Forum
Hej!!! Sem Lara in z mojo prijateljico Martino boma začel pisat novo zgodbico. Vesela boma vsakega komentarčka, nexta ali mnenja. Upama, da vam bo zgodbica všeč! Hvala že v naprej vsem, ki boste brali!

Tukaj je napovednik:

Naya in Chloe sta dve skoraj sedamnjstletni punci. Prihajata iz enake države, enakega mesta in iste šole. A kaj ko ne zdržita skupaj v istem prostoru niti pet minut. Ko Chloe odide na študij se veseli, saj Naye ne bo videla nikoli več. Tudi Naya nikakor ne bo pogrešala Chloejine družbe.
Kaj se bo zgodilo, ko prideta na študij?
Se bosta še kdaj srečali?
Bosta postali prijateljici?
Vse to in še več v zgodbi Crazy teenagers!
21. september 2012
21. september 2012
next
21. september 2012
next
21. september 2012
next
21. september 2012
u30718
u30718
Srečali se bosta.
Ja
ja itaq!
nextiiiiii!!!!!!!
21. september 2012
u104460
u104460
next
21. september 2012
u98292
u98292
neeeeeeeeeext
21. september 2012
u99383
u99383
NEXT!! =)
21. september 2012
next!
21. september 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxt!!
21. september 2012
Next!!!
21. september 2012
next
22. september 2012
u30718
u30718
heii! plis berete mojo 1. zgodbo, ki jo pišema z prijateljico: http://www.igre123.com/forum/tema/love-for-friendship-!/42232/1 tnx, če bote brali!+ sorry ker oglašujem!

nextiiii
22. september 2012
Hvala vsem!!! Upam, da boste brale še naprej! Tukaj je prvi del:
Hejla! Sem Naya Clarkson in sem stara skoraj sedemnajst let. Imam čokoladno rjave lase in prav takšne oči. Pred enim tednom sem končala srednjo šolo in sedaj imam počitnice. Po koncu počitnic grem na študij v AMERIKO!!! Zelo se veselim saj sem si že od nekdaj želela študirati v Ameriki in želja se mi je izpolnila. Tja si želim tudi zato, ker sem na srednji šoli imela sošolko Chloe, ki je ne maram. No, pravzaprav jo sovražim. In zdaj bom v Ameriki Chloe pa ne bom videla nikoli več. Vsaj upam. In kar je najboljše je to, da gre z mano na študij moja najboljša prijateljica Nelly Anderson. Poznava se iz osnovne šole in je res super prijateljica. Imam tudi fanta. Ime mu je Josh in skupaj sva že 2 leti. Ima svetle lase in rjave oči. In na srečo gre tudi on v Ameriko, saj ne vem kako bi zdržala brez njega. Še nekaj o moji družini. Živim sama z očetom, mame pa ne poznam. Ločila sta se, ko sem bila še čisto majhna punčka. Ampak oče je super in mi povsem zadošča, čeprav se včasih zalotim, kako razmišljam o mami. Takšno je pač življenje!
22. september 2012
u99383
u99383
NEXTTT FULL DOBRA ZGODBA!
22. september 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!
Pa lahko bi bil malo daljši? ;D*
22. september 2012
hvala tudi z moje strani barbara: bo tut aki daljši,samo zdaj z laro očibučno ne utegnema
********************************************************************************************************
CHLOE:
živijo! moje ime je Chloe Nickelson in januarja bom stara sedemnajst let. imam črne lase in rjave oči, za katere moja najboljša prijateljica Jade Brown pravi,da so barve temne milka čokolade. letos se mi bodo izpolnile sanje-študij v tujini. čeprav sva z mamo precej bogati,ne potujeva veliko,saj ima mama višinski strah ter noče leteti z letalom. očeta nimam že od svojega rojstva. o njem ne vem ničesar,saj mama vedno ignorira moja vprašanja o očetu. ne vem niti, če še sploh živi,če sta se z mano ločila, če sta se sploh poročila. oče mi je zato kot neznanke,s katerimi se tako pogosto ukvarjamo pri matematiki. ah,saj je vseeno. nekaj dni nazaj sem zaključila zadnji letnik srednje šole. to je super,saj mi tako ne bo več treba prenašati moje do sedaj največje sovražnice Naye. je groooozno važna ter napihnjena. trenutno nimam fanta,saj sem se z mojim zadnjim razšla dva meseca nazaj. nisem bila zares zaljubljena vanj,bil mi je pač všeč. to se mi je zgodilo z vsemi mojimi dosedanjimi fanti. bili so mi všeč, nikoli pa se nisem zaljubila vanje. a tako pač je!
22. september 2012
Očibučno je, da jaz hočem ČIMPREJ naslednji NEXT! ahahha Xp
22. september 2012
u99383
u99383
NEXTTTT!
22. september 2012
neeextt
22. september 2012
u30718
u30718
nextiiii
22. september 2012
neext
22. september 2012
u98292
u98292
čє яαвтє кšηє ѕℓιкcє zα zgσ∂вιcє,ƒσяυмє,тσρ мσ∂єℓє.. кℓιкηтє ηα тα ℓιηк! zℓσ ναм вσм нναℓєžηα! ρα ѕσяу zα σgℓαšєναηנє! http://www.igre123.com/forum/tema/slike-za-zgodbice!-:*/42274/
22. september 2012
next
22. september 2012
Naya:

23. september 2012
Chloein oče:

23. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg