla v jedilnico, kjer sta starša pila kavo in jedla zajtrk. Pridružila sem se jima pri zajtrku. Kmalu zatem pa sem odšla v šolo z Angleškim avtobusom. Ko sem prišla pred to srednjo šolo, sem videla gručo učencev. Uspelo se mi je prebiti skozi to gručo. Vedela sem, da je naša razredničarka profesorica matematike. Dolgo sem iskala to učilnico. Po hodnikih sem videla veliko učencev in upala, da bom kje našla Zayna in da mi bo on povedal, kje je ta učilnica. Na srečo sem ga našla. "Živjo, Minnie." "Zayn. Mi lahko prosim poveš, kje je učilnica matematike?" ga vprašam. "Seveda. Pridi." je rekel in prišla sva do učilnice matematike. "Zayn, hvala." mu rečem. "Ni za kaj." je rekel in odšel, saj je videl, da že trkam na vrata. Ko sem vstopila v učilnico sem pozdravila, nato pa je profesorica rekla: "Učenci, to je vaša nova sošolka."
Vsi so dobesedno "buljili" vame, jaz pa sem se le prisiljeno nasmehnila in gledala kje je kakšen prost stol. "Če želiš se lahko usedeš sem, saj je tu prost stol." je rekla neka punca iz zadnje klopi.

Usedla sem se za tisti stol in se ji zahvalila. "Sem Bella Jones." "Jaz sem
Minnie Thompson." sem se ji predstavila.
31. oktober 2012
u109822
u109822
Next.!
31. oktober 2012
u65741
u65741
next!
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
u101882
u101882
Neext
31. oktober 2012
u97971
u97971
Nasmehnila se je, nato pa se je ura začela - profesorica je razlagala dolgočasno snov. Med uro sem videla dve črnolasi. Po njunih pogledih sklepam, da sta me opravljali. Čez 35 minut je profesorico prekinil šolski zvonec. Vstala sem in odšla iz učilnice. Šla sem k šolskim omaricam. Odprla sem svojo omarico in v njo zložila zvezke, učbenike... Potem pa je do mene prišla ena izmed tistih blondink in začela: "Hej, ti Minnie, ali karkoli že si. Sem ti povedala, da bež majico, rjavo torbico in kratke hlače oblečejo samo zgube?"
"Ha, kaj res? Mislim, da si se spravila na napačno." rečem tisti Sheili (črnolasa). Hitro je odšla, jaz pa sem ji samo še "pomahala" in rekla: "Bye, bye." res ne prenašam takšnih ljudi. "Tole si ji pa odlično povedala." reče znan glas za mano. Obrnila sem se in za mano je stal Zayn. "Si vse slišal?" "Ne, slišal sem samo tisto kar si ji ti rekla." je rekel nato sem mu povedala kaj je bilo. Nato pa je šla mimo Bella. Zayn in Bella sta mi razkazala šolo. Nato pa je zvonilo. Poslovili sva se od Zayna in z Bello sva odšli v učilnico zgodovine.
вσѕтα мιηηιє ιη вєℓℓα ρσѕтαℓι ηαנвσℓנšι ρяιנαтєℓנιcι؟
V tej učilnici se sploh še nismo vsi usedli za stole, ko je profesorica že začela: "In tako..." Mislila sem, da bo tukaj zgodovina zanimiv predmet, tako kot je bila v Franciji, a sem se zmotila. Po zgodovini so sledili še: biologija, dve uri geografije, glasba in angleščina. Za tem pa smo šli domov. Ko sem prišla domov, staršev še ni bilo doma.
Jaz pa sem napisala domačo nalogo. Ko sem jo napisala sem šla za računalnik in kmalu zatem na telefonu prejela sporočilo od Zayna.

"Hej, Minnie. Greva danes v kino ob 18.00? Zayn." se je glasil njegovo sporočilo.
"Živjo, Zayn. Seveda greva lahko v kino. Minnie."
01. november 2012
next
01. november 2012
u101882
u101882
Neext
01. november 2012
MEXT ( NOVA BRALKA) <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3< 3 <3< 3
01. november 2012
next!!!
01. november 2012
u97971
u97971
Sem še odpisala, nato pa se nasmehnila. Čez nekaj časa sta domov prišla starša in šla sem malo za računalnik. Hmmm...ura bo 18.00 šele čez 5 ur...Pravzaprav pa rabim novo obleko... sem razmišljala in se odločila, da pokličem Bello. "Prosim?" se je oglasila. "Živjo, Bella. Minnie tukaj. Bi šli danes nakupovati?" "Amm...ja, lahko. Greva zdaj?" "Da, lahko. Se dobiva pri nakupovalnem centru?" "Okey." mi je odgovorila. Staršem sem povedala, da greva z Bello po nakupih in da greva Zayn in jaz kasneje v kino.
Vzela sem svojo torbico, se poslovila od staršev in odšla k nakupovalnem centru, kjer me je Bella že čakala. Pozdravili sva se, nato pa odšli po nakupih. Najprej sva šli v trgovino s čevlji.

Kupila sem črne čevlje, ki so mi bili zelo všeč. "Jaz si bom tudi kupila čevlje." reče Bella in se nasmehne. Ona je našla neke čevlje z visoko peto, ki so bili modre barve. Nato sva šli še v trgovino z oblačili. Tam sem našla neko rožnato obleko po zadnji modi.

"Waaaaaaaw!" sva hkrati rekli z Bello.
тσ ηα∂αℓנєναηנє נє кяαткσ, αмραк вσ ηαѕℓє∂ηנιč ∂αℓנšє ηα∂αℓנєναηנє.
вι ρяσѕιм вяαℓι؟
http://www.igre123.com/forum/tema/count-on-me/44390/
нναℓα
02. november 2012
u107790
u107790
neeeext..+novaaa braaalkaa
02. november 2012
u109822
u109822
Next.!
02. november 2012
neexttttttttttttttttttttt js bom vseno uno brala nadaljujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
02. november 2012
u101882
u101882
Neext.!
02. november 2012
next
02. november 2012
next* +noua bralkaa
04. december 2012
next + nova bralka
26. december 2012
nexttt