Forum
u109093
u109093
Kim

Hitro sem hodila in gledala predse. "Kim! Počakaj, no!" je za mano zakričal Jaka. »Ne Jaka midva sva končala za vedno.« Sem rekla ter začela teči in ni me dohitel. »Končno doma« sem rekla ter hotela steči v sobo a sem zaslišala glas mame » Kim počakaj pridi sem !« Obrnila sem se na prstih ter odšla do mame. »Kje je oče?« Sem jo sproti vprašala. Videla sem mami jokati in malo sem pomislila na ločitev staršev. »Kim s očetom sva se ločila!« Je rekla mami sredi joka. Ulile so se mi solze. Stekla sem k mami v objem in je nisem hotela spustiti dokler spet ni začela govoriti. » Kim jaz jaz… jočem si izbrisat iz misli ločitev in zato se seliva no seveda če ti bo bilo všeč v… London.« »Oh mami!« sem zakričala in ji še enkrat stekla v objem. »Seveda« sem rekla me hlipanjem. No potem pa kar spakiraj vse stvari juti ob petih zjutaj imava let. Pokimala sem ter odšla v svojo sobo. Prižgala sem si pesem od Bon Jovi – It`s my life. Bila je moja najljubša pesem. Vse sem zelo hitro spakirala nato sem se usedla pod turško na posteljo ter vzela prenosnik. Na Facebooku ni bilo nič novega razen dvajset sporočil od Jakata ignorirala sem jih nato pa ugasnila prenosnik ter zaspala. Sanjala sem, da so se počitnice že končale...
NEXT ? :*
16. oktober 2012
u109093
u109093

Premetavala sem se po postelji in takrat me je začelo tresti. Od mraza sem se zbudila in opazila, da imamo odprt oken. Zaprla sem ga in se vrgla nazaj v posteljo. Pogledala sem na mobitel in bila je ena ura in pol do vzleta letala v London. Stekla sem v kopalnico kjer sem se preoblekla ter se naličila. Iz spodnjega nadstropja sem zavohala mamljiv vonj po mamini kavi. Sledila sem vonju in pred mano me je čakala kava. »Dobro jutro!« sem rekla ter poljubila mamo. »Dobro jutro srčica!« je odgovorila ter se nasmehnila. Skupaj sva popili kavo nato pa spravili kovčke v avto. Zaklenila sem hišo natopa sva se odpeljali. Ustavile sva se in vzele kovčke. Let je imel zamudo zato sem odšla malo po stojnicah. Končno je priletelo veliko letalo. Sedela sem zraven okna in bilo sem tako utrujena, da sem zaspala. Zbudilo me je govorjenje mame, da na se pripnem. Pripela sem se in pogledala skozi okno bil je tema zato sem lahko videla le neskončno prelepih lučk. Avion se je končno vstavil in iztopile sva. Taxi naju je pripeljal do najinega novega doma. Pred sabo sem zagledala prečudovito hišo z bazenom »Ti je všeč?« sem zaslišala mamin glas. »Seveda mi je!« sem rekla ter jo močno objela. Zasmejale sva se nato pa vstopile v hišo. Ko sem zagledala mojo sobo sem jo gledala z odprtimi usti še naslednjih pet minut. Malo sem se še razgledala po hiši nato pa sem slišala glas mame. Stekla sem dol on pa mi je predala kuverto ter odšla v kuhinjo. Odšla sem v svojo sobo in se usedla na posteljo. Bilo je pismo iz moje nov šole zraven pa tudi zemljevid, da so bom lahko znajdla. Vse sem prebrala in pospravila kuverto v predal. Preoblekla sem se ter odšla malo na sprehod odprla sem vrata pred vrati pa je čakal/a…
16. oktober 2012
u109093
u109093

~Kim~
Mislim, da se vam sploh še nisem predstavila sem Kim Selan. Stara sem 17 let in sedaj na novo živim z mamo v Londonu. Nikoli nisem imela nobenega prijatelja. Vsi so sovražili piflarje kot sem bila jaz. Zelo rada pojem in poslušam glasbo. No dosti o meni vrnimo se nazaj k zgodbi. Odprla sem vrata ter opazila punco podobnih let kot jaz. »Hei jaz sem Bridget Hudson. Si ti torej tista nova tukaj?« me je vprašala ter se nasmehnila. »Ja. Jaz sem Kim Selan.« sem ji odgovorila. Nisem si mislila, da bom že prvi dan pridobila prijateljico. »Greš z mano na sladoled?« me je vprašala. Pokimala sem ji.«Samo še poslovim se od mami pa pridem« sem rekla med potjo do mame. »Hej mami jaz grem z Bridget na sladoled« »Ja ti kat pojdi« je rekla ter se nazaj zatopila v svoje delo. Stekla sem do Bridget in odšli sva do sladoleda. »Te lahko kličem Bri?« sem jo med lizanjem sladoleda vprašala. Zasmejala se je in mi pokimala. Nekaj časa sva se še pogovarjali in začelo se je temniti. Mi dve pa sva se še naprej pogovarjali kot,da nebi opazile, da je že tema. Med pogovorom sva tudi opazile, da hodiva na isto šolo. »Greva domov« je predlagala Bri. Pokimala sem ter hkrati zazehala. Bri je živela eno hišo stran od mene. Ko sem prišla domov sem se samo stuširala ter preoblekla v preveliko majico. Malo sem si še po tihoma pela pesem od Ed Sheeran- The A Team obužujem to pesm. Nato pa sem zaspala.
16. oktober 2012
next!!! Mi je že všeč!!!
16. oktober 2012
u109093
u109093
Omg 1 next. Hvala
16. oktober 2012
Next super je!
16. oktober 2012
u34085
u34085
neext