Forum
No napisala bom zgodbo.

Hei. Sem Gabriela Montez. Sem edinka in živim z staršema v razkošni vili v Sloveniji. Moja BFF je Sharpey Hudgens in sva kot sestri. Moja največja ljubezen je Troy Bolton, ki pa hodi z Tess. Imam pa seveda tudi sovražnico Tess Tylor. Sem zelo lepa vsaj tako jih pravi večina ampak sem sramežljiva ravno zato je na oblasti Tess in je najpopularnejša. Jaz in Shar sovraživa 1D-jevce ampak Tess jih obožuje.

''GABRIELA!'' zakriči mama iz kuhinje
''kaj je?'' se zaderem nazaj in grem v kuhinjo.
''no z očetom sva razmišljala in se odločila da........'' je začela
''da kaj!?'' sem jo prekinila
''da greš v summer camp ker greva mi2 na počitnice v Grčijo ampak doma same te ne misliva pustiti saj se spomniš lani kajne?'' me je vprašala in pokimala sem.
''ampak.............'' sem začela ampak me je prekinila:
'' nič ampak z tabo gre tudi Sharpey in sobo si bosta delili z 5 fanti. Pojdi spakirat let je že ju3.'' Odšla sem v sobo in poklicala Shar..........................................

jaz:

Shar:

Tess:

Troy:

naša hiša po tem ko sem bila sama:
15. oktober 2012
neeeeeeeeeeext
16. oktober 2012
u94098
u94098
next
16. oktober 2012
u104143
u104143
neeeext
16. oktober 2012
Omg hvala vam. Nextam:
Poklicala sem Shar:
Jaz- hey Shar
Ona-hej Gab kaj je?
Jaz-no ves moja starsa gresta na lover holidays in mene bosta dala v summer camp in a bi sla z mano?
Ona- ja itak. Kdaj pa gremo?
Jaz-ju3 ob 11h na letaliscu.
Ona- ok se vidva
Jaz-bye
Ona- bye

Prekinila sem. "Mami Shar gre z mano" sem se zadrla "ok kr zacni pakirat" mi je zavpila nazaj. Hitro sem vzela iz omare potovalko in vanjo dala obleke in vse ostalo. Potem sem si pripravila oblekico za naslednji dan. Nato sem zaspala saj je bila ura 23h.
------------------------------------------------------------
Next day

"Zaspanka zbudi se!" me je poklicala mama "pusti me" sem zavpila nazaj in odprla oci pogledala sem na uro 9.34 skocila sem pokonci in stekla v kopalnico mama pa se je smejala. Hitro sem se malo nalicila vzela oblekico se pocesala in nasploh uredila. Vzela sem potovalko in stekla dol kjer me je na mizi cakal zajtrk. Hitro sem pojedla in ura je bila ze 10.35 zato sva se z mamo odpravili. Na letaliscu sva 10.50. "Kje si bla" me je takoj napadla Shar nato sva se poslovili od mam in sli proti letalu "ooooo glej kdo gre zraven" je takoj zacela Tess "daj no ljubica ne jima tezit" je rekel Troy, Tess pa ga je prebodla z pogledom jaz pa sem se mu hvalezno nasmehnila. Po letu smo pristali v prelepem Londonu. Vsaka skupin je odsla k svojem avtobusu, ko svs z Shar prisli k najinem sva zagledali...............
----------------------------------------------------------
Kaj sta zagledali punci?

Rabim 1 next
16. oktober 2012
I love u :*
I love u :*
neext! :** <33
16. oktober 2012
u104143
u104143
neeext
1D?
16. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeext
1D??
17. oktober 2012
Nextam
Ko sva hodile proti avtobusu je Shar posiljala mami sporocilo da sva srecno prispele jaz pa sem sporocila svoji. Kar naenkrat sem se v nekaj ali nekoga zaletela. Padla sem in zaslisala da se nekdo smeji, pobrala sem telefon in ustala Shar mi je rekla: "pogej v kaksnega debila si se zaletela" pogledala sem gor in videla sem da sem se zaletela v nekega pudla iz one direction bi rekla. "Oooo koga pa imamo tukaj se je zarezal nek blondinec ze sem mu hotela nekaj zabrusiti nazaj ampak je prisla neka gospa. "No ste ze vsi tukaj" je rekla in nas pogledala "Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan, Zayn Malik, Louis Tomlinson, Gabriela Montez, Sharpey Hudgen." nas je poklicala mi pa smo kimali "cez 5 min se bo avtobus odpeljal, spoznajte se saj boste skupaj v sobi 2 meseca." je rekla in odsla. Vzela sem svojo potovalko in odsla gor Shar pa mi je sledila. Vsedle sva se na prvi: sedeze(ona je bila pri oknu) kmalu so pridrveli se fantje in se posedli. Vozili smo se 3 ure. Potem smo iztopili. "Omg 1D so!" je zavrescala Tess in ona in ostala dekleta so pritekle k njim.
V sobi

"Zakaj sva mogle ravno z njimi pridt" sem vprasala Shar pa je skomignila z rameni izbrala sem posteljo ob oknu in se vlegla nanjo Shar pa se je vlegla na posteljo ob kopalnici. "Uffff to pa je bilo nekaj" zavzdihne tisti z rahlo skodranimi lasmi "in vidve sta......?" naju pogleda crnolasec "Gabriela" recem in mu podam roko "Sharey vi pa ste?" rece se Shar "jaz sem Liam to je Harry, Louis, Niall in Zayn" rece in na vsakega pokaze. "ce nikogar ne moti bom spal tukaj" rece Harry in spleza na mojo posteljo imeli smo namrec tri pograde in eno navadno posteljo. Liam je sel na Shartijino Zayn in Louis na svojo in Niall na navadno. "kosilo je cez pol ure!" se zadere gospa iz hodnika. "Imamo se pol ure kaj bomo delali?" vprasa Zayn "se gremo flaso resnice" vprasa Louis in od kdove kje potegne flaso "ok" recejo fantje mi2 z Shar a sva odkimali "pospravit morva stvari" recem. Nahitro sva spravili stvari v omaro in se preoblekli. Nato smo odsli na kosilo
********************************************************************************
Oprostite ker sele zdaj nextam ampak nam je internet crknil in sem sele zdej nasla prostor z internetom po parurnem iskanju. Oprostite za napake ker to pisem iz tablice ker jo je najlazje prenasati.

Vsi ki to berete ste ★
17. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
17. oktober 2012
next
17. oktober 2012
nextam tokrat na kompu:
Nato smo odsli na kosilo. ''Končno svobodna'' sem se nasmehnila ko smo prišli na kosilo in se odpravila k prijateljicam iz šole. Ampak me je nekdo prijel za ramo obrnila sem se bil je Harry vražje se je nasmehnil in pokazal na tablo na njej je pisalo: ČLANI VSAKE SOBE MORAJO SEDETI SKUPAJ zavzdihnila se in sledila fantom Shar pa za mano. Vsedla sem se zraven Louisa ker drugje razen ob Harryu ni bilo prostora tam pa za nič na svetu ne bi sedela. Hitro sem pojedla in ustala ter hotela oditi. ''em Gab a nebi še malo počakala ker mislim da nam ma gospa nekaj za povedat?'' mi je rekla Shar pokimala sem in se vsedla nazaj. In imela je prav saj je ravno takrat pred nas (pred vse člane tabora) stopila gospa kakorkoli ji je že ime. ''no jaz sem Valerija Prezzer in vodila vas bom čez cel tabor. Prve dni se boste predvsem spoznavali imeli bomo pa tudi nekaj glasbe. Naslednji teden pa boste šli taborit. Več informacij zveste takrat. Upam da se boste imeli lepo.'' je rekla in odšla hotela sem oditi ko je mimo prišla Tess z njenima goskama. ''ooooooo 1D'' je zavriskala in objela Harrya. Ko ga je končno spustila se je obrnila k meni ''kaj pa ti tukaj delaš? Kaj nebi raje pri meni malo pucala da bi zaslužla?'' je siknila Tess goski pa so se zahihitali ''dej pusti ju'' je rekel Harry ''no saj ni važno'' je rekla in se obrnila k fantom in se spet obesila Harryu okoli vratu potem ga je spustila in rekla: ''jaz sem Tess, tole je Anne in tole Jane'' in pokazala proti puncama za njo.

Anne (levo), Tess (v sredini), Jane (desno)

Prišel je Troy in Tess ga je poljubila zabolelo me je (saj veste zaljubljena sem v Troya). Tess se je zlobno nasmehnila in hotela poljubiti Harrya pa se je odmaknil grdo ga je pogledala in z Troyem sta odšla Goski pa za njo. ''ta punca je nora'' je rekel Harry mi smo pa se zasmejali ''in nikoli nisem padal na blondinke'' je še dodal
u70265
Nextiii
P.s. nova bralka =))
23. oktober 2012
še 2
hvala da bereš mojo zgodbo prosim še malo oglašuj
23. oktober 2012
next
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
bom nextala ampak prosim oglašujte.
Odšli smo v sobo. ''1 uro imate prosto potem pa pridite ven da se bomo nekaj igrali'' se je spet zadrla gospa Prezzer. ''zdaj pa se gresta flašo resnice ker drugega nimata za delati'' je rekel un Louis Shar je pokimala ''poklicat moram mami da smo že prispeli'' sem si hitro zmislila ''sem ji že jaz sporočila'' je rekla Shar jaz pa sem zavzdihnila in že smo se posedli v krog. Zavrtel je un blondinec. Flaša je pokazala na Pudla ''resnica'' je rekel ''hmmm katera ti je lepša Tess al Gabriella?'' je vprašal ''itak da Gabriella'' je takoj rekel ''Tess je grozna'' je še dodal zardela sem. Ampak ne smem zardeti. Vrtel je Harry in pokazala je na Shar ''resnica'' je rekla ''a ti lahko pravimo Shar?'' je vprašal ''ja lahko'' mu je odgovorila ''no Shar zavrti'' je rekel Liam in ji podal steklenico ona pa jo je zavrtela pokazala je name ''izziv'' sem pogumno rekla Shar pa se je zlobno nasmehnila ''Take ekipe kot jih bo gospa Perzzer zbrala morjo bit nesmeš prosit če lahko spremeni'' je rekla in pokimala sem saj sem pričakovala kaj bolj groznega tako smo se igrali še pol ure in nisem več prišla na vrsto in izvedeli sva veliko o fantih npr. Liam se boji žlic, Zayn porabi 20 minut za frizuro zato vedno zamudijo, Louis obožuje korenje, vsak dan morajo napolniti hladilnik saj Niall vse poje in Harry je spal že z vsaj 6-imi. ''Gremo vsi ven pred hišo'' se je spet zadrla gospa Prezzer ''gremo?'' je vprašal Louis pokimali smo. ''Louis?'' sem rekla ''ja?'' se je obrnil ''a te lahko kličem Lou?'' se ga vprašala ''če te jaz lahko kličem Gab?'' mi je odvrnil pokimala sem ko smo se vsi zbrali je gospa Prezzer začela: ''igrali se bomo igrico Big Fet Pony'' nato nam je razložila kako se to igra in zagotovo je najbolj glupa igrica za katero sem slišala. No pač stojiš v krogu in pol no3 jih 6 kroži in mi nekaj pojemo in potem se ustavi pri prvem ki je pred njim (nasprotnega spola) in mu da lupčka na liček potem pa gre un notri in tako naprej. ''pridi Shar greva tukaj ne bom več'' sem rekla Shar in splazili sva se iz kroga ''gdč. Montez in gdč. Hudgens nazaj v krog prosim'' je rekla gospa Prezzer in vsi so se zasmejali. Mi2 pa sva odšli v krog. Kmalu je prišel v krog Harry in prišel je mimo naju z Tess (ja bili sva druga poleg druge tako je pač prišlo) in ker je bilo pesmi konec in je bil ravno med nama ''Harry pejt k Tess'' sem molila ampak kot da bi me slišu se je vražje nasmehnu in prišel k meni. Odplesala sva kar je treba potem pa mi je dal ljubčka na lice nisem mogla verjeti Tess pa me je tako grdo gledala da če bi pogledi ubijali ne bi imela možnosti za preživetje ''no pozno je pojdite v sobe ju3 izveste kako boste taborili ker smo prestavili na jutri'' je zaklučila gospa Prezzer mi pa smo odšli v sobo in se po vrsti stuširali nato pa odšli spat.

1. Kako mislite da bodo prišli po šotorih? (v vsaki skupini sta 2)
2. komentarji......
3. Next?

P.s. Big Fet Pony je zaneslivo najbednejša igrica ker smo se jo na tabornikih igral.

p.p.s. iščem nekoga ki bi z mano pisal zgodbo za imfo pišite na zs
27. oktober 2012
next nujno a ti lahka pomagam pisat pliss?????????????
27. oktober 2012
pisi na zs pa ne na tej zgodbi
27. oktober 2012
aha a lahka?
27. oktober 2012
ja pisi na zs da se zmeniva

se vsaj 1 next
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
1. Harry in Gabriella, 2. Liam in Shar pol pa ne wem več
2. Kul zgodba
3. Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!
4. Nova bralka )
27. oktober 2012
u72157
u72157
http://www.igre123.com/forum/tema/1d-ff*-i-ll-be-there-for-you/43843/
ejj full mi je zal za smetenje
ampak zelo bi mi pomenlo ce bi si samo ogledale
hvala <3 :*
27. oktober 2012
u104143
u104143
neext