Forum
u41700
u41700
Žiujoo.
Sm Ket. Moja BFF je Cindy. Jst sm mau bl nora od njee. No ja jst sm nora na splooh. Mislm pejmo k bistvu. Jst sm ful zgovorna in skos blebetaam. Je pa na šoli en fnt...Mislm sj nism u njega sam je tkoo noo mislm sj je luštn...^^

Jst.;$$$

Cindy..*

A napišeem.?^^

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. april 2011
u43544
u43544
next
21. april 2011
u41700
u41700
Šee dwa nexta..oz. Jutr nextaam.*
21. april 2011
next!!!!
21. april 2011
napiš pa bomo vidl xD
21. april 2011
next
21. april 2011
next!!!!!!!
22. april 2011
u41700
u41700
Ok, zdj kt weste iee to mojaa 3. zgodbicaa. Upam da vam bo ook. Če vam kj ni ušeč puvejte in bom pač probalaa zgodbico spremenit oz. dopovnt tko kt bo vm ušeeeč. Teenkju za usee nextee.
22. april 2011
u41700
u41700
Haaii. Kt weste sm Ket. Moje uraadno ime je Katynessa. To zveni naraunost ogabnoo. Fuuj. Mislm ime Keet je men nai ime. To me tut opisuje, ker sm direktna, predrzna, sexy,...Skratka sm mačka.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zjutrej sm ustala biuu je pondelk. K sm ustalaa, mi je notranji glas reku " Ta dan bo polom". Nism ga jemala resno. K sm se postaula preed špeegu ( ogledaau) sm se vidla tako, kt sm se opisalaa. Ja okj noo. Mau sm samoušečna ampak ne preeveeč.^^
Noo tistmu fantu je imee Jan. On je naibl sexy ud fantou na naši šolii. Hodva u paralelko. Jst sm A razred on pa B. On je pomojm vame. Zakaj pa ne bi biiu? No ja pustmo zdj too. Vem da mamo u pondelke usi 1. uro in da mamo prvo uro u sosednih razredih. Vem tut da on skos hod prj u šolo in da tm čaka. U pondelke tut jst hodm prj u šolo, da se lahko z njemu pogovarjaam. Oblekla sm se lepo in tip top. Mam mal bl CraZy stiil in mogoče me bo opazu. Edino kar je pr oblačenju je, da ne maram oblekc & kikl. To je kr nekii. Oblekla sm se in šlaa u šoloo. Tm je biu že Jaan. Usedla sm se k njeemuu.
J -> Jan K -> Ket - js.

K : Helou.
J : Ooo mačka.
K : Kvva se napihuješ mačkon najlepšii.
J : Sj se ne napihujeem. Samo tebe občudujeem.
K : Hah. Ti boš mene občudvou?! Poglej se. Aweš Kok si lep?!

Trenutk smrtne tišine. No, sj je šlo kr dobr. Ane? Nism mela treme k jo majo ene punce k se pogovarjajo s swojo simpatijoo. Ko pa je Jan spet spregovoriiu, sm bila ponouno u nebesih.

J : Kaj?! To ti mislš. Popuna si.
K : Kje vidš mojo popounost?
J : Nč ti ne manka. Luštna si, lepa.

Pršli so njegovi frendi in šli so mau po šoli. Kmau se je obrnu in mi pomežiknu. Rekla sm si yes! Notranji glas pa prau da bo dons polomijaa. Ampak ne hvali dneva pred nočjo- Nasledno uro mamo matkoo.
22. april 2011
Next!
23. april 2011
nextii
23. april 2011
hmm, nice, real, i ♥ it! dej nexti čimprej!!!
(edino mogoče za poživitev zgodbice lohk daš čimveč slik zraven za boljšo predsstavo npr. kaj si oblekla, kakšen je Jan ipd. če pa neboš je pa še vedno D best!)
23. april 2011
u41700
u41700
Prfoksu za matko praaumo špic kar je okrajšava za špicparkeljc. K sm pršla u razred ni blo notr še nobenga, samo za mizo je sedu Špic.
K -> Ket.Js Š _> Špiic.

K : Dobro jutro gospod.
Š : Žiujo Katynessa.
K : Kako ste?
Š : Dobro, hvala. Kaj je mama rekla za tisto trojko?
K : Razočarana je bilaa. Saj veste... Same 5 in ena 3...
Š : Ja to res ni dobro. SI se kaj učila?
K : Ne. Mislim saj dons nič ne pišemoo!
Š : Reku sm da bom spraševaau.

Joooj. Stara sm 15 pa take groze še nism doživela. April je.Še malo pa bom končala 1. leetniik. Kmalu je prišla Cindy. On jih ima že 16. Jst bom stara 16 šele konec oktobraa.

K : O Cindy!
C : Jutro Ket.
K : Kko si?
C : Uredu. Ti.?
K : Kuuul.
C : Lepoo.

K so pršli še ostali smo se poseedli. Reku je, da bo dons celo uro sprašvouu.Ooopoloom.
Najprej je poklicou nekoga po imenuu..
.
.
.
.
.
.
.
Žanin. Uf,.. Dobila je 4. Boga. Ona je odličnjakinja. To jo je prizadeloo.
.
.
Pred tablo pridi it Mia. Prišla je in dobila 2. OMG. Upam da mene ne bo doletel kj taggaa.
.
.
Pred tablo pridi, hmm ja kar pridi Katynessa.
Neeee. Zakaj jst?!?! No šla sm.

Š : 3193840 : 29881=...
Šla sm k tabli račun napisala in začela računaat.
K : Gospod, ali bo prau?
Pogledau je na tablo in pokimau.
Š : Uredu. 66742901934 x 8439802875 =...
Spet sm šla pred tablo in rešila račuun.
Š : Odlično 5.

Toooo! Pa naj notranji glaas reče kar hočee*
Čakajo me še samo naslednje ure ; Slova, Angla, Športna, Biologija in Tehniikaa.
23. april 2011
u41700
u41700
Jan

Prfoks Špic

tkole sm bla oblečenaa.

23. april 2011
u35091
u35091
Nexttttt!!!!!!!!!! Zakon je!
23. april 2011
nextiii
23. april 2011
next
23. april 2011
Next!
23. april 2011
Next :Đ
najbolša zgodba! :**
23. april 2011
next!!!
23. april 2011
zdeii je full vreji ko si dala slikce gor... next ♥
23. april 2011
next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next
23. april 2011
u41700
u41700
Ooo teenx. Že nextaam.
23. april 2011
u41700
u41700
Te ure niso ble nč posebngaa. K sm šla na kosiu sm tm spet vidla Jana in spet mi je pomežikniu. Nism si mogla kj da se mu ne bi nasmejalaa. O ja, on je res sladeek. Iz sanj me je prebudila Kataya - moja antiBFF.Bla je tko važna. K je vidla kšnga fanta je svoje lase metala iz oči in se nasmihala, če pa sm jo vidla k je to delala sm se smejala, ker je zgledala kt prostitutka.
Kataya se je usedla zravn mene in mi rekla " O kokicaa kva bo dobrgaa?" . " To, da si bla še pred 10 sekundAmi tiih." sm ji odgovorila. Zgrozila se je in vrgla svojo "slamo" - lase na hrbet. Zavila sm z očmi in ji rekla " Pejt unga Davida osvajat. On je zate!" Zavedala sm se, da je David kr grd. Kataya pa je takoj letela k njemu in ga osvajalaa.Jooj je zabita. A sploh ma svoje možgane?? Ne. To vem.

Po kosilu sm šla domou. Na poti sm srečala Jana.

K : Ooo Jančii.
J : Oo Keetii.
K : Kam greeš?
J : Daam.
K : Kje si pa sploh domaa
J : Maah u eni hišii živim z mtko pa fotrm. Hiša je kuul sam tstara nista kuul.
K : Kpaje s tastarima.?
J : Ja najedata pa,...
K : Najedata itak...Kaj si hotu povedat?
J : Nč...
K: Neki prekrivaaš.
J : Nepanee.
K : Ok noo. A vi mate za matko za nalogo stran 67?
J : Ammm. Jaa mamo. Zakaj?
K : Dj prit ti kmen. Ok? Ob 14:00.
J : Itaak.
Doma sm se preoblekla u trenerko pojedla jogurt in nrdila nalogo za anglo. Ura je bla
13: 50. Še deset minut mam časa. Šla sm ga čakat vn. In res je pršu do minute točno. Pospremla sm ga notr in skupj sva nrdila domaačo nalogoo. K sva končala je ustou in...
23. april 2011
next!!!fuul dobr =)
23. april 2011
u41700
u41700

Kataya.

David-Korejec.

Naša bajticaa.
23. april 2011
next
mah suetouno pišeš
23. april 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Full svetouno jee!
sam dej še zaplete not-> da bo maubol napeto...k drgač bo preveč pucukrani limunadi pudobn
24. april 2011
Next! Ful dobr pišš.
24. april 2011
nextii
24. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg