Forum
Hej pač še ena zgodba. Plis berte. Mogoč a začetku ne bo vse jasno. Uzemte si čs. Kmal bo use jasno
_________________________________________________________________________________________
❝Paris Jessey Grande❝
» Chapter1»
Sedela sem v parku na klopci. Opazovala sem okolico. Veter je nežno pihljal in mi mršil dolge rjave lase. Poletno sonce me je božalo po obrazu. Solza mi je spolzela po lico. Čeprav bi morala biti vesela, da je konec počitnic, sem bila vse prej kot to. Bila sem jezna, žalostna in razočarana. Brez volje do življenja. Sem Paris Jessey Grande. Stara sem šestnajst let in grem po počiticah v drugi letnik. Imam svetlo rjave lase in zelene oči. Velika sem približno 170cm in težka okoli 55 kg. Sem zelo pametna, a nisem piflarka in imam talent za glasbo in risanje. Imam sestro Ariano Grande, ki je od mene starejša eno leto. Ja, je pevka in veliko potuje, zato je skoraj nikoli ni doma. Imam še očeta, ki je zdravnik in potuje na različne konce sveta in mami, ki je prevajalka, a delo opravlja doma preko računalnika. Smo normalna družina in živimo v hiši v Los Angelesu. Sem smo se preselili pred petimi leti iz New Yorka. ker je mama tu dobila službo. Imam še bff Kelecy. Poznava se, odkar sem prišla sem. Kelecy je vesela in zabavna punca s smislom za humor in je ful crazy. Ima blond lase in odre oči. Njena sestra je Isabella(Isa) je moja druga bff. Je eno leto mlajša od nas, je pametna in prijazna, a zna biti tudi zelo važna in ukazovalna. Ima rjave lase in modrozelene oči. Smo best friends forever!
ME

KELECY

ISA

(brez tatujev in piersinga)
Ok. To je to o nas. Zdaj pa nazaj k zgodbi. Torej, sedela sem v parku in jokala. Misli so mi begala nazaj. Prikazali so se mi stari boleči spomini, ki bi jih najraje pozabila. Misli o njemu. V meni se je prebujala jeza. Ko bi se mu lahko vsaj maščevala. Maščevala bi se mu, ker me je uičil. Prevaral me je, grdo ravnal z mano,... Govorim o Mikeu, najbolj priljubljenem fantu na šoli. Radi ga imajo samo zato, ker je lep. Če bi ga poznali, bi hitro spremenili mnenje. Prizadel je mene in na stotine drugih deklet. Poskušala sem pozabiti žalostne misli, ki so begale sem ter tja po glavi in se poskusila osredotočiti na sedanjost. Popravila sem si pramen las za uho in vstala iz klopi. Počasi sem se odpravila proti domu. Na sebi sem imela ohlapno črno majico s križem, ki mi je plapolala v vetru, kavbojke in all starke. Lase sem imela spuščene in so mi prosto padali po ramenih ter se mršili v vetru. Sprehajala sem se po soncu in poskusila živeti naprej. Čeprav so me mračni spomini morili, sem se poskusila zamotiti. Hodila sem po mostu čez reko s sklonjeno glavo nakar sem se zaletela v nekaj. Ali nekoga. Počasi sem glavo premaknila gor in se zazrla v obraz osebe ki je stala pred mano,..
_________________________________________________________________________________________Kdo je bil?
a)Mike
b)Kelecy
c)Isa
d)Ariana
next?
15. marec 2014
u156327
u156327
d)ariana
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. marec 2014
tnx še 2 nexta