Forum
Heei.!

TLeLe je moja 1 zgodbica & Hope u Like it *_*

»Rebeka, kako lahko sploh pomisliš kaj takega?« sem jo jezno in tiho vprašala. »Pa kaj no, saj imaš priložnost« je odvrnila in se nasmehnila. »Ja če ti je toliko do njega pa pojdi sama« sem ji zabrusila. »Prav pa grem« je rekla in še preden sem ji lahko povedala, da je bila šala je že več ni bilo. Stala je čisto zdraven njega. Bila sem ljubosumna, v tistem trenutku bi ji najraje odrezala glavo. Videla sem, da se pogovarjata vendar nisem slišala niti piska. Kmalu se je obrnila in se mi nasmehnila. Prišla je do mene »Torej, zdaj je moj« je rekla in se mi nasmehnila kot največji prevarant, ki je ravnokar prevaral nekoga xD. »Hate ya, hate ya, heta ya.!« sem ji zabrusila nato pa se pognala v njo kot zmešana »In ? Se dobita ?« sem spraševala. »No …« je zavlačevala. »Oh daj nehaj. Povej mi že enkrat« sem ji zabrusila. »Prav no, pač rekel je, da bi se lahko dobila ampak če prideš zdraven« je odgovorila in povesila obraz. »Ouujeeee, vame je, vame je, vame je« sem se začela dreti, da me je slišala cela šola. »Punca zaradi tega ti ni treba izgubiti glasilk« je rekla in obe sve prasnili v smeh. »Prideš danes zvečer k meni ? Konec konce je ju3 zadnji dan!« sem jo vprašala. »Okey« je rekla in odšla skozi vrata njene hiše, pravzaprav bi lahko rekla 'graščine'. Rebeka je imela res veliko hišo oz. 'graščino'. Njeni starši so bili milijonarji. Srečnica *_*. Kmalu je z nahrbtnikom prihitela ven. Odšli sva proti moji hiši. »Dober dan, živijo, hojla« sem se zadrla ko sve vstopili. Rebeka se je začela režati kot nora. »Kaj tako se vedno derem« sem pihnila skozi zobe in se ji pridružila pri smehu. »Pozdravljeni, živijo in dobrodošli dekleti« se je oglasila mami, ki je stopila v dnevno sobo. »Jah vedno se norčuje« sem rekla Rebeki in jezno pogledala mami. Čez nekaj sekund smo bile že sve 3 v globooookem smehu. »Maja, čez 10 minut bo kosilo.« je rekla mami, ki se je nehala režati. »Oukey« sem rekla in potegnila Rebeko v sobo.

next ?

Łike ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. april 2011
ŠŁikice ;

Jst (MaJa) 16 let ~

My BFF (Rebeka) 16 let ~

The hotest gay ever (Liam) 16 let ~

06. april 2011
u37905
u37905
next
06. april 2011
neeexT *_*
06. april 2011
next *_* I Lowe it ♥__♥
06. april 2011
neeexti!!;D
06. april 2011
next!
07. april 2011
»Čakaj malo, kdai se pa dobita ?« sem jo vprašala. »Misliš povedati 'kdai se dobimo'« je rekla. »Ja, ja saj je useeno« sem rekla neučakano. »Če ti je prav ju3 po šoli v parku« je rekla. »Mhm seveda.« sem odgovorila nato pa se vpisala na fejsa. Imela sem 1 neprebrano sporočilo. »WTF ?« sem se zadrla ko sem zagledala od koga je. »Kai je« je vprašala Rebeka. »Glei to« sem odgovorila in na glas prebrala pismo ;
HeeiLa.
Verjetno že veš, da se ju3 dobimo ampak verjetno ne veš zakaj hočem, da prideš tudi ti. No naj pojasnim. Rad bi, da bi se mogoče malce pobližje spoznala in mogoče bo kdai kai iz naju (;
Ko sem to prebrala sem skoraj umrla 'od šoka'. »Ah srečnica« je rekla Rebeka in povesila obraz. Odpisala sem mu tako ;
Živijo.
Ja vem, in že komaj čakam ;Đ. No tudi jaz bi bila vesela če bi se iz naju kai razvilo :*

Potem ni bilo več nobenega sporočila. »Gospodični, kosilo« se je zadrla mami iz spodnjega nadstropja in takoj sva bili pri mizi. Po kosilu sva se odločili, da greve v park. »Komaj čakam, da bodo počitnice« je rekla Rebeka medtem ko sva hodili. »Ijaa jaz tudi« sem odgovorila. »Ej kai če bi bila med počitnicami pri meni?« sem jo vprašala z navdušenjem. Čez nekaj trenutkov sva že stali pred vrati njene hiše. Rebeka je pozvonila. Kmalu je vrata odprla njihova služkinja in že čez nekaj minut je bila Rebeka spet pri meni in mi povedala, da lahko ostane pri meni dokler hoče. Obe sva hiteli domov kolikor so naju nesle noge in novico povedali mami. »Super« je rekla in se spet posvetila delu -.-'

next ?
07. april 2011
ŠŁikice ;

Moja mami (Miranda) ~

Mami in oči od Rebeke (Nina & Domen) ~

Hiša od Rebeke ~

Moja hiša ~

07. april 2011
next
07. april 2011
neeext *_*
07. april 2011
njext (:
07. april 2011
u36875
u36875
next
09. april 2011
nexšt
09. april 2011
u39401
u39401
nextiii
09. april 2011
u37905
u37905
next!!!
09. april 2011
next!
10. april 2011
u37399
u37399
next
10. april 2011
u36818
u36818
next best story ever
10. april 2011
u37399
u37399
next
10. april 2011
next
17. april 2011
u36875
u36875
neeext nuujnoo
22. april 2011
Zvečer sva z Rebeko gledali grozljivko 'My bloody valentine' in zdraven dobesedno umirali. Zjutraj sve odskakali v šolo kjer je bilo odlično. Seveda ko pa je zadnji dan šole. Z Rebeko sva komaj čakali na zvonec. »Ouuuuujeeeee, konec jeeeee« sem se zadrla ko sva prišli iz stavbe kateri se pravi 'šola'. »Park prihajava« je rekla Rebeka in že sva bili na poti v park. Ko sva prišli sva ga zagledali. Bil je popoln. »Živijo« sve ga obe pozdravili. »Živijo« je odzdravil in vsako pogledal od glave do pet. Spogledali sva se in se namrščili. »Torej sta za sladoled« je vprašal. »Jp« sva odvrnili in odpravili smo se k najboljšemu sladoledarju v mestu *_*. Nekaj časa smo še klepetali nato pa je Rebeka izjavila nekaj res norega »Vidva bi bila pa res lep par«. »Rebeeeeeka« sem potiho zacvilila. Liam se je le nasmehnil, jaz pa sem bila rdeča kot paradižnik.

next ?
24. april 2011
♥__♥ Neext *_*
24. april 2011
neext!
28. april 2011
Comments ? : (
26. junij 2011
next
27. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike